مهاجرت کاری به کانادا در رشته حسابداری با ۱۵ سال سابقه کار و ۴۱ سال سن

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هامهاجرت کاری به کانادا در رشته حسابداری با ۱۵ سال سابقه کار و ۴۱ سال سن
0
آذربایجانی پرسیده شده در 9 ماه پیش

با سلام خانمی هستم ۴۱ ساله فوق لیسانس مدیریت مالی دوره DBA را در ایران گذراندم با ۱۵ سال سابقه بیمه مرتبط و سطح زبان خوب آیا شانسی برای اقدام از طریق کار استانی دارم

4 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

با سلام. دوست عزیز پروسه Skilled worker کانادا امتیاز بندی هستش. برای بررسی شانس تون باید ابتدا امتیاز تون رو حساب کنید. توی همین وبسایت یک مقاله ای وجود داره با نام کار در کانادا که جداول امتیازبندی به صورت کامل و جامع توش وجود داره … یه قسمتی هست که امتیاز سن و مدرک تحصیلی و… رو نوشته… شما برای رسیدن به جواب سوالتون می تونید به اون مقاله مراجعه کنید.

m.yousefi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز سیستم skilled worker کانادا یک سیستم امتیاز بندی می باشد که شامل ۲ مرحله می باشد که در مرحله اول شما بایستی حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز موجود را کسب نمایید و سن، سطح زبان، سابقه کاری و مدرک تحصیلی در امتیازات شما بسیار تاثیرگذار می باشند لذا به شما توصیه میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما را به صورت تخصصی بررسی نمایند و در این خصوص شما را راهنمایی فرمایند.

t.gahvareh پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. برای پروسه Skilled worker کانادا باید کامل اطلاعات و امتیازات شما محاسبه شود. که در دو مرحله باید امتیازات رو دریافت کنید. از مهم ترین پارامترهایی که برای این پروسه وجود دارد داشتن مدرک زبان آیلتس می باشد. سابقه کار شما خوب است. اما حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که امتیازات شما رو به صورت دقیق محاسبه کنند.

Marjan boali پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز

سیستم skilled worker کانادا یک سیستم امتیاز بندی می باشد و نیاز می باشد که شما در هردو مرحله امتیازات لازم را اخذ نمایید که فاکتورهایی مانند: سن، سطح زبان ، سابقه کاری، سطح تحصیلات و چند مورد دیگر امتیازات شما را تشکیل میدهند لذا توصیه میکنم با کارشناسان شرایط و امتیازات را به طور تخصصی بررسی نمایید