تحصیل در دانشگاه های سوئد

تحصیل در دانشگاه های سوئد

تحصیل در دانشگاه های سوئد

تحصیل در دانشگاه های سوئد پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به سوئد ۲۰۱۸ چگونه است ؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های سوئد چگونه است ؟ راه های مهاجرت به سوئد برای تحصیل در سوئد کدام است ؟ قوانین وکیل مهاجرت به سوئد و شرایط تحصیل در دانشگاه های سوئد کدام است ؟ معرفی دانشگاه های سوئد همیشه برای تمام دانشجویان و متقاضیان تحصیل در سوئد که قصد ادامه ی تحصیل در دانشگاه های سوئد و اخذ پذیرش از دانشگاههای سوئد  و مهاجرت تحصیلی به سوئد را دارند چکار باید کرد ؟ موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در امر مهاجرت به سوئد و همچنین تحصیل در سوئد از جمله تحصیل در دانشگاه های سوئد و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد برای شما عزیزان به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان  ارائه می نماید .

تحصیل در دانشگاه های سوئد و دانشگاه یوله در سوئد :

تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد ممکن می باشد که این دانشگاه در شهرستان GAVIEBORG سوئد قرار دارد. این شهرستان پنجمین شهرستان پرجمعیت کشور سوئد میباشد .

کشور سوئد یکی از کشورهای اسکاندیناوی در شمال اروپا است که جامعه ی صنعتی گسترش یافته و مرفه همراه با یک دولت پیشرفته را دارا است.

استاندارد زندگی و امید به زندگی در این کشور برترین مقام را در بین کشورهای جهان  داراست .

این دانشگاه در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است و به سرعت در حال توسعه می باشد.

اکنون شامل شش بخش میباشد که هشتصد رشته انتخابی وپنجاه برنامه ارائه می نماید.

تعداد حدود ۱۵۰۰۰ دانشجو به تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد می پردازند که نیمی از این دانشجویان از مناطق اطراف آمده اند و نیم دیگر از دیگرنقاط سوئد آمده اند.

بیش از ۵۰% از دانشجویان دختر هستند .

هر سال تعداد دانشجویان غیر سوئدی و INTERNATIONAL با پیشینه های قومی دیگر رو به افزایش است .

تعداد کل کارکنان حدود ۸۰۰ نفر میباشد که از این تعداد ۱۵۰ نفر از کارکنان ،استادان ارشد دانشگاه هستند . درصد بالایی از کارکنان دانشگاه از پیش زمینه های بین المللی برخوردارند که به فرآیند پیشرفت و رشد دانشگاه در سطح بین المللی کمک میکند.

پنج حوزه تحصیلی در این مجموعه وجود دارد :

۱ . ریاضیات ، علوم طبیعی و علوم  کامپیوتر

۲ . فناوری

۳ . علوم انسانی و اجتماعی

۴ . تربیت معلم

۵ . بهداشت و درمان

تحصیل  در دانشگاه یوله در سوئد کلیه ی امکانات یک مرکز جوان و رو به رشد جهت آموزش عالی را داراست .

دانشجویان و دانش پژوهان از منطقه ونیز از خارج از کشور در یک محیط آکادمیک و مختص آموزش و یادگیری ، رشد میکنند .

شما توانایی انتخاب از بین بیش از ۵۰ برنامه درسی و۵۰۰  دوره آموزشی را بصورت تمام وقت یا نیمه وقت ، شبانه یا اینترنتی دارید .

کلیه ی آموزشها در تحصیل در دانشگاه در سوئد متناسب با تقاضا و نیازهای آموزش و پرورش و برنامه های راه اندازی شهرداری ها و دیگرادارات دولتی میباشد .

پذیرش دانشجویان بین المللی در این دانشگاه در سوئد  از بین هر دو جنسیت زنان و مردان صورت می گیرد.

داشتن مدرک تحصیلی ازدانشگاه یوله در سوئد بهترین موقعیتهای کاری را برای فارغ التحصیلان این دانشگاه در کشور سوئد فراهم می نماید.

تحصیل در دانشگاه در سوئد مجموعه ای از یک محیط مطالعه ی دوست داشتنی به همراه کلیه ی برنامه های آموزشی جمع آوری شده در یک مکان میباشد .

تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد در بین دانشگاه های سوئد جایگاه دهم تا پانزدهم برترین دانشگاه های این کشور را داراست .

شعار تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد جهت یک محیط زندگی پایدار انسانی است .

میزان مبالغ هزینه کمک درسی سالیانه تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد به شرح زیر میباشد :

دوره لیسانس                           دوره فوق لیسانس

دانشجو محلی            ۱۰۰۰دلار(۷۵۰یورو)                     ۱۰۰۰دلار(۷۵۰یورو)

دانشجو بین المللی      ۱۵۰۰۰دلار(۹۲۰۰-۱۱۰۰۰یورو)         ۱۵۰۰۰ دلار آمریکا

رشته های ارائه شده در مقطع لیسانس در دانشگاه یوله در سوئد :

مهندسی کامپیوتر : تخصص در گرافیک کامپیوتری و مدیریت اطلاعات پیچیده با استفاده از ابزار بصری شیوه و مسیر آموزشی خواهد بود . این دوره به زبان انگلیسی ارائه می شود.

فناوری الکترونیک : این دوره نیز در تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد موجود است و به زبان انگلیسی ارائه میشود و ۱۸۰ واحد درسی که درطی ۳ سال به پایان میرسد .

سیستمهای انرژی : دانش پایه از نحوه ی عملکرد سیستمهای انرژی را در ۱۸۰ واحد درسی به خوبی آموزش میبیند .

مدیریت صنعتی و لجستیک : این رشته نیز تماماً به زبان انگلیسی تدریس میشود .

مدد کاری اجتماعی : همراه با تخصص کار اجتماعی بین المللی است که به صورت کامل به زبان انگلیسی تدریس میشود .

از نمونه رشته های مقطع لیسانس در خصوص تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد میتوان مدیریت بازرگانی ،مهندسی IT ، مهندسی مکانیک ،مهندسی صنایع ، معماری ، برق ، فناوری اطلاعات ، مهندسی زمین شناسی ، محیط زیست ، پرستاری ، طراحی صنعتی ، رسانه و ارتباطات ، نقشه برداری ، مهندسی اتوماسیون و مهندسی ساختمان را نام برد .

رشته های ارائه شده در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه یوله در سوئد:

مدیریت بازرگانی ، MBA ، لجستیک و نوآوری ، مهندسی سیستمهای انرژی ، نقشه برداری ، اقتصاد ، تجارت و حقوق که تمامی این رشته ها به زبان انگلیسی در  دانشگاه یوله در سوئد ارائه می شوند.

شما متقاضیان مهاجرت به سوئد از جمله مهاجرت تحصیلی به سوئد  همواره می توانید در خصوص دانشگاه های سوئد  و چگونگی اخذ پذیرش  تحصیلی از دانشگاه های سوئد و همچنین شرایط اخذ ویزای تحصیلی سوئد و چگونگی تحصیل در دانشگاه های سوئد به صورت مستقیم با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین در اتریش و یا تمام دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در دانشگاه های سوئد و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی در دانشگاه های سوئد  دریافت نمایید .

.

همچنین رشته های روانشناسی ، اتوماسین الکترونیک ،الکترونیک مخابرات ، محیط زیست ، پرستاری ، دبیری و بهداشت کار از جمله رشته هایی هستند که در مقطع فوق لیسانس تدریس می شوند.

از دیگر رشته هایی که میتوان برای تحصیل در دانشگاه یوله در سوئد عنوان نمود هنرهای زیبا ، تاریخ ، ادبیات ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، انسان شناسی ، باستان شناسی ، جغرافیا ، تربیت بدنی ، کتابداری ، سیاست اجتماعی ، جامعه شناسی ، گردشگری ، هتلداری ، تشریح ، دندان پزشکی ، پزشکی ، جراحی ، زنان زایمان ، بینایی سنجی ، چشم پزشکی ، ارتوپدی ، پاتولوژی اطفال ، روانپزشکی ، پرتو نگاری ، فیزیوتراپی ،مهندسی کشاورزی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی شیمی ، عمران ، مهندسی معدن و متالوژی ، هوانوردی ، زیست شناسی ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی ، صنایع غذایی ، داروسازی ، زمین شناسی ، ریاضی ، فیزیک ، آمار ، جانور شناسی و دامپزشکی  میباشد که در این دانشگاه تدریس میشوند.

موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله به تحصیل در دانشگاه های سوئد به صورت مختصر پرداخت و نگاهی کلی  به دانشگاه سوئد داشت . اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در دانشگاه های کشور سوئد می باشید و می خواهید که در دانشگاه های سوئد تحصیل نمایید و مهاجرت به سوئد داشته باشید و تحصیل در سوئد و اخذ ویزای تحصیلی سوئد و اقامت پس از تحصیل در سوئد را در ذهن دارید پیشنهاد می گردد که حتما با وکلای معتبر مهاجرت مشاوره گرفته و از مشاورین متخصص از طریق موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و درخصوص تحصیل در دانشگاه های سوئد و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوئد به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (7 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام من کارشناسی صنایع غذایی دارم میخوام برا ادامه تحصیل بیام سوئد آیا بعد از تحصیل میتوانم پاسپورت سوئد رو بگریم

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. سولماز گفته:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم با معدل ۱۷.۵ و مدرک مربی گری و داوری تیراندازی دارم امکانش پذیرشم توی دانشگاه های سوئد هست؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در حال حاضر اخذ ویزای سوئد با سختی ها همراه شده است ، با توجه به رشته شما می توانید برای دانشگاه های کانادا اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 3. Parisa گفته:

  سلام من لیسانس مددکاری اجتماعی دارم از دانشگاه علمی کاربردی علوم بهزیستی و توانبخشی تهران میخواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم برای یه کشور عالی و این که برام مهمه در کنار تحصیل کار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی برای رشته های علوم انسانی کشورهای مانند اتریش و انگلستان مناسب هستند. هر دو کشور نیز از لحاظ کیفیت زندگی تحصیل در سطح بالایی قرار دارند. برای کار هنگام تحصیل نیز در اتریش به شما وابسته به مقطع تحصیلی اجازه کار به صورت پاره وقت داده می شود. می توانید مقالات مرتبط با تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید. همچنین برای انگلستان نیز باید در ابتدا مجوز کار را از اداره کار این کشور کسب کنید.

   پاسخ
 4. بسطامی گفته:

  با سلام ؛ من عضو هیات علمی دانشگاه هستم ؛ خواستم برای یک دوره شش ماه در یکی از دانشگاههای سوئد یک طرح تحقیقاتی بگذرانم ؛ لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا شروع کنم با تسکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر پذیرش و دعوت نامه شما آماده است می توانید برای ویزای تحصیلی سوئد اقدام کنید. پروسه ویزا یک پروسه تخصصی است و پیشنهاد می شود که حتما با وکیل مهاجرت در این مورد مشورت کنید.

   پاسخ
 5. حجت اله اسدزاده گفته:

  با اهدا سلام
  من کارشناس ارشد پرستاری مراقبت های ویژه هستم متقاضی ویزای تحصیل در سوئد هستم بدون مدرک زبان والبته هزینه مناسب بنظر شما راهی وجود داره البته همسرم هم پرستار و استخدام دانشگاه تهران هست خیلی ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در سال های اخیر ویزای تحصیلی سوئد با سختی های همراه شده است. باید شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنیم. شما می توانید با دفاتر تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

   پاسخ
 6. minaee گفته:

  سلام برای پستاک (فوق دکترا) آیا در دانشگاه های سوئد میتوان پذیرش گرفت؟ من زبان انگلیسیم فول میباشد اما زبان سوئدی نمیدانم.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، باید دانشگاه مورد نظر خود را پیدا کرده و سپس بخش پذیرش سایت دانشگاه را مطالعه بفرمایید و برنامه های ارائه شده متناسب با خود را انتخاب کنید.

   پاسخ
 7. فاطمه گفته:

  سلام، من میخواستم بپرسم که برای تحصیل در رشته بینایی‌سنجی در دانشگاه یوله سوئد، چندسال و چند واحد رو باید گذروند؟اگه ممکنه بیشتر راهنمایی بفرمایید.ممنون

  پاسخ
   • نادیا گفته:

    سلام و با تشکر از مشاوره ی شما . من کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی تهران در رشته ی حقوق بشر رو دارم میخواستم برای تحصیل در مقطغ دکتری برای دانشگاه یوله اقدام کنی هزینش بدون گرفتن فاند چه مبلغی میشه و چه مدتی طول میکشه؟ ممنون از لطفتون

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

     پاسخ