مهاجرت کاری یا تحصیلی با اخد بورسیه برای شخص ۳۱ ساله دارای مدرک کارشناسی ارتباطات اجتماعی و مدارک متعدد فنی حرفه ای مانند کیک پزی و گردشگری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاری یا تحصیلی با اخد بورسیه برای شخص ۳۱ ساله دارای مدرک کارشناسی ارتباطات اجتماعی و مدارک متعدد فنی حرفه ای مانند کیک پزی و گردشگری
0
نازی پرسیده شده در 1 ماه پیش

با سلام خدمت شما بزرگواران. من ۳۱ سال سن دارم و مجرد هستم. مدرک تحصیلیم کارشناس ارتباطات اجتماعی هست، اما چنتا مدرک فنی حرفه ای مثل کیک پزی، گردشگری، کاشت گیاهان دارویی و دوخت سرویس خواب هم دارم.الان دارم برای زبان میخونم، چون بهم گفتن اگه آیلتس ۶٫۵ و B1 آلمانی رو بگیرم میتونم بورسیه رایگان بگیرم. درسته؟ ترجیح من اینه که ویزای کاری بگیرم. اما سرمایه کمی هم دارم. نظر شما چیه. چیکار کنم که بهترین باشه برام؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

روش تحصیلی روشی مناسب برای شما خواهد بود با توجه به رشته شما. ما باید رشته هایی را برای تحصیل به شما پیشنهاد بدهیم که بدانیم بازار کار خوبی دارند و شانس کاریابی پس از تحصیل برای شما بالا باشد. در مورد تحصیل راییگان اگر در کشورهایی مثل المان به زبان المانی تحصیل کنید ، هزینه تحصیل رایگان خواهد بود. اما گپ تحصیلی و سن و سال مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

h.mahdavi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

شما در صورت داشتن مدرک B1 یا B2 آلمانی می توانید به رایگان در آلمان تحصیل کنید … همچنین این شرایط در فرانسه نیز وجود دارد…همچنین می توانید از طریق برنامه اسکیلد ورکر کاناداد اقدام کنید.

تشکر

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما هم می توانید از طریق ویزاهای تحصیلی اقدام نمایید و هم ویزای های کاری. شما در صورتی که زبان رسمی کشورهای مورد نظرتان را بلد باشید به طور مثال در حد B1 , B2 می توانید به راحتی جهت اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید. شرایط شما جهت اخذ ویزاهای کاری نیز خوب است حتما قبل از هرگونه اقدامی با موسسه ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره تخصصی اخذ نمایید.

sahar پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام

دوست عزیز سن شما برای مهاجرت بسیار ایده آل است. شما می توانید از طریق کار و یا تحصیل هر دو اقدام کنید اما نیاز است تا جزئیات هر یک از این اقدام ها رو بدونید تا بتوانید انتخاب کنید کدام روش برای شما بهتر است. در صورتی که تمایل دارید تحصیل رایگان در کشور آلمان داشته باشید بهتر است مدرک زبان آلمانی در سطح B2 را بگیرید تا شانس پذیرش رایگان داشته باشید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...