مهاجرت تحصیلی یا کاری برای فارغ التحصیلان اتاق عمل

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هامهاجرت تحصیلی یا کاری برای فارغ التحصیلان اتاق عمل
0
نوید فخار پرسیده شده در 1 سال پیش

سلام و‌درود بی پایان٫لیسانس اتاق عمل دارم٫ ۴سال سابقه کار٫ پایان خدمت دارم٫ مجردم ٫ حدود ۲۰۰تومن سرمایه نقد٫ هدف اولم تحصیل دندان پزشکی هست٫ من با مشاوران شما حرف‌زدم گفتن المان نمیتونم برم ٫ شما یه راهی جلوم بذارین لطفا٫ اگه تحصیلی نمیتونم برم ویزای کاری کانادا واسم مناسب تره یا المان؟؟ من اخرش میخام درس بخونم اونجا حالا به یک بهانه برم فقط

MIE Malekpour07 عضو سایت 1 سال پیش

با سلام، ویزای کار کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی است و باید حداقل امتیاز لازم رو کسب کنید و برای آلمان هم شرایط را دارا هستید اما باید پیشنهاد کاری شما مشخص شود. علاوه بر آلمان کشورهای هستند که از برای دندانپزشکی می توان اقدام کرد، معمولا در اکثر کشورهای اروپایی یک دوره پیش پزشکی وجود دارد که در صورت قبول می توانید برای تحصیل اقدام کنید.

3 پاسخ به این سوال داده شده است
hosein jameyi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام به نظر من در مورد کشور چک تحقیق کن برای فردی مثل شما عالیه، یکی از دوستام اونجا در حال تحصیله، گفت هم هزینه های زندگی و تحصیل پایینه هم شرایط کاری خیلی خوبه.

Sara Byat پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

شما لیسانس مرتبط با پزشکی دارید در خیلی از کشور ها میتونید پزشکی بخونید مثل انگلستان ک البته سرمایه شما برای این کشور کمه
المان هم در صورتی که معدل بالا و مدرک زبان c1 داشته باشید از نظر سنی هم زیر ۳۰ سال باشید میتونید برید

Parisa.r پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

با سلام. من دقیقا یکی از دوستانم داره برای سوئد که اتاق عمل خونده اقدام میکنه. شما باید حتما مدرک تون کعادلسازی بشه. چون مدرک ایران رو اونجا قبول ندارند و باید زبان بومی کشور مقصد رو به طور کاکل بلد باشید تا بتونید پذیرش بگیرید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...