تحصیل در آمریکا و بررسی آن

 • تحصیل در آمریکا و معرفی آمریکا به عنوان یک مقصد برای تحصیل
 • تحصیل در آمریکا و سوالات مطرح شده در این باب
 • تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در مدارس آمریکا
 • تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی (Undergraduate)
 • تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد (postgraduate)
 • تحصیل در آمریکا در مقطع دکترا
 • تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در دانشگاه یا کالج های دولتی آمریکا
 • تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در دانشگاه ها و کالج های خصوصی آمریکا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل در آمریکا و معرفی آمریکا به عنوان یک مقصد برای تحصیل

تحصیل در آمریکا ، مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا امروزه مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور قرار گرفته است. این کشور با جمعیت ۳۲۶ میلیون نفر پیشرفته ترین کشور دنیا می باشد. این موضوع سبب شده است علاقمندان زیادی برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنند. اما با توجه به شرایط جدید تحصیل در آمریکا با سختی ها همراه شده است، اما اگر مدارک و شرایط ویزای تحصیلی شما فراهم باشد می توان برای تحصیل در آمریکا اقدام کرد.

نظام آموزشی کشور آمریکا در رابطه با تحصیل در آمریکا طیف گسترده ای از گزینه ها را در اختیار دانش آموزان و دانش جویان بین المللی قرار می دهد. مدارس، کالج ها و دانشگاه های کشور آمریکا با داشتن کیفیت بالای آموزشی متقاضیان را برای انتخاب مرکز آموزشی خود دچار تردید می کند. همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط و راه های تحصیل در کشور آمریکا و قوانین اخذ اقامت آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا و شرایط و راه های اخذ تابعیت و شهروندی آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

تحصیل در آمریکا و سوالات مطرح شده در این باب

 • تحصیل در آمریکا و مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟
 • شرایط تحصیل در آمریکا اطلاعاتی دارید ؟
 • راه ها و قوانین مهاجرت تحصیلی به آمریکا ۲۰۱۸ و قوانین تحصیل در آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا کدام است ؟
 • هزینه های تحصیل در آمریکا به چه صورت است ؟
 • قوانین تحصیل در آمریکا و اقامت تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و راه ها و قوانین کمک هزینه های تحصیل در آمریکا و نظام آموزشی کشور آمریکا آشنایی دارید؟
 • شرایط کار ضمن تحصیل در آمریکا و شرایط تحصیل دکترا در آمریکا چگونه است ؟
 • آیا دانشگاه های کشورر آمریکا را برای تحصیل در آمریکا می شناسید ؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نحوه تحصیل و ویزای آمریکا

تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا
تحصیل در آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا
مهاجرت تحصیلی به آمریکا
معرفی دانشگاه آریزونا

تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در مدارس کشور آمریکا

دانش آموزان کشور برای تحصیل در آمریکا ملزم به گذراندن مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه برای مدت زمان ۶ سال در هر مقطع می باشند که در نهایت منجر به اخذ دیپلم ۱۲ ساله می شود. کودکان از سن ۶ سالگی وارد مقطع دبستان شده و پس از آن و در ادامه ی تحصیل در کشور آمریکا وارد مقطع دوم یا به اصطلاح secodary school می شوند. این مقطع دوم خود به دو بخش middle school و  high school تقسیم می شود که در نهایت به دیپلم ختم می شود. پس از دوران دبیرستان، دانش آموزان متقاضی تحصیل در کشور آمریکا وارد کالج یا دانشگاه می شوند که تحت عنوان education higher یا تحصیلات عالیه شناخته می شود

شروع سال تحصیلی در کشور آمریکا عموما در ماه های آگوست یا سپتامبر است که تا ماه جون یا می ادامه دارد. هر سال تحصیل در کشور آمریکا به دو ترم یا سه ترم تقسیم می شود که سال های ۲ ترمه با عنوان semesters و سال های ۳ ترمه با عنوان trimester  شناخته می شود. در برخی مدارس با احتساب ترم تابستانه سال تحصیلی ۴ ترمه می شود.

تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی (Undergraduate)

تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی  ۴ ساله است. در این مقطع افراد دروس پیش نیاز مانند ادبیات، علوم، علوم اجتماعی، هنر، تاریخ و …. را گذرانده و خود را برای تحصیل در آمریکا در یک رشته خاص آماده می کنند. در این مقطع رشته های مختلف به زبان انگلیسی به متقاضیان ارائه می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد لیسانس در آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد وام های دانشجویی در آمریکا

تحصیل رایگان در آمریکا

تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد (postgraduate)

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی برای ادامه تحصیل در آمریکا در رشته ی خود می توانند وارد این مقطع شوند. برای تحصیل در این مقطع داشتن مدرک کارشناسی الزامی است. مدت زمان تعیین شده برای این دوره ۲ سال می باشد اما در برخی از رشته ها مانند رشته روزنامه نگاری این زمان به یکسال کاهش می یابد

برای آنکه بتوانید تحصیل در کشور آمریکا داشته باشید و برای یک رشته ی خاص از دانشگاه مورد نظر خود  پذیرش بگیرید باید در آزمون های خاصی مانند آزمون GRE یا GMAT برای رشته های مهندسی و مدیریت و کسب و کار، آزمون LSAT برای رشته ی حقوق یا آزمونMCAT  برای رشته ی پزشکی شرکت نمایید. دانشجویان متقاضی تحصیل در آمریکا در پایان تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد مانند بسیاری از کشورها ملزم به ارائه ی پایان نامه می باشند.

شما عزیزان متقاضی تحصیل در کشور آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا و همچنین راههای اخذ اقامت آمریکا می توانید برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط تحصیل در آمریکا و کسب اطلاعات به روز در خصوص تحصیل در آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در رابطه با قوانین تحصیل در کشور آمریکا و هزینه های تحصیل در دانشگاه های آمریکا و قوانین مهاجرت تحصیلی به آمریکا و قوانین اخذ اقامت تحصیلی آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل برنامه نویس ها در آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل پزشکی در آمریکا و انگلستان

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی د آمریکا

تحصیل در آمریکا در مقطع دکترا

فارغ التحصیلان دوره ی کارشناسی ارشد برای ادامه تحصیل در آمریکا در رشته ی خود می توانند وارد مقطع دکترا شوند. برای تحصیل در آمریکا در این مقطع داشتن مدرک کارشناسی ارشد الزامی است. مدت زمان تعیین شده برای این دوره ۳ سال یا بیشتر از آن می باشد که این زمان بسته به رشته و فرد متفاوت است. مدت تحصیل در آمریکا برای دانشجویان بین المللی در این مقطع طولانی تر است و ممکن است ۴ یا ۵ سال زمان ببرد. در دو سال اول تحصیل در آمریکا در مقطع دکترا دانش جویان موظف هستند تا در کلاس ها و سمینارهای تشکیل شده در دانشگاه به طور موثر شرکت نموده و فعالیت داشته باشند و در سال های تحصیل در آمریکا به تحقیق و جمع آوری اطلاعات در زمینه ی تز یا پایان نامه خود مشغول باشند.

تحصیل در کشور آمریکا  و دانشگاه های کشور آمریکا به دو دسته تقسیم می شوند:

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد دکترای آمریکا و اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد دکترای عمران در آمریکا

تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در دانشگاه یا کالج های دولتی آمریکا

دانشگاه ها و کالج های دولتی و منطقه ای از سوی ایالت یا دولت محلی اداره می شوند که اکثر ایالت ها حداقل یک دانشگاه یا کالج محلی را اداره می نمایند و اکثر این دانشگاه ها امکان تحصیل در آمریکا را برای دانشجویان بین المللی فراهم نموده و به نام همان ایالت یا منطقه نام گذاری می شوند.

تحصیل در آمریکا و بررسی تحصیل در دانشگاه یا کالج های خصوصی آمریکا

دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور آمریکا باید بدانند که این دانشگاه ها و کالج ها به صورت خصوصی اداره می شوند و زیر نظر دولت نمی باشند. هزینه ی آنها نیز نسبت به دانشگاه های دولتی بیشتر است. اغلب دانشگاه ها و کالج هایی که با یکدیگر ارتباط دارند به صورت خصوصی می باشند و مساحت آن ها نسبت به دانشگاه های دولتی کمتر است.

از دیگر موسسات کشور آمریکا برای تحصیل در کشور آمریکا موسسات مربوط به تکنولوژی می باشد که در حقیقت مدارسی هستند که به مدت ۴ سال فرد می تواند تحصیلات خود را در دوره های مربوط به تکنولوژی و دانش ادامه دهد. برخی از این موسسات در انتها مدارک معتبری مبنی بر تحصیلات فرد ارائه می دهند اما برخی دیگر تنها دوره های کوتاه مدت تحصیل در آمریکا ارائه می کنند.

هزینه های تحصیل در کشور آمریکا نسبت به سایر کشورها بالاتر است به همین سبب بسیاری از متقاضیان طالب دریافت بورس هستند. این افراد می توانند با داشتن رزومه ی خوب، معدل بالا، نمرات خوب، مقالات ISI، سطح زبان بالا و …. بورس تحصیلی آمریکا برای تحصیل در آمریکا دریافت نمایند و بخشی از هزینه های خود را پوشش دهند.

تحصیل در آمریکا و جمع بندی کلی

در مجموع  می توان گفت مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در کشور آمریکا با توجه به شرایط مطلوب و امکانات مناسب آن مدنظر بسیاری از افراد می باشد. مراکز آموزشی و مقاطع تحصیل در کشو آمریکا بسیار متنوع و سطح بالا است که انتخاب میان آنها تصمیم گیری را برای متقاضیان تحصیل در آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا  سخت تر می کند. متقاضیان تحصیل در آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا می توانند در مقاطع مختلف و رشته های متفاوت در بهترین دانشگاه های کشور آمریکا چه به صورت دولتی تحصیل در آمریکا داشته باشند و چه به صورت خصوصی به تحصیل در آمریکا بپردازند

سخن پایانی در مورد تحصیل در آمریکا

موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله تلاش نمود در ارتباط با تحصیل در آمریکا و راههای مهاجرت به آمریکا و راههای اخذ اقامت آمریکا ، مقاطع مختلف تحصیل در آمریکا ، از جمله تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی ، تحصیل در آمریکا در مقطع کارشناسی ارشد ، تحصیل در آمریکا در مقطع دکترا و همچنین تحصیل در آمریکا در دانشگاه های دولتی و خصوصی ، هزینه های تحصیل در آمریکا و …. اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهد . شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه های مختلف حقوقی از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و چگونگی با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط تحصیل در دانشگاه های آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا و در نهایت اخذ تابعیت آمریکا ز مشاورین متخصص و حقوقدانان این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. Sofia گفته:

  سلام،وقتتون بخیر.
  من دوسال دیگه مدرک کارشناسی انیمیشن میگیرم.میخوام برای کارشناسی ارشد انیمیشن در امریکا اقدام کنم.باید چه مدارکی داشته باشم و از چه راهی اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. سمیه طالبی گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد مطالعات منطقه ای از دانشگاه علامه طباطبایی دارم برا مقطع دکتری در امریکا چکاری باید انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، مدرک زبان با نمره در ۶٫۵ ، پروپوزال اماده و مقاله چاپ شده فاکتورهای مهم هستند. مهمترین نکته داشتن سوپروایز هست. ما می تونیم برای پذیرش دکترا کمکتون کنیم.

   پاسخ
 3. سارا گفته:

  با سلام ببخشید سوالی داشتم در خصوص ویزای تحصیلی آمریکا میخواستم بدونم کسی که معدل دیپلمش بالای ۱۹ و ایلتس نمره بالای ۷ داره برای این که بخواد لیسانس یا در واقع همون پیش پزشکی بخونه برای ورود به پزشکی تو دانشگاه های خوب شرایط چه جوریه ممنون میشم جواب بدید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در خصوص پیش پزشکی بله میشه اقدام کرد ولی برای تحصیل در امریکا با توجه به شرایط جدید باید وضعیت مالی خوبی داشته باشید و مدارک ویزاتون کامل باشه. با توجه به شرایطی که فرمودین بله شانس خوب هست و برای رشته های پزشکی باید ازمون ورودی بدین و اگه از پس آزمون بربیاین سایر موارد رو میشه فراهم کرد.

   پاسخ
 4. Rahil گفته:

  سلام خسته نباشيد
  دانشجوي رشته مهندسي صنايع هستم ساكن ايران
  ٢ سال ديگر دارم تا مقطع كارشناسي را تمام كنم
  شرايط مالي هم متوسط رو به بالا هست
  مي خواستم بدانم براي تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد مي شود براي امريكا اقدام كنم و پس از اتمام دانشگاه ويزا و پاسپورت امريكا را دريافت كنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر شرایط اقدام برای پذیرش تحصیلی رو داشته باشید بله میشه اقدام کرد. برای دانشگاه های آمریکا اگر بتونید استاد راهنمایی مرتبط با رشتتون رو پیدا کنید و ایشون مسئولیت راهنمایی شما رو قبول کنند شانستون بالا میره ، مدرک زبان نیز خیلی مهم هست.

   پاسخ
 5. یاسمین گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم برای تحصیل در آمریکا رتبه های خوب کنکور ایران ( مثلا زیر ۱۰) با مدرک زبان کامل و نمره بالا چقدر شانس بورس شدن در ده دانشگاه برتر آمریکا در رشته ای مثل داروسازی رو دارن ؟

  پاسخ
 6. Ali گفته:

  سلام من دانشجوی حسابداری هستم و تونستم ویزای تحصیلی کانادا رو بگیرم یه سوال داشتم وقتی که کارشناشی رو در کانادا تمام کردم میتوانم برای ارشد به امریکا بیام قصدم اومدن به New Yorkهستش از نظر مالی هم مشکلی ندارم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، با توجه به میزان اقامت شما در کانادا و ویزای که دارین این موضوع تعیین میشه ولی امکانش وجود داره، لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 7. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و روز بخیر. دختری ۱۶ ساله با مدرک ایلتس ۷٫۵ و معدل ۱۹ در رشته انسانی هستم، وضع مالی متوسط، خاستم بپرسم اگر بخام رشته هتلداری رو برای لیسانس تو کشوری مثل آمریکا و یا انگلیس بخونم، شما کدام کشور رو پیشنهاد میکنید بین این دو کشور، من دانشگاه های تاپ مثل هاروارد امریکا و یا آکسفورد انگلیس مد نظرمع، ب نظرتون میشه اپلای کنم، من میخام بعد از گرفتن مدرک لیسانس تو همون کشور مشغول به کار شم، منظورم اینه ک اینده شغلیش فوق العاده مهمه، ممنون میشم راهنمایی کنید…

  پاسخ