معرفی یک کیس خارجی برای ازدواج بمنظور مهاجرت به خارج از کشور

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هامعرفی یک کیس خارجی برای ازدواج بمنظور مهاجرت به خارج از کشور
-3
Ali rezaei پرسیده شده در 9 ماه پیش

با سلام بنده قصد دارم که از طریق ازدواج به خارج از کشور مهاجرت کنم و تابعیت یک کشور خارجی را بدست بیارم. سوال من اینه که آیا خودتون شخصی مطمئن برای ازدواج معرفی میکنید که از طریق آن بتوان ویزای ازدواج دریافت کرد یا خیر ؟

8 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام دوست عزیز. جهت مهاجرت از طریق ازدواج شما باید ثابت کنید که ازدواج تان صوری نیست و در صورت صوری بودن ازدواج این امر تخلف محسوب شده و منجربه پرداخت جریمه و یا حتی ترک کشور و مجازات زندان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان برخوردار بشید.

FARAHANI پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام دوست عزیز
برای ازدواج خودتان باید کیس داشته باشید، در صورت داشتن کیس واقعی می توانید سایر مراحل مهاجرتی و حقوقی ازدواج تان را می توانید از طریق موسسه حقوقی ملک پور طی نمایید.

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای ازدواج باید در ابتدا خودتون کیس ازدواج رو پیدا کنید و موسسه حقوقی ملک پور این امر را انجام نمی دهد در مورد قوانین ازدواج می توانید از موسسه حقوقی مشاوره بگیرید. 

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب. در این زمینه می بایست کیس ازدواج داشته باشید

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی در این مورد خودتان باید کیس ازدواج داشته باشید موسسه حقوقی ملک پور صرفا می تواند در زمینه قوانین شما را راهنمایی کند.

t.gahvareh پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور در خصوص معرفی کیس ازدواج خدماتی ندارد و فقط در زمینه مشاوره حقوقی در خصوص این پروسه به افراد مشاوره ارائه می نماید. شما اگر خودتان کیس مناسبی داشته باشید می توانید با موسسه تماس بگیرید و در این خصوص مشاوره دریافت نمایید.

Delehan پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

باسلام.

بنده با ویزای تحصیلی قصد مهاجرت به کانادا در تابستان سال ۲۰۲۰ را دارم. حاضرم که اگر فردی برای مهاجرت به صورت ازدواج مایل باشد ایشان را یاری کنم. خانم ها لطفا تماس بگیرند.

۰۹۳۶۵۴۸۲۶۴۸

Malihe پاسخ داده شده در 15 ساعت پیش

با سلام من خانمی ۳۸ ساله هستم اهل بندرعباس قصد ازدواج و مهاجرت دارم. لیسانس حسابداری هستم. و در حرفه تئاتر مشغول هستم. به دنبال همسری هستم که او هم قصد مهاجرت داشته باشد و متولد ۱۳۵۰ تا ۵۸ باشد. اگر کسی مایل بود email بدهد. آدرس ایمیلmalihejp685@gmail.com