پذیرش دکتری جغرافیا

0
شیدا آذین مقدم پرسیده شده در 2 ماه پیش

من۲۶ سالمه و در حال اتمام مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل ۱۷ در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری گرایش بازآفرینی شهری هستم.
در حال گرفتن مدرک آیلتس با نمره بالا هم هستم.
مقاله ISI و داخلی هم دارم ۵ تا.
سوال من از شما بزرگوار این هست که اول اینکه ایا شانس گرفتن فاند در مقطع دکتری در همین رشته الانم رو از دانشگاه دولتی در یک کشور اروپایی یا کانادا دارم؟
و دوم اینکه در صورت تأهل آیا میتونم همسرم رو همراه ببرم و ایشون بتونن مشغول به کار بشن؟
در کل با این شرایطی که دارم برای فاند دکتری برای چه کشوری شانس دارم و باید چیکار کنم.
سپاس از پاسخگویی عالی شما🙏

4 پاسخ به این سوال داده شده است
elmira f پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام دوست عزیز . شما شرایطتون خوبه. و اگر بتونید سوپروایزر پیدا کنید شانسون بالاست. و اگر مورد قبول بشید امکان بردن همسرتون هم وجود داره و می تونند کار هم بکنند.  به نظرم توی صفحه اصلی سایت قسمت (فرم ارزیابی بورسیه تحصیلی ) رزومتون رو وارد کنید تا متخصصین شرایطتون رو بررسی کنند.

Parisa.r پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

دوست عزیز شما با توجه به رزومه ای که فرمودید شانس دریافت بورسیه تحصیلی تون بالاست. شما باید بتونید که یک سوپروایزر پیدا کنید تا ویزای تحصیلی دریافت کنید. اگر بتونید این کار رو انجام بدید، میتونید همسر محترمتون رو هم با خودتون همراه کنید. در کشورهای مختلف مدت زمانی که طول میکشه تا همراه به شما بپیونده متفاوت هست ولی قطعا امکان پذیره.

ghanbary عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

سلام  و احترام
درود بر شما رزومه خیلی خوبی دارید به نظرم از الان برای کانادا و اروپا پیگیر باشید. به نظرم کشورهایی رو مد نظر قرار بدید که قانون اجازه کار فول تایم برای همراه رو دارن مثل کانادا ، دانمارک ، نروژ و …
در مجموع اگر پیگیری خوبی داشته باشید  شانس اخذ پذیرش با فول فاند برای شما بالا هست.

esmaeili.m پاسخ داده شده در 2 ماه پیش

با سلام و روزبخیر
دوست عزیز برای اخذ بورسیه در مقطع دکترا رزومه علمی قوی نیاز است. مقالات ISI ، نمره زبان آیلتس ۷ و داشتن سوپر وایزر یا استاد راهنما از کلیات پذیرش اخذ بورسیه می باشند. پیشنهاد بنده این است فرم مربوط به اخذ بورسیه تحصیلی را تکمیل نموده تا همکاران بنده با بررسی شرایط شما راهنمایی لازم را ارائه نمایند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...