شرایط اخذ ویزای کار اتریش و بررسی کامل شرایط آن

شرایط اخذ ویزای کار اتریش ، اخذ اقامت اتریش از طریق کار، مهاجرت به اتریش به شیوه کاری و وضعیت اقامت کاری در اتریش در این مقاله به شیوه ای علمی و تخصصی مورد بررسی قرار می گیرند. شرایط اخذ ویزای کار اتریش چیست؟ آیا با مهاجرت کاری به اتریش می توان اقامت دائم کشور اتریش را کسب کرد؟ فرم درخواست ویزای کار اتریش چگونه پر می شود؟ چگونه می توان از شرایط اخذ ویزای کار اتریش آگاه شد؟ شرایط و مدارک ویزای جستجوی کار  کشور اتریش چیست؟ آیا شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای ایرانیان آسان است؟ مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار اتریش یکی از شیوه های مهاجرت به این کشور محسوب می شود. جالب است بدانید اتریش دارای یکی از با ثبات ترین اقتصادهای اروپاست، نرخ تورم و درصد بیکاری آن بسیار پایین بوده و مردم آن به خوبی از پس هزینه های زندگی در این کشور بر می آیند. در این نوشتار شرایط اخذ ویزای کاری اتریش و مهاجرت کاری به اتریش مورد بررسی قرار می گیرد. شما همراهان گرامی در صورت تمایل به آگاهی از پاسخ پرسش های مطرح شده، سریع ترین زمان ممکن برای اخذ ویزا، اخذ اقامت دائم اتریش، نحوه زندگی در اتریش و مواردی از این قبیل می توانید با وکلای حقوقی و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس رایگان تلفنی برقرار کنید. در این مقاله به مطالب زیر پرداخته خواهد شد:

شرایط اخذ ویزای کار اتریش
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و شرایط عمومی
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و انواع ویزای کار اتریش
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مدارک مورد نیاز
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و میزان حقوق
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و نحوه کاریابی
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مؤسسات کاریابی
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و بررسی ویزای همراه
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و شرایط عمومی

نام کشور اتریش از واژه آلمانی “”austro به معنی «شرق» گرفته شده است و پرچم این کشور یکی از قدیمی ترین پرچم ها در سرتاسر دنیا محسوب می شود. نکته شگفت آور در مورد اتریش که شاید علاقه مندان به کسب آگاهی از شرایط اخذ ویزای کار اتریش علاقه مند هستند بدانند آن است که یک چهارم جمعیت اتریش در شهر وین زندگی می کنند و حتی قدیمی ترین باغ وحش دنیا که تاریخچه آن به سال ۱۷۵۲ بر می گردد در شهر وین قرار گرفته است. جالب تر آنکه فردیناند پورش موسس کارخانه آلمانی ماشین سازی پورش نیز اتریشی بوده است.

اتریش بر روی نقشه - اتریش کجاست؟

به طور کلی کشور اتریش قوانین سخت گیرانه ای برای حمایت از حقوق کارمندان دارد که برخی از آنها ریشه در دهه ۱۹۵۰ میلادی دارد. اگرچه امروزه تغییراتی در راستای تطبیق بیشتر با فضای کاری رقابتی صورت گرفته است، «‌ شرایط کلی کار در اتریش »‌ بسیار مطلوب است.

کارمندان در کشور اتریش عموماً ۸ ساعت در روز و ۵ ساعت در هفته مشغول به کار هستند و در صورتیکه نیاز باشد کارمندان ساعات بیشتری مشغول به کار باشند لازم است حقوق بیشتری به آنها پرداخت شود. اتریشی ها اغلب زود در محل کار حاضر می شوند به نحوی که معمولاً کارمندان ۷ صبح و مدیران در سطوح بالاتر ساعت ۸ صبح به محل کار خود می روند. نمودار زیر اطلاعات مهمی را راجع به کشور اتریش به تصویر می کشد.

مهاجرت به اتریش - اخذ اقامت اتریش

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : شرایط ویزای کار اتریش برای ایرانیان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش اول

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش دوم

مقاله مرتبط

روشهای مهاجرت به اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت و اقامت در اتریش

مقاله مرتبط

وکیل مهاجرت در اتریش
آب و هوای اتریش
شهرهای اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و انواع ویزای کار اتریش

متقاضیان علاقه مند به دانستن شرایط اخذ ویزای کار اتریش باید توجه داشته باشند که این کار به دو طریق میسر است. در واقع، فرد برای کار در اتریش لازم است از یک کارفرمای معتبر اتریشی job offer (پیشنهاد شغلی) داشته باشد که البته در چنین شرایطی لازم است الزاماتی نیز رعایت شود. یکی دیگر از شرایط اخذ ویزای کار اتریش دریافت ویزای job seeker (جستجوی کار) اتریش است. سیستم ویزای جستجوی کار اتریش یک سیستم امتیازی (point based) است که فرد با اخذ امتیازات لازم و در دست داشتن این ویزا می تواند وارد خاک اتریش شده و به مدت ۶ ماه در این کشور به کاریابی و انجام مصاحبه های حضوری با کارفرمایان اتریشی بپردازد. در این بخش به تفصیل به دو نوع ویزای مطرح شده پرداخته می شود.

شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق پیشنهاد شغلی (Job Offer) :

برای اخذ ویزای کاری اتریش از طریق پیشنهاد شغلی در ابتدا لازم است فرد پیشنهادی را از یک کارفرمای معتبر در اتریش دریافت کند. البته این پروسه چندان ساده نیست و لازم است کارفرما شغل مورد نظر را در کشور اتریش و نیز اتحادیه اروپا هر یک به مدت ۳ ماه آگاهی کند و در صورتیکه در این مناطق نیروی مورد نظر یافت نشود می توان فرد مورد نظر را به عنوان نیروی کار کلیدی استخدام کرد. البته با توجه به امتیازبندی بودن سیستم کاری اتریش فرد می بایست امتیازاتی را مطابق جدول زیر کسب کند. در صورت رعایت همه این اصول و کسب امتیاز کافی فرد می تواند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کند و در اتریش اقامت دو ساله داشته باشد که البته در ادامه می توان آن را تمدید نمود.

جدول امتیازبندی شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق پیشنهاد شغلی (Job Offer)

شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق جستجوی کار (Job Seeker) :

همانطور که اشاره نمودیم فرد متقاضی در ابتدا لازم است امتیازات لازم برای این پروسه را کسب نماید تا بتواند با در دست داشتن ویزای جستجوی کار ، ۶ ماه به کاریابی در اتریش بپردازد. بر اساس این سیستم فردی می تواند ویزای مذکور را دریافت کند که مطابق سیستم امتیازبندی ۷۰ امتیاز کسب کند. در این شرایط فرد به عنوان نیروی کار ماهر شناخته شده و پس از کاریابی در اتریش می تواند کارت اقامت اتریش با عنوان قرمز سفید قرمز را برای اقامت دو ساله اخذ کند. در ادامه و پس از دو سال امکان تمدید این کارت نیز وجود دارد. امتیازات لازم برای دریافت این نوع ویزا در جدول زیر ارائه شده است.

جدول امتیازبندی شرایط اخذ ویزای کار اتریش از طریق جستجوی کار (Job Seeker)

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مدارک مورد نیاز

برای اخذ ویزای کار اتریش ارائه مدارک زیر توسط متقاضی ضروری است و قصور در ارائه این مدارک ممکن است منجر به اثرات زیان بار شود و شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای فرد دشوار گردد؛ چرا که فرد باید بتواند ثابت کند مدارکی که ادعا نموده را دارا می باشد:

 • مدارک مسافرتی معتبر (به عنوان مثال، پاسپورت)
 • شناسنامه و یا مدرکی مشابه
 • عکس (با ابعاد mm35*45) که طی شش ماه اخیر گرفته شده
 • مدرکی مبنی بر رزرو محل اقامت (به عنوان مثال، سند اجاره ملک، توافق اولیه در زمینه حقوق مستأجرین و یا شواهد مالکیت)
 • مدارک بیمه که تمامی خطرات را پوشش می دهد (بیمه سلامت اجباری و یا سیاست بیمه معادل)
 • مدرک دال بر درآمد کافی
مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

در صورت کسب امتیاز لازم و ارائه مدارک صحیح اگر ویزای فرد ریجکت شود می تواند روی پرونده خود اعتراض بزند. شما همراهان گرامی می توانید محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نموده و پاسخ سوالات خود در زمینه مهاجرت و شرایط کلی اخذ ویزای کار اتریش را در این محصول ارزشمند بیابید.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و نرخ بیکاری

یکی از موارد بسیار مهم در هنگام تصمیم گیری برای مهاجرت کاری به کشور اتریش و برای افرادی که قصد آگاهی از شرایط اخذ ویزای کار اتریش را دارند، کسب اطلاعات درباره نرخ بیکاری در این کشور است. در شرایط کنونی کشور اتریش نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد که همین مسئله اتریش را در جایگاه بالاتری نسبت به برخی کشورهای اروپایی قرار می دهد. نمودار زیر روند تغییر نرخ بیکاری در اتریش را در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به تصویر می کشد. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ نرخ بیکاری اتریش به ۶٫۷ درصد رسید که در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته (۶٫۹) کاهش داشته است. اگر مقایسه ای میان زنان و مردان در زمینه نرخ بیکاری داشته باشیم در می یابیم که تعداد زنان بدون شغل (۶٫۸ درصد) نسبت به مردان بدون شغل (۶٫۵ درصد) بیشتر بوده است. بررسی های انجام شده نشان می دهد میانگین نرخ بیکاری در بازه زمانی سال های ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۹ برابر با ۴٫۹۹ است.

به طور کلی، نرخ بیکاری در اتریش و در واقع، شرایط اخذ ویزای کار اتریش امیدوار کننده است که این افراد را به ویژه در برخی مشاغل مورد نیاز به یافتن شغل امیدوار می کند.

نمودار نرخ بیکاری اتریش در ماههای سال 2019

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

در هنگام بررسی شرایط اخذ ویزای کار اتریش باید توجه داشت که نیاز به برخی رشته ها در کشور اتریش بسیار بیشتر است و به افراد توصیه می نماییم در صورت تحصیل در چنین رشته هایی مهاجرت کاری به اتریش را مد نظر قرار دهند. در واقع، همانطور که اشاره شد در پروسه ویزای جستجوی کار فرد تنها ۶ ماه فرصت کاریابی در اتریش را دارد. بنابراین، اگر فرد در رشته های مورد درخواست اتریش تحصیل نموده باشد شانس کاریابی بالاتری دارد و در غیر اینصورت، ممکن است موفق به امر کاریابی نشود و ناچار می شود پس از مدت تعیین شده به کشور خود بازگردد. در سیستم امتیاز بندی کاری اتریش نیز برخی مشاغل امتیاز بالاتری را به خود اختصاص می دهند. به عنوان مثال، افراد تحصیل کرده در رشته های ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی ۳۰ امتیاز را از رشته خود می گیرند. به طور کلی، رشته های زیر نیز جزء مشاغل مورد نیاز در اتریش هستند:

 • مهندس برق
 • مهندس مکانیک
 • مهندس پردازش داده
 • مهندس مخابرات
 • مهندسین حرفه های خاص
 • مهندسین در بخش مدیریت اجرایی
 • پزشکان

مقاله مرتبط

لیست مشاغل مورد نیاز اتریش در سال ۲۰۱۹

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دلایل انتخاب کشور اتریش

مهاجرت به اتریش - اخذ اقامت اتریش - پاسپورت اتریش - ویزای اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و میزان حقوق

یکی دیگر از موارد مهم در زمینه بررسی شرایط اخذ ویزای کار اتریش میزان حقوق و دستمزد در این کشور است. در واقع، لازم است بررسی شود که چه مشاغلی بالاترین میزان درآمد و چه مشاغلی کمترین درآمد را دارند تا فرد بتواند تصمیم معقولی را برای مهاجرت کاری به اتریش اخذ کند. نتایج بررسی های انجام شده در وب سایت https://www.averagesalarysurvey.com/ نشان می دهد میانگین درآمد در اتریش سالانه ۵۸٫۸۳۴ یورو است. بیشترین مشاغلی که در این بررسی قرار گرفته و حقوقی را دریافت می کنند فارغ التحصیلان رشته های مهندسی هستند. در جدول زیر میزان درآمد بسته به شغل مورد نظر ارائه شده است:

جدول میزان حقوق نیروی کار در اتریش

اقتصاد اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و نحوه کاریابی

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، افراد تحصیل کرده در رشته های مورد نیاز اتریش ، شانس بیشتری را برای کاریابی در این کشور دارند. با این حال، افراد علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر از شرایط اخذ ویزای کار اتریش در پی آن هستند که بدانند چطور می توانند شغلی را در اتریش بیابند؟ طبیعی است که داشتن یک رزومه قوی شانس فرد را برای کاریابی افزایش می دهد. به علاوه، در هر کشوری دانستن زبان آن کشور شرایط کاریابی را برای فرد تسهیل می بخشد. در اتریش فرد با دانستن زبان آلمان و انگلیسی شانس بیشتری برای کاریابی داشته و می تواند با کارفرمایان ارتباط برقرار کند. در صورتیکه فرد شرکتی را بیابد که در عنوان شغلی مورد نظر به نیرو نیاز داشته باشد می تواند رزومه خود را از طریق ایمیل ارسال نموده و درخواست بررسی آن را داشته باشد. در ادامه و با تأیید رزومه درخواستی می تواند بسته به الزامات تعیین شده توسط کارفرما در مصاحبه حضوری و تخصصی حاضر شده و مورد ارزیابی قرار گیرد.

کار در خارج از کشور ـ کاریابی در خارج از کشور

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مؤسسات کاریابی

در راستای بررسی شرایط اخذ ویزای کار اتریش ، شرایط یافتن شغل را در این کشور ارزیابی می نماییم. متقاضیان کاریابی در اتریش می توانند شیوه های مختلفی را به این منظور مورد استفاده قرار دهند. شاید بتوان گفت یکی از رایج ترین شیوه های کاریابی در اتریش کمک گرفتن از موسسات کاریابی است. البته باید توجه داشت که چنین موسساتی معتبر باشند و اطلاعات دروغین در اختیار فرد قرار ندهند و از وی سوء استفاده ننمایند. کمک گرفتن از  سایت های کاریابی، روزنامه ها، مجلات، شبکه های اجتماعی نیز از راه های دیگر کاریابی در اتریش به شمار می روند. در زیر به نام برخی سایت های کاریابی معتبر در اتریش اشاره شده است. کپی برداری از مطالب و محتوای این نوشتار مورد رضایت متخصصین و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) نیست و این کار خلاف شرع و قانون است.

 • https://www.stepstone.at/
 • jobsinvienna.com
 • https://www.ratojob.com
 • https://www.jobboardfinder.com

نحوه کاریابی در کشور های خارجی

هزینه های زندگی در اتریش
اخذ اقامت از طریق کار در کشور اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و بررسی ویزای همراه

بررسی شرایط اخذ ویزای کار اتریش از نظر الحاق همراه کاملاً وابسته به پروسه مورد انتخاب فرد است. همانطور که در بخش های قبل ذکر شده دو پروسه را می توان برای مهاجرت کاری به اتریش متصور بود. در شیوه اول که فرد پیشنهاد شغلی دریافت می کند از همان ابتدا می تواند برای خانواده خود نیز درخواست اخذ ویزای دهد. در اینجا منظور از همراه همسر فرد و یا فرزندان زیر ۱۸ سال هستند. البته اصولاً پیوستن همراه در اتریش همزمان صورت نمی پذیرد و لازم به ذکر است که کارت اقامت دریافتی توسط همسر در این روش کارت قرمز سفید قرمز پلاس است. در پروسه job seeker، متاسفانه امکان بردن همراه در ابتدای امر و در دوره جستجو برای کار وجود ندارد و به عبارتی، فرد ناچاراً بازه ۶ ماهه را تنها در کشور اتریش به جستجوی کار می پردازد و هرگاه موفق به یافتن شغلی مطابق با رشته تحصیلی خود در اتریش شد می تواند برای پیوستن همراهان خود درخواست دهد.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای همراه اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت

در بخش های قبل و در روند بررسی شرایط اخذ ویزای کار اتریش دریافتیم که این کار به دو طریق میسر است. در واقع، طبق قوانین اتریش شرط اصلی برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز (کارت اقامت اتریش) داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر است.

مهم

البته این پیشنهاد شغلی در اتریش لازم است مطابق با رشته تحصیلی شما بوده و حقوق مکفی داشته باشد.

در صورت رعایت الزامات مذکور و نتیجه مثبت ارزیابی اداره خدمات استخدام عمومی اتریش (AMS) و با رعایت الزامات قوانین سکونت در اتریش ، فرد موفق به دریافت کارت قرمز سفید قرمز می شود. کارت قرمز سفید قرمز برای بازه ۲۴ ماهه صادر می شود و امکان سکونت ثابت را برای فرد فراهم می آورد. در نهایت با ارزیابی AMS و در صورتیکه فرد مطابق با الزامات تعیین شده استخدام شده باشد و یا به عبارتی، در ۲۴ ماه گذشته حداقل ۲۱ ماه را اشتغال به کار داشته باشد می تواند کارت قرمز سفید قرمز پلاس را دریافت کند.

مزیت کارت قرمز سفید قرمز پلاس برای فرد آن است که می تواند اقامت دائم در اتریش و دسترسی نامحدود به بازار کار داشته باشد. البته اعتبار کارت قرمز سفید قرمز پلاس سه ساله است و با اتمام این سه سال به دلیل پر شدن ۵ سال توسط فرد امکان اخذ اقامت دائم میسر می شود. در نهایت، وقتی فرد یک سال دیگر را در اتریش سپری کند می تواند پاسپورت و تابعیت اتریش را نیز دریافت کند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد زیبایی های اتریش

پرچم اتریش - مهاجرت به اتریش
شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سخن پایانی

شرایط اخذ ویزای کار اتریش از جنبه های گوناگون همچون انواع ویزای کاری اتریش و نحوه اخذ اقامت و تابعیت موضوع بررسی و ارزیابی علمی در این مقاله بوده است. به طور کلی، به دو شیوه دریافت ویزای جستجوی کار و دریافت پیشنهاد شغلی می توان به شکل کاری به اتریش مهاجرت نمود و شرایط اخذ ویزای کار اتریش را بررسی کرد. با توجه به آمار و اطلاعات مطرح شده در این مقاله درباره شرایط اخذ ویزای کار اتریش دریافتیم که نرخ بیکاری در اتریش بسیار پایین است و افراد به ویژه در مشاغل مورد نیاز می توانند تا حد زیادی به کاریابی در این کشور امیدوار باشند. البته لازم است در پروسه کاریابی به موسسات و وب سایت های کاریابی معتبر اطمینان نمود و از کمک وکلای معتبر امر مهاجرت بهره مند شد. شما سروران گرامی برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ ویزای کار اتریش و همچنین دیگر شیوه های مهاجرتی می توانید به اطلاعات علمی مشاورین مجرب و وکلای موسسه حقوقی ملک پور تکیه کنید و از طریق تماس رایگان تلفنی و خدمات آنلاین جویای اطلاعات ارزشمند آنها شوید. در پایان این مقاله نیز می توانید نظرات ارزشمندتان را در بخش دیدگاه (ثبت پرسش) ذکر کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

293 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. پیمان بهبهانی نژاد گفته:

  با سلام ۴۴ساله متاهل دارای یک فرزند، کارشناس ارشد کامپیوتر نرم‌افزار از دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات هستم. بیش از ۱۰سال سابقه کار مرتبط با رشته‌ام بهمراه بیمه بهمین مدت دارم و مسلط به زبان برنامه‌نویسی سی‌پلاس و دیگر مهارتهای مرتبط مثل شبکه و اینترنت و ۸سال سابقه تدریس در چندین دانشگاه. شرایطم برای اخذ ویزای کار اتریش چگونه است؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مریم گفته:

  سلام من کارشناس معماری و همسرم کارشناس عمران هستیم، زبان آلمانی هم بلدیم اما دنبال مدرک نرفتیم هنوز، من ۸ ماه سابقه بیمه دارم در شهرداری، اما همسرم خودش بیمه ریخته نمیدونم به درد میخوره یا خیر، و مدارک فنی مرتبط با نرم افزار های رشتمون داریم، شرایط ویزا کار اتریش را داریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Hamid94 گفته:

  سلام
  من دانشکده شهید شمسی پور (روزانه) در مقطع کاردانی و رشته الکترونیک در کنکور ۹۷ قبول شدم … آیا این امکان وجود دارد که در اتریش همزمان هم ادامه تحصیل بدم و همینکه از ویزای کاری یا کارآفرینی و خودحمایتی استفاده کنم ؟

  پاسخ
 4. ریما گفته:

  سلام
  لیسانس مکانیک هستم از دانشگاه ازاد ۳۴ ساله. زبان انگلیسی مدرک ندارم ولی در حد ایلتس ۵ و۶ هستم .ایا شرایط لازم برای گرفتن ویزای جستجوی کار در اتریش را دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان خود را نیز دریافت نمایید چرا که باید امتیاز مورد نیاز را نیز بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  با درود
  ٢٩ ساله هستم مدرك مهندسي برق دانشگاه آزاد دارم
  بصورت آزاد٦ سال هست شبكه برق فشارمتوسط و برق صنعتي كارميكنم
  اگه مدرك زبان آلماني بگيرم آيا ميتونم ويزاي جستجوي كار اتريش يا آلمان بگيرم؟ بعد آياتو كشور اتريش يا آلمان شانس كاري براي من هست؟
  بسيار سپاسگذار ميشم راهنماييم بكنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن پروسه سفارت بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. شهاب گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور عزیز.
  بنده دارای لیسانس مکانیک و سابقه کار ۱۳ سال در خودرو سازی در بخش تعمیرات و نگهداری دستگاه ها و همچنین طراحی صنعتی هستم. ۳۷ سال سن دارم و در کنار کار اصلی به مدت ۷ سال سابقه تدریس نرم افزار های طراحی صنعتی در مجتمعات فنی. حکم ثبت اختراع تجهیزات و همچنین کارگروه نمونه صنعتی از وزارت صنایع.بیش از ۴۰۰ ساعت مدارک تخصصی صنعتی قابل ترجمه .متاهل هستم و ۲ فرزند ۷ ساله و چند ماهه دارم. زبان در حد شروع کار(۳ ترم ) ایا شانسی برای ویزای شغلی دارم. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش ، المان ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. حسن گفته:

  با دروود فراوان ..آقای ملک پور ..من متولد ۱۳۵۴ هستم آتلیه عکاسی دارم ۱۵ سال سابقه کار آتلیه دارم …خانم بنده ۷ سال سابقه در آتلیه داره ..
  کلیه کارهای عکاسی عروس کودک بارداری و صنعتی و ساخت کلیپ و تدوین رو حرفه ای بلد هستیم ….اما به صورت تجربی …و مدرکی نگرفتیم ..آیا میتونیم برای ویزای کار اتریش اقدام کنیم …درآمد ماهیانه من ۱۰ ملیون تومن …..و پول نقد من ۱۵۰ ملیون تومن ..مرسی از راهنمایی شما …

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. عباس گفته:

  با سلام استاد ملک پور .بنده ۳۸ سالمه لیسانس پرستاری از دانشگاه دولتی با ۱۴ سال سابقه بیمه .چند روز پیش باهاتون اینستاگرام لایو صحبت کردم فرمودین اتریش خوبه.ولی امتیازاتو الان هر جور حساب میکنم ۶۵ بیشتر نمیشه .و به هفتاد نمیرسه.به نظرتون میتونم ویزای کاری اتریش رو بگیرم.ضمنا از نظر مالی حدود ۷۰ هزار یورو تمکن دارم و مشغول خوندن ایلتس هستم .آیا مدرک زبان المانی هم لازمه.؟ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید که بهتر است شرایط و امتیازات خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام و خداقوت بنده ۳۱ ساله دارای کاردانی و کارشناسی حقوق و همچنین کاردانی ماشین ابزار و همسرم کارشناسی ارشد حقوق البته بدون داشتن مدرک زبان . آیا میتوان اقامت اخذ کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. م تضی گفته:

  سلام بنده ۳۲سال سن کارمند علوم پزشکی با۱۰سال سابقه کار متاهل دارای یک فرزند فوق دیپلم حسابداری چطوری میتونم اقامت اتریش یا هر کشوری رو بگیرم پول نقدتا ۲۰۰ میلیون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. حسن گفته:

  با درود و سپاس از شما
  من ۳۲ سال و مجرد میباشم لیسانسه کامپیوتر نرم افزا و نقاشی ساختمان و در حال اخذ مدرک زبان جهت دریافت ویزا کار در اتریش یا کشور دیگر راهنمایی فرمائید با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. مریم علیپور گفته:

  با سلام و احترام
  بنده متولد ۱۳۵۶ کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در رشته آموزش دارم و ۱۵ سال سابقه تدریس در آموزشگاه ها و دانشگاه های مختلف. متاهل هستم و بدون فرزند. آیلتس نمره ۸٫۵ و آشنایی با زبان فرانسه در حد متوسط دارم. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایین چطور و از چه طریقی میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام نمایید که می توانید برای بررسی شرایط خود با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  سلام. من فوق دیپلم IT از یک موسسه انگلیسی دارم و یک لیسانس در رشته آمار از ایران دارم. چجگری میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟ سابقه کارم زیاده اما تماما در IT هست و تخصصم امنیت اطلاعات هست. مرسی.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید مدرک لیسانس این رشته را داشته باشید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر می توانید مرتبط با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. سعید گفته:

  سلام و درود جناب آقای دکتر ملک پور ،
  بنده دارای مدرک PHD در رشته علوم آزمایشگاهی و عضو هیئت علمی دانشگاه هستم ، دارای ۱۰ سال سابقه اجرایی و مسئولیت فنی آزمایشگاه تشخیص پزشکی هستم ، ۴۶ سال سن دارم و مدرک دکترای بنده از کشور بلاروس میباشد ، جهت ویزای کار علاقه مند به دو کشور کانادا و اتریش میباشم ، آیا شرایط فراهم هست و اگر شرایط هست کدوم کشور رو پیشنهاد میدهید،
  ضمنا متاهل و دارای دو فرزند ۷ و ۴ ساله میباشم و در حال تکمیل زبان انگلیسی هستم و تسلط کامل به زبان روسی دارم ،
  ممنونم میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار کانادا باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز لازم را بدست آورید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. reihon گفته:

  سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم اگه در رشته مهندسی IT یا نرم افزار از دانشگاه خوبی مدرک داشته باشم به همراه سه سال سابقه کار و دانستن زبان المانی چقد این شانسو دارم که بتونم ویزای کار بگیرم و اینکه اگه بخوام مادر پدرمم بیان میتونن؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار کشورهای بسیاری اقدام نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن پدر و مادر همراه محسوب نمی شوند و می توانند به صورت جدا و مستقل اقدام نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. نسرین گفته:

  با سلام و عرض احترام
  من ۳۶ سال سن و دانشجوی کارشناسی ارشد معماری و تا آذر ماه پایان نامه م رو ارائه میدم.کارمند رسمی آمورش و پرورش هستم و در هنرستان تدریس معماری میکنم.عضو کد دار سازمان نظام مهندسی هستم و فعالیت مهندسی و طراحی نیز دارم.در حال خواندن زبان برای شرکت در آزمون آیلتس هستم. آیا شرایط اخذ ویزای کاری اتریش رو دارم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که برای این امر باید بتوانید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. مهرداد گفته:

  باسلام.من ۳۷سالمه.متاهل و فعلا بدون فرزند هستم.در حال یادگیری زبان آلمانی هستم. لیسانس ساخت و تولید از علمی کاربردی دارم.در زمینه تراشکاری،جوشکاری و نجاری تخصص دارم.برای ویزای کاری می‌خوام برای آلمان یا اتریش اقدام کنم .دو تا طرح ثبت نشده دارم .میخواستم ببینم شانسم برای رفتن به آلمان یا اتریش چقدره؟با توجه به اینکه شنیدم جدیدا ویزای کاری رو به این راحتی ها نمیدند. باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. عارف گفته:

  درود بر شما، من دانشجوی ترم سوم در رشته بیوتکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد(دانشگاه آزاد) هستم.
  مدرک کارشناسی را هم از دانشگاه آزاد گرفتم.
  پنج سال سابقه کار در زمینه تدریس زبان انگلیسی داشته و به زبان آلمانی آشنایی دارم.دارای مدرک آیلتس جنرال هستم.
  آیا با چنین شرایطی میتوانم اقامت از طریق کار در رشته تحصیلی یا زمینه کاریم بدست بیارم؟ ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای کانادا ، استرالیا ، آلمان و اتریش و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. Ali گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای دکتر ملک پور
  من ۲۲ سالمه و لیسانس برق قدرت(الکتروتکنیک)از دانشگاه دولتی گرفتم و مدرک plcرو هم دارم در حال حاضر تازه دانشگاهم تموم شده کارت پایان خدمت ندارم و سابقه کار هم نتونستم کسب کنم …ایا میتونم برای ویزای کار اتریش رو اقدام کنم ؟ رشته من در حال حاضر بازار کار در اتریش دارد ؟ حقوق یک مهندس برق در اتریش چقدر است ؟ لطفا میشه راهنماییم کنید ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. رسول الهامی گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس شیمی گرایش شیمی فیزیک هستم ۳۷ سالمه و حدود ۵ سال سابقه کار تو شرکتهای و صنایع مختلف از جمله چاپ و بسته بندی و دستمال کاغذی دارم و مدرک تافل زبان انگلیسی هم دارم و شش مقاله ای اس ای هم دارم. امکان گرفتن ویزای کار یا اقامت اتریش برای من مقدور هست؟
  با تشکر از موسسه حقوقی ملک پور

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و ازاین طریق کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. سمیه گفته:

  سلام بنده ۳۶ ساله هستم دارای لیسانس پرستاری با ۱۰ سال سابقه کار که کارمند رسمی علوم پزشکی هستم آموزش زبان انگلیسی رو شروع کردم میخواستم ببینم میتونم برای ویزای کار در اتریش اقدام کنم.لازم به ذکره متاهلم ویک فرزند دو ساله دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما قبل از شروع به کار باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. علی گفته:

  سلام.۳۰سال تجربه فنی و مدیریتی در زمینه تعمیر تجهیزات مکانیکی خصوصا در صنعت فولاد دارم.در حال حاضر ۵۱سالمه و دارای ۲فرزند پسر ۲۲و۱۷ساله هستم..مهارت کافی در زمینه تعمیرات تخصصی کمپرسور های روتاری دارم.می خواستم بدونم شانسی توی الوان یا اتریش دارم.باسپاس

  پاسخ
 23. Tina گفته:

  سلام ليسانس مديريت بازرگاني دارم و آرايشگر حرفه اي هستم و ٣٢ سالمه آيا ميتونم اقامت كاري اونهم در رشته آرايشگري روداشته باشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد و مرتبط با رشته تحصیلی خود می توانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. امین گفته:

  سلام من ۳۶سالمه و فوق لیسانس آی تی و شبکه از دانشگاه سراسری با ۱۰سال سابقه تدریس و کارپشتیبانی در شرکت های مختلف.مدرک زبان هنوز ندارم. برای گرفتن ویزای کار باید از کجا شروع کنم؟آیا شانسی واسه اتریش دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. میثم گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالم هست مهندس مکانسک خودرو از دانشگاه آزاد و حرفه هایی که بلد هستم اینهاست
  سابقه کار مکانیکی
  مسلط به کامپیوتر و نرم افزارهای آفیس ، فتوشاپ ؛ کورل و …
  مسلط به سیستم های الکترونیک خودرو
  مسلط به طراحی و ساخت و تولید تجهیزات الکترونیکی
  مسلط به نرم افزار های طراحی مدارات الکترونیک مثل پروتئوس ، آلتیوم دیزاینر ، کدویژن ، کیل
  مسلط به الگوریتم نویسی و برنامه نویسی میکرو کنترلرها و PLC
  آشنایی کامل به هوشمند سازی منازل و کارگاه ها و کارخانجات
  مسلط به برق شهر و منازل و آشنایی با اکثر تجهیزات مرتبط
  مسلط به نصب و اجرای سیستم های کنترل تردد و دوربین مدار بسته آنالوگ و شبکه از اجرای فیزیکی صفر تا کانفیگ نرم افزاری و…
  ۳سال سابقه کار در اجرا و ساخت دیتا سنتر و آشنایی کامل با تجهیزات دیتا سنترها
  مسلط به اجرای سیستم های DCIM و مانیتورینگ (رصد و کنترل لحظه ای محلی و از راه دور) مراکز حساس و بزرگ با سابقه کار(شغل فعلی)
  سابقه کار در بخش R&D زیرساخت دیتا سنترها و آشنا با فرآیند تحقیقات و توسعه
  سابقه طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک کنترلی و مانیتورینگ و سنسورها به با قابلیت همخوانی پروتکل های صنعتی

  خودمم خسته شدم از اینکه حرفه زیادبلدم

  به نظر شما شرایط من برای کار تو اتریش مناسب هست ؟
  من از کار فنی ساده مثل جوشکاری و فرزکاری و کارگری بلدم تا کار تخصصی و کانفیگ نرم افزار های گرون قیمت صنعتی(مشکلم تو ایران فقط بازار کاره اصلا هم قصد مهاجرت دائم ندارم )

  زبانم ولی خوب نیست یعنی نیازی نشده که خوب باشه ولی خوب مدارک فنی و دیتا شیت هایی که میخونم رو میفهمم

  میشه راهنمایی کنید ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید و کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. محمدرضا گفته:

  سلام . من لیسانس روابط عمومی دارم میخواستم ببینم رشته تحصیلی من پذیرش می تونه داشته باشه . ۴۷ ساله هستم با دو تا بچه و ضمن اینکه کارمندم در بازار مشغول خرید و فروش هستم و حدود ۳۰۰م نقد دارم . آیا میتونم اقامت بگیرم ؟ کجا برم بنظر شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید که محدودیت سنی نداشته باشند اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. مینا گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه لیسانس حسابداری دارم البته سابقه کار خاصی ندارم و ۳ تا مدرک فنی آشپزی دارم. مایل به دریافت ویزای کار هستم. متاهلم و همسرم فوق دیپلم مکانیک. میخواستم ببینم باید چکار کنم و اینکه هر دو جدا برای ویزا اقدام کنیم بهتره یا اینکه بنده اقدام کنم ایشون به واسطه من بیان؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید مرتبط با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. bahar گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۴ سالمه و لیسانس کاردرمانی دارم و دوسال هم سابقه کار مرتبط با رشته دارم، میتونم برای ویزای کار آلمان و یا اتریش اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در صورتی که رشته تحصیلی و دانشگاه شما مورد تایید باشد و جز مشاغل مورد نیاز باشد می توانید برای این کشورها برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • ali گفته:

   سلام خدمت شما من مهندس برق هستم اینجا کار دارم ولی دوستم میخاد به اروپا یا اتریش مهاجرت کنه برای کار مدرکش هم دیپلمه ایا میشه ممنونم از شما

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک شما باید لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
 29. hani گفته:

  سلام
  من تکنسین بیهوشی هستم مدرک لیسانس دارم و تازه فارق التحصیل شدم. لیست مشاغل مورد نیاز اتریش رو مطالعه کردم و تکنسین بیهوشی جز این لیست بود. میخواستم ببینم ایا میتونم از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت به اتریش کنم.؟؟و اینکه به مدرک دانشگاهم نیاز دارم؟ چون توی دانشگاه دولتی درس خوندم باید چندسال برای دولت کار کنم تا مدرکم ازاد بشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک تحصیلی خود را نیز آزاد نمایید تا بتوانید برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام داشته باشید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 30. امیر گفته:

  با سلام .
  امیر هستم ۳۶ ساله متاهل دو فرزند دختر ۶ ماهه و ۸ ساله تعمیر کار حرفه ای موبایل لیسانس ادبیات فارسی ۱۲ سال گواهینامه پایه یکم بین المللی دارم. آیا میتونم جهت ویزای کار اتریش اقدام کنم؟البته دامادم آلمانیه و خواهرم هم در آلمان زندگی میکنه. ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مناسب را اخذ نمایید که برای ویزای کار اتریش باید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 31. سیامک گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس عمران و ۲۹ سال سن دارم
  ایلتس ۶.۵ نیز دارا میباشم.خواستم برای ویزای کار اتریش اقدام کنم..خواستم بدونم شرایط لازم را دارا میباشم؟؟
  به چه پارامترهای دیگری نیاز دارم؟

  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام داشته باشید و سپس به اقامت و تابعیت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 32. حسن رستمی گفته:

  سلام
  شماره تماس بدید ممنون میشم
  آیا من میتونم مهاجرت داشته باشم
  ۴۷سال سن دارم جواز تریلی سازی و اطاق کمپرسی سازی دارم و تعمیرکار انواع کامیونهای سنگین و نیمه سنگین هستم
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد که باید شرایط شما بررسی گردد که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید .

   پاسخ
 33. ندا گفته:

  سلام وقت بخیر. من ۳۰ سالمه و مدارکی که دارم کاردانی عمران .دیپلم خیاطی. دیپلم آرایشگری .مدرک گریم و شنیون .میخاستم راهنماییم کنید که راحتترین راه برای گرفتن ویزای کار و اقامت اتریش چیه؟ یا اگر با مدارکی که دارم کشوری هست که پذیرش کنه چه شرایطی داره البته از کشوارای اروپایی با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. حمید گفته:

  سلام .بنده تولید کننده اجناس مدرن و تزئینی مانند لوستر و … از جنس فلز برنز هستم .و میتونم در کشور اتریش برای حد اقل ۱۰نفر و حد اکثر ۲۰ نفر اشتغال زایی کنم .ممنون میشم جهت اخذ اقامت راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و کارآفرینی اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. سعید گفته:

  سلام یکی از اقوام من در وین کافه دارد ۳ سال است که با زن و فرزندش در وین زندگی میکند برای کار خدماتی در کافه اش به من پیشنهاد داد که اگر بتوانی به هر طریقی به وین بیایی کار و محل استراحتت به عهده من است در ضمن گفت چون دستمزد اینجا بالاست من به اندازه فقط ۱۰ یا ۲۰ ساعت کار به تو حقوق میدهم ولی در اصل تمام وقت برای من کار میکنید میخواستم در مورد چگونگی رسیدن به وین از شما نظرخواهی کنم با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. امیر حیدری گفته:

  سلام.۳۸ سال سن دارم با دو فرزند.کارمند دولت هستم با ۱۰سال سابقه.مدرک لیسانس مدیریت صنعتی.بهترین پیشنهاد شما برای اخذ اقامت اتریش چیست؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید از طریق تحصیل و یا کار و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید تا بتوانید از این طریق اقدام داشنه باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. حسین گفته:

  سلام
  من مهندسی الکترونیک دارم و حدود ۷ سال سابقه کار دارم , برای اتریش یا سوییس امکان گرفتن اقامت کار هست یا خیر ؟ اگر وجود داره چه شرایطی داره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اتریش می توانید ویزای کار را اخذ نمایید اما باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز آن را بدست آورید تا بتوانید ویزای جستجوی کار اتریش را اخذ نمایید اما برای سوئیس باید کارفرما داشته باشید تا کار مورد نظر به مدت ۶ ماه در سوئیس و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. امیرحسین گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس متالورژی دارم. ولی درحال یادگیری زبان برنامه نویسی php هستم اگر در زمینه ی برنامه نویسی یک سال هم سابقه کار داشته باشم میتونم در این زمینه ویزای کار بگیرم؟ با توجه ب اینکه مدرک لیسانسم ارتباطی با برنامه نویسی نداره. زبان آیلتس هم در اینده ی نزدیک خواهم گرفت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید متناسب با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید و متناسب با رشته تحصیلی خود نیز کار مناسب را پیدا کنید همچنین باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی را نیز دارا باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 39. شقایق گفته:

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم۲۶ سالمه.میخواستم بدونم برای اقامت کاری یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا میشه اقدام کرد؟ زبانم هم خوبه ومیتونم ایلتس بگیرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که رشته تحصیلی شما مورد نیاز آن کشور باشد همچنین باید در سیستم های امتیاز بندی قرار بگیرید و در صورتی که امتیاز لازم را کسب نمودید می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. s.a گفته:

  با سلام و عرض ادب
  استاد عزیز اگه امکانش هست در مورد هزینه تمام شده تا استقرار کامل جهت اقامت کار و بدونه دغدغه راهنمایی های لازم را عنوان کنید ممنون میشم چون بحث هزینه واسه خیلی از مخاطبان جای سوال هست
  با تشکر فراوان
  sa

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات و روزمه خود را به طور کامل بفرمایید برای دریافت اطلاعات می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. امیر حسین گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  من ۲۵ سال دارم و کارشناس رادیولوژی هستم.میخاستم ببینم چطوری و برای کجا اقدام کنم ؟یا اصلا میتونم اقدام کنم یا نه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله می توانید اقدام داشته باشید اما باید مدارک تحصیلی خود را معادل نمایید و سپس بتوانید برای کار و یا تحصیل اقدام داشته باشید همچنین باید مدرک زبان نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 42. s.a گفته:

  سلام دکتر.
  بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷ ؛ و ۵ سال سابقه کار در شرکت ملی گاز در پالایشگاه گاز واقع در بخش تعمیرات برق و همچنین مدرک آیلتس رو هم دارم با ۳۴ سال سن و مجرد اکنون شرایطی رو واسه کار در اتریش خواهم داشت یا نه و چند درصد شانس خواهم داشت.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید و ویزای جستجوی کار را اخذ نمایید اما برای اخذ ویزای کار اتریش باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز لازم را بدست آورید تا بتوانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. Vahid گفته:

  سلام خسته نباشین
  من فوق دیپلم برق دارم و۲۸ سال سنمه
  و مدرک سیمبانی برق از فنی حرفه ای
  و ب سیم کشی ساختمان و کارایه برقی مسلطم.
  میخاسم ببینم چه راهکاری وجود داره تا بتونم در اتریش یا المان مشغول کار شم واقامت بگیرم.
  یا حداقل چ راهکارایه دیگه ای شما پیشنهاد میکنین
  مرسی از اینکه وقت گذاشتین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید اما در حال حاضر می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید که برای تحصیل می توانید برای کشورهای هلند ، دانمارک ، مجارستان و ….. اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 44. sajad گفته:

  باسلام خدمت جناب دکتر
  من ۳۱ سال سن دارم با مدرک تحصیلی مهندسی برق قدرت،درحال حاضر مشغول بکارهستم در بخش طراحی و نظارت خطوط انتقال برق،
  ۷ سال ۵ ماه بیمه مرتبط دارم،برا اخذ ویزای کار اتریش راهنماییم کنید،خیلی،خیلی ازتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید تا بتوانید ویزای خود را اخذ نماید علاوه بر آن می توانید ویزای جستجوی کار اخذ نمایید و وارد کشور شوید تا بتوانید کار مورد نظر خود را بدست آورید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 45. .... گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده ۴۷ سال دارم
  فوق لیسانس مهندسی نفت با ۱۷ سال سابقه کار در شرکت ملی نفت ایران (در بخش فنی)
  آشنایی با نرم افزار های مهندسی نفت و کلیه سطوح از بازیافت تا استحصال فراورده نفتی را دارم
  در مورد مهاجرت از طریق ویزای کار چه شرایطی باید داشته باشم؟
  در ضمن از هزینه و مقدار سرمایه ای هم که باید داشته باشم توضیحاتی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حتما مدرک زبان ارائه نمایید علاوه برآن برای کشورهای اتریش و آلمان بهتر است سن افراد کمتر از ۴۰ سال باشد تا شانس کاریابی بالاتری داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 46. Amirreza گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من ۱۹ ساله هستم و دوره های (php,wordpress,Webdesignpack(HTML,CSS,JAVASCRIPT,JQAUERY,LESS,SASS,BOOTSTRAP و LARAVEL رو گذروندم وبرای هر درس مدرک بین المللی کانادایی همون درس رو دارم و زبانم هم در سطح قابل قبولیه و میخواستم ببینم میتونم در اتریش یا کانادا مشغول به کار بشم و حقوقی در حد گذروندن زندگی یک نفر رو دریافت کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار برای کشورهایی مانند کانادا و اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید علاوه بر آن باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد و بتوانید مدرک زبان نیز ارائه نمایید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. بیتا گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده ۲۷ سال سن دارم و مجردم
  لیسانس علوم تربیتی دارم
  و دیپلم خیاطی دارم
  برای گرفتن اقامت کاری در اتریش چقدر باید هزینه کنم ؟!
  و چه مدارکی لازم است !؟
  و چه مدت طول میکشد ؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش در ابتدا باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید و علاوه بر آن باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز اتریش باشد تا بتوانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 48. وحید کاوسی گفته:

  سلام
  وحید
  من کارشناسی ارشد عمران دارم و همسرم کارشناسی زیست سلولی مولکولی ، حدود ۳۰ سال سن دارم و همسرم ۲۴ سال سن دارد- خود من ۴ الی ۵ سال سابقه کار دارم در یکی از شرکت های که عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان، میخواستم بدونم برای ویزای کار برای کشور اتریش و حتی آلمان اقدام کنم؟ در ضمن چه مدت طول میکشد تا بتونم ویزا بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای مهاجرت به آلمان می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید که برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش باید امتیاز مناسب را کسب نمایید مدت زمانی که برای اخذ ویزا طول خواهد کشید متفاوت است و ممکن است در حدود ۱۲ ماه باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. متین مردانی گفته:

  با سلام
  من ۲۸ سال دارم و داروساز عمومی هستم و ۳ سال سابقه کار داروخانه و صنعت داروسازی دارم. همسرم هم ۴۶ سال داره و لیسانس ادبیات انگلیسی هستند و ۲۰ سال سابقه تدریس دارند. به نظر شما امکان ادامه تحصیل مجانی و اخذ مدرک PHD برای من در کدوم کشورها وجود داره؟
  همچنین در صورت عدم ادامه تحصیل، برای کار کدام کشورها مناسب تر هستند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای تحصیل و ورود به بازار کار باید در ابتدا مدرک تحصیلی شما معادل گردد و سپس بتوانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید بتوانید سوپروایزر پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 50. amir گفته:

  salam va mamnun babate rahnamei haye khubetun
  man nameye kar az sherekati dar otrish daram.
  Aya baraye daryafte karte RWR, madrake doctora ro bayad azad konam ya tarjomeye darotarjome kafie?
  soale dovom inke manzur az marjae saleh dar morede zir chie?
  “Document issued by the competent authority in your country reflecting the status of the university or institution of tertiary education”

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز آن را کسب نمایید اما باید بتوانید مدرک خود را آزاد نمایید تا امکان ترجمه آن برای شما وحود داسته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 51. محمد عباسي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  بنده داراي مدرك ليسانس معماري هستم يك پايان نامه در سطح بين المللي دارم كه نظر هر استادي را جلب ميكند مدرك كامپيوتر و سازه و معماري فني و حرفه اي هم دارم زبان انگليسي هم تا چند ماه اينده تمام ميشود ميخواستم ببينم ايا ويزاي كار يا تحصيل در انگلستان كانادا يا اتريش را ميتوانم اخذ كنم و بورسيه تحصيلي چطور

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا اقدام نمایید همچنین برای ویزای تحصیلی نیز می توانید اقدام داشته باشید و کشورهای بسیاری را می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی کاملا بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. یاشار گفته:

  سلام ، من ۲۹ سالمه ، لیسانس مکانیک دارم ، حدود ۸ ساله کار تاسیسات ساختمان (آب شوفاژ فاضلاب و…) انجام میدم ، ۳ سال سابقه بیمه دارم ، زبان المانی هم دارم شروع میکنم از الان . میخوام بدونم میتونم ویزای کار بگیرم ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 53. س گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل پزشکی عمومی از مجارستان با معدل A هستم و دانشگاهم انگلیسی زبان بوده
  در حال حاضر به ایران برگشتم ,
  می خواستم بدونم میتونم برای کار پزشکی در اتریش اقدام کنم و ویزای جستجوی کار اتریش بگیرم ؟ یا مراحل دیگری لارم است ؟ همچنین با زبان انگلیسی آیا می توان در پزشکی در اتریش کار کرد؟ و سوال اخر اینکه اگر. نمیتونم کار کنم, خواندن تخصص در اتریش به چه صورت است ؟خیلی ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید همچنین باید مدرک تحصیلی شما جز مشاغل نیز باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 54. محمدرضا گفته:

  سلام من لیسانس برق قدرتم ، کارت پایان خدمت هم دارم و ۲۶ سالمه و مجرد هستم، وضع مالی مناسبی ندارم، ویزای کار یا ویزای تحصیلی بگیرم چقدر هزینه داره واسم ، ساکن شیرازم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط اخذ ویزای کار را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید اما در صورتی که سابقه کار داشته باشید می توانید برای ویزای کار نیز اقدام نمایید که البته بهتر است برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 55. منصورحاجی کرم گفته:

  سلام
  بنده ۴۹سال سن دارم ودارای مدرک مهندسی معدن -استخراج هستم و۲۰سال سابقه کاری دارم وهمسرم۴۰سال سن داردولیسانس روانشناسی بالینی راداردودارای ۲فرزندهستیم با۱۰۰ میلیون تومان میتوانیم متقاضی ویزای کاردراتریش باشیم،ازراهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید همچنین بهتر است برای مهاجرت هزینه خود را افزایش دهید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. اسماعیل حق دوست گفته:

  باسلام
  من ۳۰ ساله دارای مدرک فوق‌لیسانس صنایع غذایی و همسرم ۳۳ساله مکانیک در ایران خودرو هستیم بنظر شما کدام کشور جهت اقامت وکار مناسب می باشد و چگونه میتوانیم اقدام کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان اخذ ویزای کار برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا برای شما وجود دارد که بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. علیرضا گفته:

  با سلام ببخشید با ۴۵ سال سن ودارای لیسانس کشاورزی ومدرک لوله کشی (فنی حرفه ای) وآرایشگری میشود ویزای کار اتریش گرفت؟ویا کشور دیگر.ممنون.علیرضا ازمشهد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   با مدارک فنی و حرفه ای خیر امکان ویزای کار وجود ندارد اما می توانید از روش دیگری برای مهاجرت استفاده نمایید و با مدارکی که دارید در جستجوی کار باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. Reza گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی رشته آسانسور و پله برقی هستم مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و در زمینه سرویس و نصب آسانسور فعالیت دارم و گواهینامه و کارت مهارت نصاب الکتریکال و مکانیکال آسانسور از فنی و حرفه‌ای و در حال یادگیری زبان و ۲۲ ساله هستم آیا میتوانم برای ویزای کار اقدام کنم .باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار باید شرایط شما کاملا بررسی گردد اما حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. علی فرصی گفته:

  سلام یه سوال دارم .
  ایا با مدرک فنی حرفه ای آشپزی درجه ۱ در وین میشه کار پیدا کرد و مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. reza گفته:

  با عرض سلام و تشکر از حسن پاسخگوییتون
  بنده ۲۵ سالمه لیسانس برق و سه سال سابقه کار اجرایی مرتبط با رشتم دارم ، همچنین حدود دو هزار ساعت دوره فنی و حرفه ای مرتبط دارم فارغ التحصیل دانشگاه ملی با سابقه تحقیقات میباشم ولی زبان رو چند ماهه شروع کردم و مدرک زبان ندارم ، خواستم بدونم شرایطم برا ویزای کار خوبه آیا و چه کارایی باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما بهتراست شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 61. سجاد گفته:

  با سلام و احترام
  من۳۴ ساله دیپلم برق صنعتی کاردانش دارم و حدود ۱۴ سال سابقه کار مرتبط دارم که شامل دو سال کار در نیروگاه برق و دوازده سال سابقه در شرکتی معتبر کارمند تخصصی برق و یو پی اس وشبکه های کامپیوتری هستم ، و همچنین به صورت تخصصی تعمیرات لپ تاپ و TV انجام میدم
  همسرم۳۲ ساله و لیسانس کامپیوتر و شاغل در اداره آب هستن ، فرزندی نداریم
  فعلا شروع به آموزش زبان آلمانی کردم
  آیا با این شرایط امکان گرفتن ویزای کار در اتریش را دارم ؟
  با تشکر ?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برخی اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن باید برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز نیز کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 62. علی گفته:

  سلام جناب ملک پور وقتتون بخیر. یه بنگاه کاریابی تو ترکیه هست ادعا میکنه با ۱۰ میلیون میتونه ویزای کار اتریش رو با اقامت یک ساله اوکی کنه و یه لیست از کارهایی که تو اتریش میشه بهشون مشغول شد گذاشته.البته نفرات زیادی هم تو خود ترکیه برده سر کار از این نظر راست میگه ولی اینکه میگه ویزای کار اتریش میده یکم واسم عجیبه. میخواستم ببینم نظر شما چیه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز کسب نمایید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 63. مسعود گفته:

  درود
  بنده ۳۷سال و همسرم ۳۰ ساله و یک دختر ۵ساله دارم
  خودم لیسانس معدن و فوق لیسانس زمین شناسی،همسرم فوق لیسانس معماری
  مدرک زبان نداریم آیا با هزینه ۱۰۰ میلیون تومان میشه ویزا تحصیلی برای اتریش بگیریم و بعد ویزای کاری اتریش بگیریم؟
  لطفا اگر راه بهتری وجود دارد راهنمایی بفرمایید؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان اقدام به روش های مختلفی را دارید اما قبل از هر اقدامی بهتر است شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید تصمیم درستی در باب مهاجرت داشته باشید می توانید با دفتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. مجید گفته:

  سلام
  در اتریش برای رشته های بازاریابی و تبلیغات بازارکار وجود دارد؟
  من لیسانس IT و دانشجوی ارشد بازرگانی هستم و حدود ۱۰ سال سابقه کار دارم که حدود ۴ سالش به عنوان رئیس هیئت مدیره یه شرکت کوچیک بودم و الان بعنوان سرپرست واحد بازاریابی یک شرکت هستم/

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیازات لازم آن را کسب نمایید و علاوه بر آن باید با توجه به مدرک تحصیلی خود بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید تا بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 65. علیرضا محمدی گفته:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم و مدرک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک را دارم رزومه و می خواهم بدانم جهت گرفتن ویزای کار چه اقداماتی را باید انجام دهم و در کل می خواهم بدانم امیدی به پیدا کردن کار در این کشور با مدرک بنده هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر .

  پاسخ
 66. بهمن فاتحی گفته:

  من حتی حاصرم همه کار رو انجام بدم ولی بچه هام تو کشور المان یا اتریش به تحصیلاتشون ادامه بدن .خواهش میکنم به پرسش منم پاسخ بدین .ممنونم از شما

  پاسخ
 67. بهمن فاتحی گفته:

  باسلام بنده ۴۲ ساله به همراه همسرم مربی کودکان استثنایی هستیم خواستم بدونم با پول حدود ۳۰۰ میلیون می توان با دوفرزند برای کار و تحصیل دخترام ویزای اتریش بگیرم و بعد اقامت اتریش یا نه ممنونم از شما

  پاسخ
 68. سیدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من دانشجوی دکتری انصرافی دکتری در رشته ادبیات فارسی هستم و مدرک نقش کشی و فرش بافی دارم همچنین مدرک کارآفرینی در صنایع دستی فرش با تحقیقاتی که انجام دادم اتریش و آلمان بسیار خواهان فرش دستباف هستن ۲۸سالمه آیا من میتونم اقدام کنم و دلم میخواد تحصیل در رشته ادبیات آلمانی یا شرق شناسی رو هم بخونم در این کشور لطفا راهنمایی بفرمائید. ممنونم

  پاسخ
 69. علیرضا محمدی گفته:

  با سلام من فوق لیسانس شیمی هستم و مدرک مربیگری بدنسازی درجه ۲ دارم و مدرک A2 زبان المانی رو هم دارم میخواستم بپرسم میتونم برای برای ویزای کار در زمینه با مربیگری ورزشی در اتریش اقدام کنم؟

  پاسخ
 70. سید محمود گفته:

  من ۳۲ ساله هستم.متاهل،مهندس برق قدرت،۵سال سابقه کار آزاد و۶سال سابقه کار کارمندی دارم وزبان هم بلد نیستم ولی از فامیل های خانومم تو اتریش اقامت دارن.میخوام بدونم برای اقامت ویا کار در اونجا چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 71. سید نعیم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من می خواهم ویزای کار اتریش را بدست بیاورم ولی می خواهم بدونم که کدوم رشته بهتره(business) ویا (computer )
  ؟؟؟؟

  پاسخ
 72. مینو سپهری گفته:

  با سلام من خانم ۴۵ ساله هستم. نه سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم. در حال حاضر در یکی از دانشگاههای دولتی مشغولم. کارشناسی ارشدم رو سال ۸۹ از دانشگاه علامه و کارشناسی ام را در سال ۷۴ از دانشگاه تهران در رشته مدیریت منابع علمی ( یا همون علوم کتابداری و اطلاع رسانی) گرفتم. برای مهاجرت به اتریش چه راهی را بهتر می دانید. با مطالعاتم در باره این موضوع راه تحصیل ظاهرا طولانی و دردسر بیشتری برای من دارد. درباره ثبت شرکت در صورتی که ( سرمایه مورد نیاز تامین بشه) می شه بفرمایید منظور از ثبت شرکت دقیقاً چی هست؟ یعنی خودم باید یک شرکت فعال راه بندازم و مشغول بشم ، و در اینصورت هست که می تونم اجازه اقامت بگیرم؟

  ممنون از پاسختون

  پاسخ
 73. احمدرضا گفته:

  سلام و عرض خسته نباشيد
  من ليسانس مهندسي شيمي سن ۲۷ سال با دو سال سابقه كار پتروشيمي و همسرم نيز فوق ليسانس مهندسي شيمي مي باشد.
  در مورد مهاجرت ازطريق ويزاي كار چه شرايطي بايد داشته باشيم؟
  درضمن از هزينه و مقدار سرمايه اي هم كه بايد داشته باشيم توضيحاتي بفرماييد.

  پاسخ
 74. Majidsaboori گفته:

  سلام صبوری هستم دارای مدرک لیسانس ساخت و تولید هستم سنم ۳۷ سال و متعهل و دارای ۱۵ سال سابقه کار و اکنون در یک مجموعه خودرو سازی معتبر بعنوان کارشناس تعمیرات فعالیت دارم آیا بدای کار در اتریش امیدی هست و آیا میتوانم اقامت آنجا را اخذ کنم.

  پاسخ
 75. Nazemi گفته:

  باسلام
  بنده لیسانس مهندسی برق و مخابرات دارای ۱۴ سال سابقه مرتبط در شرکت مخابرات ایران( ارتباطات سیار همراه اول ) می باشم ولی مدرک زبان ندارم ولی به زبان انگلیسی مسلط هستم

  پاسخ
 76. کوروش گفته:

  با عرض سلام
  بنده دارای تخصص در رشته ی جواهر سازی وتراش سنگ قیمتی می باشم دارای ده سال سابقه کار با مدرک فنی وحرفه ایی با پروانه تولید صنایع دستی
  خواهشمند است نسبت به اخذ ویزای کار در اروپا بنده را راهنمایی فرمایید. با تشکر کوروش اریا

  پاسخ
 77. فرزاد گفته:

  باسلام درمورد ویزای کار کشور اتریش ایا اگ لیسانس فنی و سابقه شش سال بیمه و کار مرتبط باتحصیلات داشته باشی بعداز اینک وارد اتریش شدی کار هم پیدا کردی باز باید سه ماه اگهی تو اروپا بدی اگ کسی نبود…مرسی ممنون

  پاسخ
 78. عارف گفته:

  سلام …بنده ۴۳ ساله و دارای لیسانس حسابداری با ۱۴ سال سابقه کار هستم …مطلقه و در حال حاضر مجردم …آیا شانسی برای اقامت در کشورهای اروپایی دارم یا خیر ؟؟ پیشنهاد شما چیست ؟؟ البته هزینه هم برایم مهم هست .

  پاسخ
 79. امین گفته:

  با سلام
  مـن با ۳۴ سال سن، ۱۲ سال سابقه کـار در زمینه چـاپ افست و عکـاسی صنعتـی و هنـری ، داشتن ۱۱ سال سابقه بیمه
  دانشجوی انصرافی ( مدرک فعلی اینجانب دیپلم می باشد)
  اخـذ مدرک دوره های آزاد عکـاسی از دانشگاه تهـران
  اخـذ مدرک دوره های آزاد عکـاسی از مؤسسه آرمان با مهـر تأییـد وزارت علـوم
  با توجه بـه این موضوع که در گذشتـه در حرفــه های فنی دیگـری هم فعالیت داشته ام.
  آیا واجد شرایط دریافت ویـزای کـار در اتریش هستم ؟
  آیـا مواردی مـانند : فعالیـت کوهنـوردی حرفه ای و یا سفـر به کشور هـای اتحادیه اروپـا از جمله اتریش تأثیری در دریافت ویـزا دارد یا خیـر ؟

  سپاسگزارم از شما

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کاری حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز لیسانس بوده و سابقه کار نیز مرتبط با آن می باشد با توجه به شرایط شما پیشنهاد می شود از طریق دیگری برای مهاجرت اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 80. امیر گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی متالورژی دارم و در زمینه کابینت سازی هم کار کردم و اکثر مهارت های فنی مانند جوشکاری و … رو بلدم و مدرک زبان ندارم .
  آیا امکان مهاجرت کاری بر رشته بنده هست؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   چنانچه سابقه کاری خود در رشته متالورزی را ارایه نمایید می توان برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید
   بعلاوه اینکه برای ارایه این رزومه کاری می بایست بتواند ارتباط زبانی مناسبی برقرار نمایید.

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   چنانچه دارای سابق کاری مرتبط در رشته خود باشید می توانید با داشتن دانسته های زبانی مورد نیاز برای کاریابی در اتریش و یا المان اقدام کنید. همچنین به دلیل اینکه در رشته ای مرتبط با هنر تحصیل نموده اید می بایست برای اخذ ویزای کاری جاب افر یا پیشنهاد شغلی از کارفرمای خارجی داشته باشید تا بتوان مستقیم برای این امر اقدام نمود. شما می توانید برای استفاده از مشاوره تلفنی رایگان وکلای ما در این زمینه با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   راه های مهاجرت به کشور اتریش محدود بوده و شما می بایست یا برای ویزای تحصیلی اقدام کنید یا کاری و یا حتی ثبت شرکت و یا ازدواج با تبعه ی اتریشی. برای اخذ اقامت کاری دانستن زبان در حد ایلتس ۵ و داشتن سابقه کار مرتبط با رشته لیسانس می باشد.

   پاسخ
 81. سمیرا گفته:

  با سلام .من کارشناسی ارشد حقوق بین الملل خوندم و همسرم کارشناسی مکانیک و دارای یک فرزند ۴ ماهه هستم بهنظرتون برای کجا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به شرایط شما و همسرتان هم می توانید از ویزای تحصیلی استفاده نمایید و هم ویزای مار که در این راستا کشورهایی مانند آلمان ، سوئیس،اتریش، سوئد و سایر کشورهای اروپایی اقدام نماید بنابراین برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
 82. آرمین گفته:

  Ba salam. Man lisance e architecture va master e civil.geotechnic az daneshgah e azad hastam ba sabege 2sal bime va 17mah khedmat va hamchenin 2sal ba garardad ba sherkate omrani mashgole kar hastam va ielts e 6 daram.aya baraye keshvarhaye otrish va sweden mitounam eghdam konam? Darzemn sabte ekhtera ham daram.mamnounam.

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود که طبق فرمایشات شما می توانید برای کار در اتریش اقدام فرمایید بدین طریق که یک ویزای ۶ ماهه جستجوی کار اخذ می کنید جهت یافتن کار اتریش و پس از پیدا کردن کار ویزای شما تبدیل به اقامت کاری شده و بعد از سه سال کار کردن و پرداخت مالیات اقامت دائم اتریش را کسب کنید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشترو یررسی دقیق تر رزومه شما با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 83. ُSajad گفته:

  با درود و احترام

  لطفا بفرمایین با مدرک دیپلم همراه با مدرک کامپیوتر بین المللی مایکروسافت، و داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۶ یا ۷ و بدون سابقه کار ،میشه برای ویزای جستجوی کار ۶ ماهه اقدام کرد؟ لطفا فقط بهم جواب بدین میشه یا نه که برای بقیه کار ها حضوری خدمتتون میرسم.

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید خدمت شریفتان عرض کنیم که برای دریافت ویزای جستجوی کار شش ماهه در اتریش شما باید امتیازات لازم را اخذ نمایید که به ازای هر سال سابقه ی کار میتوانید دو امتیاز کسب نمایید برای اگاهی از اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق باشید
   شماره تماس :
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۷۷۲۳

   پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید شرایط شما کامل بررسی گردد تا مشخص گردد برای چه کشورهایی میتوان ویزای کار اخذ نمود حال برای اگاهی از اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۷۷۲۳

   پاسخ
 84. رامین گفته:

  باسلام. من دانشجوی کارشناسی رادیولوزهستم آیا میتوانم پس از اتمام تحصیلاتم برای ویزای کاری اتریش اقدام کنم؟آیا امکان ارسال رزومه برای بیمارستانهای اتریش وپذیرش وجود دارد؟خواهشمند است راهنمایی کنید.باتشکرفراوان.

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   امکان اخذ ویزای کاریابی اتریش در صورتی برای شما وجود دارد که حد اقل سه سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خودتان را داشته باشید.
   همچنین مدرک زبان آلمانی نیز یکی از ملزجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴وماتی است که احتیاج خواهید داشت.

   پاسخ
 85. Hosein salimi گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه دارای مدرک لیسانس مکانیک خودرو با معدل ۱۶ با یک سال سابقه کار اما مدرک زبان ندارم خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میتوانید برای کشورهایی اقدام به اخذ ویزای کاری نمائید که نیازی به مدرک زبان ندارند
   اما توجه داشته باشید که بدون دانایی زبان امکان یافتن کار بسیار پایین خواهد بود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 86. Hosein salimi گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه دارای مدرک لیسانس مکانیک خودرو با یک سال سابقه کار اما مدرک زبان ندارم خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب شما می توانید برای کشورهایی اقدام نمائید که نیازی به مدرک زبان ندارند
   اما توجه داشته باشید بدون دانایی زبان شانسی برای یافتن کار نخواهد بود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 87. حسین گفته:

  سلام من دانشجو فوق لیسانس معماری دانشگاه ازاد هستم ۲۹ ساله
  شرکت ساختمانی دارم در شمال
  میخواستم بدونم میتوانم در اتریش به تحسیل ادامه بدم؟
  مدرک لیسانسم غیر انتفای هست اما ارشد ازاد میخونم
  شرایت کار دانشجویی و یا ویزای کار مرتبط معماری چگونه میباشد
  به نرم افزارهای کاربردی معماری تسلت کامل دارم : ۳d max,revit,cad,photoshop
  نمونه کار هم زیاد دارم
  با تشکر

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.و همچنین برای مقطع دکتری نیازمند به داشتن سوپروایزر هستید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 88. mahsa65555 گفته:

  فوق لیسانس زیست شناسی با معدل ۱۴٫۸۰ از دانشگاه پیام نورتهران می باشم. ۳ سال در دفتر توریستی کار کردم و مدرک مدیر فنی تور دارم و یک سال در هتل بین المللی ۵ ستاره کار کردم.۲ تا مقاله ISI دارم.اگه میشه راهنماییم کنید چطور به کشور های اروپایی برم که هزینه ام کم باشه ؟.برام کار مناسبتره یا تحصیل؟ هزینه ش چقد میشه؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   باید خدمت شما بزرگوار عرض شود کرد که به دلیل غیر مرتبط بودن سابقه کاریتان با رشته تحصیلی نمی توانید از طریق کاری اقدام نمایید اما از طریق تحصیل می توانید اقدام نمایید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 89. almas ghashghaei گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده دارای مدرک مهندسی جامدات با سه سال سابقه کار مرتبط و یکسال سابقه بیمه مرتبط در تاسیسات ،پایپینگ و جوش گاز هستم.خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار اتریش راهنماییتان را مبذول فرمایید.
  با تشکر

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای کار در کشور اتریش اقدام نمایید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 90. سمیه گفته:

  سلام،من در رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشجو هستم، برای فوق لیسانس در کشور اتریش میتونم اقدام کنم.یا میتونم رشته داروسازی بخونم..

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود در حال حاضر جهت پذیرش در اتریش نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید اما می توانید برای کشورهای دیگری هم اقدام نمایید با توجه به شرایط شما.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 91. editor گفته:

  salam shoma mitonid baraie foghe lisanse mojadad ke dar engelestan ba sharayete ali 9 mah hast eghdam konin va baed az on ham baraie pezeshki eghdam konin va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »