ویزای تحصیلی کانادا برای زوج مهندس عمران و معماری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیویزای تحصیلی کانادا برای زوج مهندس عمران و معماری
0
m.yousefi پرسیده شده در 4 ماه پیش

سلام

من ۲۳ ساله و همسرم ۲۸ ساله هستند. من کارشناسی معماری و همسرم کارشناسی عمران دارد. میخواستم ببینم آیا میتوانیم برای ویزاهای تحصیلی کانادا اقدام کنیم؟

12 پاسخ به این سوال داده شده است
hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب

با توجه به شرایط سنی مناسبی که دارید اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای شما امکان پذیر می باشد.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام بر شما دوست عزیز شرایط سنی خیلی خوبی دارید بهترین زمانیه که بخواید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید برای مقطع کارشناسی ارشد باید آیلتس ۶٫۵ داشته باشید و البته حتی بدون مدرک زبان هم میشه اقدام کنید. از این طریق میشه برای شما پذیرش تحصیلی گرفته بشه و همسرتون هم با ویزای کار ورود کند.

hiva پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام وعرض ادب خدمت شما

خوشبختانه از شرایط سنی و تحصیلی بسیار خوبی برخوردا هستید و می توانید از طریق تحصیلی اقدام به مهاجرت به کانادا نمایید.

پیشنهاد میکنم در این زمینه با کارشناسان ارشد مجموعه ما مشورت نمایید تا با توجه به شرایط تحصیلی- شرایط سطح زبان و کار مرتبط به تحصیلات دانشگاهی بتوانید انتخاب کنید که کدام یک از شما دو بزرگواران برای تحصیل اقدام کنند شانس بیشتری در بحث پذیرش و ویزا خواهید داشت.

موفق باشید

R Dpr پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز سن شما مناسب است اما باید گپ تحصیلی شما دقیق تر بررسی شود. در صورتی که گپ تحصیلی زیادی نداشته باشید امکان اقدام برای شما وجود دارد. البته سطح زبان و تمکن مالی شما نیز تأثیر گذار است.

samirahtmi پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط سنی شما برای کانادا مناسب هست در صورتیکه مدرک زبان آیلتس بالای ۶٫۵ برسونید می تونید برای مقطع مستر یا برای دوره های کالج اقدام کنید

mohammad amiri پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر، سن شما برای ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد مناسب است و نباید بزارید گپ تحصیلی بوجود بیاید. داشتن مدرک زبان هم بسیار تاثیرگذار است

Nima06 پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز

شما برای دوره های تحصیلی کانادا میتونید اقدام کنید شرایط سنی شما خیلی مناسب هست. در حال حاضر کشور کانادا برای دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد و دوره های کواپ پذیرش دارند. باید توجه داشته باشید برای تحصیلی در کانادا شما حدودا مبلغی به ارزش ۳۰ الی ۴۰ هزار دلار نیاز دارید.

w0of0o پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

شرایط شما و همسرتون جهت ادامه تحصیل مناسب هست به خصوص تو برخی زیر شاخه های عمران مثل انرژی اگر درس بخونید تقریبا اقامتتون هم تضمین شده هست. البته تمکن مالی و مدرک زبان مناسب ارائه دادن خیلی مهمه

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام دوست عزیز شرایط سنی خیلی خوبی دارید بهترین زمانیه که بخواید جهت تحصیل در کانادا اقدام کنید برای مقطع فوق لیسانس است که می بایست آیلتس ۶٫۵ ارائه دهید و البته حتی با نمره زبان پایین هم میشه اقدام کنید. از این طریق میشه برای شما پذیرش تحصیلی گرفته بشه و همسرتون هم با ویزای کار ورود کنند.

a.h.m پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام بله شرایط شما برای تحصیل در کانادا بسیار مناسب است و می توانید اقدام نمایید. دوره های مختلفی برای شما و همسرتان وجوددارد که با گرفتن ویزای تحصیلی برای یک نفر همسر می تواند ویزای کار فول تایم دریافت نموده و کار کند و به این ترتیب پروسه اخذ اقامت نیز سریعتر انجام می شود.

m.rafiei@mie.company پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سبام دوست عزیز شرایط شما جهت مهاجرت به کانادا عالی است . شما قط مدرک زبان و تمکن مالی نیاز دارید. همسر شما جهت دوره فوق لیساتس می توانند اقدام نمایید که منجر به اخذ اقامت دائم می گردد. شما نیز می توانید همراه ایشان باشید. یا اینکه شما جهت تحصیل در دوره های کواپ اقدام نمایید و همسر شما همراه شما باشد. در کل هر کدامتان که به زبان مسلط تر هستید اقدام کنید بهتر است.

rayhaneh پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

با سلام دوست عزيز

خوش بختانه با توجه شرايط تحصيلي و سنيتان مي توانيد براي كانادا اقدام كنيد

البته نياز است مدرك زبان شما بررسي شود

براي مقطع فوق ليسانس مي بايست ايلتس ٦/٥ ارائه دهيد

موفق باشيد