مهاجرت به کانادا یا کشورهای دیگر جهت کار در شغل آرایشگری با ۱۲ سال سابقه کار

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت به کانادا یا کشورهای دیگر جهت کار در شغل آرایشگری با ۱۲ سال سابقه کار
0
طرحانی پرسیده شده در 2 ماه پیش

با عرض سلام. من آرایشگر هستم و ۱۲ سال هست که مشغول این کارم. الان هم ۳۰ سالم هست. آیا از این طریق میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟ به طور کلی برای چه کشوری با مدرک آرایشگری می تونم اقدام به مهاجرت کنم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
elmira f پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز. شغل شما خیلی خوبه. ولی از طریق آرایشگری امکان اخذ ویزا برای شما وجود ندارد. شما می بایست از طریق یکی از روش های کار(اسکیل ورکر) تحصیل و یا سرمایه گذاری وارد کشور کانادا شوید و در محیط می توانید با توجه به تخصصتون کار کنید.

negar.vakili پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز برای اخذ ویزای کار نیاز به مدرک دانشگاهی دارید و با مدرک آرایشگری متاسفانه امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد. برای اخذ ویزای کار در کانادا باید در پروسه امتیازبندی وارد شوید و امتیاز مورد نیاز را بدست آورید. بهتر است برای مهاجرت روش های دیگر را انتخاب نماییدکه می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

R Dpr پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز سیستم کاری کانادا یک سیستم امتیازی است و متاسفانه بدون مدرک آکادمیک اقدام برای این پروسه برای شما دشوار می شود. بهتر است از شیوه دیگری همچون شیوه های تحصیلی وارد محیط شوید و بعد از معادل سازی مدارک به حرفه خود مشغول شوید. به طور کلی با توجه به گپ تحصیلی شانس شما برای کشورهای مختلف بررسی می شود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...