وضعیت کار در آفریقای جنوبی برای مشاغل فنی بدون رشته مرتبط

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریوضعیت کار در آفریقای جنوبی برای مشاغل فنی بدون رشته مرتبط
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 3 ماه پیش

درود. جناب من ۲۸ سالمه و لیسانس صنایع دارم و متاسفانه بدون سابقه کار در این زمینه هستم. شغل من فنی هست و کارایی مثل جوشکاری و تراشکاری و نجاری و اینجورچیزا رو انجام میدم. در ضمن مربی اسکیت هم هستم. برای ویزای آفریقای جنوبی اقدام کردم اما خیلی بابت پیدا کردن کار در این کشور استرس دارم. اگر ممکنه منو راهنمایی کنید. چون نرخ بیکاری و ارزش پول آفریقای جنوبی رو که نگاه می کنم شک میکنم که نکنه انتخابم درست نباشه. یه سوال دیگه هم داشتم. درمورد هزینه ها. هزینه ها طبق قرارداد باید پرداخت بشه یا بخاطر تحریم و پست و اینجور چیزا هم باید هزینه های اضافی بدیم.چجوریه؟

2 پاسخ به این سوال داده شده است
amir mohamadi پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب، موضوع کاریابی کاملا بستگی به خود شما دارد، اگر فرد متخصصی باشید نباید نگران کاریابی باشید، البته نکته ی مهم دیگه، موضوع دانش زبان شماست. اکر سطح زبان خوبی داشته باشید شانس شما خیلی بیشتر میشود.

mamad پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام ، کاریابی با تخصص و سطح زبان شما رابطه مستقیم داره ، با این شرایط شما می تونید در کاریابی در آفریقای جنوبی موفق باشین. با توجه به پروسه که آفریقای جنوبی داره من پیشنهاد می کنم که برای یه کشور دیگه اقدام کنید ، با توجه به سنتون تحصیل هم راه خیلی خوبی هست.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...