هزینه های سفر به آلمان بعنوان پرستار و مراقب بچه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاهزینه های سفر به آلمان بعنوان پرستار و مراقب بچه
0
زیبا جمشیدی پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام من دوستم بهم پیشنهاد داد به عنوان پرستار پسرش برای ۶ ماه به آلمان برم میخواستم ببینم هزینه هام با دوستمه یا خودم باید هزینه کنم؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب،
دوست عزیز به این عنوان به راحتی به شما ویزا داده نمی شود و لازم است از شیوه های دیگری همچون ویزای توریستی، جستجوی کار و … اقدام کنید.

elmira f پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام دوست عزیز
هزینه ها با خودتون هستش. ولی شرایط شما نیاز به بررسی داره. چون به این عنوان شما نمی تونید ویزا دریافت کنید.

samirahtmi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام  دوست عزیز کاری که شما قرار هست انجام بدبد در واقع از طریق ویزای کار هست چون جاب آفر دارید طبیعتا برای ورود از طریق ویزای کاری با جاب آفر باید قرار دادکاری با دوستتون داشته باشید که در اون قرار داد شرایط حقوق و مزایای شما ذکر شده باشه که بتونید باهاش ویزای کار رو بگیرید علاوه بر اون نامه تمکن هم میخواید اینکه دوستتون متقبل میشن یه توافقه اما اینها جز مدارک ویزاست بهتره بیشتر تحقیق کنید چون این موارد به نظرم نیاز به مشاوره با متخصص داره

mahsun پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر می خواهید بصورت کاری اقدام نمایید باید به شما یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر رسمی بدهند که بیمه و مالیات و حقوق شما کاملا مشخص باشد. این شرایط مهاجرت کاری است. با این عنوان و پیشنهادی که شما می فرمایید ویزایی وجود ندارد. درخصوص دعوتنامه و هزینه ها هم با خود دوستتان مشورت نمایید. موفق باشید.

zahiri عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

اخذ چنین ویزایی برای ایرانیان امکان‌پذیر نمی باشد. شما می بایست مدرک پرستاری خود را در کشور آلمان معادل سازی نمایید که بتوانید اجازه کار این کشور را اخذ کنید.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز شما باید در ابتدا به این مورد توجه داشته باشید که از چه طریقی بتونید تشریف ببرید. مهاجرت از طریقی که شما میفرمایید عملا امکان پذیر نیست. در رابطه با سوالی هم که پرسیدید که هزینه ها به عهده چه کسی هست، این مورد توافق بین شما و دوست تان هست و چیزی نیست که ما بتونیم به شما کمک کنیم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...