مناسب ترین روش مهاجرت به کانادا برای زوج کارمند با ۱۵ سال سابقه کار و ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومیمناسب ترین روش مهاجرت به کانادا برای زوج کارمند با ۱۵ سال سابقه کار و ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه
0
امین عظیمی فرد پرسیده شده در 2 ماه پیش

سلام.من ۳۲ سال دارم. فوق دیپلم روابط عمومی هستم و حدود ۱۵ سال هست که سابقه بیمه دارم . زبانم خوب نیست .خانمم ۳۲ ساله و کارمند هستند. حدود ۱۵ سال هم سابقه بیمه دارند .سرمایه ما در حد ۳۰۰ میلیون هست . بهترین راه برای مهاجرت ترجیحا به کانادا چی هست؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
behaminkarimi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام وقت بخیر

در خصوص امر مهاجرت شما به کشور کانادا ،احتمال وجود ریسک وجود دارد،ولی در خصوص کشورهای اروپایی این ریسک برای شما به حداقل ممکن میرسد و امکان ورود به این کشورها برای شما امکان پذیر می باشد.

برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین در تماس باشید.

موفق باشید

m.yousefi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت راهنمایی شما نیاز به اطلاعات بیشتری از شما می باشد اما با توجه به سن شما بزرگواران اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا را به شما پیشنهاد نمیکنم زیرا کانادا حساسیت زیادی روی سن و گپ تحصیلی دارد و اگر شما قصد دارید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید بهتر است برای کشورهایی مانند مجارستان، هلند، دانمارک و… اقدام نمایید. پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا بابررسی شرایط شما و همسرمحترمتان بهترین گزینه را به شما پیشنهاد نمایند.

farhang پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی محترم، اطلاعاتی که اعلام فرمودید جهت پاسخ سوال شما کافی نمی باشد.

مهاجرت به اروپا نسبت به کانادا برای شما با توجه به این اطلاعات امکان پذیرتر می باشد.

مهاجرت از روش های کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد که گزینه سوم با توجه به فرمایش شما حذف می شود و مهاجرت از روش کاری نیز نیازمند حداقل مدرک لیسانس و حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی می باشد و با توجه به این امر که کانادا روی سن و گپ تحصیلی بسیار حساس می باشد از طریق تحصیل هم اقدام به مهاجرت تحصیلی به کانادا ریسک بالایی دارد. اما جهت مهاجرت از روش تحصیل به اروپا می توانید اقدام بفرمائید.

البته می بایست سطح زبان شما و همسر محترم و هم چنین مدرک تحصیلی همسر محترم و موارد دیگر که در امر مهاجرت تاثیر گذارند نیز مورد بررسی قرار گیرند.

جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید.

موفق و پیروز باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...