اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و بررسی شرایط خرید املاک و مستغلات در اتریش

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک ، شرایط مهم در رابطه با خرید ملک در اتریش و همچنین امکان مهاجرت و اخذ اقامت اتریش از طریق خرید ملک در این کشور در این نوشتار مورد بررسی علمی قرار می گیرد. آیا خرید خانه ویلایی در وین اتریش برای ایرانیان امکان پذیر است؟ آیا اخذ اقامت اتریش با خرید ملک میسر است؟ هزینه ها و قیمت خرید ملک در اتریش به چه صورتی است؟ قیمت خانه در اتریش به پول ایران چقدر است؟ شرایط اقتصادی کشور اتریش به چه صورت است و آیا خرید ملک در اتریش سودآور می باشد؟ در این نوشتار تلاش نمودیم به تمامی سوالاتی که ممکن است در رابطه با اخذ اقامت اتریش با خرید ملک برای شما به وجود بیاید به صورت کامل و شفاف پاسخ دهیم. فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و همچنین خرید ملک در آنها نیازمند آگاهی کامل در رابطه با رشد اقتصادی، میزان سودآوری و همچنین امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آن کشور است. کشور اتریش با زیرساخت های اقتصادی بسیار قوی و همچنین بازار کار فوق العاده فعال و پویا می تواند شرایط زندگی با رفاه اجتماعی و امنیت کامل را برای متقاضیان اخذ اقامت اتریش با خرید ملک را فراهم سازد. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مقالاتی از این قبیل در تلاش است تا اطلاعات شما سروران را به جهت انتخاب مقصدی مناسب و همچنین راهی مناسب به جهت مهاجرت افزایش دهد. اگر با مطالعه این نوشتار کماکان سوالاتی در رابطه با اخذ اقامت اتریش با خرید ملک برای شما سروران مطرح بود، می توانید با طرح آنها در قسمت دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی در زمانی کوتاه به پاسخی کامل و تخصصی دست یابید. در ادامه عناوین ذیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و شرایط عمومی آن
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و شاخص های اقتصادی
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و واجدین شرایط خرید ملک در اتریش
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک در اتریش
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و هزینه های اجاره و خرید ملک در اتریش
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و وکیل امور ملک در اتریش
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و توصیه های حقوقی
 • اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک در اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا و شینگن به لحاظ شرایط اقتصادی و سطح رفاه زندگی و خدمات اجتماعی محسوب می گردد؛ چرا که شهر وین اتریش حدود ده سال پی در پی رتبه یک جهان را به لحاظ کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی به خود اختصاص داده است. کشور اتریش از جمله کشورهایی به سبب رشد اقتصادی بالا و زیر ساخت های صنعتی و اقتصادی بسیاری قوی در رتبه هفتم جهان به لحاظ ثروت قرار دارد. اتریش در قلب اروپا واقع شده است و با کشورهایی نظیر لیختن اشتاین، مجارستان، آلمان، جمهوری چک، اسلواکی و اسلونی همسایه است.

اتریش بر روی نقشه

واحد پول کشور اتریش یورو و زبان رسمی این کشور آلمانی است؛ کما اینکه مردم و شهروندان اتریشی با زبان انگلیسی به راحتی قادر به زندگی خواهند بود. کشور اتریش به دلیل دارا بودن مناظر بکر و زیبا و همچنین اماکن تفریحی بسیار سالیانه پذیرای تعداد قابل توجهی توریست از سراسر جهان می باشد که به همین دلیل صنعت توریسم از جمله صنایع پردرآمد در این کشور قلمداد می گردد. پایتخت کشور اتریش شهر وین است که دانشگاههایی معتبر با رتبه قابل توجه در دنیا را در خود جای داده است. نظام آموزشی بسیار قوی در اتریش باعث شده است بسیاری این کشور را به سبب مهاجرت تحصیلی انتخاب نمایند. نرخ بیکاری در کشور اتریش بسیار پایین است و در زمینه های فنی و مهندسی دچار بحران نیروی کاری متخصص می باشد؛ به همین دلیل با ارائه ویزای جستجوی کار به اتباع سایر کشورها در صدد تامین نیاز نیروی کاری ماهر و تحصیل کرده بر آمده است. چنانچه قصد دارید از طرق مختلف ورود به کشور اتریش و اخذ اقامت این کشور اطلاعی ندارید، مقاله ای با عنوان ویزای اتریش می تواند راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشد.

نکته شایان توجه این است که

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و دستیابی به اقامت دائم و پاسپورت اتریش از طریق خرید املاک و مستغلات در این کشور امکان پذیر نخواهد بود؛ اما به دلیل رشد اقتصادی بالا و نرخ تورم پایین از خرید ملک در اتریش می توان به عنوان یکی از پرسود ترین راههای سرمایه گذاری در اروپا نام برد.

اگر قصد دارید با راههای اخذ اقامت اتریش و روشهایی که می توان به اقامت دائم اتریش ، شهروندی و تابعیت اتریش دست یافت، اطلاع کامل پیدا کنید، این مقاله می تواند به شما بصورت کامل روشهای دستیابی به اقامت دائم این کشور را معرفی نماید.

مقاله مرتبط

مهاجرت به اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دلایل انتخاب کشور اتریش

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک در اتریش و استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش

تعداد متقاضیان قابل توجهی تمایل به سرمایه گذاری در کشورها و اخذ اقامت از این طریق دارند اما پیش از اقدام جهت سرمایه گذاری در یک کشور باید بررسی نمود که آیا این سرمایه گذاری با سودآوری و کسب درآمد مطلوب همراه است یا خیر؟ آیا کشور مقصد رشد اقتصادی مطلوبی دارد؟ آیا سرمایه گذاری در این کشورها با خرید ملک موجب اخذ اقامت می گردد؟ همه این سوالات باید پاسخی کامل و صحیح داشته باشد تا با دستیابی پاسخ صحیح و دقیق، تصمیم به سرمایه گذاری آن هم با خرید ملک نمود. در بحث اخذ اقامت از طریق خرید ملک همانطور که گفته شد برخلاف کشوری مانند پرتغال ، اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و دستیابی به پاسپورت اتریشی و تابعیت مضاعف از این طریق میسر نیست و متقاضی تنها با خرید ملک نمی تواند برای خود و خانواده اش اقامت اتریش را دریافت نماید؛ اما می توان گفت خرید ملک در اتریش در چند سال گذشته با سود فراوانی همراه بوده است. از جمله راههایی که می توان به جهت سرمایه گذاری انتخاب نمود خرید ملک در اتریش است کما اینکه اخذ اقامت اتریش با خرید ملک خود به تنهایی میسر نیست. کشور اتریش به لحاظ رشد اقتصادی در سالهای گذشته با نرخ بالایی همراه بوده است و در کنار رشد اقتصادی باید به استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور اشاره نمود که شامل کنترل فساد در اتریش و همچنین نرخ مصادره اموال می شود. در ادامه به بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش خواهیم پرداخت تا با اطلاعات کامل به انتخاب کشور مناسب به جهت سرمایه گذاری اقدام نمایید.

 • نرخ مصادره اموال در کشور اتریش

نرخ مصادره اموال یا نرخ سلب مالکیت ، میزان حمایت دولت یک کشور از سرمایه گذار خارجی را نشان می دهد. نرخ مصادره اموال نشان از این دارد که یک سرمایه گذار خارجی تا چه حد تحت حمایت دولت قرار دارد و ریسک سرمایه گذاری در کشور مورد نظر تا چه حد خواهد بود؟ گفتنی است که شاخص نرخ ریسک مصادره اموال یا Expropriation Rate در بازه ۱ تا ۷ تعریف می شود. ( ۱ نشان از کمترین میزان ریسک و ۷ بیشترین میزان ریسک مصادره اموال و سلب مالکیت می باشد )

نرخ مصادره اموال در کشور اتریش در سالهای اخیر برابر ۱ است که بدین معنی خواهد بود که دولت اتریش تا میزان بسیار بالایی سرمایه گذار خارجی را حمایت می نماید و سرمایه گذاری در اتریش از ریسک بسیار کم و امنیت بسیار بالایی برخوردار است که با توجه به اینکه اتریش کشوری ثروتمند و غنی است می تواند یکی از کم ریسک ترین کشورها جهت سرمایه گذاری در کل اتحادیه اروپا و به صورت کلی در جهان محسوب گردد. با این تفسیر گرچه اخذ اقامت اتریش با خرید ملک امکان پذیر نیست، اما می تواند از جمله سودآورترین راههای سرمایه گذاری در اروپا تلقی گردد. در ادامه نموداری مبنی بر نرخ مصادره اموال کشور اتریش در سالهای گذشته خدمت شما سروران ارائه می گردد.

نمودار نرخ مصادره اموال کشور اتریش

 • نرخ کنترل فساد در کشور اتریش

نرخ کنترل فساد نشان از میزان کنترل فساد توسط دولت یک کشور دارد. کنترل فساد در بازه ۲٫۵- الی ۲٫۵ تعریف می شود که این نرخ برای کشور اتریش در سال ۲۰۱۷ معادل ۱٫۵۳ درصد می باشد. نرخ کنترل فساد میزان مبازره دولت و نظام قضایی یک کشور با فساد اقتصادی موجود در ادارت ، استفاده نکردن از امکانات دولتی برای یک گروه خاص ، رانت و میزان حقوق رقابت و انحصار را نشان می دهد. کشور اتریش همانطور که در نمودار ذیل مشاهده می کنید مبارزات با فساد اداری را سرلوحه قرار داده است به صورتی که از جمله کشورهایی قلمداد می گردد که کمترین نرخ فساد در ادارات را دارا می باشد.

نمودار نرخ کنترل فساد در کشور اتریش در چند سال گذشته

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

مقاله مرتبط

کشور اتریش برای زندگی

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و شاخص های اقتصادی

کسانی که تمایل به اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارند ، باید به این امر توجه داشته باشند که خرید ملک خود به تنهایی موجب این مطلب نخواهد شد. باید به شاخص هایی اقتصادی نظیر تورم ، رشد اقتصادی و تولید ناخالص داخلی سرانه توجه ویژه ای داشته باشند؛ چرا که تورم و رشد اقتصادی یک کشور نشان دهنده این امر است که آیا سرمایه گذاری در آن کشور سودآور است یا باید ضرر همراه خواهد بود؟ البته که رشد اقتصادی کشور اتریش به دلیل وجود زیر ساخت های قوی، صنایع سودآور متعدد و همچنین غنی بودن این کشور در سالهای اخیر با سیر صعودی با شیب تندی همراه بوده است.

شاخص های اقتصادی - سرمایه گذاری

 • نرخ تولید ناخالصی در کشور اتریش

نرخ تولید ناخالصی در کشور اتریش نشان از رشد اقتصادی در این کشور دارد. نرخ تولید ناخالصی نشان می دهد که کشور اتریش چه میزان در مدت زمان یکسال توانسته تولیدات داخلی داشته باشد. معمولا رشد اقتصادی در کشورهایی که اقتصادی سالم و رو به رشد دارد حدود ۳ درصد در سال می باشد. اگر رشد اقتصادی بالای ۳ درصد باشد آن کشور رشد اقتصادی مطلوب و در صورتی که خیلی از این بازه بیشتر باشد رشد اقتصادی این کشور بسیار فوق العاده خواهد بود. در ادامه نموداری مبنی بر رشد اقتصادی و تولید داخلی سرانه مشاهده خواهید نمود.

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور اتریش - GPD اتریش

 • نرخ تورم در کشور اتریش

از آنجایی که میزان درآمد با هزینه ها در کشور اتریش در تعادل می باشد، طبیعی است که نرخ تورم کشور اتریش به نسبت دیگر کشورها از نرخ پایینی برخوردار باشد. در ادامه می توانید نمودار نرخ تورم کشور اتریش در سالهای اخیر را مشاهده نمایید:

نمودار نرخ تورم در اتریش

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و واجدین شرایط خرید ملک در اتریش

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک برای ایرانیان میسر نخواهد بود و افرادی که تمایل به اخذ اقامت و پاسپورت اتریش دارند باید از دیگر پروسه ها نظیر ثبت شرکت و یا تمکن مالی (خود حمایتی) اقامت اتریش را اخذ نمایند. اما بنا بر معاهده ای که بین دول ایران و اتریش به امضا رسیده است، شهروندان ایرانی قادر به خرید ملک در کشور اتریش هستند و از این طریق می توانند درآمد یورویی بالایی کسب نمایند. اگر تمایل به سرمایه گذاری در اروپا دارید و نمی دانید کدام پروسه سود بیشتری دارد و امنیت سرمایه گذاری در آن بیشتر خواهد بود گزینه خرید ملک در اتریش می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. خوانند گرامی! این مقاله توسط کارشناسان و متخصصین گروه مهاجرتی MIE تهیه و گردآوری شده است، هرگونه کپی برداری از آن خلاف شرع و خلاف قانون بوده و به راحتی قابلیت پیگیری و شکایت قانونی خواهد داشت.

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک در اتریش

بنابر آنچه که تا اینجای نوشتار بحث شد، اخذ اقامت اتریش با خرید ملک امکان پذیر نیست اما ایرانیان می توانند املاک و مستغلات مورد نظرشان را در کشور اتریش خریداری نمایند. اشخاصی که تمایل به خرید ملک در اتریش دارند باید به صورت کامل از شرایط جغرافیایی ملک ، نوع بنا و همچنین قیمت و ارزش یورویی آن اطلاع داشته باشند. پس از بررسی شرایط ملک به صورت کامل لازم است متقاضی حدود ۱۰ درصد از ارزش ملک را بپردازد تا استعلامات لازم به منظور خرید ملک انجام گردد. پس از پرداخت ۱۰ درصد از ارزش ملک و دریافت اطلاعات و استعلامات لازمه، مالیاتی که بر اساس ارزش ملک تخمین زده می شود توسط متقاضی خرید ملک باید پرداخته شود. پس از سپری نمودن تمامی مراحل مورد نیاز، قرارداد خرید ملک منعقد می گردد و خرید ملک به صورت قانونی در اداره اسناد اتریش به ثبت خواهد رسید. به صورت کلی پروسه خرید ملک نیاز به داشتن اطلاعات کامل در این زمینه خواهد بود که حضور یک وکیل مسلط به قوانین بین المللی و داخلی اتریش و همچنین کارکشته در امر سرمایه گذاری در کنار متقاضی بسیار راهگشا خواهد بود. به متقاضیانی که تمایل به خرید ملک در اتریش دارند توصیه می کنیم حتما با وکلای اروپایی در این زمینه مشورت نمایید چرا که این امر با صرف هزینه های قابل توجهی همراه است.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در اتریش

مقاله مرتبط

مقایسه خرید ملک در اتریش و خرید ملک در پرتغال

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و هزینه های اجاره و خرید ملک در اتریش

به جهت خرید املاک و مستغلات در اتریش در ابتدای امر نیاز است به کمک نماینده رسمی املاک، کلیه امور مربوط به قرارداد انجام گردد که پرداخت کلیه هزینه های مربوط به معامله نیز یکی از مراحل آن می باشد. پرداخت هزینه های دفتر ثبت اسناد، پرداخت مالیاتی که ۱۰ درصد ارزش ملک است، پرداخت کلیه هزینه های حقوقی ملک و … از دیگر مراحل خرید ملک در اتریش می باشد که باید انجام گردد. لازم به ذکر است که از جمله مراحل مهم که بیشتر با دخالت یک وکیل حقوقی متبحر امکان پذیر است، ثبت سند و انتقال در اداره ثبت محلی می باشد. شایان ذکر است که پروسه خرید ملک در اتریش به صورت کلی ۹ الی ۳۹ روز به طول می انجامد. از جمله هزینه هایی که به جهت خرید ملک در اتریش باید آنها را پرداخت نمود و متقاضیان اخذ اقامت اتریش با خرید ملک باید از آن آگاهی یابند عبارتند از:

 • پرداخت حق الزحمه نماینده املاک و مستغلات که حدود ۳ الی ۴ درصد از ارزش ملک است
 • هزینه های حقوقی قرارداد که معمولا ۱ الی ۳ درصد از ارزش ملک و همچنین پرداخت ۲۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده ملک که این امور توسط وکیل انجام می گردد.
 • پرداخت هزینه های مالیات انتقال ملک که ۳٫۵ درصد از مبلغ ملک است. این مالیات برای افرادی که با بستگان خود معامله می کنند ۲ درصد حساب می شود.
 • هزینه دفتر اسناد رسمی
 • هزینه ثبت
 • هزینه ثبت نام در اسناد رسمی به جهت خرید ملک در اتریش که حدود ۴٫۵ درصد از مبلغ ملک می باشد

هزینه املاک، خرید یا اجاره ملک در اتریش ، با توجه به شهر و منطقه آن متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

جدول قیمت خرید و اجاره ملک در اتریش - قیمت املاک و مستغلات در اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

مقاله مرتبط

هزینه زندگی در اتریش

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و وکیل امور ملک در اتریش

اگر تمایل به اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارید در رابطه با این امر باید با وکلای متخصص در امر مهاجرت صحبت و مشاوره دریافت نمایید اما به صورت کلی می توان گفت اخذ اقامت دائم و تابعیت یا پاسپورت اتریش با خرید ملک میسر نخواهد بود. برای انجام کلیه مراحل ثبت و پرداخت هزینه های خرید ملک در اتریش بهتر است به همراه یک وکیل اقدام نمایید؛ چرا که در بسیاری از موارد نیاز به حضور یک وکیل مسلط به کلیه قوانین لازم در امور خرید ملک و سرمایه گذاری می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با بکارگیری وکلای مسلط به امور بین الملل آماده است تا در این راستا به شما سروران، خدمات متنوعی را ارائه نماید. مهم ترین مطلب در رابطه با استفاده از وکلا به جهت خرید ملک استفاده از وکلایی است که به زبان رسمی کشور اتریش ( زبان آلمانی) مسلط هستند چرا که شاید نیاز به مراوده با نمایندگان املاک به جهت انتخاب ملکی مناسب با شرایط مطلوب باشد.

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

با توجه به این مطلب که دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در شهر وین اتریش قرار دارد، در صورتی که تمایل به اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارید موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با بهره مندی از کادری مجرب آماده است تا به شما سروران خدمات مشاوره ای در باب خرید ملک در اتریش، تحصیل در اتریش، سرمایه گذاری در اتریش، اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش و همچنین کار در اتریش ارائه نماید. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای بین المللی در اکثر کشورهای جهان آماده است تا در کلیه امور حقوقی و مهاجرتی به شما عزیزان خدمت رسانی نموده و در راستای تحقق رویاهای شما گام نهد. این موسسه برای شما عزیزانی که تمایل به اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارید با یافتن ملکی مناسب از لحاظ قیمت و شرایط جغرافیایی و مطابق با شرایط مالی شما قادر به خدمت رسانی خواهد بود. از جمله مهم ترین نکات در خرید ملک ، سودآور بودن آن است که مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی ملک در انتخاب ملکی سودآور به شما سروران یاری خواهد رساند.

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور - اعزام دانشجو کانادا و دیگر کشور ها

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و توصیه های حقوقی

اگر تصمیم به اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارید، قبل از هر اقدامی باید بدانید که اخذ اقامت اتریش با خرید ملک میسر نمی گردد یعنی با خرید ملک امکان دریافت اقامت دائم اتریش وجود ندارد. ( چنانچه می خواهید با سرمایه ای اندک موفق به اخذ اقامت دائم و نتیجتا تابعیت و شهروندی اتریش شوید، مقاله ای با عنوان اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم راهگشای شما خواهد بود ) اما خرید ملک در اتریش به سبب رشد اقتصادی این کشور بسیار سودآور و کم ریسک می باشد. اگر تمایل دارید سرمایه خود را در منطقه ای با ریسک سرمایه گذاری پایین به کار گیرید و از این طریق درآمد یورویی داشته باشید، ما به شما خرید ملک در اتریش را پیشنهاد می کنیم. چرا که با خرید ملک در اتریش و اجاره دادن آن درآمد ماهانه مناسب در کوتاه مدت و سود بالا در بلند مدت را دریافت خواهید نمود. شما سروران می توانید از طریق روش هایی نظیر خودحمایتی، ثبت شرکت و اقدام جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز و یا از طریق مهاجرت کاری اقامت اتریش را دریافت نموده و پس از آن به خرید ملک در اتریش بپردازید.

توجه!

در صورتی که تمایل دارید تنها از طریق خرید ملک به اقامت و پاسپورت اروپا دست یابید می توانید با پرداخت مبلغی معادل ۲۵۰ هزار یورو در یونان و یا با پرداخت ۵۰۰ هزار یورو در اسپانیا ملک خریداری نماید و از این طریق به اقامت و پاسپورت اروپا دست یابید.

مقالات گلدن ویزای یونان و اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری می تواند در این خصوص به علاقمندان کمکی راهگشا باشد.

سرمایه گذاری در اروپا
اقامت اروپا
پرچم اتریش - مهاجرت به اتریش - اقامت اتریش

ویدئوهای گشت و گذار در اتریش و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور از یک فروشگاه لوازم خانگی در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک باشگاه بولینگ در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از فروشگاه XXXlutz در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یک کافه در وین اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد درشکه سواری در خیابانهای زیبای وین

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک و سخن پایانی

اخذ اقامت اتریش با خرید ملک، امکان دست یابی به اقامت دائم اتریش و پاسپورت این کشور از طریق خرید ملک ، نکات مهم در رابطه با خرید ملک در اتریش و همچنین هزینه های خرید ملک در اتریش در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. کشور اتریش از جمله کشورهایی با رشد اقتصادی مطلوب، شرایط زندگی بسیار ایده آل و همچنین رفاه اجتماعی و امنیت زندگی مقصد بسیاری از مهاجرانی است که تمایل به زندگی در یک کشور آرام با شرایط اقتصادی مطلوب دارند. اخذ اقامت اتریش با خرید ملک میسر نیست اما راههای دیگری به عنوان جایگزین وجود دارد که از آن طریق به اتریش مهاجرت نموده و اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت نمود. راههایی نظیر خودحمایتی و یا کارآفرینی می تواند راهی پرسود و پربازده باشد که موجب اخذ اقامت و تابیعت اتریش گردد. در صورتی که کماکان در رابطه با اخذ اقامت اتریش با خرید ملک سوالاتی در ذهن شما پررنگ است، می توانید در بخش دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی مطرح نمایید و در زمانی کوتاه کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور پاسخی صحیح و دقیق خدمت شما ارائه نمایند. همچنین اگر هنوز هم تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با اخذ اقامت اتریش با خرید ملک دارید می توانید با استفاده از کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ نموده و به پاسخی کامل دست یابید. از جمله راههایی که می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نموده و شرایط خود را بررسی نمایید، ثبت نام در فرم واتس آپ موسسه است که از این طریق در اسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار خواهند نمود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. guitarist گفته:

  سلام عرض شد خدمت شما . میخواستم بدونم بعد از خرید ملک در اتریش از چه ویزایی میتوان استفاده کرد برای رفت و آمد
  آیا با ویزای توریستی امکان انجام این کار هست یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بعد از خرید ملک و انجام کارهای مرتبط شما کارت اقامت میگیرین و نیاز به ویزای دیگه ای نیست. برای سایر امور هم در ابتدا نیاز به حضور شما نیست ولی اگر نیاز باشه بله باید ویزای توریستی بگیرین.

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  با سلام آقای دکتر عزیز
  آیا با چه مبلغی میتوان یک ملک در اتریش خریداری نمود و اینکه در ویدیو گفتید که بازدهی سود اجاره بلند مدت حدود ۴ در صد است یعنی ۴ در صد بصورت ماهیانه می باشد
  و حداقل مبلغ خرید یک ملک در منطقه اسکی حدودا چقدر است و آیا با خرید ملک ویزای بلند مدت داده میشود با سپاس

  پاسخ