کار.تحصیل. تحصیل کودکان در استرالیا و کانادا

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکار.تحصیل. تحصیل کودکان در استرالیا و کانادا
0
سهیل هنرور پرسیده شده در 1 سال پیش

با سلام . بنده ۳۴ سال سن دارم و متاهل دارای ۲ فرزند دختر ۳ و ۷ ساله . مدرک لیسانس عمران دارم با سابقه کار ۸ سال و همسر بنده ۳۶ ساله و لیسانس فیزیک هستند . در حال حاضر هم ۱میلیارد تومان سرمایه دارم . برای کار خودم یا تحصیل همسرم یا تحصیل دخترم توی کانادا یا استرالیا خواستم اقدام کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

mansoor soltani عضو سایت 1 سال پیش

با سلام ، شرایط شما برای مهاجرت مناسب به نظر می رسد اما مشاوره با وکیل مهاجرت قطعا مسیر درستی را برای شما تعیین خواهد کرد، سایر دوستان نیز به زودی تجربیات خود را در مورد کار و تحصیل در کانادا برای شما بیان خواهند کرد.

2 پاسخ به این سوال داده شده است
mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام

شما اگر بتوانید مدرک زبان ارائه دهید می توانید از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید.همچنین از طریق تحصیل فرزندانتون نیز می توانید ویزای همراه دریافت کنید.

تشکر

Parisa.r پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

دوست عزیز شرایط شما باید با دقت بررسی شود. شما برای اینکه بتوانید در کانادا یا استرالیا تحصیل کنید، باید حتما مدرک زبان داشته باشید و حتما باید گپ تحصیلی شما چک شود. زیرا این دو کشور روی سن در ویزا حساس هستند. امکان تحصیل در اروپا را دارید. اگر شما یا همسرتون از طریق تحصیل در اروپا اقدام کنید تحصیل فرزندانتان رایگان خواهد شد.