هزینه و طول پروسه اخذ ویزای تحصیلی و اقدامات لازم در این زمینه

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیهزینه و طول پروسه اخذ ویزای تحصیلی و اقدامات لازم در این زمینه
1
مسعود رنجبر پرسیده شده در 3 هفته پیش

سلام. اگه میشه بیزحمت درباره اینکه گرفتن ویزای تحصیلی چقدر زمان میبره و هزینش چقدر میشه توضیح بدید. و اینکه برای شروع باید چیکار کنیم؟ خیلی ممنون.

6 پاسخ به این سوال داده شده است
Samiramiri پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

طول پروسه، هزينه ها و شانس شما براي اخذ ويزا كاملأ به شرايط شما بستگي دارد كه مي بايست جهت بررسي بيشتر مشاوره تخصصي بگيريد

hosseinheathead پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب و احترام

ویزا های تحصیلی در کشور های مختلف دارای تایم های متفاوتی می باشد اگر می فرمودید کدام کشور می توانستم بهتر شما را راهنمایی کنم. به صورت کلی از زمان تکمیل بودن مدارد در برخی از کشور ها در حدود ۳ ماه تا ۹ ماه ممکن است زمانبر باشد.

با تشکر و احترام فراوان

maryam sharifi پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام بر شما این مورد کاملا به شرایط شما مانند دارابودن یا عدم داشتن مدرک زبان و همینطور کشور مورد نظرتان بستگی دارد. در خصوص پروسه های تحصیلی داشتن نام پذیرش از اولیت هاست بنابراین علاوه برمدت زمانی که برای ویزا در نظر میگیرید باید ددلاین دانشگاه ها و مدت زمان صدور پذیرش را نیز در نظر داشته باشید. پیشنهاد میکنم برای انتخاب بهترین کشور به منظور تحصیل مقاله های این سایت را مطالعه کنید و یابا مشاورین موسسه تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام و عرض ادب

طول پروسه، هزينه ها و شانس شما براي اخذ ويزا كاملأ به شرايط شما بستگي دارد و شرایط شما می بایست مورد بررسی دقیق قرار گیرند. لطفا با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان راهنماییتون کنند.

mie malekpour31 عضو سایت پاسخ داده شده در 3 هفته پیش

سلام دوست عزیز

پروسه اخذ ویزا کاملا بستگی به شرایط شما و کشور مقصد دارد . برای شروع پروسه اخذ پذیرش و سپس ویزا مدارک شما مانند مدرک تحصیلی و مدرک زبان مورد نظر می بایست موجود باشد .هم چنین ددلاین دانشگاهها نیز متفاوت هست .بنا براین توصیه می شود که با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی و درخصوص سوال مطرح شده دقیق شما را راهنمائی نمایند .

negar.vakili پاسخ داده شده در 2 هفته پیش

با سلام

دوست گرامی پروسه ویزا در هر کشوری متفاوت است در ابتدا باید شرایط خود و کشور مقصد مورد نظرتان را بفرمایید تا بتوان راهنمایی درستی ارائه کرد. اخذ ویزا به شرایط شما بستگی دارد به همین دلیل باید شرایط کامل خود را با کارشناسان بررسی کنید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...