مهاجرت تحصیلی به کانادا در سن ۲۱ سالگی و با لیسانس کامپیوتر

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیمهاجرت تحصیلی به کانادا در سن ۲۱ سالگی و با لیسانس کامپیوتر
0
h.mahdavi پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام. من ۲۱ساله هستم و لیسانس کامپیوتر دارم. زبان هم نسبتا بلدم. قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارم. به نظر شما چه راهی مناسب برای من هست؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز رشته ی تحصیلی شما جهت مهاجرت به کشور کانادا بسیار مناسب می باشد اما با توجه به اینکه شما سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلیتان ندارید برای ویزاهای تحصیلی شانس بالاتری خواهید داشت و بهتر است از طریق تحصیل ابتدا اقدام نمایید. توصیه میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا با بررسی دقیق تر شرایطتان شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام دوست عزیز رشته ی تحصیلی شما برای مهاجرت به کشور کانادا بسیار عالی است. ولی چون شما سابقه ی کاری مرتبط با تحصیلیتتتان ندارید جهت ویزاهای کاری شانس شما کم ولی تحصیلی شانس بالاتری خواهید داشت. شما جهت دوره های کار و تحصیل در کانادا نیز می توانید اقدام کنید.

tlu پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

شرايط شما بسيار عاليه از لحاظ سن در سن بسيار خوبي مي خواهيد اقدام كنيد و از لحاظ تحصيلات هم رشته شما بازار كار بييار خوبي در كانادا دارد. بهترين راهي كه مي تونيد اقدام كنيد تحصيلي هست كه مي تونيد يا در مقطع كارشناسي ارشد و يا در دوره هاي كوآپ كه دوره هاي كار و تحصيل هست اقدام كنيد.

m.edalatkhah پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام. رشته تحصیلی شما خیلی خوبه و همچنین علاوه بر تحصیل می تونید از دوره های کو اپ که دوره های کار و تحصیل هستند نیز استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...