نحوه اخذ اقامت سوئد با ده سال سابقه کار در رشته مهندسی برق

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سوالات عمومینحوه اخذ اقامت سوئد با ده سال سابقه کار در رشته مهندسی برق
0
محمد نجفی پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام. من ۳۷ سالم هست و حدود ۱۰ سال هست که در رشته مهندسی برق مشغول به کار هستم. تصمیم دارم برای اقامت سوئد اقدام کنم. چطوری می تونم این کارو انجام بدم؟

13 پاسخ به این سوال داده شده است
mohammad amiri پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر، شما میتوانید از طریق تحصیل، کار ( در صورت داشتن جاب آفر ) و ثبت شرکت اقدام داشته باشید. در این خصوص شرایط شما باید به طور تخصصی بررسی شود. میتوانید با داخلی ۱۲۰ تماس بفرمایید

h.mahdavi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

روش های کاری و تحصیلی مناسب شرایط شما هستند. البته با توجه به سابقه کاری بالا و رشته ی خیلی خوبی که دارید مسلما مهاجرت کاری بسیار مناسب شماست.

mamad پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام ، برای کار و تحصیل میشه اقدام کرد. برای کار باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و برای تحصیل شما باید مدرک زبان بگیرین و با توجه به سن ریسک ویزا دارین.

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز شما برای کار و تحصیل می توانید اقدام کنید اما اگر هدفتان روش کاری است نیاز به پیشنهاد شغلی دارین با توجه به اینکه این کشور ویزای کاری به ایرانیان ارائه نمی دهد.

با توجه به رشته تحصیلیتان بهتر است تمرکزتون رو بر کشورهای المان و اتریش بگذارید با توجه به بازارکار رشته برق دراین کشورها، احتمال کاریابی شما بسیار بالاست.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شما از طریق تحصیل و سرمایه گذاری می توانید در کشور سوئد اقامت داشته باشید اخذ اقامت کاری منوط به داشتن پیشنهاد کاری که مورد تایید سفارت و اداره کار سوئد باشد است.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما برای اخذ اقامت کاری سوئد می بایست جاب آفر داشته باشید.

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست گرامي شرايط شما خيلي خوبه اما براي كار در سوئد بايد جاب آفر يعني پيشنهاد كاري داشته باشيد كه بتونيد ويزاي كاري سوئد رو دريافت كنيد.اگر تصميم و مقصد تون حتما سوئد هست كه از طريق تحصيل مي تونيد ورود كنيد و بعد وارد پروسه كاري بشيد.اما اگر مهاجرت كاري مورد نظر شما بتون پيشنهاد مي كنم كسورهاي آلمان يا اتريش رو انتخاب كنيد كه در زمينه رشته و تخصص شما بحران نيروي كاري دارند و شما از طريق ويزاي جستجوي كار بك اقامت شش ماهه دريافت مي كنيد و وارد اين كشورها ميشيد و مي تونيد كار پيدا كنيد.

موفق باشيد

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام

دوست عزیز شما برای دریافت اقامت سوئد با توجه به سن و رشتتون بهترین حالت این است که از طریق تحصیل اقدام کنید چون شانس ویزا شدنتون از این طریق بالاتر است و سپس بعد از تحصیل وارد کار شوید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز برای سوئد باید حتما جاب آفر داشته باشید، بهتره با این رشته برای ویزای جاب سیکر اتریش و آلمان اقدام کنید

amir hosein pour پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز

شما برای دریافت اقامت سوئد نیاز به پیشنهاد شغلی دارید

بهتره برای کار در المان یا اتریش اقدام کنید

یا برای تحصیل هم امکانش رو دارید

راه برای شما زیاد هست به شرطی که زبانتون خوب باشه و سرمایه کافی رو داشته باشید

ممنون

t.mohebi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. شما برای ویزای کاری کشور سوئد باید از طرف یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشین. اما برای کشوری مثل اتریش و آلمان که به رشته شما نیز بسیار احتیاج دارن بدون نیاز به پیشنهاد شغلی هم می تونید برای ویزای جستجوی کار این کشورها اقدام کنید. شرایط کاریابی برای شما در این کشورها تا قبل از سن ۴۰ سالگی فوق العاده مناسب هست. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که شما رو کامل راهنمایی کنن

negar.vakili پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام

دوست عزیز می توانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری برای این کشور اقدام نمایید و در صورتی که بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید و مالیات خود را پرداخت نمایید می توانید اقامت خود را نیز اخذ کنید. همچنین با توجه به رشته تحصیلیتون می توانید برای ویزای کار کشورهایی مانند آلمان و اتریش نیز اقدام داشته باشید.

hiva پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام و عرض ادب خدمت شما

با توجه به شرایطی که فرملایش کردید می توانید از مقرون به صرفه ترین راه مهاجرت ( کاری – تحصیلی ) اقدام نمایید.

البته برای کشور سويد در بحث مهاجرت کاری در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید از این روش اقدام به مهاجرت نمایید.

همینطور می توانید از طریق تحصیلی اقدام نمایید .

البته پیشنهاد میکنم در باره ویزاهای کار آلمان و اتریش تحقیق نمایید چرا که می توانید با به دست آوردن کارت ابی اروپا در نهایت هر کشوری که مد نطر شما هست مهاجرت کنید.