مهاجرت کاری با سابقه ۱۰ سال کارمند رسمی و مدرک تحصیلی ارشد حسابداری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت کاری با سابقه ۱۰ سال کارمند رسمی و مدرک تحصیلی ارشد حسابداری
0
سمیرا فخار پرسیده شده در 4 هفته پیش

سلام صبحتون بخیر. بنده کارمند رسمی با ۱۰ سال سابقه هستم و ارشد حسابداری دارم.کدوم کشور مهاجرت کنم بهتره؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
Nima06 پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام دوست عزیز

شرایط شما باید به طور کلی بررسی بشه اما با توجه به شرایط شما امکان درخواست ویزا های جست و جوی کار برای کشور های المان و اتریش وجود دارد. افرادی که شرایط اقدام مستقیم برای ویزا های جست و جوی کار رو ندارند می توانند جهت تحصیل در کشور های اروپایی اقدام کنند و بعد از تحصیل به راحتی وارد بازار کاری اروپا شوند

a.h.m پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و عرض ادب

شماامکان اقدام برای تحصیل را دارید در صورتیکه سنتان مناسب تحصیل باشد. برای ویزای جستجوی کار هم امکان اقدام دارید اما رشته تحصیلی شما جزو رشته های کمبود کار نیست و احتمال یافتن کار برای شما نسبت به رشته های مهندسی کم است.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام وعرض ادب

جزئیات بیشتری از شرایط شما برای پاسخ کامل به این سوال مورد نیاز است. بهتر بود سن و سطح زبان خود را نیز بیان می کردید. رشته تحصیلی شما از موارد مورد نیاز برای کار در اروپا نیست و به نظر می رسد راه تحصیلی برای شما مناسب تر است چرا که شانس و فرصت کاریابی نیز برایتان فراهم می کند. برای دریافت اطلاعات کامل و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

w0of0o پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

سلام و ارادت.

مهاجرت تحصیلی و کاری برای شما مناسب هست. هم شرایط کار برای حسابدارا توی استرالیا و کانادا مناسب هست ولی سطح زبان خیلی خوب باید باشه هم شرایط تحصیل توی اروپا براتون مناسب هست.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...