کسب امتیاز در اسکیل ورکر کانادا با مدرک لیسانس آی تی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: مهاجرت کاریکسب امتیاز در اسکیل ورکر کانادا با مدرک لیسانس آی تی
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 5 ماه پیش

سلام و خداقوت به همه اعضای موسسه حقوقی ملک پور. من ۳۵ ساله هستم و مدرک لیسانس آی تی دارم. مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ رو هم دارم. به نظر شما برای اسکیل ورکر کانادا امتیاز میارم؟

3 پاسخ به این سوال داده شده است
mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام

شما از مدرک تحصیلیتان ۲۱ امتیاز و از سنتان ۱۲ امتیاز به دست می آورید. ولی برای اینکه از امتیاز آوردن خودتان مطمئن شوید پیشنهاد می شود با سابقه کاری بالا و مدرک زبان بالای ۷ اقدام کنید.

تشکر

t.gahvareh پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز رشته شما خیلی رشته خوبی هست. اما با توجه به اینکه اسکیل ورکر یک سیستم امتیازبندی هست، برای به دست آوردن ویزای کار از طریق اسکیل ورکر باید مدرک زبان آیلتس بالای ۷ رو بتونید ارائه دهید که امتیازات لازمه رو به دست آورید و پروسه شما استارت بخوره. یک سری راه های ورود راحت تری نیز وجود که باید شرایط دقیق شما بررسی شود که اگر شرایط رو داشته باشید می توان از همان راه های ساده تر برای شما اقدام کرد. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که دقیق وضعیت شما رو بررسی کنند.

m.yousefi پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب

دوست عزیز جهت اقدام برای skilled worker و به صورت کلی ویزاهای کاری شما بایستی سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلیتان را نیز ارائه نمایید. با توجه به اینکه مدرک تحصیلی شما جهت ویزاهای کاری مناسب می باشد پیشنهاد میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات سایت که در خصوص ویزای کاری کانادا می باشند را مطالعه فرمایید.