شرایط اخذ ویزای کار اتریش

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و شرایط کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و معرفی اتریش به عنوان یک مقصد برای کار

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سوالات مطرح شده در مورد کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و رشته های مناسب برای کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و طرق مختلف کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سیستم امتیازبندی کار در اتریش

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و معرفی اتریش به عنوان یک مقصد برای کار

شرایط اخذ ویزای کار اتریش ، شرایط کار در اتریش و مهاجرت به اتریش از طرق کار در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار اتریش همواره به عنوان یکی از راه های ورود به کشور اتریش محسوب می شود. جمهوری اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. این کشور با کشورهای آلمان و جمهوری چک از شمال، اسلواکی و مجارستان از شرق، اسلوونی و ایتالیا از جنوب و سوئیس و لیختن‌اشتاین از غرب همسایه است. طبق آخرین آمار بانک جهانی، اتریش پس از کشورهای سوئیس، دانمارک، سوئد،آمریکا، آلمان و ژاپن در مکان هفتم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار گرفته‌ است. اتریش دارای مناسب ترین قیمت ها در اروپای مرکزی جهت اجاره مسکن و دفتر کار می باشد. اتریش دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد های اروپا می باشد به طوری که نرخ تورم و درصد بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و مردم به خوبی از پس هزینه های زندگی در کشور اتریش بر می آیند. در این نوشتار سعی می شود که شرایط اخذ ویزای کار اتریش و مهاجرت کاری به اتریش به صورت کلی بررسی شود.

زبان رسمی کشور اتریش، آلمانی است. ۹۸٪ مردم این کشور به این زبان صحبت می‌کنند. در کنار آلمانی اقلیتی به زبان‌های کروات، اسلوونیای و مجارستانی صحبت می‌کنند، که این کشور با داشتن جمعیتی حدود ۸۳۵۰۰۰۰ نفر دارای کمترین جمعیت در بین کشور های اروپایی است. می توان گفت نیمی از مردم در شهرستان ها زندگی می کنند و تقریباً ۲۰ در صد آن ها ساکن وین هستند.

چنانچه تمایل دارید جواب پرسشهایی از این قبیل را بدانید،  همچنین جهت اطلاع از سریعترین زمان ممکن برای اخذ ویزا، اخذ اقامتدائم اتریش ، نحوه زندگی در اتریش و میزان حقوق و در آمد در اتریش ، وکلای حقوقی و مجرب موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه به پرسش های شما پاسخ خواهند داد .

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کارت قرمز سفید قرمز
مقاله مرتبط با کار در اتریش
ویزای کار اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش اول

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کار در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش – بخش دوم

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سوالات مطرح شده در مورد کار در اتریش

 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش چیست؟
 • راههای مهاجرت به اتریش و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و همچنین راههای اخذ اقامت اتریش کدام است ؟
 • شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای متقاضی ساده می باشد ؟
 • چگونه میتوان از شرایط اخذ ویزای کار اتریش آگاه شد و همچنین شرایط کار در اتریش برای ایرانیان و در نهایت لیست مشاغل مورد نیاز اتریش و در نهایت موسسات کاریابی در اتریش و وضعیت کار در کشور اتریش چگونه است؟
 • آیا شرایط اخذ ویزای کار اتریش برای ایرانیان آسان است؟
 • شرایط کار ضمن تحصیل در کشور اتریش چگونه است؟
 • آیا با مهاجرت کاری به اتریش میتوان اقامت دائم کشور اتریش را کسب کرد؟
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مدارک لازم برای اخذ اقامت از طریق کار
مقاله مرتبط با کار در اتریش
شرایط ویزای کار در اتریش برای ایرانیان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار مکانیک در اتریش و آلمان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و رشته های مناسب برای کار در اتریش

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت کاری  به اتریش و کسب اطلاعات در خصوص قوانین و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و راه های اخذ اقامت اتریش از طریق کار و بدست آوردن تابعیت اتریش می باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای کار اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

این فرصت برای افرادی که در رشته های مهندسی و خصوصاً رشته هایی زیر بسیار بالاتر است.

 • الکترونیک
 • الکتروتکنیک
 • مکانیک
 • برق
 • مکاترونیک
 • نرم افزار
 • آی تی
 • علوم رایانه
 • انفورماتیک
 • معماری

اتریش به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و عضو شینگن به شما این فرصت استثنایی را اعطا میکند که با گرفتن ویزای کار، اقامت دائم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا آزادانه سفر و به راحتی زندگی، اقامت و کار کنید.

مقاله مرتبط با کار در اتریش
اخذ اقامت اتریش از طریق کار
مقاله مرتبط با کار در اتریش
سایت های کاریابی در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار مهندس IT در اتریش و آلمان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و طرق مختلف کار در اتریش

از چند طریق می توان جهت گرفتن ویزای کاری کشور اتریش اقدام کرد.

روش اول در جهت اخذ ویزای کار اتریش، راهی است که به اتباع خارج از اتحادیه اروپا که مجرب و متخصص می باشند اجازه کار و اقامت تا کمتر از یک سال در کشور اتریش را می دهد. از شرایط اخذ این ویزا داشتن یک پیشنهاد شغلی می باشد و افرادی شرایط گرفتن این نوع ویزا را دارند که حداقل دارای مدرک لیسانس باشند. البته داشتن یک پیشنهاد شغلی کفایت نمی کند و شما بایستی دعوت نامه ای از یک کارفرما داشته باشید که دارای یک شرکت معتبر در کشور اتریش باشد، که بتوانید از طریق اخذ ویزای کار اتریش مهاجرت کنید.

شایان ذکر است خدمات بازار کار اتریش بایستی پس از زدن یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور اتریش و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا تایید نماید که هیچ نیروی کاری در کشور اتریش ، هیچ عضو اتحادیه اروپایی ، هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد ، هیچ دانشجویی که درسش تمام شده و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نمی باشند.

به این ترتیب دریافت این دعوت نامه برای کار در کشور اتریش بسیار سخت می باشد. به طور کلی اقدام برای اخذ ویزای کار اتریش بدون داشتن اسپانسر بسی دشوار است.

همچنین با توجه به رکود اقتصادی در بعضی از کشورهای اروپایی تمایل به کار نیروهای مجرب آنها به کار در دیگر کشورهای اروپایی بیشتر از قبل احساس می شود و این امر باعث دشوار تر شدن برنامه ویزای کار و حق کار در کشور های اروپایی و اتحادیه اروپا  از جمله اتریش شده است.

چنانچه تمایل دارید جهت اخذ ویزای کار در کشور اتریش به این طریق عمل کنید کل پروسه ۴ ماه زمان می برد که بعد از ۳ سال شخص متقاضی مهاجرت با انجام کار و پرداخت مالیات به دولت اتریش میتواند درخواست اقامت دائم کشور اتریش را کسب کند.

در ادامه اگر فکر میکنید شرایط لازمه برای این نوع ویزا را در جهت اخذ ویزای کار کشور اتریش ندارید پیشنهاد ویژه ما برای اینکه بتوانید در کشور اتریش کارفرمایی پیدا کرده و بطور قانونی در آن کشور مشغول به کار شوید و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای کار اتریش ، آن است که از طریق اخذ ویزای تحصیلی اتریش اقدام کرده و پس از راه یافتن به خاک اتریش، جهت اخذ ویزای کار اقدام کنید و توجه داشته باشید افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند و یا فارغ التحصیل از دانشگاه های اروپا هستند شانس بیشتری در جهت پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در کشور اتریش را دارند.

عنایت فرمائید کسی که با ویزای دانشجویی در کشور اتریش اقامت دارد اجازه کار تمام وقت در این کشور را ندارد. به شرط درخواست کارفرما یا برای کارآموزی، اجازه کار موقت یا نیمه وقت را دارد. همچنین دانشجویانی که در دوره های زبان و در نیمه اول لیسانس مشغول به تحصیل هستند می توانند در هفته ۱۰ ساعت کار کنند و  دانشجویان گروه دوم که در دوره دوم لیسانس،  فوق لیسانس تا دکترا مشغول به تحصیل هستند اجازه کار۲۰ ساعت در هفته  را دارند.

روشی دیگر جهت اخذ ویزای کار اتریش آن است که شما برای ویزای جستجوی کار بمدت ۶ ماه در اتریش به ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز احتیاج دارید، که پس از موافقت اصولی اداره کار اتریش برای ۶ ماه به منظور پیدا کردن کار وارد خاک اتریش می شوید، پس از یافتن کار و بستن قرارداد با کارفرما مدارک شما برای صدور اجازه کار به اداره کار مربوطه ارجاع داده می شود و پس از موافقت قانونی ، کارت اقامت شما (Red-White-Red Card ) صادر گردیده و حال شما می توانید به اتریش رفته و خانواده را هم همراه خود ببرید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد طولانی شدن ویزای اتریش

مقاله مرتبط با کار در اتریش
کاریابی در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
شرایط کار در اتریش برای ایرانیان

شرایط اخذ ویزای کار اتریش و سیستم امتیازبندی کار در اتریش

قابل ذکر است که نحوه ی این سیستم امتیاز دهی برای شرایط اخذ ویزای کار اتریش به شرح زیر می باشد.

وضعیت تحصیلی حداکثر ۴۰ امتیاز، که بسته به نوع مدرک تحصیلی برای مدرک لیسانس و فوق لیساس ۲۰ امتیاز و برای مدرک دکترا ۴۰ امتیاز می باشد. همچنین فارغ التحصیل رشته های فنی و کامپیوتر بودن و داشتن کارهای تحقیقاتی و یا ثبت اختراع خود امتیازات دیگری دارد.

 • داشتن مدرک زبان، شامل زبان انگلیسی یا زبان آلمانی حداکثر ۱۰ امتیاز.
 • وضعیت سنی حداکثر ۲۰ امتیاز که دسته بندی میشود تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز،  تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز و تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز.
 • وضعیت شغلی حداکثر ۲۰ امتیاز که شامل سوابق کاری یا مدیریتی به ازای هر سال ۲ امتیاز (که بهتر است محل کار کمپانی های بین المللی و شناخته شده باشد.) و سوابق کاری در خود کشور اتریش، که اگر حداقل ۶ ماه باشد امتیاز۱۰ را برای شما به همراه دارد.
 • از دیگر امتیازها داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاههای اتریش که خود شامل ۱۰ امتیاز میباشد.

حال سوالی که مطرح میشود این است که کارت قرمز- سفید- قرمز برای چه افرادی صادر میشود؟

مهاجران تحصیل کرده ای که دارای تخصص ها و مهارت های ویژه در سطح عالی باشند که برای اقتصاد داخلی کشور اتریش مفید باشند. متخصصانی که پیشنهاد کار، در یکی از مشاغل کشور اتریش که با کمبود متخصص روبرو هست دریافت کنند. افرادی که در اتریش تحصیل کرده اند و فارغ التحصیل دانشگاه های اتریش می باشند. (این افراد می توانند پس از پایان تحصیلات به منظور کاریابی در اتریشبه مدت شش ماه در اتریش بمانند و بایستی پیشنهاد کاری متناسب با تحصیلات خود دریافت کنند.) در این روش نیز بعد از ۳ تا ۴ سال شخص متقاضی شرایط اخذ ویزای کار اتریش با انجام کار و پرداخت مالیات به دولت اتریش میتواند درخواست اقامت دائم کشور اتریشرا اخذ کند.

پیشنهاد می کنیم به جهت آشنایی بیشتر و دقیقتر با دیگر ویزاهای کشور اتریش ، به مقاله راهنمای انواع ویزای اتریش رجوع فرموده و آن را مطالعه نمایید.

مقاله مرتبط با کار در اتریش
موسسات کاریابی در اتریش
مقاله مرتبط با کار در اتریش
مهاجرت کاری به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای کار اتریش

اخذ ویزای کار در اتریش و کار در اتریش
اخذ ویزای کاری اتریش
قوانین مهاجرتی اتریش
راه های اخذ اقامت اتریش
سخن پایانی در مورد اخذ ویرای کار اتریش و شرایط کار در اتریش

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره مهاجرت به اتریش و شرایط زندگی در اتریش سايرکشورهای مختلف دنيا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط کار در اتریش و مشاغل مورد نیاز اتریش و همچنين امتیاز بندی مهاجرت کاری به اتریش و شرایط اخذ ویزای کار اتریش و یا تحصیل رایگان در اتریش این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص شرایط مهاجرت به اتریش و در باب شرایط اخذ ویزای کار اتریش به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید. شما می توانید سوالات خود را در مورد اخذ ویزای کار اتریش و کار در اتریش در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید. امیدوار است که اخذ ویزای کار در اتریش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح آگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

267 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. پیمان بهبهانی نژاد گفته:

  با سلام ۴۴ساله متاهل دارای یک فرزند، کارشناس ارشد کامپیوتر نرم‌افزار از دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات هستم. بیش از ۱۰سال سابقه کار مرتبط با رشته‌ام بهمراه بیمه بهمین مدت دارم و مسلط به زبان برنامه‌نویسی سی‌پلاس و دیگر مهارتهای مرتبط مثل شبکه و اینترنت و ۸سال سابقه تدریس در چندین دانشگاه. شرایطم برای اخذ ویزای کار اتریش چگونه است؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مریم گفته:

  سلام من کارشناس معماری و همسرم کارشناس عمران هستیم، زبان آلمانی هم بلدیم اما دنبال مدرک نرفتیم هنوز، من ۸ ماه سابقه بیمه دارم در شهرداری، اما همسرم خودش بیمه ریخته نمیدونم به درد میخوره یا خیر، و مدارک فنی مرتبط با نرم افزار های رشتمون داریم، شرایط ویزا کار اتریش را داریم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. Hamid94 گفته:

  سلام
  من دانشکده شهید شمسی پور (روزانه) در مقطع کاردانی و رشته الکترونیک در کنکور ۹۷ قبول شدم … آیا این امکان وجود دارد که در اتریش همزمان هم ادامه تحصیل بدم و همینکه از ویزای کاری یا کارآفرینی و خودحمایتی استفاده کنم ؟

  پاسخ
 4. ریما گفته:

  سلام
  لیسانس مکانیک هستم از دانشگاه ازاد ۳۴ ساله. زبان انگلیسی مدرک ندارم ولی در حد ایلتس ۵ و۶ هستم .ایا شرایط لازم برای گرفتن ویزای جستجوی کار در اتریش را دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید مدرک زبان خود را نیز دریافت نمایید چرا که باید امتیاز مورد نیاز را نیز بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  با درود
  ٢٩ ساله هستم مدرك مهندسي برق دانشگاه آزاد دارم
  بصورت آزاد٦ سال هست شبكه برق فشارمتوسط و برق صنعتي كارميكنم
  اگه مدرك زبان آلماني بگيرم آيا ميتونم ويزاي جستجوي كار اتريش يا آلمان بگيرم؟ بعد آياتو كشور اتريش يا آلمان شانس كاري براي من هست؟
  بسيار سپاسگذار ميشم راهنماييم بكنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن پروسه سفارت بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. شهاب گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور عزیز.
  بنده دارای لیسانس مکانیک و سابقه کار ۱۳ سال در خودرو سازی در بخش تعمیرات و نگهداری دستگاه ها و همچنین طراحی صنعتی هستم. ۳۷ سال سن دارم و در کنار کار اصلی به مدت ۷ سال سابقه تدریس نرم افزار های طراحی صنعتی در مجتمعات فنی. حکم ثبت اختراع تجهیزات و همچنین کارگروه نمونه صنعتی از وزارت صنایع.بیش از ۴۰۰ ساعت مدارک تخصصی صنعتی قابل ترجمه .متاهل هستم و ۲ فرزند ۷ ساله و چند ماهه دارم. زبان در حد شروع کار(۳ ترم ) ایا شانسی برای ویزای شغلی دارم. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش ، المان ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. حسن گفته:

  با دروود فراوان ..آقای ملک پور ..من متولد ۱۳۵۴ هستم آتلیه عکاسی دارم ۱۵ سال سابقه کار آتلیه دارم …خانم بنده ۷ سال سابقه در آتلیه داره ..
  کلیه کارهای عکاسی عروس کودک بارداری و صنعتی و ساخت کلیپ و تدوین رو حرفه ای بلد هستیم ….اما به صورت تجربی …و مدرکی نگرفتیم ..آیا میتونیم برای ویزای کار اتریش اقدام کنیم …درآمد ماهیانه من ۱۰ ملیون تومن …..و پول نقد من ۱۵۰ ملیون تومن ..مرسی از راهنمایی شما …

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. عباس گفته:

  با سلام استاد ملک پور .بنده ۳۸ سالمه لیسانس پرستاری از دانشگاه دولتی با ۱۴ سال سابقه بیمه .چند روز پیش باهاتون اینستاگرام لایو صحبت کردم فرمودین اتریش خوبه.ولی امتیازاتو الان هر جور حساب میکنم ۶۵ بیشتر نمیشه .و به هفتاد نمیرسه.به نظرتون میتونم ویزای کاری اتریش رو بگیرم.ضمنا از نظر مالی حدود ۷۰ هزار یورو تمکن دارم و مشغول خوندن ایلتس هستم .آیا مدرک زبان المانی هم لازمه.؟ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید که بهتر است شرایط و امتیازات خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام و خداقوت بنده ۳۱ ساله دارای کاردانی و کارشناسی حقوق و همچنین کاردانی ماشین ابزار و همسرم کارشناسی ارشد حقوق البته بدون داشتن مدرک زبان . آیا میتوان اقامت اخذ کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. م تضی گفته:

  سلام بنده ۳۲سال سن کارمند علوم پزشکی با۱۰سال سابقه کار متاهل دارای یک فرزند فوق دیپلم حسابداری چطوری میتونم اقامت اتریش یا هر کشوری رو بگیرم پول نقدتا ۲۰۰ میلیون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. حسن گفته:

  با درود و سپاس از شما
  من ۳۲ سال و مجرد میباشم لیسانسه کامپیوتر نرم افزا و نقاشی ساختمان و در حال اخذ مدرک زبان جهت دریافت ویزا کار در اتریش یا کشور دیگر راهنمایی فرمائید با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. مریم علیپور گفته:

  با سلام و احترام
  بنده متولد ۱۳۵۶ کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در رشته آموزش دارم و ۱۵ سال سابقه تدریس در آموزشگاه ها و دانشگاه های مختلف. متاهل هستم و بدون فرزند. آیلتس نمره ۸٫۵ و آشنایی با زبان فرانسه در حد متوسط دارم. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایین چطور و از چه طریقی میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام نمایید که می توانید برای بررسی شرایط خود با کارشناسان حقوقی ما مشاوره نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  سلام. من فوق دیپلم IT از یک موسسه انگلیسی دارم و یک لیسانس در رشته آمار از ایران دارم. چجگری میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟ سابقه کارم زیاده اما تماما در IT هست و تخصصم امنیت اطلاعات هست. مرسی.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید مدرک لیسانس این رشته را داشته باشید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر می توانید مرتبط با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. سعید گفته:

  سلام و درود جناب آقای دکتر ملک پور ،
  بنده دارای مدرک PHD در رشته علوم آزمایشگاهی و عضو هیئت علمی دانشگاه هستم ، دارای ۱۰ سال سابقه اجرایی و مسئولیت فنی آزمایشگاه تشخیص پزشکی هستم ، ۴۶ سال سن دارم و مدرک دکترای بنده از کشور بلاروس میباشد ، جهت ویزای کار علاقه مند به دو کشور کانادا و اتریش میباشم ، آیا شرایط فراهم هست و اگر شرایط هست کدوم کشور رو پیشنهاد میدهید،
  ضمنا متاهل و دارای دو فرزند ۷ و ۴ ساله میباشم و در حال تکمیل زبان انگلیسی هستم و تسلط کامل به زبان روسی دارم ،
  ممنونم میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار کانادا باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز لازم را بدست آورید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. reihon گفته:

  سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم اگه در رشته مهندسی IT یا نرم افزار از دانشگاه خوبی مدرک داشته باشم به همراه سه سال سابقه کار و دانستن زبان المانی چقد این شانسو دارم که بتونم ویزای کار بگیرم و اینکه اگه بخوام مادر پدرمم بیان میتونن؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار کشورهای بسیاری اقدام نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن پدر و مادر همراه محسوب نمی شوند و می توانند به صورت جدا و مستقل اقدام نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. نسرین گفته:

  با سلام و عرض احترام
  من ۳۶ سال سن و دانشجوی کارشناسی ارشد معماری و تا آذر ماه پایان نامه م رو ارائه میدم.کارمند رسمی آمورش و پرورش هستم و در هنرستان تدریس معماری میکنم.عضو کد دار سازمان نظام مهندسی هستم و فعالیت مهندسی و طراحی نیز دارم.در حال خواندن زبان برای شرکت در آزمون آیلتس هستم. آیا شرایط اخذ ویزای کاری اتریش رو دارم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که برای این امر باید بتوانید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. مهرداد گفته:

  باسلام.من ۳۷سالمه.متاهل و فعلا بدون فرزند هستم.در حال یادگیری زبان آلمانی هستم. لیسانس ساخت و تولید از علمی کاربردی دارم.در زمینه تراشکاری،جوشکاری و نجاری تخصص دارم.برای ویزای کاری می‌خوام برای آلمان یا اتریش اقدام کنم .دو تا طرح ثبت نشده دارم .میخواستم ببینم شانسم برای رفتن به آلمان یا اتریش چقدره؟با توجه به اینکه شنیدم جدیدا ویزای کاری رو به این راحتی ها نمیدند. باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. عارف گفته:

  درود بر شما، من دانشجوی ترم سوم در رشته بیوتکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد(دانشگاه آزاد) هستم.
  مدرک کارشناسی را هم از دانشگاه آزاد گرفتم.
  پنج سال سابقه کار در زمینه تدریس زبان انگلیسی داشته و به زبان آلمانی آشنایی دارم.دارای مدرک آیلتس جنرال هستم.
  آیا با چنین شرایطی میتوانم اقامت از طریق کار در رشته تحصیلی یا زمینه کاریم بدست بیارم؟ ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای کانادا ، استرالیا ، آلمان و اتریش و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. Ali گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای دکتر ملک پور
  من ۲۲ سالمه و لیسانس برق قدرت(الکتروتکنیک)از دانشگاه دولتی گرفتم و مدرک plcرو هم دارم در حال حاضر تازه دانشگاهم تموم شده کارت پایان خدمت ندارم و سابقه کار هم نتونستم کسب کنم …ایا میتونم برای ویزای کار اتریش رو اقدام کنم ؟ رشته من در حال حاضر بازار کار در اتریش دارد ؟ حقوق یک مهندس برق در اتریش چقدر است ؟ لطفا میشه راهنماییم کنید ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. رسول الهامی گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس شیمی گرایش شیمی فیزیک هستم ۳۷ سالمه و حدود ۵ سال سابقه کار تو شرکتهای و صنایع مختلف از جمله چاپ و بسته بندی و دستمال کاغذی دارم و مدرک تافل زبان انگلیسی هم دارم و شش مقاله ای اس ای هم دارم. امکان گرفتن ویزای کار یا اقامت اتریش برای من مقدور هست؟
  با تشکر از موسسه حقوقی ملک پور

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و ازاین طریق کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. سمیه گفته:

  سلام بنده ۳۶ ساله هستم دارای لیسانس پرستاری با ۱۰ سال سابقه کار که کارمند رسمی علوم پزشکی هستم آموزش زبان انگلیسی رو شروع کردم میخواستم ببینم میتونم برای ویزای کار در اتریش اقدام کنم.لازم به ذکره متاهلم ویک فرزند دو ساله دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما قبل از شروع به کار باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. علی گفته:

  سلام.۳۰سال تجربه فنی و مدیریتی در زمینه تعمیر تجهیزات مکانیکی خصوصا در صنعت فولاد دارم.در حال حاضر ۵۱سالمه و دارای ۲فرزند پسر ۲۲و۱۷ساله هستم..مهارت کافی در زمینه تعمیرات تخصصی کمپرسور های روتاری دارم.می خواستم بدونم شانسی توی الوان یا اتریش دارم.باسپاس

  پاسخ
 23. Tina گفته:

  سلام ليسانس مديريت بازرگاني دارم و آرايشگر حرفه اي هستم و ٣٢ سالمه آيا ميتونم اقامت كاري اونهم در رشته آرايشگري روداشته باشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد و مرتبط با رشته تحصیلی خود می توانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. امین گفته:

  سلام من ۳۶سالمه و فوق لیسانس آی تی و شبکه از دانشگاه سراسری با ۱۰سال سابقه تدریس و کارپشتیبانی در شرکت های مختلف.مدرک زبان هنوز ندارم. برای گرفتن ویزای کار باید از کجا شروع کنم؟آیا شانسی واسه اتریش دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. میثم گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالم هست مهندس مکانسک خودرو از دانشگاه آزاد و حرفه هایی که بلد هستم اینهاست
  سابقه کار مکانیکی
  مسلط به کامپیوتر و نرم افزارهای آفیس ، فتوشاپ ؛ کورل و …
  مسلط به سیستم های الکترونیک خودرو
  مسلط به طراحی و ساخت و تولید تجهیزات الکترونیکی
  مسلط به نرم افزار های طراحی مدارات الکترونیک مثل پروتئوس ، آلتیوم دیزاینر ، کدویژن ، کیل
  مسلط به الگوریتم نویسی و برنامه نویسی میکرو کنترلرها و PLC
  آشنایی کامل به هوشمند سازی منازل و کارگاه ها و کارخانجات
  مسلط به برق شهر و منازل و آشنایی با اکثر تجهیزات مرتبط
  مسلط به نصب و اجرای سیستم های کنترل تردد و دوربین مدار بسته آنالوگ و شبکه از اجرای فیزیکی صفر تا کانفیگ نرم افزاری و…
  ۳سال سابقه کار در اجرا و ساخت دیتا سنتر و آشنایی کامل با تجهیزات دیتا سنترها
  مسلط به اجرای سیستم های DCIM و مانیتورینگ (رصد و کنترل لحظه ای محلی و از راه دور) مراکز حساس و بزرگ با سابقه کار(شغل فعلی)
  سابقه کار در بخش R&D زیرساخت دیتا سنترها و آشنا با فرآیند تحقیقات و توسعه
  سابقه طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک کنترلی و مانیتورینگ و سنسورها به با قابلیت همخوانی پروتکل های صنعتی

  خودمم خسته شدم از اینکه حرفه زیادبلدم

  به نظر شما شرایط من برای کار تو اتریش مناسب هست ؟
  من از کار فنی ساده مثل جوشکاری و فرزکاری و کارگری بلدم تا کار تخصصی و کانفیگ نرم افزار های گرون قیمت صنعتی(مشکلم تو ایران فقط بازار کاره اصلا هم قصد مهاجرت دائم ندارم )

  زبانم ولی خوب نیست یعنی نیازی نشده که خوب باشه ولی خوب مدارک فنی و دیتا شیت هایی که میخونم رو میفهمم

  میشه راهنمایی کنید ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید و کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. محمدرضا گفته:

  سلام . من لیسانس روابط عمومی دارم میخواستم ببینم رشته تحصیلی من پذیرش می تونه داشته باشه . ۴۷ ساله هستم با دو تا بچه و ضمن اینکه کارمندم در بازار مشغول خرید و فروش هستم و حدود ۳۰۰م نقد دارم . آیا میتونم اقامت بگیرم ؟ کجا برم بنظر شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید که محدودیت سنی نداشته باشند اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. مینا گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه لیسانس حسابداری دارم البته سابقه کار خاصی ندارم و ۳ تا مدرک فنی آشپزی دارم. مایل به دریافت ویزای کار هستم. متاهلم و همسرم فوق دیپلم مکانیک. میخواستم ببینم باید چکار کنم و اینکه هر دو جدا برای ویزا اقدام کنیم بهتره یا اینکه بنده اقدام کنم ایشون به واسطه من بیان؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید مرتبط با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. bahar گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۴ سالمه و لیسانس کاردرمانی دارم و دوسال هم سابقه کار مرتبط با رشته دارم، میتونم برای ویزای کار آلمان و یا اتریش اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در صورتی که رشته تحصیلی و دانشگاه شما مورد تایید باشد و جز مشاغل مورد نیاز باشد می توانید برای این کشورها برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • ali گفته:

   سلام خدمت شما من مهندس برق هستم اینجا کار دارم ولی دوستم میخاد به اروپا یا اتریش مهاجرت کنه برای کار مدرکش هم دیپلمه ایا میشه ممنونم از شما

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک شما باید لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
 29. hani گفته:

  سلام
  من تکنسین بیهوشی هستم مدرک لیسانس دارم و تازه فارق التحصیل شدم. لیست مشاغل مورد نیاز اتریش رو مطالعه کردم و تکنسین بیهوشی جز این لیست بود. میخواستم ببینم ایا میتونم از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت به اتریش کنم.؟؟و اینکه به مدرک دانشگاهم نیاز دارم؟ چون توی دانشگاه دولتی درس خوندم باید چندسال برای دولت کار کنم تا مدرکم ازاد بشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک تحصیلی خود را نیز آزاد نمایید تا بتوانید برای اخذ ویزای جستجوی کار اقدام داشته باشید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 30. امیر گفته:

  با سلام .
  امیر هستم ۳۶ ساله متاهل دو فرزند دختر ۶ ماهه و ۸ ساله تعمیر کار حرفه ای موبایل لیسانس ادبیات فارسی ۱۲ سال گواهینامه پایه یکم بین المللی دارم. آیا میتونم جهت ویزای کار اتریش اقدام کنم؟البته دامادم آلمانیه و خواهرم هم در آلمان زندگی میکنه. ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مناسب را اخذ نمایید که برای ویزای کار اتریش باید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 31. سیامک گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس عمران و ۲۹ سال سن دارم
  ایلتس ۶.۵ نیز دارا میباشم.خواستم برای ویزای کار اتریش اقدام کنم..خواستم بدونم شرایط لازم را دارا میباشم؟؟
  به چه پارامترهای دیگری نیاز دارم؟

  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام داشته باشید و سپس به اقامت و تابعیت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 32. حسن رستمی گفته:

  سلام
  شماره تماس بدید ممنون میشم
  آیا من میتونم مهاجرت داشته باشم
  ۴۷سال سن دارم جواز تریلی سازی و اطاق کمپرسی سازی دارم و تعمیرکار انواع کامیونهای سنگین و نیمه سنگین هستم
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد که باید شرایط شما بررسی گردد که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید .

   پاسخ
 33. ندا گفته:

  سلام وقت بخیر. من ۳۰ سالمه و مدارکی که دارم کاردانی عمران .دیپلم خیاطی. دیپلم آرایشگری .مدرک گریم و شنیون .میخاستم راهنماییم کنید که راحتترین راه برای گرفتن ویزای کار و اقامت اتریش چیه؟ یا اگر با مدارکی که دارم کشوری هست که پذیرش کنه چه شرایطی داره البته از کشوارای اروپایی با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. حمید گفته:

  سلام .بنده تولید کننده اجناس مدرن و تزئینی مانند لوستر و … از جنس فلز برنز هستم .و میتونم در کشور اتریش برای حد اقل ۱۰نفر و حد اکثر ۲۰ نفر اشتغال زایی کنم .ممنون میشم جهت اخذ اقامت راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و کارآفرینی اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. سعید گفته:

  سلام یکی از اقوام من در وین کافه دارد ۳ سال است که با زن و فرزندش در وین زندگی میکند برای کار خدماتی در کافه اش به من پیشنهاد داد که اگر بتوانی به هر طریقی به وین بیایی کار و محل استراحتت به عهده من است در ضمن گفت چون دستمزد اینجا بالاست من به اندازه فقط ۱۰ یا ۲۰ ساعت کار به تو حقوق میدهم ولی در اصل تمام وقت برای من کار میکنید میخواستم در مورد چگونگی رسیدن به وین از شما نظرخواهی کنم با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. امیر حیدری گفته:

  سلام.۳۸ سال سن دارم با دو فرزند.کارمند دولت هستم با ۱۰سال سابقه.مدرک لیسانس مدیریت صنعتی.بهترین پیشنهاد شما برای اخذ اقامت اتریش چیست؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید از طریق تحصیل و یا کار و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید تا بتوانید از این طریق اقدام داشنه باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. حسین گفته:

  سلام
  من مهندسی الکترونیک دارم و حدود ۷ سال سابقه کار دارم , برای اتریش یا سوییس امکان گرفتن اقامت کار هست یا خیر ؟ اگر وجود داره چه شرایطی داره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اتریش می توانید ویزای کار را اخذ نمایید اما باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز آن را بدست آورید تا بتوانید ویزای جستجوی کار اتریش را اخذ نمایید اما برای سوئیس باید کارفرما داشته باشید تا کار مورد نظر به مدت ۶ ماه در سوئیس و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. امیرحسین گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس متالورژی دارم. ولی درحال یادگیری زبان برنامه نویسی php هستم اگر در زمینه ی برنامه نویسی یک سال هم سابقه کار داشته باشم میتونم در این زمینه ویزای کار بگیرم؟ با توجه ب اینکه مدرک لیسانسم ارتباطی با برنامه نویسی نداره. زبان آیلتس هم در اینده ی نزدیک خواهم گرفت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید متناسب با رشته تحصیلی خود ویزای کار را اخذ نمایید و متناسب با رشته تحصیلی خود نیز کار مناسب را پیدا کنید همچنین باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی را نیز دارا باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 39. شقایق گفته:

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم۲۶ سالمه.میخواستم بدونم برای اقامت کاری یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا میشه اقدام کرد؟ زبانم هم خوبه ومیتونم ایلتس بگیرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که رشته تحصیلی شما مورد نیاز آن کشور باشد همچنین باید در سیستم های امتیاز بندی قرار بگیرید و در صورتی که امتیاز لازم را کسب نمودید می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. s.a گفته:

  با سلام و عرض ادب
  استاد عزیز اگه امکانش هست در مورد هزینه تمام شده تا استقرار کامل جهت اقامت کار و بدونه دغدغه راهنمایی های لازم را عنوان کنید ممنون میشم چون بحث هزینه واسه خیلی از مخاطبان جای سوال هست
  با تشکر فراوان
  sa

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات و روزمه خود را به طور کامل بفرمایید برای دریافت اطلاعات می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. امیر حسین گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  من ۲۵ سال دارم و کارشناس رادیولوژی هستم.میخاستم ببینم چطوری و برای کجا اقدام کنم ؟یا اصلا میتونم اقدام کنم یا نه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله می توانید اقدام داشته باشید اما باید مدارک تحصیلی خود را معادل نمایید و سپس بتوانید برای کار و یا تحصیل اقدام داشته باشید همچنین باید مدرک زبان نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 42. s.a گفته:

  سلام دکتر.
  بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷ ؛ و ۵ سال سابقه کار در شرکت ملی گاز در پالایشگاه گاز واقع در بخش تعمیرات برق و همچنین مدرک آیلتس رو هم دارم با ۳۴ سال سن و مجرد اکنون شرایطی رو واسه کار در اتریش خواهم داشت یا نه و چند درصد شانس خواهم داشت.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید و ویزای جستجوی کار را اخذ نمایید اما برای اخذ ویزای کار اتریش باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیاز لازم را بدست آورید تا بتوانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. Vahid گفته:

  سلام خسته نباشین
  من فوق دیپلم برق دارم و۲۸ سال سنمه
  و مدرک سیمبانی برق از فنی حرفه ای
  و ب سیم کشی ساختمان و کارایه برقی مسلطم.
  میخاسم ببینم چه راهکاری وجود داره تا بتونم در اتریش یا المان مشغول کار شم واقامت بگیرم.
  یا حداقل چ راهکارایه دیگه ای شما پیشنهاد میکنین
  مرسی از اینکه وقت گذاشتین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید اما در حال حاضر می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید که برای تحصیل می توانید برای کشورهای هلند ، دانمارک ، مجارستان و ….. اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 44. sajad گفته:

  باسلام خدمت جناب دکتر
  من ۳۱ سال سن دارم با مدرک تحصیلی مهندسی برق قدرت،درحال حاضر مشغول بکارهستم در بخش طراحی و نظارت خطوط انتقال برق،
  ۷ سال ۵ ماه بیمه مرتبط دارم،برا اخذ ویزای کار اتریش راهنماییم کنید،خیلی،خیلی ازتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید تا بتوانید ویزای خود را اخذ نماید علاوه بر آن می توانید ویزای جستجوی کار اخذ نمایید و وارد کشور شوید تا بتوانید کار مورد نظر خود را بدست آورید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 45. .... گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده ۴۷ سال دارم
  فوق لیسانس مهندسی نفت با ۱۷ سال سابقه کار در شرکت ملی نفت ایران (در بخش فنی)
  آشنایی با نرم افزار های مهندسی نفت و کلیه سطوح از بازیافت تا استحصال فراورده نفتی را دارم
  در مورد مهاجرت از طریق ویزای کار چه شرایطی باید داشته باشم؟
  در ضمن از هزینه و مقدار سرمایه ای هم که باید داشته باشم توضیحاتی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حتما مدرک زبان ارائه نمایید علاوه برآن برای کشورهای اتریش و آلمان بهتر است سن افراد کمتر از ۴۰ سال باشد تا شانس کاریابی بالاتری داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 46. Amirreza گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من ۱۹ ساله هستم و دوره های (php,wordpress,Webdesignpack(HTML,CSS,JAVASCRIPT,JQAUERY,LESS,SASS,BOOTSTRAP و LARAVEL رو گذروندم وبرای هر درس مدرک بین المللی کانادایی همون درس رو دارم و زبانم هم در سطح قابل قبولیه و میخواستم ببینم میتونم در اتریش یا کانادا مشغول به کار بشم و حقوقی در حد گذروندن زندگی یک نفر رو دریافت کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار برای کشورهایی مانند کانادا و اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید علاوه بر آن باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد و بتوانید مدرک زبان نیز ارائه نمایید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. بیتا گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده ۲۷ سال سن دارم و مجردم
  لیسانس علوم تربیتی دارم
  و دیپلم خیاطی دارم
  برای گرفتن اقامت کاری در اتریش چقدر باید هزینه کنم ؟!
  و چه مدارکی لازم است !؟
  و چه مدت طول میکشد ؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش در ابتدا باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید و علاوه بر آن باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز اتریش باشد تا بتوانید برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 48. وحید کاوسی گفته:

  سلام
  وحید
  من کارشناسی ارشد عمران دارم و همسرم کارشناسی زیست سلولی مولکولی ، حدود ۳۰ سال سن دارم و همسرم ۲۴ سال سن دارد- خود من ۴ الی ۵ سال سابقه کار دارم در یکی از شرکت های که عضو اتاق بازرگانی ایران و آلمان، میخواستم بدونم برای ویزای کار برای کشور اتریش و حتی آلمان اقدام کنم؟ در ضمن چه مدت طول میکشد تا بتونم ویزا بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای مهاجرت به آلمان می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید که برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش باید امتیاز مناسب را کسب نمایید مدت زمانی که برای اخذ ویزا طول خواهد کشید متفاوت است و ممکن است در حدود ۱۲ ماه باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. متین مردانی گفته:

  با سلام
  من ۲۸ سال دارم و داروساز عمومی هستم و ۳ سال سابقه کار داروخانه و صنعت داروسازی دارم. همسرم هم ۴۶ سال داره و لیسانس ادبیات انگلیسی هستند و ۲۰ سال سابقه تدریس دارند. به نظر شما امکان ادامه تحصیل مجانی و اخذ مدرک PHD برای من در کدوم کشورها وجود داره؟
  همچنین در صورت عدم ادامه تحصیل، برای کار کدام کشورها مناسب تر هستند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای تحصیل و ورود به بازار کار باید در ابتدا مدرک تحصیلی شما معادل گردد و سپس بتوانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید بتوانید سوپروایزر پیدا نمایید و سپس اقدام داشته باشید
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 50. amir گفته:

  salam va mamnun babate rahnamei haye khubetun
  man nameye kar az sherekati dar otrish daram.
  Aya baraye daryafte karte RWR, madrake doctora ro bayad azad konam ya tarjomeye darotarjome kafie?
  soale dovom inke manzur az marjae saleh dar morede zir chie?
  “Document issued by the competent authority in your country reflecting the status of the university or institution of tertiary education”

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز آن را کسب نمایید اما باید بتوانید مدرک خود را آزاد نمایید تا امکان ترجمه آن برای شما وحود داسته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 51. محمد عباسي گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  بنده داراي مدرك ليسانس معماري هستم يك پايان نامه در سطح بين المللي دارم كه نظر هر استادي را جلب ميكند مدرك كامپيوتر و سازه و معماري فني و حرفه اي هم دارم زبان انگليسي هم تا چند ماه اينده تمام ميشود ميخواستم ببينم ايا ويزاي كار يا تحصيل در انگلستان كانادا يا اتريش را ميتوانم اخذ كنم و بورسيه تحصيلي چطور

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا اقدام نمایید همچنین برای ویزای تحصیلی نیز می توانید اقدام داشته باشید و کشورهای بسیاری را می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی کاملا بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. یاشار گفته:

  سلام ، من ۲۹ سالمه ، لیسانس مکانیک دارم ، حدود ۸ ساله کار تاسیسات ساختمان (آب شوفاژ فاضلاب و…) انجام میدم ، ۳ سال سابقه بیمه دارم ، زبان المانی هم دارم شروع میکنم از الان . میخوام بدونم میتونم ویزای کار بگیرم ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 53. س گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل پزشکی عمومی از مجارستان با معدل A هستم و دانشگاهم انگلیسی زبان بوده
  در حال حاضر به ایران برگشتم ,
  می خواستم بدونم میتونم برای کار پزشکی در اتریش اقدام کنم و ویزای جستجوی کار اتریش بگیرم ؟ یا مراحل دیگری لارم است ؟ همچنین با زبان انگلیسی آیا می توان در پزشکی در اتریش کار کرد؟ و سوال اخر اینکه اگر. نمیتونم کار کنم, خواندن تخصص در اتریش به چه صورت است ؟خیلی ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید همچنین باید مدرک تحصیلی شما جز مشاغل نیز باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 54. محمدرضا گفته:

  سلام من لیسانس برق قدرتم ، کارت پایان خدمت هم دارم و ۲۶ سالمه و مجرد هستم، وضع مالی مناسبی ندارم، ویزای کار یا ویزای تحصیلی بگیرم چقدر هزینه داره واسم ، ساکن شیرازم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط اخذ ویزای کار را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید اما در صورتی که سابقه کار داشته باشید می توانید برای ویزای کار نیز اقدام نمایید که البته بهتر است برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 55. منصورحاجی کرم گفته:

  سلام
  بنده ۴۹سال سن دارم ودارای مدرک مهندسی معدن -استخراج هستم و۲۰سال سابقه کاری دارم وهمسرم۴۰سال سن داردولیسانس روانشناسی بالینی راداردودارای ۲فرزندهستیم با۱۰۰ میلیون تومان میتوانیم متقاضی ویزای کاردراتریش باشیم،ازراهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز لازم را کسب نمایید همچنین بهتر است برای مهاجرت هزینه خود را افزایش دهید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. اسماعیل حق دوست گفته:

  باسلام
  من ۳۰ ساله دارای مدرک فوق‌لیسانس صنایع غذایی و همسرم ۳۳ساله مکانیک در ایران خودرو هستیم بنظر شما کدام کشور جهت اقامت وکار مناسب می باشد و چگونه میتوانیم اقدام کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان اخذ ویزای کار برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا برای شما وجود دارد که بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. علیرضا گفته:

  با سلام ببخشید با ۴۵ سال سن ودارای لیسانس کشاورزی ومدرک لوله کشی (فنی حرفه ای) وآرایشگری میشود ویزای کار اتریش گرفت؟ویا کشور دیگر.ممنون.علیرضا ازمشهد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   با مدارک فنی و حرفه ای خیر امکان ویزای کار وجود ندارد اما می توانید از روش دیگری برای مهاجرت استفاده نمایید و با مدارکی که دارید در جستجوی کار باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. Reza گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی رشته آسانسور و پله برقی هستم مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و در زمینه سرویس و نصب آسانسور فعالیت دارم و گواهینامه و کارت مهارت نصاب الکتریکال و مکانیکال آسانسور از فنی و حرفه‌ای و در حال یادگیری زبان و ۲۲ ساله هستم آیا میتوانم برای ویزای کار اقدام کنم .باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار باید شرایط شما کاملا بررسی گردد اما حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. علی فرصی گفته:

  سلام یه سوال دارم .
  ایا با مدرک فنی حرفه ای آشپزی درجه ۱ در وین میشه کار پیدا کرد و مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. reza گفته:

  با عرض سلام و تشکر از حسن پاسخگوییتون
  بنده ۲۵ سالمه لیسانس برق و سه سال سابقه کار اجرایی مرتبط با رشتم دارم ، همچنین حدود دو هزار ساعت دوره فنی و حرفه ای مرتبط دارم فارغ التحصیل دانشگاه ملی با سابقه تحقیقات میباشم ولی زبان رو چند ماهه شروع کردم و مدرک زبان ندارم ، خواستم بدونم شرایطم برا ویزای کار خوبه آیا و چه کارایی باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما بهتراست شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 61. سجاد گفته:

  با سلام و احترام
  من۳۴ ساله دیپلم برق صنعتی کاردانش دارم و حدود ۱۴ سال سابقه کار مرتبط دارم که شامل دو سال کار در نیروگاه برق و دوازده سال سابقه در شرکتی معتبر کارمند تخصصی برق و یو پی اس وشبکه های کامپیوتری هستم ، و همچنین به صورت تخصصی تعمیرات لپ تاپ و TV انجام میدم
  همسرم۳۲ ساله و لیسانس کامپیوتر و شاغل در اداره آب هستن ، فرزندی نداریم
  فعلا شروع به آموزش زبان آلمانی کردم
  آیا با این شرایط امکان گرفتن ویزای کار در اتریش را دارم ؟
  با تشکر ?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برخی اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن باید برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز نیز کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 62. علی گفته:

  سلام جناب ملک پور وقتتون بخیر. یه بنگاه کاریابی تو ترکیه هست ادعا میکنه با ۱۰ میلیون میتونه ویزای کار اتریش رو با اقامت یک ساله اوکی کنه و یه لیست از کارهایی که تو اتریش میشه بهشون مشغول شد گذاشته.البته نفرات زیادی هم تو خود ترکیه برده سر کار از این نظر راست میگه ولی اینکه میگه ویزای کار اتریش میده یکم واسم عجیبه. میخواستم ببینم نظر شما چیه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیاز کسب نمایید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 63. مسعود گفته:

  درود
  بنده ۳۷سال و همسرم ۳۰ ساله و یک دختر ۵ساله دارم
  خودم لیسانس معدن و فوق لیسانس زمین شناسی،همسرم فوق لیسانس معماری
  مدرک زبان نداریم آیا با هزینه ۱۰۰ میلیون تومان میشه ویزا تحصیلی برای اتریش بگیریم و بعد ویزای کاری اتریش بگیریم؟
  لطفا اگر راه بهتری وجود دارد راهنمایی بفرمایید؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان اقدام به روش های مختلفی را دارید اما قبل از هر اقدامی بهتر است شرایط شما به طور کامل بررسی شود تا بتوانید تصمیم درستی در باب مهاجرت داشته باشید می توانید با دفتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. مجید گفته:

  سلام
  در اتریش برای رشته های بازاریابی و تبلیغات بازارکار وجود دارد؟
  من لیسانس IT و دانشجوی ارشد بازرگانی هستم و حدود ۱۰ سال سابقه کار دارم که حدود ۴ سالش به عنوان رئیس هیئت مدیره یه شرکت کوچیک بودم و الان بعنوان سرپرست واحد بازاریابی یک شرکت هستم/

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیازات لازم آن را کسب نمایید و علاوه بر آن باید با توجه به مدرک تحصیلی خود بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید تا بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 65. علیرضا محمدی گفته:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم و مدرک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک را دارم رزومه و می خواهم بدانم جهت گرفتن ویزای کار چه اقداماتی را باید انجام دهم و در کل می خواهم بدانم امیدی به پیدا کردن کار در این کشور با مدرک بنده هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر .

  پاسخ
 66. بهمن فاتحی گفته:

  من حتی حاصرم همه کار رو انجام بدم ولی بچه هام تو کشور المان یا اتریش به تحصیلاتشون ادامه بدن .خواهش میکنم به پرسش منم پاسخ بدین .ممنونم از شما

  پاسخ
 67. بهمن فاتحی گفته:

  باسلام بنده ۴۲ ساله به همراه همسرم مربی کودکان استثنایی هستیم خواستم بدونم با پول حدود ۳۰۰ میلیون می توان با دوفرزند برای کار و تحصیل دخترام ویزای اتریش بگیرم و بعد اقامت اتریش یا نه ممنونم از شما

  پاسخ
 68. سیدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من دانشجوی دکتری انصرافی دکتری در رشته ادبیات فارسی هستم و مدرک نقش کشی و فرش بافی دارم همچنین مدرک کارآفرینی در صنایع دستی فرش با تحقیقاتی که انجام دادم اتریش و آلمان بسیار خواهان فرش دستباف هستن ۲۸سالمه آیا من میتونم اقدام کنم و دلم میخواد تحصیل در رشته ادبیات آلمانی یا شرق شناسی رو هم بخونم در این کشور لطفا راهنمایی بفرمائید. ممنونم

  پاسخ
 69. علیرضا محمدی گفته:

  با سلام من فوق لیسانس شیمی هستم و مدرک مربیگری بدنسازی درجه ۲ دارم و مدرک A2 زبان المانی رو هم دارم میخواستم بپرسم میتونم برای برای ویزای کار در زمینه با مربیگری ورزشی در اتریش اقدام کنم؟

  پاسخ
 70. سید محمود گفته:

  من ۳۲ ساله هستم.متاهل،مهندس برق قدرت،۵سال سابقه کار آزاد و۶سال سابقه کار کارمندی دارم وزبان هم بلد نیستم ولی از فامیل های خانومم تو اتریش اقامت دارن.میخوام بدونم برای اقامت ویا کار در اونجا چیکار باید بکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 71. سید نعیم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من می خواهم ویزای کار اتریش را بدست بیاورم ولی می خواهم بدونم که کدوم رشته بهتره(business) ویا (computer )
  ؟؟؟؟

  پاسخ
 72. مینو سپهری گفته:

  با سلام من خانم ۴۵ ساله هستم. نه سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم. در حال حاضر در یکی از دانشگاههای دولتی مشغولم. کارشناسی ارشدم رو سال ۸۹ از دانشگاه علامه و کارشناسی ام را در سال ۷۴ از دانشگاه تهران در رشته مدیریت منابع علمی ( یا همون علوم کتابداری و اطلاع رسانی) گرفتم. برای مهاجرت به اتریش چه راهی را بهتر می دانید. با مطالعاتم در باره این موضوع راه تحصیل ظاهرا طولانی و دردسر بیشتری برای من دارد. درباره ثبت شرکت در صورتی که ( سرمایه مورد نیاز تامین بشه) می شه بفرمایید منظور از ثبت شرکت دقیقاً چی هست؟ یعنی خودم باید یک شرکت فعال راه بندازم و مشغول بشم ، و در اینصورت هست که می تونم اجازه اقامت بگیرم؟

  ممنون از پاسختون

  پاسخ
 73. احمدرضا گفته:

  سلام و عرض خسته نباشيد
  من ليسانس مهندسي شيمي سن ۲۷ سال با دو سال سابقه كار پتروشيمي و همسرم نيز فوق ليسانس مهندسي شيمي مي باشد.
  در مورد مهاجرت ازطريق ويزاي كار چه شرايطي بايد داشته باشيم؟
  درضمن از هزينه و مقدار سرمايه اي هم كه بايد داشته باشيم توضيحاتي بفرماييد.

  پاسخ
 74. Majidsaboori گفته:

  سلام صبوری هستم دارای مدرک لیسانس ساخت و تولید هستم سنم ۳۷ سال و متعهل و دارای ۱۵ سال سابقه کار و اکنون در یک مجموعه خودرو سازی معتبر بعنوان کارشناس تعمیرات فعالیت دارم آیا بدای کار در اتریش امیدی هست و آیا میتوانم اقامت آنجا را اخذ کنم.

  پاسخ
 75. Nazemi گفته:

  باسلام
  بنده لیسانس مهندسی برق و مخابرات دارای ۱۴ سال سابقه مرتبط در شرکت مخابرات ایران( ارتباطات سیار همراه اول ) می باشم ولی مدرک زبان ندارم ولی به زبان انگلیسی مسلط هستم

  پاسخ
 76. کوروش گفته:

  با عرض سلام
  بنده دارای تخصص در رشته ی جواهر سازی وتراش سنگ قیمتی می باشم دارای ده سال سابقه کار با مدرک فنی وحرفه ایی با پروانه تولید صنایع دستی
  خواهشمند است نسبت به اخذ ویزای کار در اروپا بنده را راهنمایی فرمایید. با تشکر کوروش اریا

  پاسخ
 77. فرزاد گفته:

  باسلام درمورد ویزای کار کشور اتریش ایا اگ لیسانس فنی و سابقه شش سال بیمه و کار مرتبط باتحصیلات داشته باشی بعداز اینک وارد اتریش شدی کار هم پیدا کردی باز باید سه ماه اگهی تو اروپا بدی اگ کسی نبود…مرسی ممنون

  پاسخ
 78. عارف گفته:

  سلام …بنده ۴۳ ساله و دارای لیسانس حسابداری با ۱۴ سال سابقه کار هستم …مطلقه و در حال حاضر مجردم …آیا شانسی برای اقامت در کشورهای اروپایی دارم یا خیر ؟؟ پیشنهاد شما چیست ؟؟ البته هزینه هم برایم مهم هست .

  پاسخ
 79. امین گفته:

  با سلام
  مـن با ۳۴ سال سن، ۱۲ سال سابقه کـار در زمینه چـاپ افست و عکـاسی صنعتـی و هنـری ، داشتن ۱۱ سال سابقه بیمه
  دانشجوی انصرافی ( مدرک فعلی اینجانب دیپلم می باشد)
  اخـذ مدرک دوره های آزاد عکـاسی از دانشگاه تهـران
  اخـذ مدرک دوره های آزاد عکـاسی از مؤسسه آرمان با مهـر تأییـد وزارت علـوم
  با توجه بـه این موضوع که در گذشتـه در حرفــه های فنی دیگـری هم فعالیت داشته ام.
  آیا واجد شرایط دریافت ویـزای کـار در اتریش هستم ؟
  آیـا مواردی مـانند : فعالیـت کوهنـوردی حرفه ای و یا سفـر به کشور هـای اتحادیه اروپـا از جمله اتریش تأثیری در دریافت ویـزا دارد یا خیـر ؟

  سپاسگزارم از شما

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کاری حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز لیسانس بوده و سابقه کار نیز مرتبط با آن می باشد با توجه به شرایط شما پیشنهاد می شود از طریق دیگری برای مهاجرت اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 80. امیر گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی متالورژی دارم و در زمینه کابینت سازی هم کار کردم و اکثر مهارت های فنی مانند جوشکاری و … رو بلدم و مدرک زبان ندارم .
  آیا امکان مهاجرت کاری بر رشته بنده هست؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   چنانچه سابقه کاری خود در رشته متالورزی را ارایه نمایید می توان برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید
   بعلاوه اینکه برای ارایه این رزومه کاری می بایست بتواند ارتباط زبانی مناسبی برقرار نمایید.

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   چنانچه دارای سابق کاری مرتبط در رشته خود باشید می توانید با داشتن دانسته های زبانی مورد نیاز برای کاریابی در اتریش و یا المان اقدام کنید. همچنین به دلیل اینکه در رشته ای مرتبط با هنر تحصیل نموده اید می بایست برای اخذ ویزای کاری جاب افر یا پیشنهاد شغلی از کارفرمای خارجی داشته باشید تا بتوان مستقیم برای این امر اقدام نمود. شما می توانید برای استفاده از مشاوره تلفنی رایگان وکلای ما در این زمینه با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   راه های مهاجرت به کشور اتریش محدود بوده و شما می بایست یا برای ویزای تحصیلی اقدام کنید یا کاری و یا حتی ثبت شرکت و یا ازدواج با تبعه ی اتریشی. برای اخذ اقامت کاری دانستن زبان در حد ایلتس ۵ و داشتن سابقه کار مرتبط با رشته لیسانس می باشد.

   پاسخ
 81. سمیرا گفته:

  با سلام .من کارشناسی ارشد حقوق بین الملل خوندم و همسرم کارشناسی مکانیک و دارای یک فرزند ۴ ماهه هستم بهنظرتون برای کجا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به شرایط شما و همسرتان هم می توانید از ویزای تحصیلی استفاده نمایید و هم ویزای مار که در این راستا کشورهایی مانند آلمان ، سوئیس،اتریش، سوئد و سایر کشورهای اروپایی اقدام نماید بنابراین برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
 82. آرمین گفته:

  Ba salam. Man lisance e architecture va master e civil.geotechnic az daneshgah e azad hastam ba sabege 2sal bime va 17mah khedmat va hamchenin 2sal ba garardad ba sherkate omrani mashgole kar hastam va ielts e 6 daram.aya baraye keshvarhaye otrish va sweden mitounam eghdam konam? Darzemn sabte ekhtera ham daram.mamnounam.

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود که طبق فرمایشات شما می توانید برای کار در اتریش اقدام فرمایید بدین طریق که یک ویزای ۶ ماهه جستجوی کار اخذ می کنید جهت یافتن کار اتریش و پس از پیدا کردن کار ویزای شما تبدیل به اقامت کاری شده و بعد از سه سال کار کردن و پرداخت مالیات اقامت دائم اتریش را کسب کنید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشترو یررسی دقیق تر رزومه شما با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 83. ُSajad گفته:

  با درود و احترام

  لطفا بفرمایین با مدرک دیپلم همراه با مدرک کامپیوتر بین المللی مایکروسافت، و داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۶ یا ۷ و بدون سابقه کار ،میشه برای ویزای جستجوی کار ۶ ماهه اقدام کرد؟ لطفا فقط بهم جواب بدین میشه یا نه که برای بقیه کار ها حضوری خدمتتون میرسم.

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید خدمت شریفتان عرض کنیم که برای دریافت ویزای جستجوی کار شش ماهه در اتریش شما باید امتیازات لازم را اخذ نمایید که به ازای هر سال سابقه ی کار میتوانید دو امتیاز کسب نمایید برای اگاهی از اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق باشید
   شماره تماس :
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۷۷۲۳

   پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید شرایط شما کامل بررسی گردد تا مشخص گردد برای چه کشورهایی میتوان ویزای کار اخذ نمود حال برای اگاهی از اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۷۷۲۳

   پاسخ
 84. رامین گفته:

  باسلام. من دانشجوی کارشناسی رادیولوزهستم آیا میتوانم پس از اتمام تحصیلاتم برای ویزای کاری اتریش اقدام کنم؟آیا امکان ارسال رزومه برای بیمارستانهای اتریش وپذیرش وجود دارد؟خواهشمند است راهنمایی کنید.باتشکرفراوان.

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   امکان اخذ ویزای کاریابی اتریش در صورتی برای شما وجود دارد که حد اقل سه سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خودتان را داشته باشید.
   همچنین مدرک زبان آلمانی نیز یکی از ملزجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴وماتی است که احتیاج خواهید داشت.

   پاسخ
 85. Hosein salimi گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه دارای مدرک لیسانس مکانیک خودرو با معدل ۱۶ با یک سال سابقه کار اما مدرک زبان ندارم خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میتوانید برای کشورهایی اقدام به اخذ ویزای کاری نمائید که نیازی به مدرک زبان ندارند
   اما توجه داشته باشید که بدون دانایی زبان امکان یافتن کار بسیار پایین خواهد بود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 86. Hosein salimi گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه دارای مدرک لیسانس مکانیک خودرو با یک سال سابقه کار اما مدرک زبان ندارم خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب شما می توانید برای کشورهایی اقدام نمائید که نیازی به مدرک زبان ندارند
   اما توجه داشته باشید بدون دانایی زبان شانسی برای یافتن کار نخواهد بود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 87. حسین گفته:

  سلام من دانشجو فوق لیسانس معماری دانشگاه ازاد هستم ۲۹ ساله
  شرکت ساختمانی دارم در شمال
  میخواستم بدونم میتوانم در اتریش به تحسیل ادامه بدم؟
  مدرک لیسانسم غیر انتفای هست اما ارشد ازاد میخونم
  شرایت کار دانشجویی و یا ویزای کار مرتبط معماری چگونه میباشد
  به نرم افزارهای کاربردی معماری تسلت کامل دارم : ۳d max,revit,cad,photoshop
  نمونه کار هم زیاد دارم
  با تشکر

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.و همچنین برای مقطع دکتری نیازمند به داشتن سوپروایزر هستید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 88. mahsa65555 گفته:

  فوق لیسانس زیست شناسی با معدل ۱۴٫۸۰ از دانشگاه پیام نورتهران می باشم. ۳ سال در دفتر توریستی کار کردم و مدرک مدیر فنی تور دارم و یک سال در هتل بین المللی ۵ ستاره کار کردم.۲ تا مقاله ISI دارم.اگه میشه راهنماییم کنید چطور به کشور های اروپایی برم که هزینه ام کم باشه ؟.برام کار مناسبتره یا تحصیل؟ هزینه ش چقد میشه؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   باید خدمت شما بزرگوار عرض شود کرد که به دلیل غیر مرتبط بودن سابقه کاریتان با رشته تحصیلی نمی توانید از طریق کاری اقدام نمایید اما از طریق تحصیل می توانید اقدام نمایید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 89. almas ghashghaei گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  بنده دارای مدرک مهندسی جامدات با سه سال سابقه کار مرتبط و یکسال سابقه بیمه مرتبط در تاسیسات ،پایپینگ و جوش گاز هستم.خواهشمندم جهت اخذ ویزای کار اتریش راهنماییتان را مبذول فرمایید.
  با تشکر

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای کار در کشور اتریش اقدام نمایید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 90. سمیه گفته:

  سلام،من در رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشجو هستم، برای فوق لیسانس در کشور اتریش میتونم اقدام کنم.یا میتونم رشته داروسازی بخونم..

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود در حال حاضر جهت پذیرش در اتریش نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید اما می توانید برای کشورهای دیگری هم اقدام نمایید با توجه به شرایط شما.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 91. editor گفته:

  salam shoma mitonid baraie foghe lisanse mojadad ke dar engelestan ba sharayete ali 9 mah hast eghdam konin va baed az on ham baraie pezeshki eghdam konin va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »