تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان

تحصیل و اعزام دانشجو به آلمانتحصیل و اعزام دانشجو به آلمان

تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ چگونه می باشد ؟ شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و قوانین مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان به چه صورت است ؟ اقدامات لازم برای تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان چگونه است ؟ آیا از هزینه های تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان مطلع هستید ؟ علاقمندان به تحصیل در آلمان ، شرایط تحصیل در آلمان ، اخذ ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان دارند. مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در دانشگاههای آلمان هدف بسیاری از دانشجویان علاقمند به تحصیل در اروپا و اخذ اقامت اروپا است.
موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله سعی نموده است قوانین و شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان  را به طور مفصل شرح دهد . و آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در باب تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و اخذ ویزای تحصیلی آلمان است.

در ابتدای بحث تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان به توضیحی کلی در خصوص تحصیل در آلمان می پردازیم :

تحصیل در آلمان در هرسنی شرایط خاص و منحصر به فردی دارد که برخی افراد به این مسائل نا آگاه هستند. دبیرستانهای کشور آلمان از کیفیت آموزشی بسیار خوبی برخوردار هستند و از این رو دانش آموزان زیادی با مراجعه به وکلای مهاجرت و دفاتر مهاجرتی تقاضای اخذ پذیرش از مدارس آلمان را دارند. تحصیل در آلمان در مقطع دبیرستان و مقاطع پیش از دانشگاه امری دشوار است و یکی از دلایل این مسئله این است که دبیرستانهای آلمان به افراد در سنین دبیرستان به راحتی پذیرش نمی دهد و گاهأ دانش آموزان جهت اخذ پذیرش از دبیرستانهای آلمان متحمل هزینه و سختی زیادی خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که تدریس در دبیرستانهای کشور آلمان به زبان آلمانی انجام می شود و یکی از شروط پذیرش از مدارس آلمان دانش زبان آلمانی دانش آموز و متقاضی است که این موضوع یکی از مصائب و مشکلاتی است که دانش آموزان در اخذ پذیرش از مدارس آلمان با آن مواجه می شوند. اخذ پذیرش از دبیرستانهای آلمان به منزله شانس بالای اخذ ویزای تحصیلی آلمان نیست و به علت مصائب و ریسک بسیار بالای اخذ ویزای تحصیلی آلمان در مقطع دبیرستان توصیه می شود دانش آموزان در سنین دبیرستان کشورهایی همچون انگلستان و آمریکا را برگزینند و از سیستم بسیار با کیفیت آموزشی این کشورهای بهره مند شوند.

اخذ ویزای تحصیلی از اکثر کشورهای اروپایی امری حقوقی و حائز اهمیت است و لازم است در این امر دقت بیش از پیش داشته باشد. گاهأ دانشجویان مستعد و نخبه با پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر آلمان و کشورهای دیگر اروپایی به علت عدم توجه کافی به رعایت

قوانین در پروسه اخذ ویزا و عدم توجه به دانش وکلای مجرب در حوزه حقوق بین الملل به مسئله رد ویزای تحصیلی برخود نموده اند و از این رو به علت سابقه رد ویزا از سفارت یکی از کشورهای اروپایی شانس بسیار پایینی در اخذ ویزای تحصیلی دفعات بعدی خواهند داشت.

درصد بسیار زیادی از متقاضیان تحصیل در آلمان دانشجویانی هستند که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان را دارند و به دلیل امکانات و شرایط منحصر به فرد و قابل توجه دانشگاههای آلمان قصد تحصیل در دانشگاههای این کشور را دارند. همانطور که می دانید کشور آلمان به دلیل پیشرفت های صنعتی و فنی قطب صنعتی اروپا شناخته می شود و از این رو دانشگاههای آلمان در زمینه رشته های فنی و مهندصی تخصص بسیار بالایی دارند و بر نامه بسیار ویژه ای برای دانشجویان فارغ التحصیل در رشته های فنی و مهندسی در آلمان در نظر گرفته می شود. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان در رشته های فنی و مهندسی در آلمان جذب بازار کاری و صنعت پیشرفته آلمان می شوند فلذا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی امکان اخذ اقامت کاری آلمان را خواهند داشت.

در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان توصیه می گردد اگر شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان می باشید و  می خواهید تحصیل در آلمان داشته باشید برای  طی این پروسه حتمأ از مشاورین مجرب و متخصص مؤسسه حقوقی  ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آیی ای اتریش  و دفتر مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده  ویا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران   در خصوص شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان و قوانین و راههای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان و جلوگیری از بروز خطرات و ضررهای مالی و معنوی در امر تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

یکی از شروط لازم برای تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و همچنین پذیرش از دانشگاههای آلمان در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 است. در واقع دانشجویان جهت درخواست پذیرش در مقطع لیسانس می بایست مدرک زبان آلمانی خود ره همراه مدارک تحصیلی ترجمه شده خود به بخش پذیرش دانشگاه ارائه دهند و بدون ارائه مدرک زبان آلمانی امکان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس در دانشگاههای دولتی آلمان وجود ندارد.

در واقع تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاههای دولتی آلمان به زبان آلمانی می باشد و کشور آلمان همانند بسیاری از کشورهای دیگر اروپا مدرک زبان رسمی کشور خود را جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در خواست می کند. در برخی موارد دانشجویان جهت درخواست پذیرش از دانشگاههای آلمان در مقطع لیسانس می بایست واحد های درسی گذرانده شده در دانشگاههای ایران به خصوص دانشگاههای دولتی ایران حتی در صورت قبولی در کنکور سراسری به همراه سایر مدارک ترجمه شده خود می جمله رزومه و مدارک دبیرستان خود به بخش پذیرش دانشگاه ارائه دهند.

در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان می توان گفت که بر خلاف مقطع لیسانس تحصیل در آلمان در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی نیز امکانپذیر خواهد بود و اگر دانشجویان مدرک زبان آلمانی در دست ندارند امکان اخذ پذیرش در مقطع قوق لیسانس به همراه مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس ۵/۶ به بالا وجود دارد. در واقع دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان جهت اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس یکی از دو مدرک زبان آلمانی و یا مدرک زبان انگلیسی را می بایست داشته باشند و جهت اخذ پذیرش به دانشگاه ارائه دهند. در صورتیکه متقاضی قصد اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به مدرک زبان آلمانی را دارد می بایست مدرک زبان آلمانی با نمره B1 و یا B2 را به دانشگاه ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی آلمان به طور کلی خدمت شما عرض می شود. دانشجویان متقاضی می بایست علاوه بر ارسال رزومه و اسکن پاسپورت خود با اعتبار حداقل ۶ ماه، ترجمه اصل مدارک تحصیلی خود را از سال اول دبیرستان به همراه ریز نمرات آنها به بخش پذیرش دانشگاه ارسال نمایند. توصیه نامه و انگیزه نامه یا به اصطلاع SOP نیز جزء مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان است. همانطور که پیش تر نیز عرض شد در صورت نیاز دانشجو می بایست مدرک زبان انگلیسی و یا مدرک زبان آلمانی را به دانشگاه ارسال نماید.

تحصیل در آلمان در مقطع دکترا به علت کیفیت بسیار بالای آموزشی در دانشگاههای آلمان تقاضای بسیار زیادی دارد فلذا دانشگاههای المان دانشجویان مستعد و مشتاق به تحصیل را در این مقطع پذیرش خواهد نمود. در واقع دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان در مقطع دکترا می بایست رزومه درخشانی در زمینه های تحقیقاتی و همچنین معدل بالای ۱۶ یا ۱۷ داشته باشند. یکی از مراحل بسیار مهم پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاههای آلمان مکاتبه و مصاحبه با یک استاد راهنما در دانشگاه مقصد است. دانشجویان در مقطع دکترا در دانشگاههای آلمان به زبان انگلیسی در اکثر دانشگاههای آلمان تحصیل خواهند نمود و در اکثر مواقع حقوق و مزایا دریافت خواهند نمود.

د رانتهای بحث تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و مهاجرت به آلمان از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات دقیق و به روز در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان می توانید جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با اخذ پذیرش تحصیلی آلمان برای تحصیل در دانشگاههای آلمان و تحصیل در آلمان همچنین بررسی شرایط علمی خود جهت تحصیل در آلمان می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در رابطه تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و شرایط اقامت پس از تحصیل در آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان و در نهایت اخذ اقامت آلمان با صحبت نموده و به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (15 نظرات, میانگین: 4٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 پاسخ
 1. behzad1374 گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم و میخوام برای ادامه زندگی در ترکیه زندگی کنم ممنون میشم وکمکم کنید

  پاسخ
 2. رضا حسینی گفته:

  سلام.من مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر از دانگاه شهید باهنر کرمان دارم.میخواستم واسه ادامه تحصیل برم المان
  کدام دانشگاه ها می پذیرند؟معدلم ۱۶٫۵ و معدل پیش دانشگاهی ۱۸ و دیپلم ۱۹
  ایا دانشگاها به صورت رایگان هستند؟درغیر این صورت شهریه ی سالیانه چند است ؟
  مدرک زبان ندارم.ایا دانشگاهی است ک مدرک زبان نیاز نداشته باشد؟
  طول دوره تحصیل چند سال است ؟
  ایا کار و حقوق هم میدن؟
  دانشگاه ها خوابگاه دارند ؟

  پاسخ
 3. نصیبه گفته:

  سلام.خسته نباشید.
  من سی و سه سال سن دارم.مدرک کارشناسی کامپیوتر رو با معدل ۱۸.۳۰ در سال ۹۰ گرفتم.در حال حاضر ارشد روانشناسی بالینی میخونم.میخوام برای مقطع دکتری در رشته روانشناسی برای کشور المان یا اتریش اقدام کنم.سوالم اینه با توجه به نا مرتبط بودن رشته کارشناسی و ارشدم برای در خواست پذیرش مشکلی برام پیش نمیاد؟؟
  ممنون میشم پاسخ گو باشید

  پاسخ
 4. Saeed گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دارای مدرک دیپلم فنی و ۲۴ سال سن هستم،چگونه و چطور میتونم اقامت تحصیلی المان بگیرم؟

  پاسخ
 5. Farshid گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید، من قصد کارآفرینی و ثبت شرکت در آلمان را دارم، اما نظرم اینه که اول به آلمان مهاجرت کنم و خودم از نزدیک شرایط را بسنجم، آیا دوره زبان آلمانی در آلمان وجود دارد؟که مثلا بعد از ۶ماه یاد گیری زبان خودم اقدام به ثبت شرکت کنم؟لطفا در صورت وجود در مورد هزینه و شرایط ثبت نام توضیح دهید،
  بسیار سپاسگذارم

  پاسخ
 6. جلالی گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس الکترونیک دارم و برای ادامه تحصیل (دکترا) و همچنین کار میخواستم به آلمان برم
  فعلا مدرک زبان آلمانی A1 دارم. پایان خدمت ندارم.
  میخواستم راهنماییم کنید. تشکر

  پاسخ
 7. حسین گفته:

  سلام من یک دانشجوی افغانستانی مقیم ایران هستم .ورشته ام برق صنعتی میباشد وترم سه کاردانی هستم ومعدل دیپلم دوره ی هنرستانم ۱۷/۵شده و معدل دانشگاهی ام ۱۶/۵شده .میخواستم ببینم میتونم ازبورسیه ی تحصیلی رایگان دراروپا برخوردارشم یاخیر.باتشکر

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   چنانچه مایل باشید برای بورسیه های تحصیلی کشور ایتالیا در برخی رشته ها استفاده نمایید می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 8. مژگان گفته:

  باسلام و عرض ادب
  آیا محدودیت سنی برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس وجود داره؟
  من فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی سال ۱۳۸۶ هستم.حدود ۹سال پیش.

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما برای دریافت پذیرش محدودیت سنی مطرح نیست اما شاید سفارت آن را مد نظر قرار دهد لذا برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   مؤسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان

   پاسخ
 9. فاطی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید امکان داره که ریز نمرات پاس شده تا آلان رو برای دانشگاه بفرستم؟؟چون هنوز مشغول به تحصیل هستم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما اگر شما بالای ۷۰ واحد درس پاس کرده باشید می توانید با ریزنمرات و گواهی اشتغال به تحصیل برای ثبت نام دانشگاه اقدام نمایید لذا برای کسب آگاهی بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   مؤسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان

   پاسخ
 10. هانیه گفته:

  سلام خسته نباشید من امسال تازه کنکور دادم شرایط مهاجر من چگونه است ایا به صورت مواردی ست که توضیح داده اید؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلاو و عرض ادب
   راههای مهاجرت برای همه متقاضیان این امر یکسان بوده و پنج راه ذکر شده می باشد که بهترین راه مهاجرت برای شما در شرایط موجود اخذ ویزای تحصیلی می باشد شما می توانید از کشورهایی همچون آمریکا، کانادا، انگلستان، آلمان و سایر کشورهای اروپایی ویزای تحصیلی اخذ نموده و پروسه اخذ اقامت دائم را طی نمایید
   جهت اخذ توضیحات تکمیلی با شماره تلفنهای مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 11. Ali reza morady گفته:

  سلام
  من یک دانشجوی افغانی هستم ومیخواهم در المان یا در کشور های اروپایی در رابطه با داروسازی ونانو درس بخوانم.
  چگونه میتوانم ممنون میشم از جوابتان.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند که شما با توجه به مدرک زبان آلمانی و شرایط سنی می توانید وارد کالج های آلان شوید و پس از آن وارد دانشگاه شوید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ