بهترین کشور برای سرمایه گذاری کجاست؟

بهترین کشور برای سرمایه گذاری
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و معیارهای انتخاب آن
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی فاکتور اعطای اقامت در اثر سرمایه گذاری
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی نظام حقوقی در این کشور
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و حمایت اجتماعی و فیزیکی از سرمایه گذار خارجی
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی وضعیت اقتصادی
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و برابری حقوق بین سرمایه گذار و افراد بومی
 • بهترین کشور برای سرمایه گذاری و خدمات موسسه ملک پور برای یافتن آن

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

بهترین کشور برای سرمایه گذاری ،  اصول سرمایه گذاری خارجی و شرایط و روش های چند برابر کردن سرمایه در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. بهترین کشور دنیا برای سرمایه گذاری کدام کشور است؟ کدام کشور بیشترین حمایت را از سرمایه گذار خارجی دارد؟ اصول سرمایه گذاری مطمئن چیست ؟ طبیعتا هر شخص متقاضی سرمایه گذاری خارجی باید از استانداردهای بهترین کشور برای سرمایه گذاری آگاه باشد. اما این استانداردهای شامل چه مواردی می شوند و چگونه می توان آن ها را در کشورهای مختلف بررسی کرد؟ معیارهای اصلی بهترین کشور برای سرمایه گذاری برای اکثر افراد مشابه هستند. منطقا هر متقاضی سرمایه گذاری خواهان دریافت راهکارهای افزایش ثروت و موفقیت در تجارت خود است. با ما همراه باشید تا تمامی جزئیات را با هم بررسی کنیم.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

مقاله مرتبط
بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و معیارهای انتخاب آن

همانطور که گفته شد معیارهای انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری تقریبا مشابه هست و با احتمال بسیار بالایی می توان گفت که هر کشوری که معیارهای زیر را داشته باشد می تواند یکی از بهترین مقاصد سرمایه گذاری باشد.

 • اعطای اقامت و تابعیت در اثر سرمایه گذاری
 • حمایت قانونی از سرمایه گذاری خارجی و نظام حقوقی سالم
 • تامین امنیت فیزیکی و اجتماعی
 • اقتصاد پایدار و رو به رشد
 • تضمین حفظ ارزش پول
 • صفر بودن نرخ مصادره اموال
 • عدم تبعیض بین سرمایه گذاری خارجی و داخلی
 • ایجاد شرایط و امکانات پیشرفت برای سرمایه گذار

لینک مقاله پیشنهادی : بهترین کشور برای پول درآوردن و پول دار شدن

بهترین کشور برای پول درآوردن

در ادامه این نوشتار سعی می کنیم تا با استفاده از راهنمایی ها وکیل مهاجرت مجرب و ویدیو های مختلف موسسه حقوقی ملک پور تمامی استاندارهای سرمایه گذاری را به صورت کلی بررسی کنیم تا انتخاب کشور مقصد جهت سرمایه گذاری برای شما آسان تر باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی پارامتر اعطای اقامت در اثر سرمایه گذاری

یکی از اصلی ترین پارامترهای در انتخاب کشور مقصد برای سرمایه گذاری اعطای اقامت در اثر سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری شما باید این تضمین را ایجاد کند که در اثر سودآور بودن آن باعث اهدای اقامت و تابعیت به شما می شود. شاید این پارامتر بخش اعظمی از پاسخ سوالات بهترین کشور برای سرمایه گذاری کجاست را در بر داشته باشد. با یک بررسی کلی می توان دریافت که کشوری که قصد حمایت از سرمایه گذار خارجی را داشته باشد اجازه می دهد که سرمایه گذاری از مزایای اقامتی و پاسپورت آن کشور بهره برد. برای مثال شاید کشور امارات یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان را داشته باشد اما در اثر سرمایه گذاری به شما اعطای تابعیت و پاسپورت نمی کند.

اگر از زاویه دیگر به موضوع نگاه کنیم یک سرمایه گذاری مطمئن باعث اعطای اقامت به شما می شود تا بتوانید به راحتی به آن کشور رفت و آمد داشته باشید و بر امور سرمایه گذاری خود مدیریت کنید. با این وجود اگر این امکان وجود نداشته باشد باید سرمایه گذاری به نحوی انجام شود که نیازی به مدیریت مداوم نداشته باشد.

برای مثال می توان خرید ملک در کشورهای که استاندارهای سرمایه گذاری را رعایت می کنند می تواند یکی از بهترین راه های حفظ ارزش سرمایه باشد.

متاسفانه در سال های اخیر دید مناسبی نسب به کسانی که سرمایه گذاری خارجی را پیشنهاد می کنند وجود نداشته است و این موضوع ناشی از عدم آگاهی و علم به شرایط سرمایه گذاری خارجی است. سرمایه گذاری خارجی را می توان یکی از شریان های اصلی حفظ اقتصاد و بازگشت سرمایه به سود بالا به داخل کشور دانست. نکته ای که در این قسمت باید بدان توجه داشت این است که سرمایه گذاری باید در کشورهای مطمئن و بیزینس های پرسود باشد. برای مثال سرمایه گذاری در کمپانی های تولید خودرو آلمانی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

در ادامه جداولی برای شما ارائه می شود که می تواند در تصمیم گیری شما بسیار تاثیرگذار باشد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم؟

مقاله مرتبط

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم؟

در تصویر اول ۸ کشور که معتبرترین پاسپورت ها را دارند قابل مشاهده است.

معتبرترین پاسپورت های جهان

در ادامه ۸ کشور که در اثر سرمایه گذاری به شما اعطای اقامت می کنند بر اساس اعتبار پاسپورت آن ها طبقه بندی شده اند.

اعطای اقامت با سرمایه گذاری

در انتها نیز ۵ کشور که با سرمایه گذاری در آنها می توان پاسپورت را به صورت مسقیم دریافت کرد نشان داده شده اند. در نظر داشته باشید که این رتبه بندی براساس اعتبار پاسپورت این کشور ها و اعطای تابعیت می باشد.

خرید پاسپورت

سرمایه گذاری در خارج از ایران

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی نظام حقوقی در این کشور

پارامتر مهم دیگر در انتخاب کشور مقصد برای سرمایه گذاری نظام حقوقی سالم در این کشور است. در هنگام سرمایه گذاری باید توجه داشت اصل انصاف به صورت کامل در دادگاه ها رعایت شود. باید عدالت به صورت کامل و بدون در نظر گرفتن رضایت طرفین برقرار گردد. در نظام حقوقی نباید دادگاه ها تحت تاثیر دولت باشند و باعث ضرر سرمایه گذار شوند. در نظر داشته باشید زمانی که دادگاه های یک کشور ناسالم باشند تمام آن کشور ناسالم خواهد بود.

برای درک بهتر این مفهوم می توان کشورهای نظیر امارات و ترکیه را با کشورهای نظیر انگلستان و آلمان مقایسه کرد. مثال های بسیار زیادی از مصادره اموال تحت تاثیر قدرت دولت و فشار بر دادگاه ها در کشورهای ترکیه و امارات وجود دارد اما این شرایط در کشوری مانند انگلستان مگر در موارد استثنایی مطرح نیست و اگر به گذشته نگاه کرد نمونه های فراوانی را می توان یافت که رای دادگاه به نفع افراد خارجی و به ضرر اتباع انگلستان یا نهادهای مطرح دولتی این کشور بوده است.

یک راه ساده برای یافتن بهترین کشور برای سرمایه گذاری این است که در ابتدا بررسی کنیم که آیا مردم آن کشور از زندگی خود راضی هستند یا خیر ، اگر مردم آن کشور رضایت کافی را از زندگی و نظام اجتماعی نداشته باشند چگونه می توان انتظار داشت که یک شخص خارجی در آن کشور موفق باشد.

براساس رتبه بندی WJP که با توجه به معیارهای قوانین شایع و داده های حکومتی ، حق اطلاعات و بهره وری از آن ، حقوق مدنی و پیگیری شکایت بهترین کشورها از نظر نظام حقوقی به شرح زیر هستند.

چگونه سرمایه خود را چند برابر کنیم؟

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و حمایت اجتماعی و فیزیکی از سرمایه گذار خارجی

برای سرمایه گذاری خارجی باید بررسی های فراوانی انجام داد. حمایت از سرمایه گذاری خارجی در زمینه های مختلفی می باشد. یک بخش مربوط به حمایت اصلی می باشد که پیشنیاز انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری است. به دلیل گستردگی مفاهیم و سادگی در درک آن صرفا به صورت تیتر وارد این حمایت های خدمت شما بیان می شود.

 • حمایت حقوقی
 • حمایت جانی و فیزیکی Legal and Physical Protection

زمانی که برای اخذ مشاوره در این حوزه تصمیم گیری می کنید لطفا در نظر داشته باشید حقوقدانی می تواند شما  را یاری کند که دانش و تجربه این کار را داشته باشد و به تمام زوایای آن مسلط باشد. موضوع سرمایه گذاری با توجه به حساسیت بسیار بالای آن نیازمند تحقیق فراوان و مشاوره با وکلای مجرب است.

در بسیاری از کشورهای عربی می توان دادگاه های فرمایشی فراوانی را مثال زد که در آن ها هیچ گونه حمایتی از افراد خارجی وجود ندارد و پیروز از نظام حقوق بشر معنای ندارد. اخراج اتباع قطری از خاک امارات از بارزترین مثال های این قضیه است.

شرکت تحقیقاتی نیوجربی یا همان برتن وودز Bretton WoodsBretton Woods در آخرین رتبه بندی خود بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در بخش سهام را به صورت زیر اعلام کرده است.

 • پرتغال (PGAL)
 • اسپانیا (EWP)
 • دانمارک (EDEN)
 • ایرلند (EIRL)
 • آلمان (EWG)
 • چین (FXI)
 • ژاپن (EWJ)
 • ایالات متحده آمریکا (SPY)
 • مجارستان
 • فیلیپین (EPHE)

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در خارج از کشور

مقاله مرتبط
اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
مقاله مرتبط
بهترین مسیر مهاجرت

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و بررسی وضعیت اقتصادی

در نظر داشته باشید که تمام اقتصاد مانند یک زنجیر است و تمامی ارکان های آن باید درست عمل کند تا بتوان به یک اقتصاد پایدار و رو به رشد دست یافت. نوسانات نرخ ارز و ارزش پول ملی یکی از شاخص های تاثیر گذار است. اگر وضعیت تغییرات نرخ ارز مشخص نباشد قطعا هیچ گونه برنامه ریزی بلند مدتی نمی توان برای آن داشت و این برای یک سرمایه گذار خطری بسیار جدی است. شاید درمان های کوتاه مدتی برای تثبیت بازار بتوان تجویز کرد اما در بلند مدت نمی توان تاثیر مثبتی در آن مشاهده کرد.

شما در تبلیغات فراوانی مشاهده می کنید که کشور ترکیه را به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری معرفی می کنند در صورتی که چنین نیست و این کشور نه از نظام سرمایه پذیری مناسبی برخوردار است و نه اقتصادی قدرتمندی دارد.

حال شما شرایط را با کشورهای نظیر آلمان ، سوئیس  و کانادا مقایسه کنید. با سرمایه گذاری در این کشورهای هم می توان سود یورویی یا دلاری کسب کرد و هم ارزش افزود شما حفظ شود.

بعضی از هموطنان عزیز بر این باور هستند که سود بانکی می تواند یکی از مطمئن ترین راه ها برای حفظ سرمایه باشد، مهمترین نکته ای که این عزیزان باید در نظر داشته باشند این است که در وضعیت اقتصادی ناپایدار و با نرخ تورم نامشخص سرمایه گذاری شما به جای سودآور بودن می تواند در جهت مخالف عمل کند.

براساس آمار صندوق بین المللی پول و آمار آوریل ۲۰۱۸ بهترین کشورهای جهان از نظر تولید ناخالص داخلی به شرح زیر هستند.

تولید ناخالص داخلی در کشورهای مختلف

براساس آمار سایت www.theglobaleconomy.com شاخص حق مالکیت در کشورهای مختلف به شرح زیر است:

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و برابر حقوق بین سرمایه گذار و افراد بومی

پارامتر بعدی انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت اصل National treatment  است ؛ بنابر این اصل باید با سرمایه گذاری خارجی به نحوی رفتار شود که با اشخاص بومی می شود و در غیر این صورت دادگاه بر علیه دولت یا اتباع آن کشور رای صادر می کند. مثال های فراوانی از تفاوت رفتاری بین اشخاص خارجی و بومی در این مقاله ذکر شد که می توان آن را با کشورهای نظیر انگلستان ، آلمان ، اتریش و هلند مقایسه کرد .

این حق در کنوانسیون های مختلفی چون پاریس ، رم ، برن و NAFTA و WPPT اعلام شده و مورد توجه بسیاری از کشورهای قرار داد.

در ادامه می توانید وضعیت مصادره اموال در کشورهای مختلف را مشاهده کنید . در نظر داشته باشید که عدد هفت بیشترین  و عدد یک نشان دهنده کمترین نرخ مصادره اموال است.

کشورهای با بیشترین نرخ مصادره اموال

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و خدمات موسسه ملک پور برای یافتن آن

در نظر داشته باشید که برای موفقیت در سرمایه گذاری باید چالش ها و سختی های فراوانی را تحمل کرد. با تحقیق و بررسی در مراجع مختلف می توان به اطلاعات مهمی دست یافت، ما در ویدیوهای متعدد اصول سرمایه گذاری خارجی را مورد بحث قرار داده ایم و در کامل ترین آن ها تحت عنوان راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت تمامی اصول و شرایط را بیان کرده ایم. اصول سرمایه گذاری در بهترین کشورهای دنیا بررسی شده این گزینه ها را با سایر گزینه های پرطرفدار مقایسه کرده ایم. در نهایت می توان گفت که شما عملا نیازی به جستجوی فراوان و استفاده از منابع مختلف ندارید و همه نکات در اختیار شما قرار گرفته است.

در نظر داشته باشید که در انتها تصمیم با شماست که بهترین راه مهاجرت و بهترین کشور برای سرمایه گذرای را با توجه به علایق و هدف های خود تعیین کنید و ما به عنوان مشاور در کنار شما هستیم.

سوابق موسسه حقوقی ملک پور در امر اخذ ویزای سرمایه گذاری و سرمایه گذاری های موفق بر روی وبسایت های مختلف این موسسه منتشر شده است و ویدیو ها و فایل های صوتی متعددی از موکلین ما در اختیار شما قرار گرفته تا با دید بازتری برای مهاجرت و سرمایه گذاری خود اقدام کنید.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری و جمع بندی پایانی

ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم که بررسی دقیقی بر روی اصول سرمایه گذاری خارجی داشته باشیم و پارامترهای انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری را به تحلیل بگذاریم. ما به پشتوانه تجربه ۱۵ ساله خود می توانیم در تمامی مسیر همراه شما باشیم پیشنهاد می کنیم که حتما آینده و حتی نسل های بعدی خود را نیز در نظر داشته باشید تا بهترین نتایج برای شما حاصل شود. شما عزیزان می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت را در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن ها دست یابید. همچنین مشاوران ما آمادگی کامل دارند تا شما را در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری یاری کنند و چراغ اصلی مهاجرت که اطلاع از جوانب آن است را در اختیار شما قرار دهند. امیدوار است که این خدمت کوچک از موسسه ملک پور مورد توجه شما سروران قرار گرفته باشد.

0 پاسخ