مهاجرت کاری برای زوج جوان دارای مدرک فوق دیپلم در رشته های تعمیر و نگهداری و برق هواپیما

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت کاری برای زوج جوان دارای مدرک فوق دیپلم در رشته های تعمیر و نگهداری و برق هواپیما
0
گلی چناری پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام

من ۲۱ ساله هستم.فوق دیپلم برق هواپیما دارم. همسرم ۲۳ ساله و فوق دیپلم تعمیر و نگهداری هواپیما هستند. چطور میتونیم مهاجرت کاری داشته باشیم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای مهاجرت کاری در بسیاری از کشورها شما نیاز به پیشنهاد کاری از کارفرما خواهید داشت اما در برخی از کشورها مانند آلمان، اتریش، کانادا و استرالیا شما میتوانید بدون پیشنهاد شغلی نیز برای ویزای کاری اقدام نمایید اما جهت واجد شرایط شدن در این کشورها شما بایستی مدرک دانشگاهی و حداقل چند سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیتان ارائه نمایید لذا بهتر می باشد شما ابتدا از طریق ویزاهای تحصیلی اقدام نمایید و پس از تحصیل وارد بازار کار شوید.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز برای مهاجرت کاری به کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا و نیوزلند باید پروسه امتیازبندی را طی نمایید. سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته و مدرک زبان تعیین کننده است. برای این موضوع شما باید حداقل لیسانس داشته باشید و ۳ سال سابقه کار مرتبط. برای اروپا هم حداقل لیسانس و سابقه کار ضروری است. در نتیجه بهترین روش مهاجرت برای شما، روش تحصیلی است بخصوص برای کانادا که دوره های خلبانی هم وجود دارد.

Samiramiri پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

براي ويزاي كار حداقل مدرك كارشناسي مورد نياز است اما شما مي توانيد از طريق ويزاي تحصيلي و دوره هاي آموزشي در كشورهايي مثل كانادا يا كشورهاي اروپايي ويزاي كار دريافت كنيد