کار در آلمان و اخذ کارت اقامت آلمان برای خانواده

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکار در آلمان و اخذ کارت اقامت آلمان برای خانواده
0
asghar mohamadian پرسیده شده در 7 ماه پیش

سلام
اگر در آلمان کارفرما دعوتنامه ارسال کرد و من اقامت موقت برای کار در شرکت آلمانی گرفتم، آیا میتوانم برای همسر و فرزندم اقامت بگیرم؟
با تشکر

8 پاسخ به این سوال داده شده است
esmaeili.m پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام. اگر اقامت کاری دارید و حقوقتون طبق قانون پایه حقوق اروپا هست و میتونید علاوه بر هزینه خودتون هزینه خانواده رو تامین کنید بله.

zahrazibafar پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

با سلام و عرض ارادت . اگر از طریق کارفرما اقدام می نمایید و ویزای کاری این کشور را اخذ می نمایید، می توانید برای الحاق همراه شامل فرزند زیر ۱۸ سال و هسر اقدام نمایید اما برای این امر باید تمکن مالی کافی نشان دهید

mahsun پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
بله وقتی شما بصورت رسمی دارای دعوتنامه از یک کارفرمای آلمانی و شغلی در آلمان باشید که بیمه و مالیات مشخصی دارد. اقامت کاری دارید و می توانید برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالتان نیز اقدام نمایید. موفق باشید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام بر شما اگر در آلمان اقامت کاری داشته باشید می توانید برای الحاق همسر و فرزند خود نیز درخواست دهید

mahsun پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز بله اگر شما یک دعوتنامه رسمی که حقوق و بیمه و مالیات شما براساس حقوق پایه اروپا باشد می توانید برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقدام نمایید. موفق باشید.

maryam sharifi پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام بر شما. برای این امر، شغل شما باید یک سری ویژگی ها داشته باشه و حتما حداقل حقوق پایه قانون کار رو شامل بشه در این صورت می تونید برای الحاق خانواده درخواست بدید

zahrazibafar پاسخ داده شده در 7 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز در صورتی که شما به صورت قانونی بوسیله اخذ ویزای کاری وارد کشور شده و حقوق ثابت دریافت نمایید و به دولت آلمان اثبات نمایید که توانایی حمایت مالی از خود و خانواده را دارید، می توانید برای ویزای الحاق به خانواده اقدام نمایید

hassaskhah عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

در صورتی که شما به صورت رسمی از سمت کارفرمایی استخدام شده باشید و پایه حقوق را دریافت نمایید امکان درخواست الحاق همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را دارید.