ویزای تحصیلی آلمان برای فرزند

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاویزای تحصیلی آلمان برای فرزند
0
Leili پرسیده شده در 4 ماه پیش

با سلام

به نظرتون میشه برای دو فرزندم پذیرش تحصیلی آلمان بگیرم و خودم به عنوان همراه باشون برم ؟

دخترم ۱۰ سالشه و پسزم ۲ سال

دوستس گفتن چون نوبت سفارت خیلی دیر میدن ، تا وقتیکه نوبت به اولی برسه ، فرزند دوم هم به سن مدرسه رسیده و میشه هر دوشون رو بفرستی ، خودم به عنوان همراه برم باهاشون

میشه ؟؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

در صورت اقدام برای فرزندانتان، این امکان که شما به عنوان همراه این عزیزان تشریف ببرید وجود ندارد، اما در صورتی که متقاضی اصلی مهاجرت شما باشید، می توانید فرزندانتان را به عنوان همراه با خود ببرید و حتی این عزیزان می توانند در این کشور رایگان تحصیل کنند.

Marjan boali پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز سلام

در صورتی که برای فرزندانتان در آلمان پذیرش بگیرید این امکان وجود نخواهد داشت که شما به عنوان همراه تشریف ببرید. توصیه میکنم با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا در صورتی که شما و یا همسرمحترمتان شرایط مهاجرت را داشته باشید از طریق شما بزرگواران برای مهاجرت اقدام نمایید.

shaham.k پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

درود بر شما

دوست گرامی باید متذکر شویم ادامه تحصیل فرزندان شما در آلمان منجر به اخذ ویزای همراه برای شما نخواهد شد و پیشنهاد ما به شما این است در صورت امکان خود شما متقاضی مهاجرت تحصیلی قرار بگیرید تا فرزندانتان به واسطه شما بتوانند از امکانات تحصیل رایگان برخوردار شوند.

zahiri عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

چنلنچه تمایل داشته باشید برای مدارس آلمان برای فرزندانتان اقدام نمایید، این موضوع را در نظر داشته باشید که ویزای همراه به قیم فرزند تعلق نمی گیرد. ضمن اینکه هزینه تحصیل در مدارس آلمان به مراتب بسیار بالاتر از کشورهایی مثل کانادا و استرالیا می باشد.

تشکر

m.yousefi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز لطفا توجه داشته باشید که در صورتی که در کشور آلمان برای فرزندانتان پذیرش بگیرید این امکان برای شما وجود نخواهد داشت که به شما ویزای همراه تعلق بگیرد لذا توصیه میکنم در صورتی که شرایط مهاجرت را دارید شما به عنوان نفراصلی اقدام نمایید و فرزندانتان به عنوان همراه به شما ملحق شوند.

mahdi.arya پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب خدمت شما

برای مهاجرت تحصیلی فرزندان خود می توانید اقدام نمایید اما برای این امر شما به عنوان یکی از والدین تنها از طریق ویزای ویزیتوری مدت بسیار کوتاهی را می توانید در این کشور حضور داشته باشید و این موضوع به عنوان همراه در کنار فرزندان تلقی نمی شود. لذا می توانید برای کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا اقدام نمایید که امکان همراه شما به عنوان والدین میسر گردد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...