مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان

بررسی مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

 • مقدمه ای بر مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

 • معرفی اولیه آلمان به عنوان یک مقصد برای کار

 • شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

 • رشته های مناسب برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

 • مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مقدمه ای بر مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان ، مهاجرت کاری به آلمان و اخذ ویزای کار آلمان با توجه به شرایط مناسب کاری در آلمان مورد توجه بسیاری از عزیزان قرار گرفته است. با توجه به نرخ پایین بیکاری در آلمان که در آخرین آمار ۳٫۴ درصد اعلام شده است، مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان اگر با مشاوره وکیل مهاجرت انجام شود می تواند به نتایج مناسبی ختم شود. در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان سوالات فراوانی وجود دارد که برخی از آن ها به شرح زیر هستند.

 • مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان  ، راههای مهاجرت به آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت ، شرایط اخذ اقامت آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان چگونه است ؟
 • شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان و قوانین کار در آلمان و شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و شرایط اخذ ویزای کاری کشور آلمان به چه شکل است ؟
 • مهاجرت کاری به آلمان و شرایط اخذ ویزای کار آلمان چگونه است ؟
 • میزان درآمد کار در آلمان و شرایط کار در آلمان برای ایرانیان و موسسات کاریابی آلمان به چه طریقی می باشد ؟ کاریابی در کشور آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان و همچنین لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸ چگونه است ؟

موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان در این مقاله توضیح داده است . شما عزیزان در خصوص راههای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان می توانید از مشاورین و کارشناسان این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان

مقاله مرتبط

لیست مشاغل موردنیاز آلمان ۲۰۱۸

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان

معرفی اولیه آلمان به عنوان یک مقصد برای کار

در ابتدای بحث مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان می توان بیان نمود که جمهوری فدرال آلمان در مرکز قاره اروپا قرار دارد. وسعت آن ۳۵/۷۱۲/۱۴۱ کیلومتر مربع است. مرزهای زمینی کشور آلمان  در حدود ۳.۷۵۷ کیلومتر است. همسایگان آلمان در شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند، در جنوب لوکزامبورگ، سوئیس، اتریش و فرانسه و در شرق لهستان و جمهوری چک هستند. دریای شمال و دریای بالتیک راه‌های آلمان به آب‌ های آزاد هستند. سواحل آبی این کشور با این دو دریا حدود ۲۳۸۹ کیلومتر است. طولانی‌ترین رودهای آلمان راین با ۸۵۶ کیلومتر، الب ۷۰۰ کیلومتر و دانوب و با هشتاد و دو  میلیون نفر جمعیت پر جمعیت ترین کشور اروپاییست.

کشور آلمان در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان و صدور ویزاها به صورت فوق العاده و ویژه برای بعضی مشاغل ویزاهای کاری صادر می نماید که از شروط اصلی آن دانستن زبان آلمانی و یا انگلیسی است اما نکته ی مثبت آن این است که مدرک زبان نیاز نیست. در ذیل ابتدا به پیشینه ی اقتصادی این کشور نگاهی کلی داریم و بعد به صورت اختصاصی به این نوع ویزا اشاره خواهیم نمود.

اقامت آلمان از طریق کار
کاریابی در آلمان
شرایط کار در آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

اخذ ویزای کار و حق کار در کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا امریست سخت اما مورد تقاضای بسیاری از اشخاص ، که برای رسیدن به این مهم ، این افراد به طرق مختلف خواهان دریافت این نوع ویزا هستند لذا باید با شرایط خاصی ویزای کاری را اخذ نمود. اما کشور آلمان به صورت سهمیه ای برای مهندسین شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان را مهیا نموده که در این راستا به دلیل حجم بالای تقاضا از سوی مهندسین، این فضا محدود بوده و ظرفیت برای انتخاب شدن محدودتر می باشد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق کار در آلمان و راههای پیدا کردن کار در آلمان ، با شماره های تماس موسسه ی حقوقی ملکپور و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیمتماس حاصل نموده و با وکلای برجسته و مشاورین متخصص در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان مشاوره ی تلفنی رایگان شوید.

آلمان پس از آمريكا و ژاپن سومين قدرت بزرگ صنعتي جهان است. بهبود وضعیت اقتصادي اين كشور پس ازجنگ جهاني دوم «معجزه اقتصادي آلمان» خوانده می شود. صنايع مهم آلمان شامل صنایع الكترونيكي, مكانيكي, مواد شيميايي, منسوجات, خوراکی و وسايط نقليه است. از آغاز دهه ١٩٨٠ رشد كلاني در صنايع تكنولوژي پيشرفته آلمان رخ داده است. کشور آلمان در داشتن نيروي كار با كمبود و پیری روبرو بوده و در این کشور تعداد بسیاری «كارگر مهمان» بويژه از تركيه و  کشورهای آسیایی به كار گماشته شده اند.

رشته های مناسب برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان رشته های مهندسی و خصوصاً رشته هایی مانند الکترونیک ، الکتروتکنیک، مکانیک، برق، مکاترونیک ، نرم افزار ، IT و … به ترتیب، در اولویت ویزای کار آلمان هستند و از شانس بالاتری برخوردار هستندشما جهت مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان نیاز به دریافت ویزای کار دارید. جهت دریافت ویزای کار کشور آلمان میتوانید مدارک خود را تکمیل نموده و در اسرع وقت اقدام نمائید.

با اینکه زبان کشور آلمان آلمانی می باشد ، مدارک زبان دیگر نظیر آیلتس یا تافل نیز برای ویزای کار این کشور پذیرفتنی است و افراد میتوانند با مدارک مشابه اقدام کنند هر چند داشتن مدرک الزامی نمی باشد.

در راستای بحث مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان می توان بیان نمود که بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها در کشور آلمان اخیرا درخواست استخدام نیروی مهندس داشته اند. کشور آلمان سومین قطب صنعتی جهان به شمار می آید و در اروپا مهندسین بسیاری طالب کار در صنایع آلمان می باشند و در بعضی موارد حتی این امکان وجود دارد که  بتوانیم طی روندی برای فردی که ویزای کار آلمان را اخذ کرده و اقدام به مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان نموده باشد شغل مربوط  با رشته ی تحصیلی و تخصصش و همچنین حقوقی قابل توجه یافت که این امر نیاز به گرفتن ویزای کار در ابتدا و در ادامه ی روند پیدا کردن شغل میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمائید.

طبیعتاً برای یافتن و مشغول به کار شدن نیازمند داشتن مدرک زبان میباشد که لزوما از شما تقاضا نمی شود. اگر مهندسین تسلط بر زبان آلمانی یا انگلیسی را داشته باشند می توانند طی یک پروسه ی ۲ الی ۳ ماهه ویزای کاری آلمان را اخذ کنند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان

توجه داشته باشید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان و اخذ ویزای کار کشور آلمان عبارتند از :

 • تکمیل فرم تقاضا
 • دو قطعه عکس ۶*۴
 • کپی صفحات ۲ و ۳ از پاسپورت متقاضی
 • شناسنامه متقاضی به همراه کپی
 • بیمه نامه
 • ترجمه ی مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی
 • مدارک تحصیلی و ترجمه ی انگلیسی یا آلمانی آنها
 • سوابق کار (در صورت وجود سابقه کار)
 • رزومه ی کامل شخص متقاضی
 • پیرینت موجودی حساب شخص متقاضی

نکته ی مهم در خصوص ویزای کار آلمان عدم نیاز به ارائه سابقه کاری بلند مدت می باشد. شما اگر سابقه ی کار چندانی ندارید مطلع باشید که این امکان وجود دارد کمپانی های بزرگ رزومه ی شما را قبول کرده و شما را استخدام نمایند.

شرایط ویزای کار آلمان
اخذ ویزای کار آلمان
شرایط اخذ بلوکارت آلمان
جمع بندی در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان

قبل از هر اقدامی از طریق ویزای کار آلمان خواهشمندیم خوب تحقیق فرمایید. یکی از راه های مهاجرت به آلمان اخذ ویزای کار در آلمان می باشد که بدین واسطه اطلاع از راهها و قوانین اخذ اقامت آلمان و همچنین راهها و قوانین اخذ تابعیت آلمان و شرایط تحصیل در آلمان را می توان از این طریق اطلاع یابید. امر مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان امری حقوقیست، شاید اصلا نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نباشد. پیشنهاد میکنیم ابتدا با وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به آلمان و یا اخذ اقامت آلمان و یا مهاجرت کاری به آلمان و یا موسسات کاریابی در آلمان و یا لیست مشاغل موردنیاز آلمان و یا ویزای کار آلمان و یا شرایط کار در آلمان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره شوید. مشاورین موسسه ی حقوقی ملکپور در سراسر دنیا و یا از طریق تماس مستقیم در شعبه مرکزی در وین اتریش در خدمت شما متقاضیان عزیز هستند تا با توجه به شرایط شما راجع به شرایط ویزای کار آلمان و راههای کاریابی در آلمان و قوانین اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و راههای اخذ بلوکارت آلمان و یا شرایط کار در آلمان شما را مشاوره رایگان کنند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

225 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. فاطمه گفته:

  سلام
  من ۳۱ سالمه .مجرد هستم. کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دارم .۸سال سابقه کار بانکی دارم. زبان انگلیسی رو هم در سطح نمره ۶تا۷ بلدم. آلمانی بلد نیستم. شانسم برای پیداکردن کار و گرفتن ویزای کاری چقدره؟؟چقد زمان و چقد هزینه میبره؟لطفا تا حدودی راهنمایی بفرمایید.
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، پروسه کاری آلمان با توجه به وقت سفارت زمانبر هست و باید برای شما برنامه ریزی بشه. اگر مدرک زبان آلمانی داشته باشید شانس ویزای خیلی بالاتر هست. رشته و سنتون مناسب هست. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. جلال گفته:

  سلام بنده دیپلم کامپیوتر هستم مدرک ماساژ بین المللی دارم و ارایشگری مدرک دارم رفیقمم ساکن المان بنظرتون میتونم ازطریق رفیق دعوت نامه کاربگیرم و کدوم کارخوبه ماساژ یا ارایشگری

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر دعوت نامه کاری شما معتبر باشه و هیچ شخص دیگه در المان اون شغل رو نخواد میشه براتون اقدام کرد. هر دو رشته شرایط مشابهی دارن و اگر هدف شما کسب درامد بیشتر هست باید حقوق ها رو مقایسه کنید.

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  محمد
  با سلام
  بنده ۲۸ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد از دانشگاه صنعتی اصفهان با مقالات ISI و ثبت اختراع و در حال خواندن زبان انگلیسی برای گرفتن مدرک تافل هستم. می خواستم بدونم در صورت گرفتن مدرک زبان آلمانی(B1) بدون داشتن سابقه کار شانسی برای گرفتن ویزای کاری آلمان دارم یا خیر؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. فرید آزاد گفته:

  با سلام و عرض احترام
  بنده ۲۸ ساله، مجرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله هستم.
  سابقه مرتبط با رشته تحصیلی اینجانب ۵ سال است که ۳ سال آن با بیمه و دارای توصیه نامه کارفرما است.
  سطح زبان انگلیسی اینجانب مناسب است و در حال آمادگی برای آیلتس هستم.
  زبان آلمانی در سطح مبتدی بوده و امکان تقویت و رسیدن به سطح مناسب در بازه زمانی درخواست وقت سفارت تا زمان مصاحبه را دارم.
  با توجه به شرایط فوق آیا امکان یافتن کار در کشور آلمان برای بنده وجود دارد یا خیر.؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته عمران باید مدارک شما معادلسازی شود تا بتوان اقدام کرد. با توجه به پروسه زمان بر وقت سفارت آلمان می توان از الان برای شما اقدام کرد.

   پاسخ
 5. عباس ویانی گفته:

  با سلام ودرود.من دیپلم حسابداری دارم ومدرک کامپیوتر از فنی وحرفه ای وولی سوابق کاری وتجربه در پوشاک است واشنای وتخصص درالگوسازی وبرش لباس واکنون کارگاه تولیدی پوشاک مجلسی زنانه دارم وبیمه کارفرمای هستم ایا من می توانم ویزای کار آلمان رابگیرم باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. محمد رضا نعیمی گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۲ ساامه و مدرک فنی حرفه ای درجه ۲ و ۱ میکانیک و همچنین درجه ۱برق خودرو دارم
  و ۸ سال هم هست دارم کار میکنم تو این حرفه و کاملا مسلط هستم . و همچنین دارم زبان انگلیسی هم میخونم و در حال تحصیل رشته جامعه شناسی دارم میخونم.. لطفا بگین چه قدر شانس دارم بتونم برم و در رابطه با حساب مالی چه قدر باید پول تو حسابم تو ایران باشه??

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در آلمان باید لیسانس داشته باشید و سابقه کارتون مرتبط به رشته تحصیلی باشه، باید هزینه های یک سال زندگی رو بزارین تو حساب

   پاسخ
 7. نوید گفته:

  با سلام بنده ۱۷ سالمه و درحال یادگیری زبان المانیم الان a2 رسیدم و علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و تخصص در زبان python برای هم تحصیل و هم کار میخواستم اقدام کنم شرایط تحصیل و کار در زمینه برنامه نویس یه توضیح میخواستم و اینکه چه کار هایی لازمه برای انجام دادن

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می تونید برای تحصیل اقدام بفرمایید و در حین تحصیل هم به صورت پاره وقت کار کنید. لطفا رو سطح زبانتون کار کنید و اینکه سعی بفرمایید با نمره خوب فارغ التحصیل بشین.

   پاسخ
 8. پوریا گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی مکانیک گرایش سیالات میخونم
  ۲۵ سالمه و تا حدودی توی شرکت های کوچیک ارایشی و دارویی داخل ایران کار کردم
  زبانم هم در حد این که بخونم و صحبت کنم متوجه میشم میخواستم بدونم شانس من چقدره بنظرتون چقدر با توجه به اقتصاد الان باید هزینه کنم
  بنظر شما من کدوم ویزار رو پر کنم تحصیلی یا کار چون من تحصیلاتم مونده و تصمیم دارم ایران تموم کنم
  لطفا منو راهنمایی کنید ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر سابقه کار سه الی پنج سال داشته باشید به نظر کار براتون خیلی بهتر هست. سطح زبانتون رو باید ببرین بالا تا شانس کاریابی زیاد بشه ، پیشنهاد ما این هست که رو زبان آلمانی کار کنید. ترم چندم هستین الان ؟

   پاسخ
 9. علی گفته:

  سلام و خسته نباشید ، من لیسانس مکانیک گرایش طراحی جامدات دارم و مسلط به نرم افزارهای مرتبط با رشته تحصیلیم، ۲۸ سال سن و در حال یادگیری زبان آلمانی هستم اما سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ام ندارم، است می توانم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته اگر بتوانید مدرک زبان در سطح B1 آماده کنید و سایر مدارک مانند سابقه کاری را تهیه کنید. شانس بالایی برای کاریابی در آلمان دارید. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه شما لیسانس هستیدو تقریبا ۵ سال گپ تحصیلی دارید برای این گپ باید نامه کاری ارائه گردد و مرتبط با رشته تحصیلی باشد.

   پاسخ
 10. وحید گفته:

  با سلام
  بنده ۳۳ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه نیوکاسل انگلستان با سابقه کار ۴ سال هستم. برای گرفتن ویزای کار آلمان چقدر شانس دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به اینکه سطح زبان شما به احتمال فراوان مناسب شرایط شما مناسب به نظر می رسد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید و امور پرونده خود را آغاز کنید

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اخذ ویزای آلمان با توجه به وقت های سفارت این کشور در ایران معمولا باید برنامه ریزی ۱ الی ۱٫۵ ساله انجام داد. با برنامه ریزی درست می توان برای این مدت اماده مهاجرت کاری به آلمان شد و از هدررفت وقت جلوگیری کرد.

   پاسخ
 11. محمد گفته:

  سلام
  ۳۲ ساله و مجردم
  ارشد برق قدرت دارم با ۴ سال سابقه ی کار با بیمه.

  اگه زبان انگلیسی با نمره ی ایلتس ۶ و مدرک زبان المانی با نمره B1 داشته باشم

  میتونم امیدوار باشم که بتونم ویزای کار آلمان رو بگیرم؟

  ممنونم

  پاسخ
 12. نسیم گفته:

  با سلام
  آیا رشته بیهوشی و مدیریت بیمه جزو رشته های لیست مشاغل آلمان در سال ۲۰۱۹ می باشد؟
  با تشکر

  پاسخ
 13. ali گفته:

  با عرض سلام
  من با مدرک مهندسی برق قدرت از یکی از دانشگاه های معتبر تهران و سابقه کاری و بیمه ۷ ساله در زمینه برق ساختمان و تاسیسات برقی در شرکت های رتبه یک ساختمانی و در حال آماده شدن برای امتحان زبان B1 و تافل و ۲۶ ساله و مجرد هستم . قبلا هم ویزای شنگن دریافت کردم . آیا امکان دریافت ویزای کار برای من جهت مهاجرت به آلمان وجود داره؟

  پاسخ
 14. السا گفته:

  سلام
  من ۳۴ ساله هستم. مدرک تحصیلیم مرمت بناهای تاریخی است. و در حوزه طراحی داخلی فعالیت میکنم. برای ویزای کاری در آلمان هم نیاز به پشتوانه مالی بالا هست؟ یعنی نمیشه اینطور قضیه رو دید که با پیدا کردن کار هزینه هام برای زندگی قابل تامینه؟! این جمله شما کمی برام گنگ بود”امر مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار آلمان امری حقوقیست، شاید اصلا نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نباشد!” که مثلا با سرمایه ۱۰۰میلیونی هم میشه به آلمان از طریق ویزای کاری فکر کرد یا بهتره برم سراغ ترکیه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای ویزای جستحوی کار آلمان باید هزینه اقامت شش ماهه در آلمان در ابتدا در حساب شما نشان داده شود مه نزدیک به ۸ هزار یورو است.

   پاسخ
 15. وحید دهقانی گفته:

  سلام وحید ۳۶ ساله دارای مدرک فوق دیپلم تاسیسات و مدارک فنی حرفه ای تاسیسات و ۱۵ سال سابقه کار تاسیسات و۸یال سابقه بیمه و مدرک تعمیر کار و نصاب پکیج .زبان نمیدانم.همسرم ۳۱ ساله دارای فوق دیپلم حسابدارای و مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر. ایا میتوانم ویزای کار المان را با کمک شما بگیرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام برای ویزای کار آلمان باید مدرک زبان داشته باشید، ما شما را می توانیم در پروسه یافتن کار یاری کنیم، لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. صادق محمودی پور گفته:

  سلام . مدرک تحصیلی دیپلم حسابداری و دارای ۱۷ سال سابقه کار در خصوص تهویه مطبوع ( سرمایشی و گرمایش) و لوازم گازسوز هستم . آیا امیدی برای کار در آلمان دارم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  متشکرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای ویزای جستجو کار آلمان باید مدرک زبان آلمانی B1 داشته باشید تا بتوان اقدام کرد، همچنین شرایط سنی شما بسیار تاثیر گذار است.

   پاسخ
 17. Mojtaba گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت شما و همکاران محترمتون
  بنده کارشناسی ارشد شیمی کاربردی دارم و الان حدود ۷ سال هست توی پالایشگاه به صورت کارمند رسمی وزرات نفت مشغول به کار هستم. عنوان کار و رشته تحصیلیمم مرتبط هستن. خواستم بدونم توی رشته من هم میشه برا کاریابی و اخذ ویزا اقدام کرد

  پاسخ
 18. مهران گفته:

  با سلام بنده دارای لیسانس پرستاری و۸سال سابقه کار بیمارستانی و۳۳ساله و متاهل. فارغ التحصیل از دانشگاه ازاد در سال۹۱و در حال یادگیری زبان المانی برای مهاجرت به المان چه روشی رو پیشنهاد میدهید با تشکر

  پاسخ
 19. جلال گفته:

  سلام و عرض ادب،۲۹ سال سن دارم مجرد،مدرک لیسانس برق_قدرت،هم اکنون شاغل پیمانی در پالایشگاە گاز عسلویه با سابقەی حدود ۳ سال،هیچ مدرک زبان ندارم،جهت ویزای کار در آلمان یا هر کشور دیگر اروپایی؟؟سپاس

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام
   مدرک زبان برای اخذ ویزای کاری لازم است چون باید بتوانید در کار با افراد کارفرمایتان مصاحبه نمایید.بهتر است زبان ظالمانی را فرابگیرید. در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. میثم نعمتی گفته:

  با سلام خدمت شما، اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات می باشم و دارای ۷ سال سابقه در شرکت نفت و سکوهای گازی خلیج فارس می باشم . آیا چنین سابقه ایی به تنهایی به منظور دریافت ویزای کار کافی می باشد ؟

  پاسخ
 21. فرهاد خدادوست گفته:

  با سلام خدمت شما، اینجانب دارای مدرک مهندسی الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی می باشم و دارای ۱۳ سال سابقه در شرکت نفت و سکوهای گازی خلیج فارس می باشم . آیا چنین سابقه ایی به تنهایی به منظور دریافت ویزای کار کافی می باشد ؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 22. پیمان اخوان سیاهکلی گفته:

  با سلام من داری مدرک حسابداری بدون سابقه ۳۴ سال سن هرکاری هم باشه انجام میدم فقط بگین چکار کنم ۱۲ سالم سابقه دفتر داری دارم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، امکان اقدام برای ویزای کار برای شما وجود داره فقط باید سایر شرایط بررسی بشه، لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 23. الا گفته:

  سلام
  من ارشد حسابداری دارم و مدرک زبان آیلتس ۷/۵ زبان آلمانی رو هم میخوام شروع کنم در حال حاضر در فیلد صادرات توی شرکت بازرگانی مشغول به کارم .۶ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی دارم میتونم ویزای کاری برای المان برای تدریس انگلیسی بگیرم؟
  با سپاس

  پاسخ
 24. بابک گفته:

  با سلام و ارادت مخلصانه
  بنده ۲۶ساله مجرد داری مدرک مهندسی برق گرایش کنترل از دانشگاه دولتی فنی مشهدو زبان b1 بدون سابقه کار چند درصد احتمال دریافت ویزا و پیداکردن کار در آلمان هستم.
  باتشکر از سایت بسیار خوبتون

  پاسخ
 25. وهاب صفدری گفته:

  سلام.بنده دارای مدرک کاردانی جوش و دارای مدرک ۱۸ ماهه فنی حرفه ای طرح ایران و آلمان با ۲۷۰۰ ساعت آموزش هستم.و ۱۱ سال سابقه بیمه و مرتبط دارم.میتوانم برای ویزا کار المان اقدام کنم .

  پاسخ
 26. امیر احمد جنگجوی گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  بنده فوق لیسانس برق دارم مدرک جوشکاری زیر اب و جوشکاری ارگون و بازرسی جوش لول دو دارم با این مدارک و مشاغل میتونم برای اقامت در المان اقدام کنم منون میشم اگه جواب بدین.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، با توجه به رشته شما شرایط کاری در آلمان بسیار مناسب می باشد. اما برای بررسی دیگر شرایط و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. نرجس پورعرفان گفته:

  سلام.بنده۳۴ساله کارشناس اتاق عمل و همسرم ۴۴ساله و دانشجوی دکترای مکانیک ساخت و تولید دستگاه هستند بنده۸سال سابقه کار دارم واستخدام دانشگاه علوم پزشکی هستم.میخوام برای کار ب المان بریم.درحال یادگیری زبان المانی هستیم.لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. فاطمه گفته:

  سلام همسر من ۲۸سالشه لیسانس کارگردانی و فوق لیسانس تهیه کنندگی از دانشگاه صداو سیمای تهران داره والان استخدام رسمی صدا و سیما هستش تقریبا ۲سال…ودر زمینه تدوین هم تخصص دارن (حرفه ای) فک میکنید شرایط اخذ ویزای کار رو دارن؟حالا آلمان …یا کانادا…یا هر کشور دیگه ای…

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. م.ل گفته:

  با سلام، بنده خانمی ۳۵ ساله و مجرد هستم، کارشناسی ارشد مکانیک خوندم و ده سال سابقه کاری در زمینه نفت و گاز دارم به همراه بیمه تامین اجتماعی، همچنین تعدادی مدرک دوره های آموزشی مرتبط با مکانیک و نیز دوره فنی حرفه ای، سابقه ی سفرهای خارجی هم کم و بیش چندین موردی دارم، همچنین در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز امارات حضور داشته ام، زبان انگلیسی در حد نیاز تقریبا بلدم اما بدون مدرک، ومتقاضی مهاجرت قانونی از طریق ویزای کاری،اولا آیا ویزای جستجوی کار برای شرایطم بهتره یا اول بگردم دنبال کار بعد اگه پیدا کنم بیام؟ دوما اینکه برخی دوستانم که پناهنده به آلمان شده اند میگویند بیا با ویزای نمایشگاهی اینجا و بعد بمون و پناهنده شو و کار پیدا کن! بهترین و کم هزینه ترین راه رو راهنمایی می فرمایید سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید با توجه به رزومه خوب و قوی که دارید امکان یافتن کار را نیز خواهید داشت برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. پری گفته:

  سلام
  خانمی مجرد و ۲۷ساله هستم با مدرک مهندسی سخت افزار و توی زمینه تحصیلیم مهارتی ندارم… دو سال سابقه بیمه ب عنوان منشی ی دفتر مهندسی عمران دارم
  و در حال حاظر کار بافندگی قالی انجام میدم بدون بیمه،
  زبان انگلیسی هم در حد کم بلدم…
  میتونم برای ویزای جستجوی کار در المان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. ساحل گفته:

  سلام و وقت بخیر
  خانم ۴۲ ساله و مجرد با ۱۶ سال سابقه کار (۱۶ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی) در زمینه مدرک فوق دیپلم و لیسانسم (طراحی و نقشه کشی صنعتی) هستم. کارشناسی ارشد مکانیک گرایش طراحی کاربردی هم دارم. درحال یادگیری زبان آلمانی هم هستم (تا A2 خوانده ام و تصمیم به ادامه زبان هم دارم). آیا برای ویزای کاری میتونم اقدام کنم؟
  پیشاپیش بابت لطف شما جهت راهنمایی سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. علی گفته:

  با سلام
  علی هستم ۲۷ سال لیسانس علوم ازمایشگاهی و خانمم ۲۵ لیسانس علوم ازمایشگاهی ۰سابقه ۲ سال کار در بیمارستان ۰ایا شرایط ویزای کاری المان رو داریم ؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. هادی گفته:

  سلام آقای ملکپور
  بنده ۳۳ساله دارای مدرک لیسانس برق از دانشکده دولتی شیراز هستم و حدود دو سال در یک شرکت مرتبط با رشتم کار کردم که ۶ماه ان با بیمه بوده ولی الان حدود یک سال است که در برق ساختمان مشغول کار هستم البته با بیمه و دارای سه مدرک فنی حرفه ای هستم
  در ضمن در حال گرفتن مدرک زبانb1 نیز میباشم
  حال سوال من این است که به عنوان کسی که مدرک تحصیلی لیسانس دارد در سفارت نمیگویند که برق کار ساختمان در حد مدرک شما نیست و نمیتوانید ویزای کاری المان را بگیرید
  با تشکر از زحمات شما

  پاسخ
 34. علی ابراهیمی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید؛
  من و خانمم هردوتا لیسانس علوم ازمایشگاهی و من فوق لیسانس بیوشیمی عمومی و خانومم فوق لیسانس ایمونولوژی داریم؛میخوایم برای ویزای کار در اتریش یا آلمان اقدام کنیم؛(درصورت داشتن شرایط ویزای کار)
  در این رابطه چندتا سوال داشتم:
  ۱.اگر یکیمون ویزای کارش قبول بشه ایا نفره بعدی(همسر) میتونه تویه اون فرصت شش ماهه جهت کاریابی همراهش باشه(یعنی تویه اون شش ماه همراهش به اتریش یا المان سفر کنه)؟
  ۲.ایا در طول مدت پنج سال ماندن در المان یا اتریش جهت گرفتن اقامت میشه تویه این پنج سال به ایران هم سفر کرد؟و اینکه به ایران رفت و آمد داشت؟

  ۳.ایا برای گرفتن ویزای کار باید به کشور المان یا اتریش هزینه ای هم پرداخت کرد؟(غیر از حساب بانکی)

  از راهنمایی ها و مطالب خوبتون کمال تشکر رو دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارید باید در ابتدا تنها وارد کشور شوید در صورتی که کار مورد نظر خود را بدست آوردید می توانید در خواست همراه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. علی فضیلت فر گفته:

  سلام
  من مهندس برق هستم ۳۶ ساله ۱۷سال سابقه دارم در زمینه های اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی وبرق ساختمان وحدودا ۱۵ مدرک معتبر حرفه ای هم دارم ولی مشکل زبان را دارم آیا بدون زبان راهی برای من برای ویرای کار هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و کار مورد نظر خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. محمد گفته:

  سلام من مدرك فني حرفه اي دوخت و طراحي لباس دارمً ١٥سال سابقه دارمً ايا ميتونم براي مهاجرت در المان اقدام كنم يا كشور ديگه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. علی گفته:

  با سلام و احترام
  من و همسرم در صنعت پتروشیمی کار می کنیم. مدرک تحصیلی من کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد(۱۳۹۱) و همسرم کارشناسی صنایع غذایی(۱۳۹۱) و کارشناسی ارشد محیط زیست شاخه آب و فاضلاب از دانشگاه آزاد(۱۳۹۶)می باشد.بنده ۱۲ سال سابقه کار دارم(۹ سال در واحدهای عملیاتی تولید محصولات پلیمری و به عنوان اپراتور ارشد سایت و ۳ سال هم در واحد تضمین کیفیت و سیستم های مدیریت یکپارچه) و همسرم ۵ سال(۵ سال سابقه کار به عنوان کارشناس بهداشت محیط و کارشناس بهداشت حرفه ای).مدرک زبان نداریم.لطفا درباره میزان شانس مهاجرت به آلمان و دریافت ویزای کار با شرایط ذکر شده راهنمایی بفرمایید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که ۶ ماه فرصت دارید تا بتوانید کار مرتبط با رشته خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. مهران دست پاک گفته:

  باسلام
  مهران هستم
  لا مدرک مهندسی دریایی از سازمان کشتیرانی ایران
  آیا با دارا بودن بیست و سه سال سابقه کاری شانسی برای گرفتن ویزای کار از آلمان و مهاجرت خودم و خانوادم برای ما وجود داره یا خیر
  ممنون ازاینکه راهنمایی میفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. فرناز گفته:

  با سلام و احترام
  خانم ۳۰ ساله مجرد،دکترای مهندسی دارم از دانشگاه معتبر. متاسفانه سابقه کار ندارم‌. آیا میتونم بدون سالقه کار برای ویزای کاری آلمان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید سابقه کار نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. سعیده گفته:

  با سلام.وقت بخیر .خانم و ۳۳ سال سن دارم .مدرک کارشناسی پرستاری و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط و بیمه دارم .مدرک ایلتس ۵و نیم دارم.متاهل هستم و همسرم کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی با ۷ سال سابقه کار و بیمه مرتبط داره .میخواستم شانسم برای دریافت ویزای کار المان چقدر هست و کل پروسه در صورت مواجه نشدن با مشکل چقدر طول میکشه‌.سپاس از وقتی که صرف میکنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مناسب را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. محسن گفته:

  سلام
  محسن هستم ۳۸ساله دارای مدرک مهندسی تکنولوژی جوش و دارای ۱۳سال کار اجرایی در پروژه های گازرسانی بعنوان ناظر و ناظر ارشد متاهل دارای یک فرزند

  پاسخ
 42. اشکان گفته:

  سلام و وقت بخیر بنده دارای مدرک کارشناسی میکروبیولوژی هستم عموی من سالیان زیادی هست که در المان زندگی میکنه و دارای جایگاه بالایی در رابطه با مهندسی پزشکی شرکت دارو سازی هستند.امکان دریافت دعوت نامه برای کار و بعدش تابعیت گرفتن المان برای من هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. رسول گفته:

  با سلام بنده ۷سال است در ضمینه صنایع برودتی و حرارتیفعالیت میکنم و تنها مدارک من فنی حرفه ای میباشد که بالای ۹۰۰ ساعت کلاس مرتبط است سن من ۳۶است و متأهل لطفا من رو در مورد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار و یا هر مورد بهتری که راه دارد راهنمایی بفرمایی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. reza گفته:

  سلام خسته نباشید . رشته مکانیک هستم به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم و میشه گفت مشکلی ندارم شاید خیلی از دوستان این شرایط داشته باشن تنها مشکل من و یا شاید بقیه از نظر مالی هست شما در مطالب سایت گفتین نیازی به هزینه زیاد نیست خواستم سقف هزینه ها رو بدونم ؟؟ و اینکه بعد از گرفتن اقامت دولت المان تن به وام دادن میده؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در صورتی که سابقه کار داشته باشید می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید هزینه های زندگی خود را نیز تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. امین گفته:

  با سلام من پسری ۲۴ ساله هستم مدرک لیسانس مهندسی صنایع پلیمر از دانشگاه دولتی دارم در حال گذراندن کلاس زبان B1 هستم ۱ سال هم سابقه کار در شرکتی مربوط به رشتم دارم ولی بیمه برام رد نشده در آلمان اقوام درجه ۱ هم برای ساپورت دارم میخواستم بدونم ویزای کار آلمان و میتونم بگیرم. و چقدر احتمالش هست که کار پیدا کنم و مبلغی که برای موجودی حساب شخصی هست باید چقدر باشه؟
  ممنون از توجهتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام میتوانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید همچنین باید بتوانید هزینه های زندگی ۱ سال خود را نیز تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. شهیاد شریفی گفته:

  با سلام خدمت جناب دگتر ملک پور و تشکر از مطالب پر با شما.
  من شهیاد ۴۶ سال سن دارم و مدرک کارشناسی مهندسی شیمی و کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرزی رو دارم یکبار موفق به گرفتن ایلتس ۶ شدم ولی موعد اون گذشته و به راحتی میتونم ایلتس ۶٫۵ رو کسب کنم ۱۸ سال سابقه کار در سطوح مختلف پالایشگاه نفت رو دارم از پایین ترین سطح تا سطح مدیریت پروزه و دارای گواهی یکساله MBAاز دانشگاه تهران می باشم لطفا راهنمایی فرماید ایا شانسی برای مهاجرت کاری به المان دارم یا نه وچطور باید اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما با توجه به شرایط سنی که وجود دارد احتمال ریسک در اخذ ویزا و کاریابی را خواهید داشت که بهتر آیت با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 47. ریتا گفته:

  سلام من ۴۵ سالمه و مدوسال پیش فوق لیسانس گرفته ام و مکی خواهم پذیرش دکترا بگیرم از آلمان و خانواده ام را ببرم ممنون می شوم کمکم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید همچنین باید پروپوزال ارائه دهید تا امکان اقدام را داشته باشید اما در ابتدا باید فرد اصلی اقدام نماید و وارد کشور شوید و سپس همراهان می توانند وارد کشور شوند برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. منصور گفته:

  باسلام
  برای رفتن به کشور آلمان واینکه اونجا مشغول به کار بشی حتما باید ویزای کار داشته باشی یا راه دیگه ای هم هست
  ایا باداشتن مدرک سیکل میتوان در آلمان مشغول به کار شد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز. باید بتوانید ویزای جستجوی کار را اخذ نمایید که حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا امکان اخذ ویزا وجود داشته باشد .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید رزومه کاملی از خود را بیان بفرمایید اما برای ویزای کار باید بر اساس مدرک تحصیلی و دانشگاهی خود اقدام نمایید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید که حداقل مدرک شما باید لیسانس باشد و بتوانید مطابق با مدرک تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. Hemen گفته:

  سلام آقا دکتر خسته نباشید من فوق لیسانس الکترونیک هستم البته در رشته ی فنی مهندسی الکترونیک گرفتم ایا می شود با ویزای کار آلمان در یک شرکت معتبر کار کرد. ممنون می شم جواب بدی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و از این طریق وارد بازار کار شوید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 50. محمد گفته:

  با سلام
  من لیسانس آی تی از دانشگاه آزاد هستم با معدل ۱۵
  حدود ۷ سال هم سابقه کار با شرکت های معتبر داخلی رو دارم به عنوان توسعه دهنده نرم افزار یا به اصطلاح خودمون برنامه نویس
  حدود یک ماه هم هست با یک شرکت ترکیه ای به صورت دورکاری در حال همکاری هستم
  همسر من لیسانس گرافیک هست ولی بدلیل اینکه تا سه ماه دیگه مادر میشه امکان کار نداره
  بنده ۳۳ سال دارم و همسرم ۳۱ سال
  در ضمن من مدرک زبان ندارم، درواقع زمانی برای مهاجرت اقدام کردم ولی به خاطر مسائلی کنسل کردم در همان دوران آزمون تستی تافل رو بالای ۹۰ شدم و اگر فرصت سه ماهه ای داشته باشم همچنان میتونم این نمره رو توی تافل اصلی بگیرم
  کیس ما برای ویزای کاری در آلمان به چه صورت هست
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای ویزای کار آلمان ( جستجوی کار ) اقدام نمایید و از این طریق مهاجرت داشته باشد که برای برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 51. صدف گفته:

  با سلام
  من از طریق کشور المان ویزای کارم اماده هست و الان فقط منتظرم تا مدرک تخصصیم که توی ایران امتحان دادم اماده بشه.میخواستم بدونم اگه بخوام سفارت وقت بگیرم چقد طول میکشه و چه مدارک دیگه به جز ویزای کار که از المان برام در خواست شده احتیاج دارم؟و اینکه حتما باید مدرک زبان المانی از گوته هم داشته باشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز تمامی مدارک تحصیلی و کاری شما مورد نیاز است همچنین دوره های تخصصی در صورتی که گذرانده باشید نیز می تواند موثر باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. shokooh sheykhipoor گفته:

  قانون باور می گوید… ؟!
  هر چیزی را که عمیقاً باور داشته باشیم به واقعیت تبدیل می شود. شما آنچه را که می بینید باور نمی کنید بلکه آن چیزی را می بینید که قبلاً به عنوان باور انتخاب کرده اید . پس باید باورهای محدود کننده ای را که مانع موفقیت شما هستند شناسایی کنید و آن ها را از بین ببرید .

  عرض سلام ، ادب و احترام ویژه دارم خدمت جناب آقای دکتر امیرمحمد ملک پور عزیز و گرامی و تیم محترم همراه

  به جهت پاسخ دهی های خیلی سریع، خیلی مفید و دقیق جناب آقای دکتر ملک پور عزیز و گرامی کمال تشکر و قدرانی را دارم، در یکی از فایل های صوتی از جنابعالی شنیدم ، که فرمودید : عزیزانی که به جهت جستجوی کار وارد کشور آلمان می شوند ، می بایستی با داشتن اُمیدهای واقعی وارد این کشور بشوند! به راستی که این جمله را باید با طلا نوشت!
  همه آمال و آرزوها و تمامی اهداف ریشه در باور و اُمید های ما دارند . پس شایسته است با داشتن اراده ی قوی با گام های محکم و با داشتن اُمیدهای واقعی جهت جستجوی کار پس از انجام مقدمات اولیه پا به این کشور بگذرانند .

  من شکوه شیخی پور ( کمک جراح چشم پزشکی ) علاقمند و مصر به مهاجرت به کشور آلمان از طریق ویزای جستجوی کار به همراه همسر و فرزندم هستم و در حال حاضر نیز پیگیر اُمور مهاجرتی خود هستم.
  علی ایحال با عنایت به مراتب فوق، از محضر جناب آقای دکتر امیر محمد ملک پور عزیز و گرامی در خصوص سفارت آلمان و ویزای جستجوی کار این کشور از جنابعالی چند سوال به شرح زیر دارم :
  ۱ – آیا اخذ وقت مصاحبه در این سفارت جهت تحصیل، جستجوی کار، الحاق همسر و فرزند و غیره تفکیک شده می باشد؟ بعنوان مثال اخذ وقت مصاحبه برای ویزای تحصیلی شلوغ تر از ویزای جستجوی کار می باشد؟
  ۲ – با توجه به شلوغ بودن سفارت آلمان ، اخذ وقت مصاحبه ( ویزای جستجوی کار ) چند ماهه می باشد؟
  ۳ – در زمان مصاحبه ، ارائه مدرک زبان آلمانی الزامی می باشد؟ چه نوع مدرکی؟
  ۴ – سفارت پس از مصاحبه ، پاسخ و نتیجه آنرا معمولاً چه زمانی اعلام می نماید؟
  ۵ – سفارت پس از اعلام نتیجه مصاحبه ، چه مدت زمان بعد ویزا را ارائه می نماید؟
  ۶ – متقاضی پس از دریافت ویزا چه میزان فرصت دارد تا به کشور آلمان عزیمت نماید؟

  در پایان ضمن آرزوی اوقاتی خوش ، مجدداً از زحمات و خدمات شایسته و درخشان جنابعالی و تیم همراهتان کمال تشکر و قدرانی را دارم و از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت روزافزون برایتان مسئلت دارم.

  بی صبرانه مشتاق جواب جنابعالی هستم.
  ( ارادتمند شما – شکوه شیخی پور )

  پاسخ
 53. امین گفته:

  سلام اقای دکتر واقعا ممنون بخاطر این همه لطفو مهربونیتون . واقعا باید به دستان شما بوسه زد بابت الطاف بی کرانتون. آقای دکتر من لیسانس مکانیک دارم با گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد و مخترع یه نوع موتور هستم با مکانیسم مغناطیسی . و مسلط به نرم افزار تخصصی solid works برای طراحی قطعات و المان های خودرو. اینکه فرمودین میشه در کمپانی های بزرگ خودرو سازی مثل بنز و پورش و.. کار پیدا کرد ایا واقعیت داره ؟ یا فقط یک رویاست؟ اقای دکتر برای این کار چه باید کرد؟ اول باید ویزا گرفت وارد خاک آلمان شد بعد با شما قرارداد کاری بست جهت کار در این کمپانی ها؟ یا اینکه مثل ایران ورود به این کمپانی ها جز محالات هستو بدون داشتن آشنا راه بجایی نمیشه برد. خواهش میکنم بفرمایید چطور و چگونه؟ از صفر تا صد ماجرا چکار باید کرد. و مورد بعد اینکه من خیلی تو ایران از آلمانی ها و اخلاق نژاد پرستانشون دارم میشنوم و اینکه همش میگن نمیشه با آلمانی ها کار کردو خیلی بد اخلاقو نژاد پرستانه رفتار میکنن . ایا واقعا اینطوره؟ اگه اینطوره چرا پس ویزای کار صادر میکنن و از سایر کشورا درخواست نیروی کار دارن؟ مرسی منتظر پاسختون هستم. بسیار ممنونم از شما.

  پاسخ
 54. سارا گفته:

  با سلام من كارشناس مددكاري و ارشد مطالعات خانواده هستم آيا شرايط كاري برايم در آلمان هست؟ لطفا راهنمايي كنيد.

  پاسخ
 55. omid گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی دارم.سابقه کاری ندارم. زبان انگلیسی در حد متوسط و زبان آلمانی رو در حد مقدماتی می دونم. آیا می تونم ویزای کاری آلمانو بگیرم؟ آیا از شرایط فوق لیسانس مجدد اطلاعی دارید؟

  پاسخ
 56. Samira servati گفته:

  همسرم در رشته ماشین سازی گرایش خردایش معادن ب صورت تجربی جز بهترین ها و داری چند نشان تقدیری از معادن و اتحادیه ماشین سازان میباشد اما مدرک تحصیلی او سیکل است ودارای سابقه کاری بالا با ۳۲ سال سن آیا شانس گرفتن کار و ویزای کاری را دارد؟همچنین خودم داری مدرک تخصصی موزدایی و سابقه کار بالا دارم و علاقه مند ب ادامه تحصیل با مدرک دیپلم و کار میباشم چطور میتوان اقدام کرد

  پاسخ
 57. majid khaki zamani گفته:

  سلام من لیسانس مکانیک دارم به صورت پاره وقت نقشه کشی صنعتی کار کردم آلمانیم در حد مبتدی بلدم می خواستم واسه ویزای کار اقدام کنم می تونم امیدوار باشم که ویزا بهم بدن ؟

  پاسخ
 58. M.m گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. من ۲۸ ساله هستم و دارای مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی در رشته آسانسور می باشم و سه سال سابقه کار مرتبط نیز دارم. همسرم دارای مدرک لیسانس رشته IT از دانشگاه غیرانتفاعی بوده و دارای ۹ سال سابقه کار مرتبط نیز هست.آیا ما می توانیم از طریق ویزای کاری اقدام به اخذ ویزای آلمان نماییم؟؟؟

  پاسخ
 59. حسن ز گفته:

  سلام خسته نباشید اینجانب پسری ۲۲مدرک تحصیلی دیپلم کار دانش کامپیوترقصد مهاجرت به آلمان برای کار اگه بشه تحصیل لطفا راهنمایی مراحل مهاجرت را به من بگید باتشکر

  پاسخ
 60. حسن ز گفته:

  سلام خسته نباشید من پسری ۲۲ ساله دیپلم کامپیوتر هستم قصد مهاجرت آلمان دارم راهنمایی کنید لطفا برای کار چکار انجام دهم باتشکر

  پاسخ
 61. شادی فقیه گفته:

  درود بر شما.
  همسر من لیسانس نرم افزار کامپیوتر داره و به مدت ۱۲ سال سابقه در یک اداره دولتی در رشته مرتبط مشغول به کار هست . ایشون متولد ۲۵ شهریور ۱۳۵۸ هست (فعلا۳۷ سال) .
  من ۳۰ ساله و دارای مدرک لیسانس حسابداری و هیچ سابقه کاری ندارم.
  ما یک دختر داریم که مهر ماه ۶ سالش تمام میشه . و به زبان انگلیسی بصورت مبتدی آشنایی داریم .
  میخواستم بدونم با این شرایط امکان اقامت کاری در آلمان ، اتریش یا یکی از کشور های اروپایی وجود دارد ؟

  پاسخ
 62. ali .sn گفته:

  سلام
  من کارت مهارت فنی حرفه ای بناءی را دارم ،میخواستم بدونم میتونم ویزای کار المان یا استراایا رو بگیرم .ممنون میشم راهنمایم کنید.

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کار استرالیا می بایست واجد شرایط کثیری باشید. همچنین برای ویزای کار المان می بایست کارفرمایی شما را واجد شرایط تشخیص داده سپس برای اخذ ویزا اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل کنید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 63. افروز گفته:

  سلام، روز بخیر
  میخواستم ببینم آیا شما دعوتنامه تجاری آلمان هم میگیرید؟ برای آدم معتبری میخواهم و کلیه شرایطش عالی هست ولی برای ویزای مولتی میخواهیم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شما برای دریافت پاسخ می بایست با ما تماس حاصل نموده و شرایط فرد موردنظر را اعلام بفرمایید. تا بررسی های لازم صورت پذیرد.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 64. محمد رضا گفته:

  سلام .من ۲۷ سالمه و لیسانس برق هواپیما دارم.اتوکد کار و مدرک تراش کاری از فنی حرفه ای و الان در کارگاه صنعتی کار می کنم.زبان متوسط.آیا میتونم برای کار در آلمان یا اقامت اقدام کنم ؟و باید از کجا شروع کنم؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما با وجود شرایط لازم و سابقه کاری قابل قبول شما می توانید برای ویزای کار آلمان اقدام نمایید با اخذ این ویزا شما می توانید به مدت شش ماه در کشور آلمان اقدام به یافتن شغل مناسب رشته خود نموده و اقامت کاری شخود تمدید نمایید
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه و شروع کار می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 65. محمد گفته:

  سلام
  من کارشناس مهندسی برق- الکترونیک و کارشناس ارشد مهندسی مکاترونیک از دانشگاه آزاد دارم با معدل ۱۵ و ۲ مقاله ISI
  ۶ سال هم سابقه کار مرتبط دارم و بیمه
  ۲۹ سالمه با نمره آیلتس ۷
  اما آلمانی بلد نیستم .
  به نظر شما با توجه به اینکه آلمانی بلد نیستم شانس گرفتن ویزای کار دارم ؟
  اگر بله ، آیا امکان کاریابی هم وجود داره ؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام احترام
   باید پیرو فرمایشات شما عرض کنم که شما شانس گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان را دارید که به مدت ۶ماه می باشد در این ۶ماه می توانید به دنبال کار بگدید پس از پیدا کرن کار می تونید ویزای خود را به اقامت کاری تبدیل کنید.همچنین اگر سوالات بیشتری دارین می توانید با موسسات همکار آقای ملک پور تماس بگیرید و با مشاورین خبره مشاورین رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 66. شهاب گفته:

  با سلام من مهندسی عمران گرایش سد و شبکه دارم دو سال سابقه سرپرستی و نظارت دارم و همه کارهای اجرایی ساختمان را بلدم برای ویزای کار آلمان میتونم اقدام کنم موفق میشم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شرایط شما به عنوان دارا بودن حداقل پیش نیاز ها همچون مدرک تحصیلی و سابقه کار مناسب بوده و می توانید برای ویزای جستجوی کار المان اقدام نمایید. منتهی باید تا حد قابل قبولی دانسته های زبانی را نیز به رزومه خود افزوده و سپس برای این امر اقدام نمایید. برای اطلاع بیشتر در این زمینه از مشاوره رایگان تلفنی وکلای ما بهره مند گردید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۰۲۱-۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱-۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 67. Farzin گفته:

  Ba salam khedmate hozare mohtaram va khaste nabashid.
  Injaneb Madrak Tahsili reshteie Dandanpezeshkiro az keshvare Romani ( ke ozve etehadieh EU hast ) daryaft kardam , va hata madareke tahsilim dar Alman morede taeide shode va man hamchenin iek sal dar alman zendegi va zabane almani khundam vali dar emtahane zaban sharkat nakardam .
  Hamchenin man daraie ghardad kari daram .

  Aia mitavan bedune madrake zaban vase Blue Card eghdam kard ?
  Aia man be hamrahe khanumam baiesti che maraheli ro enjam bedim ?
  Aia mitavanid be ma komak konid ?

  Ba tashakor !
  Dr. Firoozi Farzin

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما باید عرض کرد چنانچه ظرف یکسال بتوانید مالیات دهید می توان برای بلو کارت المان اقدام نمود. نکته مهم اینکه می بایست برای در یافت ان مدرک زبان المانی ارایه نمود. چنانچه بتوانید مدرک B1 ارایه کنید مکفی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاورین ما بهره مندد شوید.

   پاسخ
 68. کیوان گفته:

  سلام من دانشجوی ترم آخر مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد خمینی شهر(اصفهان)هستم.میخواستم بدونم مدرک دانشگاهم معتبر هست یا نه؟درضمن متاهل هم هستم خانمم رو چجوری میتونی ببرم؟البته بعد سربازی

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   مدرک دانشگاهی شما برای دانشگاه های آلمان معتبر و مورد تایید می باشد.
   برای بردن همسر خود نیز می توانید درخواست ویزای همراه بدهید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 69. mohammadrosta گفته:

  باسلام خدمت شما.من کارشناسی مکانیک دریایی میخونم.میخواستم بدوناصلا شرایط انجام کار واسه من در المان هست؟اگه هست یا اگه نیست درچه کشوری قادر به اقامتم با توجه به رشته ام؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ شما امکان اقدام برای اخذ ویزای کاری آلمان را خواهید داشت البته اطلاع داشته باشید که این ویزا در واقع ویزای جستجوی کار است و شما شش ماه وقت دارید شغلی در آلمان بیابید برای فعالیت در این رشته می توانید برای ویزای تحصیلی انگلیس یا استرالیا و یا کار در کانادا نیز اقدام نمایید همچنین ویزای کار افریقای جنوبی پیشنهاد خوبی برای شماست
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 70. رها گفته:

  با درود به شما
  همسرم مهندس مکانیک با ده سال سابقه ی کار در زمینه ی خودروسازی زبان انگلیسی در حد خیلی عادی میدونه میخواستم بدونم میتونیم برای ویزای کار در آلمان اقدام کنیم من و فرزندمون هم مشمول این ویزا میشیم از زحمات شما صمیمانه سپاسگذارم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساندهمسر شما می تواند برای ویزای کار آلمان اقدام نمائد به شرط اینکه سن ایشون زیر ۳۸ سال باشد ولکن ویزای ایشون همراه ندارد
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 71. علیرضا گفته:

  سلام. برای اقدام از طریق ویزای کار حتما باید تحصیلات دانشگاهی داشت یا با مدرک دیپلم هم میتوان اقدام کرد؟

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه اکثر ویزاهای کاری بر اساس امتیاز محاسبه می شوند
   شانس اخذ آن با مدرک دیپلم پایین می باشد
   پیشنهاد می شود از دیگر انواع ویزاها استفاده نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما برای ویزاهایی تحصیلی برای بسیاری از کشورها می توانید اقدام نمائید
   ابتدا باید شرایط شما به طور کامل بررسی گردد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 72. امین گفته:

  سلام
  من لیسانس نفت دارم و چندین نرم افزار مرتبط با رشته ام رو گذروندم .ولی سابقه کار ندارم .میخواستم بدونم میتونی ویزای کاری در آلمان رو بگیرم؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   امکان اخذ ویزای کاری در صورتی برای شما وجود دارد که بتوانید از آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید.
   در غیر این صورت می توانید از طرق دیگر که هزینه پایینی دارد مهاجرت نمایید..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 73. سهيل يزدانى راد گفته:

  من ليسانس الكترونيك هستم و ٥ سال سابقه كارى در زمينه تجهيزات پزشكى-آزمايشگاهى دارم. لطفا منو راهنمايى كنيد. با سپاس

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با شرایطی که شما دارید بهترین راه حل برای شما دریافت ویزای جستجوی کار می باشد که برای بررسی شرایط خود و اگاهی از اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   برای اینکه ویزای کاری آلمان را دریافت کنید احتیاج به سطح مشخصی از زبان انگلیسی یا آلمانی خواهید داشت و شرایط دیگری که در صورت داشتن آنها موفق به اخذ ویزای کاریابی آلمان می گردید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 74. محمد گفته:

  با سلام
  اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید بنده مبتلا به بیماری ام اس هستم. در صورت اقدام به مهاجرت میخواستم بدونم کشورهای اتحادیه اروپا تقبل هزینه دارو را خواهند کرد. در ایران ماهیانه ۲ میلیون تومان هزینه داروی بنده می باشد.

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   شما می توانید برای ویزای درمانی کشور انگلستان اقدام فرمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 75. عیسی گفته:

  سلام من مهندس مکانیک با سه سال سابقه کار هستم خواستم . خواستم شرایط اخذ ویزای کاری آلمان رو بدونم. ممنونم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   اگر شما متقاضی ویزای کاری آلمان هستید دارا بودن رشته ی مهندسی مکانیک با سه سال سابقه ی کاری به اضافه ی مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی در صورتی که زیر ۴۰ سال باشید امکان پذیر خواهد بود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 76. ستایش گفته:

  سلام من رشته برق گرایش کنترل خوندم مدرک plc هم دارم میخواستم بدونم امکان مهاجرت برای کار به آلمان را چقدر دارم و آیا با هزینه این امکان میتونه بیشتر بشه یا نه

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت اقدام برای ویزای کار آلمان مدرک تحصیلی شما قابل قبول می باشد اما یکی دیگر از شرایط دیگری که می بایست موجود باشد سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی شماست در صورت وجود سابقه کاری حداقل سه سال می توانید ویزای کار آلمان را اخذ نموده و به مدرت شش ماه در این کشور کار مورد نظر خود را بیابید
   جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 77. ali گفته:

  سلام من ۲۳ سالمه کارشناسی رشته الکنروتکنیک از دانشگاه ازاد دارم. سابقه کاری ندارم در این رشته .
  ایا امکان گرفتن دعوت نامه کاری هست ؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   رشته شما از جمله رشته های پر کاربرد و پر درامد برای مهاجرت می باشد.
   در صورتی می توانید به صورت کاری مهاجرت کنید که از کشور مقصد پیشنهاد کاری داشته باشید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 78. سرور گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من دکترای بیوتکنولوژی صنعتی دارم و ۴۰ ساله و مجرد می باشم ایا این امکان هست که بتوانم ویزای کار کشور المان را دریافت کنم یا خیر
  ضمنا من به انگلیسی و روسی هم مسلط هستم و می توانم در زبان المانی هم ظرف مدت ۳ ماه کمی پیشرفت کنم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با توجه به جمیع شرایط شما شانس بالایی برای دریافت ویزای جستجوی کار در المان را دارید+
   لذا به شما پیشنهاد میگردد برای بررسی شرایط کلی خود و کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در این زمینه با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 79. اسماعیل رضایی گفته:

  سلام من میخوام برای ویزای کاری برای آلمان شهر وسل به همراه همسرم اقدام کنم فوق لیسانس آی تی سیستمهای اطلاعاتی دارم مدرک آیلتس هم دارم میشهلطفا کمک کنید ک هرچه سریعتر ویزا رو بگیرم

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز با موسسه تماس حاصل فرمایید و شرایط شما توسط مشاورین موسسه بررسی می شود و شمارو در این زمینه راهنمایی میفرمایند

   پاسخ
 80. ع ن گفته:

  با سلام بنده فوق ليسانس برق قدرت با ۱۷ سال سابقه در يك شركت تخصصي دولتي و با معدل ۱۸ بدون مقاله ميتونم براي تحصيل دكترا در آلمان و يا كار در يك شركت مربوط به تخصص خودم براي اخذ اقامت اقدام كنم در ضمن متاهل هم هستم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید برای ویزای جست و جوی کار در آلمان اقدام بفرمائید
   برای مقطع دکترا نیاز به هماهنگی با اساتید راهنما در آلمان وجود دارد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 81. علي گفته:

  سلام
  ايا براي راننده پايه يك در المان شراط كار موجود است
  من با بيست سال سابقه كار باانواع ماشين سنگين و داراي گواهي نامه و دفترچه كار بين المللي مي باشم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری آلمان نیاز به مدرک دانشگاهی می باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 82. سهراب بریموندی گفته:

  با سلام و درود.
  من کارشناسی نقشه کشی صنعتی هستم.تقریبا ۹ ساله که تو کار بازرسی جوش فعال هستم و سابقه کاری دارم.و تمامی مدرک جوش و بازرسی جوش رو دارم.یکی دو تا شرکت مشاوره هم ثبت نام کردم برا کار در آلمان.خواستم بدونم حتما مدرک B1رو باید داشته باشم یا راهی هست که بشه تو آلمان مدرک B1 رو گرفت.منظورم اینه که بعد از گرفتن ویزا و رفتن ب آلمان همچین کاری امکان داره؟سپاس فراوان دارم ازتون

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما برای مهاجرت کاری به آلمان می توانید با مهارت زبان انگلیسی هم این اقدام را آغاز نمایید در واقع یکی از شروط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مدرک زبان آلمانی در سطح ابتدایی و یا مدرک زبان انگلیسی در سطح متوسط است لذا در حال حاضر شما شانس خوبی جهت اخذ ویزای کار آلمان خواهید داشت
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 83. Alireza khalili گفته:

  باسلام.بنده جوشکار ارگون و برق و co2هستم .چهار سال سابقه دارم مدرک بین المللی دارم. ۳۰سالمه.مدرک تحصیلی دیپلم دارم .

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 84. محسن گفته:

  با سلام
  بنده مدرک فوق دیپلم مدیریت دارم میتونم برای ویزای کار به المان اقدام کنم ؟؟ الان حسابدار ی شرکتم چند سال هم رستوران داشتم
  سوال بدی اینکه منظور از پیرینت حساب چیه ؟؟؟؟موجودی میخان یا کارکرد حساب ؟؟؟؟
  در این مورد هم یه توضیحی بدین لطفا

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشیدو منظور از گردش حساب پیرینت موجدی حساب شما در چند ماه اخیر هست.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 85. یاسر گفته:

  سلام ، بنده لیسانس طراحی و نقشه کشی صنعتی دارم و حدود ۱۰ سال سابقه کار در صنایع هوایی را دارم و مدارک (گواهینامه) چند رشته را که گذرانده ام هم موجود میباشد ، برای اخذ ویزای کاری مرتبط با رشته ام در آلمان میتوانم اقدام موثر داشته باشم …. ممنون میشم ….

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای کار در کشور آلمان اقدام کنید که این فرصت ویژه را موسسه حقوقی ملک پور بدون نیاز به مدرک زبان برای شمافراهم می آورد برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 86. رضا گفته:

  من کاردانى نقشه بردارى راه ساختمان,سازه هاى صنعتى….. و مهندسى عمران دارم,با ۱۵ سال سابقه کار,۳۸ سالمه,متاهل,قصد مهاجرت به آلمان از طريق کارفرما را دارم,شما ميتونين کمکم کنين,البته براى نروژ اقدام کردم کارفرما هم پيدا شد ولى ميگفتن ۱۰روزه بايد نروژ باشه که امکانش نبود,لطفا راهنماييم کنين

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   میتوانیم شما رابرای اخذ ویزای کار در آلمان یا اتریش یا کشورهای خارج از اتحادیه اروپا راهنمائی نمائیم
   توصیه مینمائیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 87. سارا گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشيد. نباشید.همسرمن ۱۳ سال سابقه کار در قسمت ولو شاپ پالایشگاه را دارندامامدرک تحصیلیشون دیپلم. . میخواستم بدونم شانس اینو دارند که ازطريق ویزای کار اقدام به مهاجرت به آلمان و کار در این کشور را بکنند؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت کار در آلمان و اتریش داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 88. میلاد گفته:

  سلام خسه نباشیر،ممنونم از اطلاعتتون قفط یه جای داستان برام مبهم موند…نگفتید در حالت دهوتنامه معمولی کاری برای آلمان شرایط خود شخص مهاجر چی باید باشه ؟؟ من شوهر خواهرم شرکت به اسم خودشون دارند در آلمان و سیتیزن هم هستند..شرکت هم قدرتمند هست زیر نظر بهزیستی پالمان هست.می خوان برای من دعوتنامه بفرستند منتاها من مدرکم دیپلم هستش.می خواستم ببینم آیا شرایط مدرکی هم داره این نوع دعرتنامه؟؟ یعتی می تونن برای من بفرستنتد؟؟ مثلا صندوق داری یا هر چیز ذیگه ای مق بشه منو ببدن.امکانش هست؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز بله می توانند برای شما دعوتنامه را ارسال کنند و شرایط خاصی برای مدرک ندارد
   شما می توانید با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 89. محسن گفته:

  سلام. من کارشناس ارشد الکترونیکم و میخوام برای تحصیل در مقطع دکترا در کشور آلمان اقدام کنم ولی معدل دوره ارشدم از ۱۶کمتره. اگه یه مقاله خوب و درست و حسابی براشون بفرستم میتونم برای پذیرش امید داشته باشم؟ و اگر درهرصورت نتونم برای دکترا پذیرش بشم بازم برای دوره ارشد اقدام میکنم ولی شرایطشو نمیدونم و نمیدونم در حدود چقد پول نیاز هست؟

  پاسخ
 90. farnoosh گفته:

  با سلام وخسته نباشید,همسر من مدت یکسال در پروژه ای در کیش مشغول به کار هستن مدتی است شرکتی پیشنهاداتی به انها داده که برای کار انها را به المان میفرستن و برای رفتن انها مبلغ ۲۰م وام به انها تعلق میگیرد که این مبلغ وام را از حقوق انها در المان کسر میکند همسرم برای اخر ماه برای دیدن کار به المان میرود,چون ویزای کاری گرفتن هر سه ماه به ایران میایند,من نگرانم این شرکت ممکنه کلاهبرداری بکنه بعد یکسال میتونن خانواده رو ببرن,تعهداتی هست این شرکت گرفته,ممنون میشم ج بدید

  پاسخ
 91. ولی گفته:

  سلام
  من رشته مدیریت دولتی در پیام نور تمام کردم و ۵ سال هم سابقه کار دارم می خواستم بدونم می تونم در رشته مدیریت منابع انسانی یا ام بی ای در کارشناسی ارشد ادامه تحصیل نمایم .

  پاسخ
 92. editor گفته:

  salam sharayete akhze visa dar alman yekam sakht shode va shanse kami hast va shoma mitonin baraie keshvar haie ke shansesh bishtar hast eghdam konin, shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »