کشورهای مناسب برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران با ۲۸ سال سن و ۳ سال سابقه کار مرتبط

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکشورهای مناسب برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران با ۲۸ سال سن و ۳ سال سابقه کار مرتبط
0
mie malekpour32 عضو سایت پرسیده شده در 3 ماه پیش

با سلام و ادب

ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای رشته عمران و سن ۲۸ سال و ۳ سال سابقه کار مرتبط، در چه کشوری امکان پذیر هست؟

4 پاسخ به این سوال داده شده است
ASKARI پاسخ داده شده در 3 ماه پیش

سلام و عرض ادب. با توجه به رشته شما رشته هایی در کانادا وجود دارد که شما پس از فارغ التحصیلی مستقیماً می توانید در خواست اقامت دائم دهید. در کشورهای اروپایی نیز برای اکثر کشورها نظیردانمارک، سوئد، سوئیس، اتریش، هلند، آلمان و… می توانید تحصیل نمایید. معمولا برای فوق لیسانس نمره آیلتس ۶٫۵ نیاز است.

z.ghasemi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام وعرض ادب

دوست عزیز شما برای تحصیل در بسیاری از کشورهای اروپایی نظیر اتریش، هلند دانمارک، سوئد امکان تحصیل دارید. برای ادامه تحصیل حتما باید نمره زبان آیلتس ۶٫۵ داشته باشید و تمکن مالی لازم جهت پرداخت هزینه های تحصیل وزندگی.

R Dpr پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و عرض ادب،

دوست عزیز امکان اقدام برای کشورهای مختلفی همچون اتریش، مجارستان، هلند، دانمارک، … برای شما وجود دارد و در اکثر این کشورها لازم است حداقل آیلتس ۶٫۵ را ارائه دهید.به علاوه، در برخی کشورها همچون کانادا مسیر اخذ اقامت دائم با توجه به رشته شما هموارتر است.

t.mohebi پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

سلام و وقت بخیر. شما برای کشورهایی مثل کانادا، انگلیس، دانمارک، هلند، سوئد، اتریش، آلمان و… به شرط تسلط به زبان انگلیسی می تونید اقدام کنید، البته نباید خیلی فاصله بین آخرین مدرک تحصیلی شما بیفته و برای شما نباید گپ تحصیلی ایجاد شه. مدرک زبان هم باید بعدا بتونید در حد آیلتس ۶ به بالا را ارائه دهید. حتما با یک مشاور متخصص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...