کار در استرالیا برای ارشد رشته مواد

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکار در استرالیا برای ارشد رشته مواد
0
حسن جیریائی پرسیده شده در 1 سال پیش

با عرض سلام و خسته نباشید، من دارای لیسانس مهندسی مواد دانشگاه اراک، ارشد جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف، آیلتس ۶٫۵، ۲۶ سال سن و بدون سابقه کار هستم. میخواستم بدونم برای این که در استرالیا به عنوان یک مهندس مشغول بکار بشوم باید چه مسیری را طی کنم؟

6 پاسخ به این سوال داده شده است
MIE Malekpour07 عضو سایت پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام، باید حداقل امتیاز سیستم امتیاز بندی این کشور را کسب کنید. سن ، سابقه کار ، مدرک زبان از پارامترهای امتیازبندی هستند

Sara Byat پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با توجه به سن و مدرک تحصیلی شرایط خوبی دارید اگر یک مقدار سابقه کار و آیلتس ۷ داشتید ک امتیازتون خیلی بالا میرفت

mostafa gholampour پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

مدارک تحصیلی و سابقه ی خوبی برای ویزای کار اکثر کشور هایی که ویزای جست و جو جوی کار دارند را دارید. در صورتی که امتیازتون به اسکیلد ورکر کشور استرالیا برسه میتونید برای این کشور اقدام کنید.

mahdi.arya پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز ویزای کار استرالیا بر اساس امتیاز بندی می باشد و تمام متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند می بایست امتیازات لازم را به دست آورد خوشبختانه رشته های تحصیلی شما بسیار عالی است می توانید با به دست آوردن سوابق کاری برای این امر اقدام لازم را انجام دهد

ghanbary عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

در حال حاظر شرایط خوبی دارید ولی بدون سابقه کار مهاجرت کاری امکان پذیر نیست اگر قصد شما مهاجرت کاری هست باید حداقل ۳ ۴ سال سابقه کار داشته باشید.

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

با سلام دوست عزیز باید برای اخذ ویزای کار وارد پروسه امتیاز بندی شوید که می توانید از ساب کلاس های متفاوتی اقدام نمایید برای کار در استرالیا باید آیلتس ۷ به بالا ارائه نمایید همچنین باید سابقه کار ۳ تا ۵ سال داشته باشید تا بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید.