مهاجرت به اتریش با مدرک مهندسی معماری و بدون سابقه بیمه کاری در سن ۳۰ سالگی و گپ تحصیلی ۷ ساله

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیمهاجرت به اتریش با مدرک مهندسی معماری و بدون سابقه بیمه کاری در سن ۳۰ سالگی و گپ تحصیلی ۷ ساله
0
رامتین تهرانی ها پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام. من ۷ سال هست که مدرک مهندسی معماری رو گرفتم و تو این مدت هم به صورت مقطعی، چند پروژه با شهرداری کار کردم. البته بیمه برام رد نشده، اما قرارداد نوشته شده هست. آیا با این مدارک هم می توان به عنوان سابقه کاری برای مهاجرت اقدام کرد؟ چون من حدود ۳۰ سال سن دارم و گپ تحصیلی ۷ ساله دارم و نمیدونم از طریق تحصیلی برای اتریش می توانم اقدام کنم یا خیر.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز برای اتریش الزاماً نیاز به سابقه بیمه نیست و اگر بتوانید مدارک مستند ارائه دهید کفایت می کند. خوشبختانه کشور اتریش حساسیت چندانی رو گپ تحصیلی و سن فرد ندارد و می توانید از طریق شیوه تحصیلی برای مهاجرت به اتریش اقدام کنید.

hosseinheathead پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب و احترام

برای اتریش و بسیاری از کشور های اروپایی چون نیاز به بیمه برای تایید سابقه کاری نمی باشد می توان با این گپ تحصیلی هم برای تحصیل در این کشور و هم برای ویزا های جست و جو کار اقدام نمود.

با تشکر

h.mahdavi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما امکان مهاجرت از طریق تحصیل در اتریش را دارید….البته امکان این وجود دارد که از طریق ویزای جست جوی کاری نیز اقدام کنید