شرایط اخذ ویزای کار آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و بررسی آن

 • شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و کلیات آن

 • شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و انواع ویزای کاری آمریکا

 • شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مدارک مورد نیاز

 • شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مشاغل مورد نیاز

 • شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مؤسسات کاریابی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط اخذ ویزای کاری آمریکا و کلیات آن

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و نکات مربوط به اخذ اقامت آمریکا از طریق کار، در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و اخذ اقامت آمریکا از طریق کار چگونه است؟ اخذ کدام نوع ویزای کاری آمریکا برای افراد از جمله ایرانیان و اتباع افغانی راحت تر و به صرفه تر است؟ اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون کار در آمریکا، انواع ویزاهای کاری و شرایط اخذ ویزای کار آمریکا به صورت ساده و خلاصه در این مقاله ارائه می شود. همواره می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و با کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل در خصوص شرایط اخذ ویزای کار آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید.

افراد بسیاری تمایل دارند به آمریکا مهاجرت نمایند و قصد دارند از طریق راه های گوناگون، اقامت آمریکا و تابعیت آن را اخذ نمایند. یکی از بهترین راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای کاری آمریکا می باشد. جهت دریافت ویزای کار آمریکا دلایل موجهی لازم است تا افسر سفارت آمریکا نسبت به صدور ویزا قانع شود. البته در صورتی که یافتن کار و بستن قرارداد با کارفرما در آمریکا موفقیت آمیز باشد، مسیر کوتاهی برای رسیدن به اقامت آمریکا وجود خواهد داشت. به دلیل شرایط اقتصادی و رفاه اجتماعی بالا در آمریکا، اکثر افراد تمایل دارند از طریق کار، اقامت آمریکا را اخذ نمایند.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در باب ویزای آمریکا

نرخ بیکاری در آمریکا:

نرخ بیکاری در ماه های اخیر در آمریکا به ۳.۷ درصد کاهش یافته که در ۵۰ سال اخیر بی سابقه بوده است. این کاهش در نرخ بیکاری موجب افزایش دستمزد کارمندان شده که خود از جذابیت های اصلی آمریکا به حساب می آید که موجب شده نیروی کار به سمت آمریکا روانه شود. در سال اخیر بیش از ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا ایجاد شده که حتی از مقدار تخمینی وزارت کار آمریکا پایین تر بوده است. اطلاعات مربوط به نرخ بیکاری برای طالبان اخذ ویزای کار آمریکا باید جذاب باشد. در جدول زیر نرخ بیکاری در چند ماهه اخیر قابل ملاحظه است.

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و انواع ویزای کاری آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و قوانین مربوط به هر نوع ویزا متفاوت است. در زیر به شرح متداولترین انواع ویزای کاری آمریکا و شرایط اخذ ویزای کار آمریکا می پردازیم :

ویزای کار H1 آمریکا

یکی از ویزاهای کاری آمریکا که عمومی ترین نوع آن است، ویزای کاری H1 می باشد. در خصوص شرایط اخذ ویزای کار آمریکا نوع H1 باید اشاره نمود که اگر فرد بخواهد برای این نوع ویزا اقدام نماید باید در حرفه ای خاص تخصص داشته باشد و لزوماً از کارفرمای آمریکایی دعوت نامه داشته باشد و ضمناً کارفرمای آمریکایی باید شرایط مدنظر اداره مهاجرت آمریکا را داشته باشد. علاوه بر این فرد باید مدرک لیسانس تأیید شده ارائه دهد. در این ویزا، متقاضی به عنوان نیروی کار وارد آمریکا می شود و فرد مهاجر با آرامش خاطر نسبت به اینکه در بدو ورود وضعیت کار وی مشخص است، مهاجرت می نماید.

فرد متقاضی باید از سمت شرکت یا مؤسسه ای که تقاضای نیروی کار داشته است، انتخاب شود. کار فرما موظف است ابتدا در کل آمریکا و سپس در اروپا اطلاعیه ای مبنی بر نیاز به نیروی کار منتشر کند و در صورتی که کارمند مورد نیاز خود را نیابد، مجاز است نسبت به پذیرش نیروی کار مهاجر اقدام نماید.

البته افرادی که مدرک لیسانس ندارند و تمایل زیادی دارند برای ویزای کار H1 آمریکا اقدام نمایند، نگران نباشند، با داشتن سابقه کار در رشته ای خاص می توانند برای ویزای کار  H1 آمریکا اقدام نمایند. فقط باید بتوانند این سابقه و تجربه کاری خود را اثبات نمایند. مدت زمان صدور ویزای کار  H1 آمریکا یکساله می باشد و نکته مثبت و قابل توجه این است که همراه (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) می تواند در همان ابتدا با شخص اصلی مهاجرت کنند. درصورتی که کارفرمای آمریکایی واجد شرایط لازم اداره مهاجرت باشد می تواند برای متقاضی درخواست گرین کارت آمریکا دهد و از این طریق شخص به اقامت آمریکا دست پیدا کند.

شما عزیزان در خصوص شرایط اخذ ویزای کار آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE و شعبه مرکزی آن در به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار H-1B آمریکا

این ویزا مشابه ویزای H1 می باشد با این تفاوت که این نوع ویزا ۳ ساله است و بعد از ۳ سال قابل تمدید است. کارفرما در این مدت می تواند برای کارمند خود در خواست گرین کارت بدهد. اما اگر در ۳ سال دوم اقامت درخواست گرین کارت نداشته باشد، فرد باید خاک آمریکا را ترک نماید و دوباره درخواست ویزای کار نماید. این نوع ویزای کاری مخصوص افرادی با مدرک کارشناسی و متخصص در یک زمینه خاص می باشد. برای مثال مناسب معلمین، داروسازان، مهندسین و دانشمندان می باشد. محدودیت این ویزا صدور فقط ۶۵۰۰۰ ویزا در سال می باشد. همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال دارنده این نوع ویزا می توانند همزمان با شخص متقاضی با دریافت ویزای H-4 او را همراهی نمایند اما اجازه کار نخواهند داشت.

ویزای کار H1B آمریکا

ویزای کار H-1B1 آمریکا

این ویزا مخصوص مهاجران شیلی و سنگاپور می باشد و مربوط به تواقفی است که بین کشور آمریکا و این دو کشور در سال ۲۰۰۳ امضا شد و طی توافقات تجارت آزاد، سالیانه ۶۸۰۰ ویزا مخصوص شهروندان این دو کشور صادر می شود که جایگزین بسیار خوبی برای ویزای H-1B1  می باشد.

ویزای کار Eb3 آمریکا

این نوع ویزا برای افراد غیرمتخصص است و برای مشاغلی است که زیر مجموعه فنی و حرفه ای محسوب می شوند. مشاغلی که کشور آمریکا به آنها نیازمند است، حرفه هایی که زیرمجموعه اسکیل ورکر می باشند.

ویزای کار  J1 آمریکا

در خصوص شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و انواع ویزای کار آمریکا می توان بیان نمود که نوع دیگر ویزای کاری آمریکا که در بالا اشاره شد ویزای کار J1 آمریکا است. ویزای کار J1 آمریکا ویزای تبادل نیروی کاری برای اشتغال در زمینه های آموزش وپرورش، تحقیق یا تدریس است. ویزای کار J1 آمریکا از طریق تبادل فرهنگی قصد ایجاد تفاهم بین المللی دارد. متقاضیان حائز شرایط که قصد اخذ ویزای J1 را دارند ملزم به اتمام دوره هایی هستند که از طرف کارفرما به آنها ابلاغ می شود. این کارفرما می تواند شخص یا نهاد دولتی (دانشگاه) یا شرکت باشد. ضمن اینکه جزئی از شرایط اخذ ویزای کار آمریکا نوع  J1 به این صورت است که این ویزا  قابل تبدیل به انواع دیگر ویزا نیست اما قابل تمدید به مدت ۷ سال می باشد. شخص دارنده ویزای کار J1 آمریکا بعد از اتمام زمان ویزا ملزم به ترک خاک آمریکا به مدت دو سال می باشد. این ویزای کاری قابل تمدید به انواع دیگر نیست متقاضی درصورت تمایل می تواند بعد از گذشت دو سال مجدداً درخواست ویزا دهد.

ویزای کار P آمریکا
این ویزا بلند مدت نبوده و غیر مهاجرتی است. با مدت اعتبار ۱سال که ویژه هنرمندان و ورزشکاران می باشد و انواع متفاوتی دارد:
ویزای کار P1 آمریکا
برای ورزشکاران معروف که در سطح جهانی شناخته شده می باشند.
ویزای کار P2 آمریکا
این ویزا به طور ویژه برای هنرمندان صادر می شود.
ویزای کار P3 آمریکا
مخصوص مربیان رشته های هنری و ورزشی صادر می شود.
ویزای کار P4 آمریکا
این ویزا برای خانواده گروه های بالا صادر می شود.

اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

ویزای کار E1 آمریکا

در ادامه بحث شرایط اخذ ویزای کار آمریکا لازم است شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و ویزای کار نوع E1  آمریکا مورد بررسی قرار گیرد. در واقع ویزای کار E1 آمریکا یک نوع ویزای تجاری می باشد که از طریق صادرات و واردات جهت گسترش تجارت و تبادل کالا بین کشورها ارائه شده است. در ویزای کار E1، پزشک ، مهندس  یا هر نیروی کار دیگر نمی تواند به عنوان شخص اقدام کند و حتما باید از طریق یک شرکت معتبر اقدام نمایند. ویزای کاری E1 آمریکا شرایط مناسبی برای افراد ایجاد می کند زیرا نیاز به سرمایه اولیه مشخص ندارد البته فرد باید در شرکت تجاری خود به طور مداوم سرمایه گذاری کند. مدت این ویزا حدود ۲ تا ۵ سال می باشد. کار باید در قالب یک فعالیت تجاری باشد که در این فعالیت تجاری یکی از کشورهای طرف قرارداد باید کشور آمریکا باشد. همچنین برای شرایط اخذ ویزای کار آمریکا قابل ذکر است که شخص باید شهروند کشوری باشد که آمریکا آن کشور را تایید می کند و همچنین زمینه کاری، رشته های مورد تأیید این کشور باشد.

ویزای کار E2 آمریکا

در مورد ویزای کار E2  آمریکا و شرایط اخذ ویزای کار آمریکا باید گفت که این ویزا یک نوع سرمایه گذاری در خاک آمریکا می باشد که متقاضی از طریق یک Business Plan (برنامه تجاری) اقدام به اخذ ویزا می کند. برای این سرمایه گذاری حداقل مبلغ مورد نیاز ۸۰۰۰۰ دلار آمریکا می باشد و این مبلغ تا ۲۰۰۰۰۰  دلار می تواند افزایش یابد. مبلغ سرمایه گذاری در ویزای کارE2  آمریکا بسیار حائز اهمیت است و درصورتی که این مبلغ کافی نباشد امکان رد شدن ویزای کار E2 آمریکا بسیار زیاد است. در ویزای E2  همراه می تواند با متقاضی در همان ابتدا اقدام نمایند و اجازه تحصیل نیز دارد. زمینه سرمایه گذاری چندان اهمیت ندارد. متقاضی باید برای نشان دادن صحت قصد خود باید ۳ یا ۴ نفر را به کار گماشته و بیمه نماید. افرادی که برای ویزای کار E2 آمریکا اقدام می کنند فقط می توانند کارفرما یا نیروی کار شرکت خود باشند. منظور این است که نمی توانند در شرکت یا ارگان دولتی دیگری استخدام شوند. ویزای E2 همچنین به همراه اجازه کار نمی دهد. ایرادی که می توان از ویزای کار E2 آمریکا گرفت این است که متقاضی در همان ابتدا باید کل مبلغ را به حساب یکی از بانک های ایالات متحده آمریکا واریز نماید و در صورت گرفتن ویزا این مبلغ به حساب شخص برمی گردد. همین موضوع ریسک بالایی را برای متقاضیان ایجاد می نماید. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اخذ ویزای کار آمریکا همواره می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ایMIE  اتریش مشورت نمایید. با توجه به شرایط اخذ ویزای کار E2 و تجربه فراوان تیم ما، اقدام برای اخذ این ویزا توصیه نمی شود.

ویزای کار E3 آمریکا

این ویزا شامل حال ایرانیان و اتباع افغانی نمی شود و فقط مختص شهروندان استرالیایی است. برای اخذ ویزای کار E3  آمریکا داشتن مدرک لیسانس یا معادل آن الزامیست.

ویزای کار EB1 آمریکا

مربوط به دارندگان مدارک تحصیلی پیشرفته (کارشناسی ارشد  و دکتری) و متخصصان با توانایی خاص (استثنائی) می باشد که اطلاعات تکمیلی در باب این ویزا در مقاله ذیل آورده شده است.

ویزای EB1 ( ویزای کاری ) آمریکا

ویزای کار H1C1 آمریکا
این ویزا برای پرستاران حرفه ایی میباشد. مدت ویزا ۳ سال است و غیر قابل تمدید می باشد.

ویزای کار H2A آمریکا
این نوع ویزا برای اشخاصی است که تمایل دارند به صورت موقت در آمریکا کشاورزی کنند کشورهایی همچون : ترکیه، آرژانتین، برزیل و اندونزی، استرالیا و مکزیک از کشورهای واجد شرایط هستند .این ویزا ۱ ساله است و امکان صادر شدن برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال را دارد.

ویزای کار H2B آمریکا
این نوع ویزا برای افرادی که کارشان غیر از کشاورزی می باشد صادر می شود و همچنین به صورت فصلی می باشد، مانند کار کردن در پیست اسکی. این ویزا ۱ ساله و تا ۲ بار قابل تمدید است. شخص متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود نیز درخواست ویزا بدهد.

ویزای کار H3 آمریکا
این ویزا برای متقاضیانی است که می خواهند به صورت کار آموزی در رشته هایی که در کشور خود دسترسی ندارند شرکت کنند. هچنین این ویزا ۲ ساله است ؤو برای رشته هایی مانند پزشکی و یا رشته های تخصصی است. شخص متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود نیز درخواست ویزا بدهد.

ویزای کار o1 آمریکا
این ویزا برای اشخاصی است که تخصص هنری، تجارتی و ورزشی دارند. این ویزا غیر مهاجرتی و موقت ۳ ساله می باشد. برای درخواست این ویزا باید شخص اثبات کند که در رشته کاری خود بسیار ماهر است و توانسته جوایزی را نیز کسب کند. نیاز به پیشنهاد کاری از سمت یک فرد آمریکایی نیز دارد . محدودیت سنی ندارد . شخص متقاضی میتواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود نیز درخواست ویزا بدهد.

ویزای کار I آمریکا
این ویزا مربوط به کارمندان رسانه، فیلم سازان، گزارشگران و روزنامه نگاران است و جهت اخذ این ویزا باید یک پیشنهاد شغل از کارفرمای آمریکایی داشته باشند.

ویزای کار L1A آمریکا
این نوع ویزا ویژه مسئولان و مدیران است و بین ۳ تا ۷ سال نیز اعتبار دارد.

ویزای کار R1 آمریکا
این ویزا به مبلغان دین اجازه می دهد به مدت ۵ سال در آمریکا اقامت داشته باشند. بعد از ۵ سال نیز می توانند برای گرین کارت اقدام نمایند.

ویزای کار L آمریکا
برای کار در شعبه، زیرمجموعه یا واحد اصلی کار فعلی در سطح مدیریتی، یا در رده ای که نیازمند دانشی خاص است. متقاضیان می باید در طی سه سال کاری اخیر، به طور پیوسته یک سال را در همان شغل در کشور مبدأ کار کرده باشند.

ویزای کار Q-1 آمریکا
مختص شرکت کنندگان در یک برنامه مبادلاتی فرهنگی بین المللی می باشد که برای آموزش کاربردی و اشاعه تاریخ، فرهنگ وسنت های کشور خود از طریق یک برنامه فرهنگی مبادلاتی بین المللی وارد کشور می شوند.

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مدارک مورد نیاز

برای اخذ ویزای کار آمریکا مراحل زیر باید طی شود:

 • پرداخت هزینه درخواست ویزا
 • تکمیل فرم درخواست الکترونیکی ویزای غیر مهاجرتیDS-160
 • تعیین قرار ملاقات سفارت. در این مرحله مدارک زیر مورد نیاز می باشد:
  • گذرنامه
  • شماره رسید پرداخت هزینه ویزا
  • شماره بارکد ده رقمی از صفحه تایید DS-160
 • در تاریخ و زمان مصاحبه ویزای خود به سفارت یا کنسولگری آمریکا مراجعه کنید. شما باید یک کپی از نامه قرار ملاقات خود، صفحه تأییدیه DS-160، یک عکس جدید، گذرنامه فعلی و گذرنامه های قدیمی خود را به همراه داشته باشید. در صورت نداشتن هر کدام از این مدارک، متقاضی را در سفارت نمی پذیرند.
ویزای کاری آمریکا و مهاجرت کاری به آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مشاغل مورد نیاز

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا برای برخی مشاغل به نسبت ساده تر می باشد. مدیریت، امور تجاری، مهندسی، متخصصان رایانه و نرم‌افزار جز بهترین حوزه های کاری در آمریکا هستند و مشاغل زیر جز بهترین مشاغل در آمریکا می باشند که دارای بازار کار بسیار خوب می باشند:
داده پرداز، مهندس توسعه نرم‌افزار، مدیر بازاریابی، کار درمان، مدیر منابع انسانی، مهندس الکترونیک، مدیر راهبردی، طراح و توسعه‌دهنده موبایل، مدیر تولید، مهندس تولید، مدیر اجرایی، مدیر امور مالی، مدیر امور بحران، مدیر توسعه کسب و کار، مهندس کنترل پروژه و برنامه‌ریز، مهندس امنیت و قابلیت نرم‌افزار، مهندس مکانیک، مدیر علوم تجزیه و تحلیل، مدیر مالی و مدیر نوآوری و خلاقیت، مهندس نرم‌افزار، مهندس سخت‌افزار، کارگزار سازمانی، مدیر و ناظر کیفی، دستیار پزشک، مدیر پایگاه داده، طراح وب، مدیر پرستاری، مدیر امور مشتریان، معمار، مهندس فرآیند، مهندس قابلیت اطمینان، مهندس داده، مدیر عامل، پاتولوژیست گفتار درمان، مدیر ارتباطات، مدیر حسابرسی، تحلیلگره داده، تحلیلگر سیستم، مدیر املات و مستغلات، مدیر حسابرسی استراتژیک، مدیر توسعه کسب و کار، تحلیلگر توسعه کسب و کار، تحلیل گر اقتصادی، مدیر حسابرسی، طراح وب برای مشتریان شرکت‌ها، دستیار اجرایی، مشاور امور مدیریتی، مدیر پروژه، پرستار و سرپرست منابع انسانی نیز بازار کار بسیار خوبی دارند.

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مؤسسات کاریابی

برای جستجوی کار می توان از خدمات موسسات کاریابی استفاده نمود. برخی از موسسات کاریابی در آمریکا در لیست زیر معرفی شده است:

• APPLEONE
• Robert half finance and accounting
• accountemp
• workebrige associate
• jobspring partner
• national event staffing
• zarzarmodeling
• micro soft
• BALABUSTA

موسسات کاریابی در کشور آمریکا
شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و بررسی کلی آن

شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق کار در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. هدف از این مقاله، آشنایی هر چه بیشتر شما با انواع ویزاهای کاری و شرایط اخذ ویزای کار آمریکا می باشد تا در صورت تمایل به مهاجرت به آمریکا از طریق کار، با آگاهی و دانش کافی در این مسیر گام بردارید. چرا که آمریکا به دلیل نرخ بیکاری پایین و دستمزد بالا مقصد مهاجران بسیاری است. شرایط اخذ ویزای کار آمریکا و به طور کلی مهاجرت از طریق کاردر برخی مشاغل به نسبت سایر ساده تر می باشد که در این مقاله، مشاغل برتر مطرح شده و لیست مؤسسات کاریابی جهت اقدام توسط خود شما معرفی شد. در تمامی مراحل، شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان زبده مؤسسه ملک پور بهره مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

83 پاسخ
 1. بهزاد گفته:

  سلام . لیسانس مهندسی عمران داذم با یکسال سابقه شنیدم شرکت در ازمون نظام مهندسی ان کشور برای کسب پروانه اشتغاال و کاریابی توصیه شده . اما نمیدونم بدون پروانه هم امکان اشتغال هست که بمرور پروانه اشتغال هن کشور هم بگیریم برای کار؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز رشته شما جزء رشته هایی است که در اکثر کشورها نیاز به گذراندن برخی دوره ها و معادل سازی دارد. بنابراین تا چنین دوره هایی طی نشود امکان اشتغال برای شما وجود ندارد

   پاسخ
 2. عسل گفته:

  سلام من در حال حاضر دانشجوی رشته بینایی سنجی هستم. میخواستم بدونم آیا با این رشته شانسی برای دریافت ویزای کاری برای آمریکا در آینده خواهم داشت؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز معمولا رشته های پیرا پزشکی بازار کار خوبی در اکثر کشورها دارند .در ضمن براای اخذ ویزای کاری آمریکا شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب،
   دوست عزیز کشور آمریکا در حال حاضر برای پروسه های سرمایه گذاری به ایرانی ها ویزا نمی دهد. اما اگر قصد راه اندازی کسب و کار را دارید می توانید از طریق ثبت شرکت در اروپا وارد شوید که البته پیش از آن لازم است شرایط کلی شما بررسی شود.

   پاسخ
 3. hamidullah گفته:

  بله من به دلیل بیکار بودم علاقه وافر دارم که کاری را پیداکنم که مطابق به تخصص خودم کمپیوتر باشد ولی تا حالا نتوانستم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار می بایست از سن و مدرک تحصیلی و سابقه کار و هم چنین سطح زبان شما اطلاع داشته باشیم .

   پاسخ
 4. علیرضا گفته:

  سلام و خسته نباشید. من حدود ۲۸ سالمه و فیلمساز هستم. فیلم کوتاهم در جشنواره های معتبر بین المللی از جمله در خاک امریکا نمایش پیدا کرده و به عنوان فیملمنامه نویس فیلم سینمایی ام هم اکنون در سرارسر ایران در حال اکران هستش. خواستم ببینم با توجه به تراول بن ایا شناسی برای گرفتن eb1 a یا انواع دیگه ویزاهای self employed دارم؟ مدرک تحصیلیم با شغل حرفه ایم متفاوته و دارای کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هیتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و وقت بخیر. دوست عزیز دقیقا همونطور که خودتون فرمودید در حال حاضر شرایط ورود به آمریکا بسیار سخت هست و فقط ویزاهای تحصیلی برای این کشور باز هست. ولی در نهایت چون شما جزء هنرمندان معتبر هستید می تونید شانس خودتون رو امتحان کنید. موفق باشید

   پاسخ
 5. Mehdi گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده تعمیرکار سیستم ترمزهای بادی کامیون و EBS.ABSهستم ایا راهی وجود داره برای گرفتن ویزای کاری و اینکه بنده مدرک دیپلم دارم و رشته تحصیلیم ارتباطی به شغلم‌نداره و ۲۷سالم هست ممنون میشم راهنمایی کنید و دختر عموم هم ساکن امریکا هستش میتونه کمکی بهم داشته باشه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار در اکثر کشورها شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید برای ویزاهای جست و جوی کار و روش اسکیلد ورکر شما می بایست مدرک لیسانس را داشته باشید . با توجه به شرایط سنی شما پذیرش در دوره های زبان در کشورهائی نظیر اتریش و مجارستان توصیه می گردد تا علاوه بر تحصیل در این رشته فرصت کاریابی در حوزه شنگن راداشته باشید .زبان شما در چه سطحی ست ؟

   پاسخ
 6. امین علی دوطاقی گفته:

  سلام من ۱۵ سال دارم من در گالری های نقاشی شرکت کردم و کارهای در گالری هستند می خواستم بدونم هنرمند بودن تاثیری در گرفتن ویزای امریکا دارد ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش ، رزومه تحصیلی شما اهمیت دارد . شما می توانید از استعدادهای هنری و یا ورزشی خود در سالهای بعدی تحصیل ، برای تخفیف در مبلغ شهریه استفاده کنید.

   پاسخ
 7. محسن گفته:

  با سلام و احترام
  باداشتن کارت اقامت دائم کانادا و همینطور Job Offer معتبر از آمریکا باید از چه نوع ویزایی برای رفتن به آمریکا استفاده کرد.H1 ؟ و آیا با پاسپورت ایرانی و PR Canada احتمال صدور این ویزا هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما با داشتن PR کانادا می توانید برای H1 امریکا اقدام فرمایید. امکان صدور ویزا برای شما وجود دارد.

   پاسخ
 8. نوشین لطفی گفته:

  اطلاعات بسیار عالی بود
  تحصیلات حقوق در ایران داشتم تا مقطع کارشناسی ارشد
  و مایل هستم در بحث ها شرکت داشته باشم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت .
   دوست عزیز ممنون از پیام پر محبت شما
   باعث افتخار ما خواهد بود چنانچه شما نظرات ارزشمندخود را در ذیل مفالات درج و ارسال بفرمائید.

   پاسخ
 9. Nader گفته:

  سلام دوست عزيز، من از سال ٢٠٠٩ تا ٢٠١٥ در كانادا مشغول تحصيل و پست دكترا بودم و بعد استاد دانشگاه دولتي يه كشور عربي و گرفتم و بعد از دوسال در حال حاضر رئيس دانشكده شيمي يه دانشگاه خصوصي در اين كشور عربي هستم ، من پي آر كانادا رو دارم اما به زودي اكس پاير ميشه و شرايط آب و هواييش براي ما مناسب نيست به خاطر بيماري ريوي همسرم،،، حالا قصد مهاجرت به امريكا رو داريم ايا با شرايطي كه از خودم گفتم ميتونم از يه راه راحتر و كوتاه تر به هدفم برسم؟ در ضمن همه فرزندانم در كانادا متولد شدن و پاس كانادايي دارن خودم هم ٣٦ ساله هستم.
  شرايطم هم به شرح زير است:
  دو رشته يي دانشگاه شريف بودم براي ليسانس
  فوق دانشگاه تهران
  دكتراي كانادا
  پست دكترا دانشگاه تورنتو

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز رزومه شما بسیار عالی هست . منطقی ترین روش اقدام از طریق پست داک در کشور آمریکا می باشد .

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز تحصیل آثار اقامتی برای شما نخواهد داشت . برای اخذ اقامت دائم می بایست چندین سال کار کنید و بیمه و مالیات پرداخت نموده و سپس برای اخذ اقامت دائم اقدام نمائید.

   پاسخ
  • صبا گفته:

   سلام
   من فوق لیسانس معماری دارم از انگلیس و حدود ۱۰ سال خارج از ایرانم میخواستم برای ویزای کار امریکا اقدام کنم، باتوجه به قوانین و شرایطی که برای ایرانیان گذاشتن، ایا شانسی برای دریافت ویزا دارم؟

   Rating: ۵
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز در حال حاضر و با توجه به قوانین سخت گیرانه علیه ایرانیان اخذ ویزای آمریکا با ریسک بسیار بالائی همراه می باشد .

    پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در حال حاضر ویزاهای کشور امریکا با ریسک بسیار بالائی همراه هست .در نظر داشته باشید که رشته های پیراپزشکی برای کار در کشور دیگر می بایست معادلسازی مدرک را انجام دهند .

   پاسخ
 10. F.T گفته:

  سلام من دیپلم ندارم زبان هم بلدم کارم سانگ رایتر و اسکرین رایتر هست با توجه به اینکه این مشاغل رتبه ۸ داره چطوری می توانم برای ویزای کاری اقدام کنم از کجا باید جاب آفر بگیریم متشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ جاب آفر شما می بایست از طریق موسسات کاریابی در کشور مد نظرتان اقدام کنید . هم چنین سایت های کاریابی وجود دارند که به طور گسترده و در کشور های مختلف با توجه به شرایط شما اقدام به کاریابی خواهند نمود .

   پاسخ
 11. مهدی گفته:

  سلام. برنده لاتاری ۲۰۲۰ هستم کارشناس ارشد و خانمم هم کارشناسی داره.خامم کاملا مسلط به زبان خودمم تسلط نسبی به زبان دارم. با توجه به قوانین جدید محدودیت سفر اتباع ایران آیا امیدی برای دریافت ویزای آمریکا وجود داره و دوم اینکه انجام خدمت اجباری سربازی در سپاه که ده سال از اون میگذره می تونه مشکل ساز باشه؟؟؟ با سپاس از حسن توجه و پاسخگویی.

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. pouya گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من میخاهم برای ویزای کار امریکا اقدام کنم که میگویند باید امتحان uslme را بدهم میگم نمیشه امتحان ندهم و ویزای کار بگیرم
  شغلم پزشکه ۳۰ سال سن دارم و ایلتس زبان رو دارم بانمره ۷.۵
  اگه میشه شرایطو برام توضیح بدهید ممنون.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در خصوص رشته تحصیلی شما در هر کشوری که قصد اخذ ویزای کاری را دارید می بایست در ابتدا معادل سازی انجام شود . در معادل سازی ابتدا مدرک شما ارزشگذاری و سپس از شما آزمونی گرفته می شود و پس از پایان دوره های عملی آموزشی شما می توانید وارد نظام پزشکی کشور مقصد شده و شروع به کار کتید.در هر صورت بدون انجام معادلسازی امکان طبابت وجود ندارد.

   پاسخ
 13. شانی گفته:

  سلام برای مدرک فارغ تحصیل از دکترا فیلیپین و دندانپزشکی میشه به عنوان اسیستنت اقدام کرد؟وبعد درخواست اقامت دائم داد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 14. سوفیا گفته:

  سلام همسر من وکیل پایه ۱ دادگستری در ایران است با ۱۴ سال سابقه کار و ۵۳ سال سن برای ویزای کار برای امریکا آیا برای وکلا راهی هست نمره ۷ آیلتس هم داره ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
 15. مهبد عرفان گفته:

  سلام، من ۳۲ سال دارم و مهندس عمران هستم. اگر مدرک فنی صافکاری و نقاشی بگیرم و توانایی گرفتن آیلتس ۵/۵تا ۶ را دارم. اگر از آمریکا دعوتنامه شغلی داشته باشم، قابل پیگیری هست!؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 16. پژمان گفته:

  عرض سلام و احترام
  من ۴۴ ساله کارشناس ارشد برق از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل ۱۸ کارشناس فنی با سابقه ۱۷ سال کار فنی و چند ویزای شنگن و مجرد
  احتمالا بتونم شرکتی رو که به تخصص من نیاز دارد رو پیدا کنم.
  شانس من رو برای مهاجرت به آمریکا چقدر می بینین.
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای ورود به آمریکا برای به جز از راه تحصیلی باید شرایط شما خیلی خوب باشه. پیشنهاد کاری که دارین باید خیلی معتبر باشه و حتما این نیاز در آمریکا حس بشه که به شما نیاز هست.

   پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، هر کشوری برای اعطای تابیعت شرایط خاصی داره . برای اخذ تابیعت امریکا شما باید در ابتدا بتونید اقامت این کشور رو بگیرید و بعد از چند سال امتحان بدین و زبان رو هم بلد باشین.

   پاسخ
 17. فریناز گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من به تازگی ایمیلی در مورد پییشنهادکاری در شیکاگو دریافت کردم که بنطر میرسه از طرف شرکتی هست که برای شرکت های مرجع افراد را استخدام میکنند سایت شرکت دوم هم معتبر به نظر میرسید.در ایمیل مقدار درامد ماهیانه ذکر شده ولی اسم شرکت اصلی اورده نشده و فقط گفته مصاحبا ای انجام بشه ک من فعلا جواب ایمیل را زدم و منتظر تعیین زمان مصاحبه هستم .میخواستم بدونم ویزای کار برای امریکا باتوجه ب شرایط سخت تحریم ها ایا امکان پدیر هست ؟و سوال دیکر اینکه چگونه از صحت و واقعی بودن این پیشنهاد اطلاع پیدا کنم؟ و سوال دیگر اینکه برای زندگی در شیکاگو متوسط چقدر باید درامد داشته باشیم؟ و مورد دیگر اینکه این پیشنهاد فعلا ۶ ماهه هست ک قابل تمدید است. در این صورت ویزا ۶ماهه صادر میشود و یا اگر امکان ادامه همکاری با ان شرکت نبود میشود تا ۶ماه دوم در امریکا ماند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، در حال خاضر به غیر از راه تحصیل باید پیشنهاد کاری شما خیلی معتبر باشه که بشه براتون ویزا گرفت. برای اطلاع از اعتبار شرکت راه های زیادی هست و میشه از اداره مهاجرت و کار این مورد رو جویا شد. لطف هزینه های زندگی در امریکا رو در گوگل سرچ کنید. شرایط تمدید به کارفرمای شما وابسته هست و باید شما رو برای چند مدت دیگه بخوان

   پاسخ
 18. mehran گفته:

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و امسال کنکور دادم من اگر در یکی از رشته های داروسازی،زیست سلولی مولکولی یا حتی پرستاری تحصیل کنم اونم در دانشگاه سراسری میتونم بعد از گرفتن مدرک فوق لیسانس یا دکتری تقاضای ویزا از دانشگاه توکیو ژاپن کنم یا نه؟ اونم با نمرات الف که در دانشگاه بدست میارم. لطفا سریعا پاسخ بدید. منظورم از گرفتن ویزا ویزا برای ادامه تحصیل در دانشگاه اونجا هستش.

  Rating: ۴
  پاسخ
 19. لیلا گفته:

  باسلام، من بیست ونه سالمه،کارشناس مامایی و سابقه پنج سال کار تو رشتمو دارم و استخدام پیمانی در بیمارستان هستم ایا میتونم از امریکا یا کانادا ویزای تحصیل یا ویزای کار بگیرم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در آمریکا باید پیشنهاد کاری معتبر داشته باشید که بشه اقدام کرد. برای کانادا هم باید امتیازتون محاسبه بشه، لطفا سن و مدرک زبان خودتون رو بفرمایید تا امتیازتون اعلام بشه

   پاسخ
 20. ali گفته:

  من بیست وهشت سالم هست فقط مدرک دیپلم و ایلتس نمره ۶٫۵ و مدرک بین‌المللی مایکروسافت قبولی امتحان ۲۰۱۸ (امتحان برگزاری استانبول) دارم و از سربازی معافیت دارم به خاطر کمی مشکل شنوا نمی شه رفت سربازی! برنامه نویس و نرم افزار ۱۱ سال به صورت حرفه ای تجربه دیدم پروژه های زیادی به صورت انلاین سایت ها مختلف بین‌المللی برای خارج انجام دادم درامد دلاری دارم! می خوام با ویزای کار H1 آمریکا برم نیویورک برای کار و زندگی! الان امکانش هست واسه ورود ایرانی ها؟ میخوام درامد سالی ۱۵۰ – ۱۲۵ هزار دلار داشته باشم ایا محدودیت درامد برای ایرانی ها داره یعنی مثلا نمیگن برای ایرانیا تا ۵۰ هزار دلار در سال باید باشه؟ اگر امکان ورود نداره با ویزا کار کانادا برم تورنتو چند ماه بمونم اقامت دائمی بگیرم بعد از کار استعفا بدم بیام امریکا میشه و دیگه محدودیت در کار نیست برای ایرانا؟ لطفا بیشتر توی همین کامنت توضیح بدید!

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای آمریکا باید پیشنهاد کار داشته باشید که شانس ویز بالا باشه. سقف درآمد برای ایرانی ها تعریف نشده و هرچی محلی که براش اقدام می کنید معتبرتر باشه شانستون بالاتر هست. با مدرک دیپلم خیلی سخت هست که امتیاز اسکیل ورکر کانادا رو بیارین. لطفا مقالات کاریابی در آمریکا رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 21. هومن گفته:

  با سلام بنده بیست سال دارم و پنج ساله توی زمینه طراحی معماری فعالیت می کنم و بیش از ۲۰۰ طرح در این زمینه دارم و توی دو تا مسابقه هم شرکت کردم خواستم بدونم که این به عنوان سابقه کار به حساب میاد؟مدرک لیسانس ندارم و خواستم بدونم اگه شرکتی توی آمریکا مایل به همکاری با بنده بود می توانم از طریق ویزای H1 اقدام کنم یا خیر..معافیت تحصیلی هم دارم…با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگه مرجعی که قصد حمایت ازتون رو داره معتبر باشه شاید بشه اقدام کرد. لطفا شرایطتون را کامل بفرمایید. مدرک زبان دارین ؟ سابقه کاری و اینکه آخرین مدرک تحصیلیتون چی بود

   پاسخ
   • هومن گفته:

    مدرک زبان ایلتس ندارم ولی مدرک B2 انگلیسی CEFR رو دارم…اخرین مدرکمم مال پیش دانشگاهیه و الان دارم واسه لیسانس میخونم سابقه کاری هم به غیر از طراحی هایی که دارم میتونم کار کردن جزئی کنار یکی از دوستان توی شرکت معماریشون رو مثال بزنم…اون پیشنهاد کاری از آمریکا هم ممکنه پیش بیاد واسه همین میپرسم مرسی

    Rating: ۵
    پاسخ
 22. علی نیکدل گفته:

  سلام
  من مهندس برق هستم و ۳۶ سال سن دارم و مدیر عامل شرکت پیمانکاری توزیع برق هستم و چندین پروژه انجام دادم و ۹ سال سابقه کاردارم.و همچنین ناظر برق نظام مهندسی هستم .
  اما در زمینه نقاشی ساختمان به تمام فنونش مسلط هستم و حتی در سبکهای مختلف مثل رنگامیزی به طرح سنگ مرمر و غیره مهارت کامل دارم که کارهایم هنری و خاص می باشد ، بطوریکه جزو نفرات خاص در کشور می باشم .
  آیا می توانم با داشتن مدرک لیسانس برق ، برای کار نقاش حرفه ای ساختمان ، ویزای کاری بگیرم؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کار در آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق کار نیازمند داشتن کارفرما و پیشنهاد کاری است و شرایط آن در سال های اخیر سخت تر نیز شده است. پیشنهاد ما به شما با توجه به رشته و تخصص کار در کشورهای اروپایی نظیر آلمان و اتریش است.

   پاسخ
 23. امین گفته:

  با سلام.
  من ۳۲ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر هستم.۶ سال سابقه برنامه نویسی حرفه ای دارم.
  میخوام برای ویزای H1 یا H1-B اقدام کنم.هم اکنون در حال جستجوی اینترنتی برای کار در آمریکا هستم که کارفرما بتونه ویزا برام فراهم کنه. آیا مسیر رو دارم درست میرم؟ و اگر این اتفاق بیافتد چه مراحلی رو باید طی کنم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای اخذ ویزای کار آمریکا داشتن پیشنهاد شغلی یکی از مهمترین نیازها می باشد. در سال های اخیر با توجه به قوانین مهاجرتی جدید شرایط ورودی ایرانی ها بسیار سخت تر شده است و از بین طرق مختلف مهاجرت به آمریکا در حال حاضر مهاجرت تحصیلی امکان پذیر است.

   پاسخ
 24. farhang گفته:

  سلام،
  من دانش آموز هستم در کانادا. تازگی دبیرستان رو تمام کردم و قصد دارم برای ادامه تحصیل به آمریکا برم. از دانشگاه امبری ریدل در فلوریدا رشته هوانوردی هم بذیرش دارم. مقداری نگرانم از آینده شغلی، میخواستم ببینم آیا بعنوان یک ایرانی میتوانم ویزای کاری بگیرم یا این امکان وجود نداره؟ ایرلاین های امریکایی قید کردن که خلبانانی که درخواست میکنند باید گذرنامه با اعتباری داشته باشند که بتوانند داخل و خارج آمریکا شوند و همچنین قانونا اجازه کار در امریکا رو داشته باشند، به نظر شما من با گذرنامه ایرانی و ویزای کاری قابل قبول خواهم بود؟

  پاسخ
 25. solmaz گفته:

  با سلام. آیا واقعا ویزای E3 آمریکا فقط مختص شهروندان استرالیا هست؟ آیا بعد از اخذ PR استرالیا برای یک فرد ایرانی امکان مهاجرت از طربق این ویزا به آمریکا وجود داره؟

  پاسخ
 26. هیوا گفته:

  سلام اگر کسی برای نگهداری از کودک کسی(پرستار) دعوت به آمریکا شود با شرایط حاظر چند در صد امکان قبول کردنش وجود دارد ؟ چه مدارکی برای این شغل لازم است؟

  پاسخ
 27. Zahra گفته:

  سلام.من تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم مدرک دانشگاهی ندارم ولی مدرک بین المللی PLC دارم میخاستم بدونم آیا میتونم از آمریکا ویزای کاری H1 بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. مهدی صادقی گفته:

  با سلام من فارغ التحصیل رشته دریانوردی و مشغول به‌کار در کشتیرانی ایران‌هستم میخواستم‌بدونم‌شرایط کار ما در امریکا چطور هست
  همسر بنده لیسانس گردشگری و مدیر فنی اژانس هواپیمایی میباشد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای دریافت اطلاعات باید شرایط کامل خود را ذکر نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. مهدی گفته:

  سلام من توی دانشگاه ازاد کامیوتر خوندم ولی دارای دو مدرک از مایکروسافت و دو مدرک از سیسکو امریکا دارم ایا من میتونم در امریکا مشغول به کار شم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه و اطلاعات کامل خود را بفرمائید تا بتوان به صورت دقیق راهنمایی کرد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. میلاد گفته:

  سلام,سرتیفیکیشن مربی گری بین المللی از امریکا دارم.میتونم برای کار در باشگاه های امریکا ویزای کار یا به طریقی ویزا بگیرم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا اطلاعات کامل خود را بفرمائید تا مورد بررسی قرار گیرد که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. سما گفته:

  با عرض سلام
  اینجانب ۳۷سالته دارم و داری لیسانس تربیت بدنی ‌لیسانس حقوق ‌فوق لیسانس حقوق عمومی و در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق عمومی هستم .سوال بنده من باب اینکه آیا می‌توانم با مدارک اعلام شده درخواست ویزای کار یا مهاجرت به آمریکا داشته باشم .باتشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد علاوه بر آن باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید از روش های دیگر مهاجرت بهره مند گردید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مسعود گفته:

  با سلام و خسته نباشید، بنده مسعود، سی ساله، دارای فوق لیسانس کامپیوتر هستم. از اونجایی که به رانندگی خیلی علاقه دارم و آمریکا هم تشنه راننده تریلی و کامیون هست، میتونم کارفرمایی پیدا کنم که منو بعنوان راننده استخدام کنه و از این طریق با ویزای اچ ۱ به آمریکا مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید در ابتدا کارفرما داشته باشید و علاوه بر آن باید در زمینه رشته تحصیلی خود بتوانید فعالیت داشته باشید و برای رانندگی متاسفانه امکان پذیر نیست بتوانید ویزای کار اخذ نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 33. سارا گفته:

  سلام روز بخیر توضیحاتتون رو مطالعه کردم و دو سوال داشتم ممکنه کسی بتونه از طریق کاری که از طرف یک کارفرما ست بدون هیچ تجربه ای در اون زمینه واجد شرایط باشه ؟ یعنی لیسانس معتبری داشته باشه ولی بخواد در شاخه ی دیگه ای فعالیت بکنه و در اون زمینه اطلاعاتی نداشته باشه و اون کارفرماش هم این موضوع رو بدونه مشکلی نداشته باشه یعنی قرار بر این باشه که حالا اون شخص بره آمریکا و دوره ای که لازمه رو ببینه ممکنه در همچین شرایطی ممکنه این فرد به خاطر این شرایط موقع مصاحبه اولیه اصلا رد بشه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید شرایط کامل خود را ذکر نمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. Behrad Farshad گفته:

  سلام
  من ٤٥ ساله ساكن تبريز داراي مدرك مهندسي مكانيك از دانشگاه تبريز و فوق ليسانس MBA از سازمان مديريت صنعتي هستم . ٢٠ سال مؤسس و مديرعامل شركت خودم هستم كه در زمينه توليد قطعات خودرو خصوصاً عمليات حرارتي ( Heat Treatment ) قطعات خودرو با ١٢ نفر بيمه شده فعاليت دارم . همسر بنده ٤٢ ساله داراي مهندسي مكانيك از دانشگاه تبريز و فوق ليسانس مهندسي صنايع گرايش بهره وري سيستم ها از سازمان مديريت صنعتي است .
  ما داراي يك پسر ١٣ ساله كه در پايه هشتم در مدرسه تيزهوشان در حال تحصيل است . ما قصد مهاجرت به آمريكا در درجه اول يا بك كشور انگليسي زبان را داريم ولي اين مهاجرت بايد با امكان كار باشد تا از زندگي موجودمان هم سطح زندگي كنيم . آيا امكان چنين تقاضايي وجود دارد ؟ در صورت مثبت بودن چگونه ؟ لطفاً راهنمايي كنيد تا با شما وارد مرحله قرارداد شويم .

  پاسخ
 35. عبدالحکیم گفته:

  سلام روز بخیر دوست گرامی امبد که است صحت کامل برخودار باشید.
  بنده عبدالحکیم هستم از افغانستان مزاحم اوقات شما شدم دوست گرامی بنده از ولایت پروان هستم لیسانسه زبان ادبیات هستم سال ۱۳۹۳ از دانشگاه را ختم کردم بد بختانه تا حال بیکارم وضعیت امنیتی خوب نیست از بیکاری خسته شدم از شما دوست گرامی عاجزانه تقاضامندم در صورت ممکن کمکم کنید من بیام امریکا یک دعوت نامه بفرستید من از سفارت امریکا بدست می اورم اگر برای ماستری هم ممکن است بنده اسناد خود را بهشما میفرستم .
  منتظر شما هستم .

  پاسخ