شرح روش جدید کار شرکت کانادا و تفاوت آن با ویزای کارآفرینی کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیشرح روش جدید کار شرکت کانادا و تفاوت آن با ویزای کارآفرینی کانادا
0
mohammad amiri پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام، درمورد روش جدید کار شرکت کانادا مطالبی خوندم. میشه در خصوص تفاوت ویزای کارآفرینی کانادا و این روش جدید توضیح بدین؟ سپاس از شما

4 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

روش کار شرکت روشی است که شرکت در یک کشور ثبت می شود و با استخدام به اقامت دست می یابید ولی روش های کار آفرینی نیاز به بیزینس پلان دارند و سرمایه گذاری می خواهند. روش کار شرکت در تمامی کشور ها امکان پذیر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایطتان با موسسه تماس حاصل بفرمایید.

با تشکر

w0of0o پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

روش کارآفرینی مستقیم روی ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار اقامت اعطا میشه ولی روش کار شرکت مستقیم روی ثبت شرکت اقامت اعطا نمیشه و شخص با استخدام توی اون شرکت اقامت رو اخذ میکنه. این روش فوق العاده تخصصی هست و نیاز به توضیحات تکمیلی تر داره.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز

در روش کار شرکت، شما از طریق ثبت شرکت و استخدام در آن اقامت را کسب می کنید. در روش کارآفرینی بیزنس پلن شما باید تایید شود واز طریق ثبت شرکت اقامت دریافت می شود . برای توضیحات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

mamad پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب ، برای کارآفرینی شما باید طرح تجاری داشته باشید و بتونین ازش دفاع کنید که سودآور هست . برای کار شرکت شما باید شرکت ثبت کنین و بعد از طریق کاری اقامت اون کشور مدنظر خود تون رو بگیرن.