نحوه اثبات تمکن مالی به سفارت خانه و دریافت ویزا در صورت نداشتن شماره حساب بانکی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومینحوه اثبات تمکن مالی به سفارت خانه و دریافت ویزا در صورت نداشتن شماره حساب بانکی
0
صادق صمیمی نیا پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم موسسه ملک پور

سوالی دارم خدمتتون. آیا برای اثبات تمکن مالی، سفارت خانه ها استعلام حساب بانکی را می گیرند؟ در صورت نداشتن شماره حساب، برای دریافت ویزا چه کاری باید انجام داد؟ سپساسگزارم از راهنمایی های شما

3 پاسخ به این سوال داده شده است
alireza پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام

دوست عزیز بهتر بود شرایطتون رو بیشتر توضیح می دادید. برای چه نوع ویزایی تلاش می کنید؟ چند سالتونه و چه مدرک تحصیلی دارید ؟ برای اثبات نامه تمکن هم نیاز به داشتن حساب بانکی می باشد.

farhang پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

متقاضی گرامی، جهت اثبات تمکن مالی می بایست پرینت گردش حساب و نامه تمکن مالی به سفارت ارائه داد.

محبت کنید جهت دریافت پاسخ دقیق، پرسش خود را به صورت واضح بیان بفرمائید. اگر قصد مهاجرت دارید می توانید جهت مشاوره و بررسی شرایط خود با تلفن های موسسه تماس حاصل نمائید. در ابتدا می بایست شرایط شما از قبیل سن، میزان تحصیلات، پتانسیل مالی، سطح زبان و موارد دیگر که روی امر مهاجرت تاثیر گذارند مورد بررسی قرار گیرند و بهترین روش و مقصد مهاجرتی به شما پیشنهاد و معرفی گردد.

موفق و پیروز باشید

negar.vakili پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

با سلام

دوست گرامی بهتر است شرایط خود را بفرمایید که برای چه نوع ویزایی اقدام کرده اید تا بتوان راهنمایی درستی ارائه داد اما برای اخذ ویزا نیاز به تمکن مالی دارید و بدون تمکن مالی متاسفانه ریسک ردی ویزا بسیار بالا خواهد بود بهتر است با کارشناسان شرایط خود را بررسی نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...