هزینه تحصیل و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان و یا آلمان و اتریش

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیهزینه تحصیل و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان و یا آلمان و اتریش
0
فاران حیدری پرسیده شده در 1 هفته پیش

سلام وقتتون بخیر بنده ۱۸ سالم هست. آیلتس ۷دارم بنظرتون این امکان وجود داره که با سالی ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار در کشور انگلیسی زبان و دانشگاهی مناسب تحصیل کرد؟

و آیا با آیلتس میتونم برای کشورهایی مثل آلمان یا اتریش اقدام کنم و هزینه چقدر خواهد بود؟

7 پاسخ به این سوال داده شده است
hosseinheathead پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب و احترام

به نظر نمی آید که این مبلغ برای کشور های انگلیسی زبان کافی باشد. با این مبلغ حدود هزینه های تحصیلی را می توان تامین کرد ولی در خصوص هزینه های زندگی نیاز به مبلغ بیشتر دارید.

اما کشور هایی هستند که با زبان انگلیسی تحصیل بفرمایید و هزینه در همین حدود باشد. مثل مجارستان یا هلند. برای اطلاعات بیشتر با دفاتر تماس بگیرید.

hiva پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز به طور کلی در کشرهای انگلیسی زبان بالاخص در رشته های بین المللی که در نهایت دارای وجه خوب کاری برخوردار خواهند بود هزینه تحصیل کمی بالاتر می باشد. اما می توانید در کشورهای اروپایی نظیر هلند با زبان انگلیسی با همین مبلغی که مد نظر دارید هزینه های تحصیل را پرداخت نمایید.

با این حال باید در نظر داشته باشید که در کنار هزینه تحصیل هزینه زندگی را نیز تامین نمایید.

mohammad amiri پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام و عرض ادب، داشتن مدرک ایلتس برای گرفتن پذیرش تحصیلی، بسیار خوب و عالی هستش اما هزینه ی شما برای تحصیل و زندگی بسیار پایین است، اگر بتونید پشتوانه مالی را افزایش بدین بسیاری از کشورهای اروپایی برای شما مناسب است

w0of0o پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام وقت بخیر.

متاسفانه کشورهای انگلیسی زبان تحصیل رایگان ندارن و هزینه های زندگی و تحصیل بیشتر از این میشه بهتره برای تحصیل رایگان اقدام کنید که تو کشورهایی مثل اتریش و فرانسه امکان پذیر هست.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز شما می توانید برای تحصیل به زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای اروپایی اقدام کنید. سن شما برای مهاجرت تحصیلی بسیار مناسب است. مبلغی که فرمودید برای تحصیل مناسب است و هزینه های زندگی در کشور مقصد را نیز باید در نظر بگیرید. برای تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش نیاز است که به زبان آلمانی تحصیل کنید.

alireza پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام

در کشورهای انگلیسی زبان نظیر انگلستان و کانادا و استرالیا هزینه زندگی و تحصیل شما بیش از بودجه شما است. اما با بودجه ای که اعلام فرمودید می توانید در کشورهایی نظیر مجارستان یا فنلاند به تحصیل بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 1 هفته پیش

سلام بر شما دوست عزیز شرایط سنی خوبی دارید و با مبلغی که برای تحصیل کنار گذاشتید میتونید برای خیلی از کشورهای اروپایی اقدام کنید. کشورهایی مثل فنلاند هلند دانمارک و حتی برای تحصیل در المان می تونید اقدام کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...