فروش کالا در آمازون و …

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هافروش کالا در آمازون و …
0
امید پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام و درود فراوان

میخواستم اطلاعاتی در مورد نحوه فروش کالا و محصولات در سایت های فروش آنلاین مثل آمازون بگیریم. خیلی سپاسگزار هستم اگر در مورد سوالات زیر راهنمایی بفرمایید.

۱- برای فروش کالا در آمازون چه مقدماتی از قبیل ثبت شرکت و … باید انجام داد؟ و برای اینکار باید در ابتدا حتما اقامت داشته باشیم یا شریک مقیم داشته باشیم کافی است؟

۲- اگر بتوانیم کالا رو از چین با قیمت و کیفیت مناسب به آلمان یا اتریش یا سایر کشورهای اروپایی وارد کنیم، در سایت آمازون فقط در همان کشور که کالا وارد شده میتوان فروخت یا کل اروپا؟ و کدام کشور برای این منظور مناسب تر است؟

۳- تفاوت سایت آمازون با پسوند com. با پسوند de یا سایر پسوندهای مربوط به کشورهای دیگر چیست؟ پروژه فروش در تمام این سایتها با پسوندهای مختلف، پروژه های جداگانه است یا در قالب یک پروژه است؟

با تشکر فراوان

MIE Malekpour07 عضو سایت 1 سال پیش

با سلام، برای یافتن مدارک و مراحل و همچنین شرایط خاص به سایت شرکت مراجعه کنید. پسوند ها معمولا نشان دهنده نوع سایت و کشور ارائه هستند.

1 پاسخ به این سوال داده شده است
narges پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
اگر خودتون هدفتون اخذ اقامت نیست می تونید با داشتن یه نماینده شرکت رو ثبت کنید و از منافعش بهره مند بشید. شما کالاتون رو در هر جایی که تحت پوشش شرکت آمازون هست می تونید بفروشید. البته اگر قراره کالا رو از کشور دیگه ای مثل چین بخرید طبیعتا باید انتقال پیدا کنه به کشوری که warehouse شما قرار داره. چون اطلاعات و هزینه shipping هم برای سایت آمازون و هم مشتری باید مشخص و روشن باشه.