شرایط و کشور مناسب برای مهاجرت کاری با مدرک فنی تعمیرات موبایل و ۶ سال سابقه کار و ۵۰۰ میلیون سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریشرایط و کشور مناسب برای مهاجرت کاری با مدرک فنی تعمیرات موبایل و ۶ سال سابقه کار و ۵۰۰ میلیون سرمایه
0
وحید پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام خدمت شما و اعضای محترم موسسه ملک پور

شرایط من اینجوری هست که ۲۹ سال دارم. دیپلم ریاضی هستم. مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل رو ۶ سال پیش گرفتم و تو این مدت به همین کار مشغول بودم. سرمایه ۵۰۰ میلیون تومان دارم. ازدواج نکردم و مدرک زبان هم ندارم. دلم میخاد از ایران برم اما نمیدونم چه کشوری برای من مناسب هست و میتونم اقدام کنم. لطفا راهنماییم کنید.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

در یعضی از کشورها که گپ تحصیلی و سن و سال اهمیت ندارد ، همچنان شانس دارید برای مهاجرت از روش تحصیلی. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی مهاجرت روش های متعددی دارد اما بهترین روش این است که در ابتدا از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس با ورود به بازار کار بتوانید برای اخذ اقامت اقدام داشته باشید. برای اخذ ویزای کار نیاز به مدرک دانشگاهی دارید که حداقل آن لیسانس است بنابراین ریسک ویزا از این طریق بسیار بالا است. همچنین می توانید در یک سری از کشورها با دوره های زبان نیز وارد شوید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز با توجه به شرایط شما اقدام برای ویزاهای کاری را به شما پیشنهاد نمیکنم زیرا جهت اقدام برای این ویزاها نیاز به مدرک تحصیلی دانشگاهی خواهید داشت لذا بهتر می باشد که شما برای کشورهای که روی سن و گپ شما سخت گیری کمتری دارند از طریق تحصیل اقدام نمایید و پس از اخذ مدرک تحصیلی در آن کشور مشغول به کار شوید زیرا در این صورت شانس کاریابی شما افزایش خواهد یافت. پیشنهاد میکنم جهت اخذ اطلاعات تخصصی تر با مشاورین تماس حاصل فرمایید.