مهاجرت به سوئد برای یک خانواده ۴ نفره با ۲ میلیارد تومان سرمایه جهت اقامت

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هامهاجرت به سوئد برای یک خانواده ۴ نفره با ۲ میلیارد تومان سرمایه جهت اقامت
1
حمید رضانعمت اله پرسیده شده در 8 ماه پیش

من ۴۶ساله مبلغ ۲میلیارد تومان سرمایه دارم. یک دختر ۲۱ساله که در رشته مهندسی عمران تحصیل میکنه و یک پسر ۱۰ساله که کلاس چهارم ابتدایی است. خواستم در مورد دریافت اقامت کشور سوئد در زمینه تحصیل فرزندانم و همچنین خودمان اطلاعاتی در اختیارم بذارید. باتشکر

9 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب . به تازگی دریافت ویزای کشور سوئد برای ایرانیان با مشکلات زیادی روبه رو شده است. در ضمن در هنگام اقدام همراهان شما همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال هستند مگر در شرایطی که اعلام شود.

R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز نکته اول اینکه به طور کلی فرزند بالای ۲۱ ساله شما در کیس شما قرار نمی گیرد مگر در شرایط خاص. سرمایه شما به طور کلی برای اروپا مناسب است و به عنوان مثال می توانید از طریق تحصیل فرزندان اقدام کنید و یا با افزایش سرمایه خود برای شیوه هایی مثل خودحمایتی در کشور های اروپایی فرانسه و اتریش اقدام کنید که با اخذ اقامت آنها می توانید به صورت آزادانه به کشور سوئد هم مسافرت داشته و یا حتی در آن اقامت داشته باشید، زیرا این کشور ها همگی عضو کشور های پیمان شنگن هستند.

samirahtmi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز
دختر شما زیر مجموعه شما نیسند چون سنشون بالای ۱۸ هست و برای ایشون باید جداگانه اقدام کرد. مثالا از طریق تحصیل ایشون جداگانه با شما اقدام کنن.
اما برای سوئد باید بقیه شرایطتون هم بررسی بشه ممکنه از طریق ثبت شرکت بشه اگه با دفاتر موسسه تماس بگیرید مشاورین می تونن بهتر کمک تون کنن

esmaeili.m پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب.
دوست عزیز کشور سوئد در حال حاضر سختگیری زیادی برای ویزای ایرانیان در نظر گرفته است. اگر قصد سرمایه گذاری در اروپا دارید، کشورهایی مثل اتریش شرایط بهتری نسبت به سوئد دارند. در خصوص فرزند بزرگ شما ایشون با توجه به اینکه ۲۱ سالشون هست میتونند از طریق تحصیلی برای اروپا اقدام کنند و موازی پرونده شما باشند.

mahsun پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه بخ سن و شرایطی که می فرمایید کل خانواده باهم اقدام کنید یکی از روش ها می تواند ثبت شرکت در کشور سوئد باشد که شما و همسرتان و فرزند زیر ۱۸ سالتان به همراه شما ورود پیدا کنند و فرزند بزرگترتان از راه تحصیلی ورود داشته باشند این مسیر برای کشور سوئد مقدور است ولی چالش های خاص خود را دارد. از همین روش برای کشور اتریش که به قرمز سفید قرمز معروف هست می توانید استفاده کنید که ریسک کمتری دارد. موفق باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم  بر روی این لینک کلیک کنید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز فرزند بالای ۱۸ سال شما در پرونده شما قرار نمیگیرد و برای ایشون باید جداگانه اقدام نمایید. در صورتی که ما سن و تحصیلات همسر محترمتون رو هم میدونستیم، خیلی بهتر میتونستیم کمکتون کنیم. پرونده خانواده شما باید با دقت بررسی بشه که ببینیم کدام یک از روش های سرمایه گذاری برای شما مناسب تر است.

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز اولین نکته ای که باید گفت اینه که فرزند ۲۱ ساله شما تحت تکفل شما نیست و باید بصورت جداگانه برای ایشون اقدام کرد مثلا از طریق ویزای تحصیلی. اگر بتونید میزان داراییتون رو افزایش بدید شانس شما برای مهاجرت به کشورهای اروپایی افزایش پیدا میکنه. این نکته رو هم در پایان خدمتتون عرض کنم که کشور سوئد در سالهای اخیر برای ارائه ویزای به ایرانیا سختگیر شده.

nooshin mashak پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
فرزندان بالای ۱۸ سال در پرونده شما قرار نمیگیرند به همین خاطر باید برای ایشون به صورت مستقل عمل کنیم و میشه برای ایشون پذیرش تحصیلی گرفت اما چون پذیرش تحصیلی برای شما در کشور سوئد بدلیل شرایط سنی با ریسک ویزا همراه می باشد بهتر ان است که شرایط همسرتون بررسی شود در صورتی که ایشون واجد شرایط تحصیل بودند ایشون به عنوان نفر اصلی قرار گیرند یا اینکه برای کشورهایی که گپ تحصیلی وسن کمتر اهمیت دارد اقدام نمایید

shabnam seifollahpor پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

مهم ترین نکته ای که وجود داره این هستش که فرزند ۲۱ ساله شما داخل در پرونده شما نیستن خارج از تکفل شما هستن و باید برای ایشون جداگانه اقدام بشه و پذیرش گرفته شه اما خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید از طریق راه انازی کسب و کار

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...