هزینه ها و راهکارهای قانونی اخذ اقامت مادرید اسپانیا از طریق خرید ملک ۵۰۰ هزار یورویی در سن ۱۷ سالگی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سرمایه گذاری و تمکن مالیهزینه ها و راهکارهای قانونی اخذ اقامت مادرید اسپانیا از طریق خرید ملک ۵۰۰ هزار یورویی در سن ۱۷ سالگی
0
سونیا پرسیده شده در 3 ماه پیش

سلام خدمت همه عوامل مجموعه mie

من سونیا ۱۷ ساله هستم و تصمیم دارم از طریق خرید ملک بالای ۵۰۰ هزار یورو در شهر مادرید اسپانیا، اقامت این کشور را بگیرم.در واقع می خوام هر چه سریعتر اقامت یا گلدن ویزای اسپانیا رو بگیرم. اما یک سوال و چنتا مشکل وجود داره که ممنون میشم در صورت امکان منو راهنمایی کنید. سوالم اینه که آیا به جز ۵۰۰ هزار یورویی که برای خرید ملک خرج میکنم، هزینه دیگه ای هم هست؟ مشکل اول اینه که من هنوز به سن قانونی نرسیدم، در نتیجه نمیتونم در اسپانیا حساب بانکی باز کنم. مشکل دوم اینه که برای خروج از ایران به اجازه والدین نیاز دارم. برای این مشکلات راهکاری هست؟

1 پاسخ به این سوال داده شده است
majid پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب

باتوجه به شرایطی که فرمودید راهکار های بسیار کم هزینه تر برای دریافت اقامت این کشور دارید لیکن خرید ملک در کشور های مختلف دارای هزینه های جانبی مانند مالیات هزینه های انتقال سند و… می باشد که تا ۲۰ درصد از قیمت کل ملک می تواند باشد برای بررسی دقیق شرایط و پاسخ گویی به تمام سوالات خود با مشاورین موسسه ارتباط برقرار نمایید ( داخلی ۱۹۵)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...