کدام کشور اسکاندویناوی برای تحصیل بهتر است؟

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت تحصیلیکدام کشور اسکاندویناوی برای تحصیل بهتر است؟
0
R Dpr پرسیده شده در 1 ماه پیش

سلام به شما عزیزان در موسسه خوب ملک پور و ممنون از مطالب مفیدتون. می خواستم بدونم که کدام یک از کشورهای اسکاندیناوی شرایط بهتری برای مهاجرت تحصیلی داره؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
R Dpr پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است و نیاز است شرایط شما همچون سن، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، تمکن مالی و غیره کامل بررسی شود تا مناسب ترین کشور در حوزه اسکاندیناوی به شما معرفی شود.

m.yousefi پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز کشورهای حوزه اسکاندیناوی از سیستم آموزشی بسیار خوبی بهره مند هستند اما شرایط هر شخص است که مشخص میکند که کدام یکی از این کشورها مناسبتر می باشد و برای کدام کشور شانس ویزای بالاتری خواهند داشت. پیشنهاد میکنم با کارشناسان مشورت نمایید تا با بررسی رزومه و درنظر گرفتن تمامی شرایط بهترین کشور را به شما پیشنهاد دهند.

farhang پاسخ داده شده در 1 ماه پیش

با سلام و عرض ادب
دوست عزیز هر کدام از کشورهای اسکاندیناوی ویژگی های خاص خود را دارند. به طور مثال تحصیل در نروژ رایگان است. بردن همراه به صورت همزمان در سوئد امکان پذیر است. شانس ویزای دانمارک بالا است. در ابتدا باید شرایط فرد متقاضی بررسی شود تا با توجه به شرایط فرد مقصد مشخص شود. شما می توانید جهت بررسی شرایط خود به صورت رایگان با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.
موفق و پیروز باشید

t.mohebi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و وقت بخیر. شرایط تحصیل و مهاجرت تحصیلی به کشورهای اسکاندیناوی ممکن و خیلی خوب می باشد. بعضی از این کشورها حتی تحصیل رایگان دارند مثل نروژ. اما اینکه کدوم کشور برای شما بهتر است حتما باید شرایط کامل شما بررسی شود. می تونید با یک مشاور صحبت کنید که کامل شرایط شما رو بررسی کنن. موفق باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...