سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و شرایط مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ چگونه است ؟ شرایط  و راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت فرانسه ۲۰۱۸ به چه صورت است ؟ راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه برای مهاجرت به فرانسه  کدام است ؟ می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نمود و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان باتجربه و کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و یا تحصیل در فرانسه و یا کار در فرانسه و یا در نهایت اخذ تابعیت فرانسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یکی از طرق و راه های مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت در کشور فرانسه می باشد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به جهت کسب تجربه و کار به دنبال راهی برای سهل الوصول در باب اخذ اقامت در فرانسه با مشاورین ما مشاوره رایگان دریافت می نمایند .

که سرمایه گذاری در فرانسه به چند دسته تقسیم می شود که یکی از آنها راه اندازی یک تجارت است و یا یکی دیگر از این طرق ثبت شرکت و اداره  آن می باشد که پس مدتی کار و سود دهی و پرداخت مالیاتهای مربوطه به دولت فرانسه منجر به اخذ اقامت می شود که با عنوان اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری و یا اخذ اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است که ما در ذیل در این مقاله درباره شرایط آنها صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی امروزه بحث مهاجرت به خارج از کشور و سرمایه گذاری در تجارتهایی که شاید در ذهن آن افرادی که متقاضی هستند؛ فضای رشد مالی بیشتری را کسب می نماید بسیار زیاد شده است برای مثال اگر یک شخصی دارای سرمایه ای می باشد تمایل بسیار زیادی به سرمایه گذاری در خارج از ایران می باشد و در این مسیر هزینه هایی را صرف می نماید.

البته بسیاری از افرادی که چندین بار به کشورهای اروپایی از قبیل فرانسه سفر کرده اند قواعد تجارت در اروپا را تا حدودی یاد گرفته اند. اما افرادی که برای اولین بار اقدام برای ثبت شرکت در فرانسه و یا سرمایه گذاری در فرانسه می نمایند باید به این نکته دقت نمایند که قواعد و قوانین تجارت را رعایت نمایند که مبادا دچار مشکل حقوقی در پروسه کاری خود بشوند.

با توجه به کثرت متقاضی در باب شرایط سرمایه گذاری در کشور فرانسه و ثبت شرکت در فرانسه دفاتر مهاجرتی حقوقی بسیاری هستند که امروزه اقدام به انجام امور مربوط به این موارد می پردازند و به شما دوستان توصیه می شود قبل از مراجعه به این موسسات جهت انجام سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه؛ رزومه این موسسات را جهت اعتبار بخشی بررسی نمایید.

البته به طور کلی ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فرانسه یک عمل حقوقی است و نیاز به حضور یک وکیل یا حقوقدان کاملا ملموس می باشد و نیاز است که یک کارشناس حقوقی همواره در همه مراحل ثبت شرکت از جمله ثبت برند، پرداخت مالیات و…. در کنار شخص باشد که مبادا آثار منفی حقوقی بر شما بار شود.

برای مهاجرت به فرانسه و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه یک سری قواعد و قوانین خاص من جمله هزینه پرداختی که برای این امور باید پرداخت شود کاملا مشخص و ثابت می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت دولت این کشور مراجعه فرمایید می توانید از ین قواعد و قوانین مطلع شوید. همچنین شما می توانید برای اخذ اطلاعات دقیق و به روز در خصوص قوانین و راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و قوانین و راه های مهاجرت به فرانسه  با مشاورین زبده و مسلط به تمام امور حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  در خصوص شرایط  سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه و قوانین و راه های اخذ اقامت فرانسه مشاوره رایگان اخذ نمایید .

در دهه گذشته فرانسه در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار فعال بوده، که افراد زیادی با برندهای مختلف از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه به این کشور به همراه خانواده خود مهاجرت نموده اند. در حال حاضر از دو طریق می توان برای مهاجرت به کشور فرانسه و سرمایه گذاری در فرانسه اقدام نمود.

نوع اول آن که ختم به اخذ ویزای تجاری کشور فرانسه می شود بدین صورت است که شخص با ثبت یک شرکت ویزای بلند مدت تجاری گرفته و می توان بین کشور خود و فرانسه در رفت و آمد باشند که در این صورت شخص با هر بار ورود به کشور فرانسه دیگر نیازی به اخذ روادید نخواهند داشت. برای مثال شخص می تواند با اخذ یک ویزای کوتاه مدت دو ساله فرد می تواند به راحتی تردد کند. همچنین متقاضی حتما باید اتباع فرانسوی را در شرکت خود استخدام نماید و ماهیانه ۲۵۰۰ تا ۲۰۰۰  یورو حقوق به آنها پرداخت نماید و مالیات بپردازد.

متقاضی اصلی سرمایه گذاری و کارآفرینی در فرانسه  اگر همراه با خود داشته باشد ( که این همراه شامل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد) می توانند حین فعالیتهای متقاضی اصلی به کشور فرانسه و کشورهای حوزه شنگن جهت مسافرت و یا تحصیل در دانشگاهها و مدارس اقدام نمایند. همچنین آنها از یک سری حقوق شهروندی فرانسه هم بهره مند خواهند بود.

یکی از سوالات مهم باب این ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه  می باشد که آیا خانواده متقاضی کننده اصلی اجازه ورود به بازار کار و یا مشغول شدن در شرکت متقاضی اصلی را خواهند داشت یا خیر؟ به عنوان دیگر آیا همراه اجازه کار خواهد داشت؟ در پاسخ باید گفت همراهان متقاضی کننده اصلی اجازه ورود به بازار کار به صورت مستقیم را ندارند اما آزاد هستند توامان به دنبال اخذ یک تخصص و یا شغل باشند و در صورتی که کارفرمایی را بتوانند بیابند که تمایل به استخدام آنها داشته باشد با اخذ ی نامه از کارفرما و ارائه به اداره مهاجرت می توانند وارد بازار کار شوند و با اشتغال به کار و پرداخت مالیات اخذ اقامت دائم  فرانسه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نمایند. که این پروسه برای همراهان می باشد و جدای از پروسه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه می باشد.

همچنین برای متقاضی کننده اصلی این ویژگی موجود است که برای اخذ ویزای دیگر کشورهای اروپایی و غیره راحت تر می تواند اقدام نمایند چرا که کارآفرینی  یا سرمایه گذاری در فرانسه به نوعی اعتبار محسوب می شود. برای ثبت شرکت شخص حداقل سن قانونی را باید دارا باشد و حداکثری هم برای این امر وجود ندارد.

نوع دیگر سرمایه گذاری در فرانسه خرید یک شغل در این کشور می باشد که متقاضی باید یک بار به صورت توریستی سفری به این کشور داشته باشد و در باب محل اجرای تجارت خود که باید اجاره یا خریداری نماید و همچنین نوع تجارتی که می خواهد انجام دهد اطلاعاتی را کسب نماید و به کشور خود بازگردد و از کشور خود ادامه فرآیند سرمایه گذاری خود تکمیل نمایند اقامت فرانسه را اخذ نمایند.

تفاوت این نوع سرمایه گذاری با ثبت شرکت در مدت ویزا می باشد چرا که در این نوع از سرمایه گذاری ویزای یک ساله برای شخص صادر می شود که می تواند آن را سال به سال تمدید نماید. و متقاضی مهاجرت به فرانسه و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فرانسه می تواند در فرانسه بماند و با پرداخت مالیات بعد چند سال اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  نماید.

برای ثبت شرکت در فرانسه نیازمند سرمایه به میزان ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو می توان اقدام نمود اما با اخذ وکیل در این باب ممکن است این مبلغ به میزان۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ یورو هم برسد.

همچنین در نوع دوم از سرمایه گذاری در فرانسه که به خرید شغل منتج می شود نیازمند سرمایه ای حداقل به میزان ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار یورو  می باشید.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در رابطه با بحث شرایط  سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه  توصیه می نماید اگر شما متقاضی کسب اطلاعات در خصوص قوانین و راه های ثبت شرکت و کارآفرینی در فرانسه و یا سرمایه گذاری در فرانسه هستید اما شرایط لازم را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه  ندارید لازم است بدانید کشورهای دیگری هم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت وجود دارد. کشورهایی مانند اتریش، اسلواکی و …. و همچنین طرق راحت تری هم برای اخذ اقامت فرانسه و مهاجرت به فرانسه موجود می باشد . چرا که به دلیل نظام حقوقی کشور فرانسه که civil law می باشد و جزو کشورهای مهاجر پذیر نمی باشد راه ها و قوانین اخذ اقامت کشور فرانسه دشوار می باشد .

نهایتا اگر متقاضی اخذ اقامت فرانسه و مهاجرت به فرانسه و دیگر کشورها و یا حتی متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در فرانسه هستید و سوالاتی در باب در ذهن خود دارید می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان در خصوص قوانین و راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه بهره مند شوید و با بررسی اطلاعات و شرایط خود برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه  بهترین راه را برای خود برگزینید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (15 نظرات, میانگین: 4٫93 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. بیتا گفته:

  سلام آقای ملک پور
  ضمن عرض تشکر و خسته نباشید برای پاسخگویی به سوالات و ویس های مفیدی که در کانال قرار می دهید، سپاسگزار خواهم بود چنانچه در مورد خرید شغل و خرید ملک در فرانسه هم توضیحاتی به صورت ویس ارائه بفرمایید.
  اینکه خرید شغل به چه صورت انجام می شود؟ هزینه آن چقدر است؟ چه شغلهایی قابل ارائه است؟
  و اینکه آیا خرید ملک سبب کسب اقامت می شود؟
  با تشکر از تلاش و زحمات شما برای آگاهی بخشی

  پاسخ
 2. رضا مقصود گفته:

  سلام رضا هستم طبعه افغان اقامت دایمی فرانسه را تازه گرفتم قصد ثبت شرکت تجاری واردات صادارت را دارم نیازمند شدی به مشاوره و وکیل تجاری برای کل پروژه ثبت شرکت در پاریس هستم .اگه وکیل خوبی را به من معرفی کنین ممنون میشوم منتظر جواب شما هستم بای

  پاسخ