مهاجرت کاری به اروپا یا آفریقای جنوبی با فوق دیپلم برنامه نویسی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریمهاجرت کاری به اروپا یا آفریقای جنوبی با فوق دیپلم برنامه نویسی
0
رضا شرکت زاده پرسیده شده در 5 ماه پیش

با سلام

بنده مقالات کار در آفریقای جنوبی و اکثر کشور های اروپایی روی وب سایت شما رو خوندم

اما واقعا دو دلم که به کدوم یک از این دو گزینه مهاجرت کاری کنم؟

شرایط بنده هم این هست که فوق دیپلم کامپیوتر دارم و تخصصم برنامه نویسی هست و سابقه کارم در این زمینه ۵ ساله. آیا می تونم به صورت همزمان همسرم رو با خودم ببرم به کشور های اروپایی برای کار؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
farhang پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، داشتن مدرک ‌لیسانس جهت مهاجرت از روش جست و جوی کار به آلمان و افریقای جنوبی مورد نیاز می‌باشد.

جهت بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با تلفن های موسسه تماس حاصل نمایید تا بهترین روش و بهترین مقصد با توجه به شرایط شما از قبیل سن، سطح زبان، پتانسیل مالی و غیره به شما معرفی گردد.

موفق و پیروز باشید

z.ghasemi پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز برای دریافت ویزای جستجوی کار افریقای جنوبی شما حتما باید مدرک لیسانس داشته باشید. در کشورهای اروپایی نیز آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار دارد. علاوه بر مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه کار و تمکن مالی نیز از جمله شرایط تاثیر گذار است.

R Dpr پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز با توجه به آنکه مدرک تحصیلی شما فوق دیپلم است امکان اقدام برای ویزای job seeker (جستجوی کار) اتریش و آلمان برای شما وجود ندارد اما ممکن است برای آفریقای جنوبی شانس اقدام داشته باشید و در آفریقای جنوبی از ابتدا هم شانس بردن همراه را دارید. اگر تمکن مالی لازم را داشته باشید و کشورهای اروپایی را مد نظر دارید می توانید از طریق شیوه تحصیلی وارد محیط شوید و با توجه به تخصصتان شانس کاریابی بسیار بالایی دارید.

alireza پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام

دوست عزیز برای ویزای جست و جوی کار در اروپا حتما باید مدرک لیسانس داشته باشید اما با این شرایط احتمالا بتوانید در افریقای جنوبی ویزای جست و جوی کار بگیرید. البته در این زمینه سن و سال شما و همسرتون و همچنین مدرک تحصیلی ایشان ه می تواند به عنوان راه جایگزین استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.