ویزای کار نروژ با رشته کارشناسی هوشبری

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاویزای کار نروژ با رشته کارشناسی هوشبری
0
Ali Badri پرسیده شده در 7 ماه پیش

با سلام

بنده دارای کارشناسی رشته هوشبری هستم، ممنون میشم من رو برای کار در نروژ راهنمایی کنید!

آیا میشه با رشته و مدرک من در نروژ کار پیدا کرد؟ و اینکه هزینه مهاجرت کاری به نروژ چقدره؟

 

9 پاسخ به این سوال داده شده است
maryam sharifi پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

با سلام دوست عزیز شما برای کار در هر کشوری ابتدای امر باید مدارکتون رو معادل سازی کنید.بعد از اینکار با گرفتن نامه پیشنهاد شغلی یا job offer میتونید برای دریافت ویزای کاری درخواست بدید.

m.sadat پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ارادت 
برای رشته های زیر مجموعه ی پزشکی و پیراپزشکی باید در ابتدا معادل سازی کنید. از این جهت به طور مستقیم به شما ویزای کاری نمی دهند. راه ورود شما و معادل سازی و در نهایت امکان درخواست ویزای کاری ابتدا ورود از طریق ویزای تحصیلی می باشد. 

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام دوست عزیز 
برای ویزای کار نروژ باید کارفرما داشته باشید اگر کارفرماتون رو پیدا کردید و دعوت نامه کاری دارید می تونید برای ویزای کار اقدام کنید 

negar.ahmadi پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برای کار در نروژ باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید برای این امر هم باید در ابتدا آگهی کار در اتحادیه اروپا انجام شود  که می توانید شرایط خود را با کارشناسان بررسی کنید.

zahrazibafar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ارادت
دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید مدرک شما معادل سازی گردد تا بتوانید با مدرک تحصیلی خود کار کنید در نتیجه بهترین کار ورود از طریق تحصیل است

tlu پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام  وعرض ادب
دوست عزیز مرحله اول معدلسازی هست که باید طی کنید بعد ار معادلسازی می تونید به دنبال کار بگردید. شرایط مهاجرت برای شما جهت کشور نروژ و چه دیگر کشورها یک ورود تحصیلی خواهد بود.

Parisa.r پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

دوست عزیز شما برای کار در نروژ نیاز به یک کارفرما دارید تا دعوت به کار بشید. و این مورد را درنظر داشته باشید که شما می بایست حتما مدرک تان را نیز معادل سازی نمایید

sahar پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز شما نیاز دارید که ود ابتدا یک دعوتنامه کاری از کشور نروژ دریافت کنید، زیرا این کشور شرایط کاری خاصی برای دادن اقامت به افراد خارجی از طریق کار قرار نداده است. نکته دوم و مهم این است که شما باید مدرکتون رو معادل سازی کنید که این کار نیز از طریق تسلط به زبان نروژی ممکن است.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 4 ماه پیش

سلام و وقت بخیر

دوست عزیز با توجه به اینکه رشته شما زیر گروه پیراپزشکی محسوب میشه برای کار در هر کشوری بخواین اقدام کنید نیاز به معادل سازی مدرکتون دارید. برای کار در نروژ حتما باید دعوت نامه کاری داشته باشید و یا به روش تحصیلی ورود پیدا کنید تابتوانید در ادامه به کار برسید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...