مهاجرت به آلمان ازطریق پناهندگی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هامهاجرت به آلمان ازطریق پناهندگی
0
نیما کاظم زاده پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام.من ۱۸ سالم هست ترنسکشوال هستم و مراحل عمل هامو اینجا۲تاشوپیش بردم ‌یکی از عمل هام مونده.مسله هوویتم کاملا عوض شده و از دختربه پسرتغییرکرده.درحال حاضردانشجوی مهندسی مکانیک هستم ترم۱.چطور میتونم به آلمان مهاجرت کنم؟آیاباتوجه به شرایطم پناهندگی راحت تره یا ویزای تحصیلی؟اگربخوام پناهنده بشم ازموضوع پزشکی میتونم همراه پارتنرم برم؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
mamad پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام، با توجه به سنتون اگه برای تحصیل اقدام کنید خیلی بهتره، معمولا پناهندگی واسه کسیه که تو کشور خودش آزار و اذیت میشه شما که اجازه عمل هم داشتین

mahsun پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمائید بهتر است که تحصیلی اقدام کنید حتی کشورهایی مثل هلند دانمارک انگلیس و کانادا هم خیلی خوب هستند پناهندگی راه قانونی و درستی برای مهاجرت نیست. موفق باشید.

elmira f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام ، به نظرم اصلا پناهندگی اقدام نکنید . سنتون عالیه ، از طریق تحصیل اقدام کنید . خیلی از کشورها میتونید تشریف ببرید .

elmira f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام ، به نظرم اصلا پناهندگی اقدام نکنید . سنتون عالیه ، از طریق تحصیل اقدام کنید . خیلی از کشورها میتونید تشریف ببرید .

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز بنظرم پناهندگی اصلا روش خوبی برای مهاجرت نیست چون شما خیلی راحت و قانونی می تونید با ویزای تحصیلی مهاجرت کنید و خیلی راحت اجازه کار قانونی داشته باشید برای خیلی از کشورها هم با توجه به سنتون شانس اقدام را دارید اما بنظرم با یک کارشناس حقوقی حتما صحبت کنید که کامل راهنماییتون کنند.

Parisa.r پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام. دوست عزیز به هیچ عنوان راه پناهندگی رو انتخاب نکنید که عاقبت خوبی نداره

Mostafa Parsa پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام. حرفای درست در خصوص پناهندگی رو همه دوستان گفتن. فقط یه چیز جالبم چند روز پیش دیدم که گفتنش خالی از لطف نیست. در آلمان بنرهای تبلیغاتی به زبان فارسی و با عنوان بازگشت داوطلبانه در حال توزیع و نصب شدنه. با این مفهوم که در صورت اعلام آمادگی برای بازگشت داوطلبانه تا ۲۰۱۸٫۱۲٫۳۱ می تونید تا ۱۲ ماه هزینه های اضافی مربوط به واحد مسکونی در کشور زادگاه خود را دریافت نمایید!!
دیگه خودتون متوجه عمق فاجعه ای که برخی هم وطنان ما رقم زدن بشید و برحذر باشید از اینگونه اقدامات.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...