کشور مناسب برای تحصیل دوره ارشد رشته ریاضی

پرسش و پاسخ همگانیدسته بندی: سایر پرسش هاکشور مناسب برای تحصیل دوره ارشد رشته ریاضی
0
زهرا شاهی پرسیده شده در 6 ماه پیش

با سلام

بنده قصد دارم برای تحصیل در مقطع ارشد رشته ریاضی به خارج از کشور مهاجرت تحصیلی داشته باشم

ممنونم میشم اگه راهنمایی بفرمایید که چه کشور یا کشور هایی برای تحصیل در این رشته در مقطع ارشد مناسب هستند.

با تشکر

4 پاسخ به این سوال داده شده است
zahrazibafar پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام وعرض ادب 
شما برای اقدام در هر کشوری شرایط دیگری نیز باید داشته باشید مثل مدرک زبان یا دانش زبانی بالا و تمکن مالی و معدل مناسب و نداشتن گپ تحصیلی.
اگر همه موارد وجود داشت برای رشته ی مرتبط با رشته خودتون می تونید اقدام کنید . اگر تماس بگیرین با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور صحبت داشته باشین بصورت تلفنی و رایگان کاملا راهنماییتون می کنن

esmaeili.m پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

سلام دوست عزیز. برای مهاجرت تحصیلی نیاز هست مدرک زبان، سن، گپ تحصیلی، بودجه شما در نظر گرفته بشه تا بشه گفت کدوم کشور میتونید.

اگه مدرک زبان، سن، گپ تحصیلی و بودجه تون رو بگید بهتر می تونیم راهنمایی تون کنیم

mahsun پاسخ داده شده در 6 ماه پیش

با سلام و عرض ادب برای تحصیل در رشته های علوم پایه و  علوم طبیعی شما باید وارد فضای آکادمیک آن کشورها شوید. عموم کشورهای اروپایی اعم از هلند، دانمارک، سوئیس و اتریش و کانادا شرایط خیلی خوبی برای تحصیل دارند. اما بازار کار شما محدود خواهد بود به نظرم اول با دوره هایی که بازار کار مناسبی دارند پذیرش و اقامت کشور مورد نظر را بگیرید و بعد برای رشته های علوم پایه یا علوم طبیعی اقدام کنید که حداقل کار شما تضمین شده باشد.

mahdavi عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش

سلام و عرض ادب   شرایط شما باید به طور دقیق تر بررسی گردد. شرایط سنی شما و میزان تمکن مالی شما به طور مثال از اهمیت زیادی در تعیین کشور مناسب برای مهاجرت شما برخوردار است. کشورهایی مثل هلند دانمارک اتریش انگلیس کانادا مجارستان می توانند گزینه های مناسبی باشند .  

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...