کار در کانادا برای فوق لیسانس مهندسی شیمی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکار در کانادا برای فوق لیسانس مهندسی شیمی
0
AmirH پرسیده شده در 9 ماه پیش

۳۳ سال سن دارم. فوق لیسانس مهندسی شیمی. نزدیک ۵ سال سابقه کار در شرکت های پتروشیمی. آیلتس نمره ۷
برای مهاجرت به کانادا به همراه همسرم چقدر پول نیاز هست که داشته باشم؟ (حداقل مقدار). و اینکه اگر موفق به کسب ویزا شدم و مثلاً حدود ۶ ماه طول کشید که کار پیدا کنم حداقل چقدر پول باید داشت تا دچار مشکل نشد؟
اگر در سایتهای مثل linkedin بتونم پذیرش job بگیرم چه نوع ویزایی شامل حالم خواهد شد و تأثیری در دریافت ویزا دارد؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
Nazanin_R عضو سایت پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

میتونید برای ویزای skilled worker کانادا اقدام کنید و اگر پیشنهاد کار هم داشته باشید وروی امتیازتون خیلی تاثیر گزار هست. با توجه به رشته سابقه و سطح زبانتون شرایط خوبی دارید. و در بدو امر بهمراه خانواده اقامت دائم خواهید داشت. مقالات کاملی در این مورد و همینطور هزینه های زندگی در کانادا در سایت هست. حتما مطالعه بفرمایید

farzad.bagheri پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

برای اسکیل ورکر با ۱۰ هزار دلار هم میتونید کاراتونو انجام بدید ولی یکم زمان بره و ریسکی اگه استعداد زبانتون خیلی خوبه واسه آلمانم میتونید اقدام کنید.

Reza.khsh پاسخ داده شده در 9 ماه پیش

سلام آقا امیر . شما شرایط خوبی دارید و طبیعتا امتیازات خوبی رو در پروسه ی skilled worker کسب می کنید. اما این پروسه یه مقدار زمان بر هستش . یکی از دوستای من شرایط مشابه شما رو داشت. برای اینکه ورودش سریع تر انجام بشه برای همسرش تقاضای ویزای تحصیلی کرد و همزمان به خودش ویزای w1 داده شد که شخص همراه مطابق این ویزا اجازه کار فول تایم داره.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...