مناسبت ترین کشور برای مهاجرت فرد ۲۲ ساله با لیسانس کشاورزی و آیلتس ۵ و ۱۸۰ میلیون سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیمناسبت ترین کشور برای مهاجرت فرد ۲۲ ساله با لیسانس کشاورزی و آیلتس ۵ و ۱۸۰ میلیون سرمایه
0
h.mahdavi پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

نیاز به مشاوره مهاجرتی دارم.

بنده ۲۲ سالمه و لیسانس کشاورزی دارم.مدرک زبان آیلتس ۵ دارم و میتونم حدود ۱۸۰ میلیون هزینه کنم.کدوم کشور را به من پیشنهاد میکنید؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز شرایط سنی شما جهت اقدام برای ویزای تحصیلی بسیار مناسب می باشد و درصورتی که مایل باشید که برای فوق لیسانس اقدام نمایید به طور معمول بایستی آیلتس آکادمیک با نمره ۶٫۵ ارائه نمایید. البته با توجه به اینکه برای مهاجرت نیاز به حداقل سرمایه ای می باشد فلذا بایستی شما سرمایه خود را نیز افزایش دهید تا خدایی نکرده با مشکل مواجه نشوید.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب به سن شما برای مهاجرت فوق العاده خوب هست وراه مهاجرتی شما مهاجرت تحصیلی خواهد بود. باید نمره زبان ایلتستون رو بالاتر ببرید و ارتقا بدید سرمایه اولیه شما هم پایین هست اگر اون رو بالاتر ببرید بهتر خواهدبود

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

سن شما برای مهاجرت ایده آل است اما برای مهاجرت می بایست سطح زبان خود را ارتقا دهید و همچنین سرمایه تان را افزایش دهید تا بتوانید مهاجرت بفرمایید.

alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

با توجه به شرایطتون بهتر است که از راه تحصیلی وارد شوید. شما می توانید در کشورهایی نظیر آلمان هم به صورت رایگان و با مدرک زبان B2 تحصیل کنید و یا مدرک زبان خود را به نمره ۶٫۵ برسانید.

hiva پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

دوست عزیز با توجه به شرایط شما طبیعتا می توانید برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام به مهاجرت تحصیلی نمایید.

البته باید برای پذیرش مستقیم از دانشگاه مدرک زبان انگلیسی خود را بالاترببرید.

اگر بتوانید توان مالی خودتون رو افزایش بدید می تونید حتی برای دوره زبان در اورپا اقدام کنید.

tlu پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب

از لحاظ سني داراي شرايط خوبي هستيد و مي تونيد در كشورهايي مثل فرانسه و آلمان با يك ورود تحصيلي در مقطع كارشناسي ارشد اقدام كنيد اين كشورها در صورتي كه به حدي از زبان آگاهي داشته باشيد تحصيل رايگان ميسر هست." البته اگر توان ماليتون رو افزايش بديد خيلي ايده آل تر خواهد بود.

موفق باشيد

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوسا عزیز شرای طسنی شما عالی است شما می توانید برای کشور های مختلفی از طریق تحصیل اقدام نمایید به طور مثال فرانسه آلمان اتریش مجارستان اینکه کدامیک از این گزینه ها مناسب حال شما می باشد این را می بایست یک متخصص امور مهاجرتی خدمتتان عرض کند. حتما با مشاورین ما تماس حاصل فرماییید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...