مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و بررسی آن

 • مهاجرت به فنلاند و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به فنلاند و شهروندی فنلاند و تابعیت دوگانه
 • مهاجرت به فنلاند از طریق تولد
 • مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به فنلاند از طریق کار
 • مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به فنلاند و هزینه زندگی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به فنلاند ، اخذ اقامت و تابعیت فنلاند و طرق مختلف اخذ اقامت فنلاند در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است. در مورد مهاجرت به فنلاند سوالات فراوانی وجود دارد که در ادامه آن ها را برای شما بیان می کنیم.  فَنلاند کشوری است در شمال اروپا روی طول جغرافیایی ۲۲ تا ۳۲ درجه و عرض جغرافیایی ۶۰ تا ۷۰ درجه. کشور فنلاند از شمال با نروژ، از شرق با روسیه و از غرب با سوئد همسایه‌ می باشد. خلیج بوتنی در غرب، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد. فنلاند کشور دریاچه و جنگل است. ۱۰ درصد خاک آن رادریاجه پوشانده و ۷۳ درصد آن را جنگل. رشته کوه‌های آن اغلب در نیمه شمالی واقع شده‌اند. معمولا برای مهاجرت به هر کشوری ۶ راه معمول وجود دارد، مهاجرت به فنلاند نیز از شش طریق انجام می شود که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

از راه هایی دیگر مهاجرت به فنلاند استفاده از ویزاهای کاری که به شکل های مختلفی از این تایپ ویزا خواهد بود به عنوان مثال ویزاهای کاری در هر کشور به شکل های مختلفی از قبیل ویزای جستجوی کار فنلاند و دعوت نامه کاری می باشد ، یکی دیگر از راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند ویزای سرمایه گذاری می باشد که همانند کشور های دیگر راه های متفاوتی برای این فیلد مهاجرتی وجود دارد ، مانند ثبت شرکت ، کار آفرینی ، خرید ملک …. به طور کل مهاجرت و رسیدن به اقامت دائم در کشور فنلاند از طریق ازدواج نیز امکان پذیر می باشد .

قرار داشتن یک سوم از خاک فنلاند در بالای مدار قطب شمالی، این کشور را پس از ایسلند ، به شمالی‌ترین کشور جهان مبدل ساخته‌است. در شمالی‌ترین نقطه فنلاند تابستان‌ها خورشید برای ۷۳ روز غروب نمی‌کند و همه ی ۲۴ ساعت هوا روشن است. در زمستان‌ها هم ۵۱ روز خورشید طلوع نمی‌کند.

در رابطه با مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و همچنین پناهندگی در فنلاند نیز توضیحات کاملی خواهیم داد تا در مورد تمامی راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند اطلاعات کلی به دست آورید و از مشاوران و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبرترین موسسه حقوقی در خاورمیانه مشاوره رایگان اخذ نمایید .

مهاجرت به فنلاند و سوالات مطرح شده در مورد آن

 • مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت فنلاند ۲۰۱۸ چگونه است ؟

 • از هزینه های زندگی در کشور فنلاند در هنگام مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۸ اطلاعاتی دارید ؟

 • راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند کدام است ؟

 • راههای مهاجرت به فنلاند از جمله تحصیل در فنلاند و یا کار در فنلاند و یا سرمایه گذاری در فنلاند و یا ثبت شرکت در فنلاند و یا خرید ملک در فنلاند و یا تمکن مالی در فنلاند و یا ازدواج در فنلاند و یا تولد فرزند در فنلاند کدام است ؟

مهاجرت به فنلاند تابعیت دوگانه در فنلاند و شرایط از دست دادن تابعیت

تابعیت دوگانه در فنلاند : با تغییراتی که در ۱ ژوئن ۲۰۰۳ اتفاق افتاد، اخذ تابعیت کشور دیگری توسط یک شهروند فنلاندی به معنای از دست دادن تابعیت فنلاند نیست. کسانی که قبل از این تاریخ تابعیت خود را از دست داده اند می توانند دوباره برای اخذ تابعیت فنلاند اقدام کنند. همچنین فرزندان آن ها نیز می توانند مجددا برای اخذ تابعیت فنلاند اقدام کنند.

اخذ تابعیت فنلاند از طریق خوگیری: کسانی که بتوانند شرایط زیر را فراهم کنند می تواند برای تابعیت فنلاند از طریق خوگیری اقدام کنند.

 • ۵ سال سکونت پیوسته در فنلاند
 • ۷ سال سکونت در فنلاند از سن ۱۵ سالگی که ۲ سال آن به صورت پیوسته باشد.
 • دانش حداقل از زبان های سوئدی یا فنلاندی

از دست دادن تابعیت فنلاندی:

اگرچه تابعیت دوگانه در فنلاند مجاز است اما کسانی که تابیعت کشور دیگری را داشته و تابعیت فنلاند را اخذ کنند در صورت نداشتن ارتباط نزدیک با فنلاند در سن ۲۲ سالگی تابعیت خود را از دست می دهند.

منظور از ارتباط نزدیک به شرح زیر است:

 • تولد در فنلاند و اقامت تا سن ۲۲ سالگی
 • سکونت ۷ ساله در فنلاند یا دیگر کشورهای شمال اروپا

تابعیت فنلاند را می توان به صورت داوطلبانه نیز لغو کرد اما باید در ابتدا ثابت کرد که تابعیت کشور دیگری برای شخص وجود دارد.

مهاجرت به فنلاند از طریق تولد

قانون اهدای تابعیت در فنلاند از طریق خون می باشد و به شرح زیر است:

 • مادر شخص تابعیت فنلاند داشته باشد.
 • پدر شخص شهروند فنلاند باشد و والدین ازدواج کرده باشند.
 • پدر شخص فنلاندی باشد و فرزند خارج از رابطه ازدواج متولد شده باشد اما ازدواج ثبت شده باشد.
 • پدر شخص که قبل از تولد فرزند فوت کرده باشد و تابعیت فنلاند را داشته باشد و قبل از تولد فرزند با مادر او ازدواج کرده باشد.
 • شخصی که در خارج از فنلاند متولد شده باشد اما پدر او فنلاندی باشد می تواند برای تابعیت فنلاند اقدام کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت فنلاند از طریق تولد

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

در ادامه بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند لازم به ذکر است که ویزاهای ازدواج و نامزدی نیز یکی از راه های رسیدن به اقامت دائم و مهاجرت به فنلاند می باشد ، در اگر کسی با فردی که تبعه کشور فنلاند میباشد عقد یا ازدواج کند میتواند به اقامت این کشور دست یابد ، در واقع این هم یکی از راه های مهاجرت می باشد ، افراد میتوانند در صورت ازدواج با هم دیگر عقد نامه خود را هریک به سفارت کشور خود برده و برای این امر اقدام نمایند ، در واقع فردی که با یک تبعه فنلاندی ازدواج میکند میتواند برای گرفتن ویزای این کشور اقدام نماید . این راه نیز یکی از سریعترین راه های رسیدن به اقامت کشور فنلاند و مهاجرت به فنلاند می باشد .

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و قوانین مهاجرت تحصیلی به فنلاند و اخذ ویزای تحصیلی فنلاند هستید و اگر می خواهید با قوانین و اه های مهاجرت تحصیلی به فنلاند و اقامت بعد از تحصیل در فنلاند را داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط  اخذ اقامت فنلاند و مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و شرایط اقامت دانشجویی درفنلاند و هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق کار

در واقع این تایپ ویزایی از راحت ترین ویزاها برای دست یافتن به اقامت کشور فنلاند می باشد ، کسی که قصد اخذ ویزای کار کشور فنلاند را دارد در چند حالت میتوانمد به این امر دست پیدا کند ، در حالت اول دریافت دعوت نامه کاری از کشور فنلاند می باشد ، فردی از یک کار فرما در این کشور دعوت نامه کاری دریافت میکند میبایست شرایط اخذ این دعوت نامه را پشت سر گذارد ، این دعوت نامه در مرحله اول به مدت ۳ ماه در این کشور آگهی خواهد شد در صورت اینکه کسی شرایط این کار را نپذیرفت در مرحله دوم می بایست این نامه کاری ۳ ماه در تمامی کشور های اتحادیه اروپا آگهی گردد در صورت عدم نیاز این کار شما شرایط رسیدن به این ویزای کاری را خواهد داشت. در زیر نمودار نرخ بیکاری در کشور فنلاند را مشاهده می کنید:

نمودار نرخ بیکاری در کشور فنلاند

مقالات مرتبط با مهاجرت به فنلاند از طریق کار

ویزای کار فنلاند
مهاجرت به فنلاند از طرق کار
چگونگی مهاجرت کاری به فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

در ادامه بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند می توان بیان نمود که ویزاهای سرمایه گذاری نیز جز راه هایی می باشد که به اقامت دائم در این کشور ختم خواهد شد ، البته به دلیل بالا بودن شرایط و هزینه های سرمایه گذاری ، پیشنهاد بر این می باشد که کسانی که قصد سرمایه گذاری در کشور فنلاند را دارند در مرحله اول از یکی از ویزاهای کاری یا تحصیلی اقدام نمایند و در صورت نداشتن شرایط این ۲ تایپ ویزا برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایند .

سرمایه گذاری در فنلاند
ثبت شرکت در فنلاند
اخذ اقامت فنلاند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل

کشور فنلاند نیز همانند کشور های دیگر  دارای نظام آموزشی به صورت بین المللی می باشد و دانشجویان هر هر کشور می توانند برای پذیرش این کشور اقدام نمایند ، در رابطه با مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند به این صورت است که  تا سال ۲۰۱۷ در واقع همین امسال نظام آموزشی این کشور به صورت رایگان ارائه آموزش داده میشد ولی امسال نظام تحصیلی فنلاند برای تحصیل در فنلاند نیز همانند آلمان در سال ۲۰۱۷ به صورت هزینه تحصیلی و شهریه ارائه مییشود ، این کشور جز بهترین نظام های آموزشی دنیا می باشد ، در واقع سطح آموزش در تمامی دوره های تحصیلی این کشور از دوره کالج و تمامی مقاطع دانشگاه در سطح عالی ارائه میشود ، در باب مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و بحث تحصیلی باید گفت که تحصیل در فنلاند نیز میتواند راهی باشد تا فرد متقاضی از این طریق به اخذ اقامت دائم فنلاند دست یابد ، در واقع کشور فنلاند نیز از طریق تحصیل اقامت خواهد داد و فرد محصل میتواند بعد از گذراندن مقطع تحصیلی و دریافت کار و تغییر ویزای خود به کار به اقامت دائم فنلاند دست پیدا کند ، به صور معمول هم بعد ۵ سال تحصیل در این کشور شرایط اخذ اقامت در فنلاند امکان پذیر می باشد .

دوره های تحصیلی فنلاند
تحصیل در دانشگاه های فنلاند
بورسیه تحصیلی در فنلاند
تحصیل دکترا در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی

در حال حاضر پناهندگی از راه هایی می باشد که در حال حاضر شاهد آن هستیم که در سراسر جهان خیلی از افراد از این راه اقدام به مهاجرت میکنند ، در واقع پروسه پناهندگی شرایط بسیار گسترده ای دارد که در حال حاضر شاهد این می باشیم که خیلی از افراد برای رسیدن به پناهندگی دست به راه های مختلفی میزنند تا به این امر دست پیدا کنند . به دلیل گستردگی  در باب مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور فنلاند در مقاله ای دیگر در این موضوع میتوانید اطلاعات مکفی به دست آورید .

مقاله مرتبط

پناهندگی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند و بررسی هزینه های زندگی در فنلاند

در متون پایین به هزینه های اقلام مصرفی در کشور فنلاند اشاره خواهیم کرد که در بحث مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند لازم است که ذکر گردد :

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی و تحصیل در فنلاند

مقاله مرتبط

کار ضمن تحصیل در فنلاند

مقاله مرتبط

شرایط کار دانشجویی در فنلاند

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به فنلاند و سخن پایانی در این مورد

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با راه های مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند و چند راه مختلف مهاجرتی و اخذ اقامت کشور فنلاند آشنا سازیم و راه های مختلفی از جمله اخذ ویزاهای تحصیلی ویزاهای کاری ، ویزاهای سرمایه گذاری ، اخذ ویزا از طریق ازدواج و نامزدی فنلاند آشنا سازیم تا اطلاعاتی کلی در باب این موارد به دست آورید ، در واقع شرایط مهاجرت به کشور فنلاند از این تایپ ویزاها امکان پذیر می باشد . شما عزیزان اگر می خواهید از چگونگی اخذ اقامت فنلاند و شرایط مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند آگاه شوید و با هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند و یا شرایط تحصیل در فنلاند و یا کار در فنلاند و یا ازدواج در فنلاند و یا تولد فرزند در فنلاند و در نهایت شرایط اخذ اقامت فنلاند آگاه شوید می توانید با کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص چگونگی مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

70 پاسخ
 1. شیدا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دانشجوی سال آخر مهندسی کامپیوتر یکی از دانشگاه های سراسری تهران هستم .
  خواستم‌بدونم با یک مدرک تافل خیلی خوب ، میتونم واسه ی مستر اقدام کنم ؟ و اینکه بعد ۲ سال که مستر تموم شد امکان گرفتن اقامت هست ؟ چون توی متن زده بود ۵ سال اقامت تحصیلی منجر به گرفتن اقامت میشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما ایده آل می باشد بله امکام اقدام دارید. برای اخذ اقامت دائم بایستی در ابتدا کار پیدا کنید و اقامت کاری دریافت نمایید. معمولا کشورها بعد از ۵ سال به شما اقامت دائم می دهند.

   پاسخ
 2. فریماه گفته:

  سلام من پرستار ۲۳ ساله و مجرد هستم یک سال از طرحم مونده با پشتوانه مالی ۶۰ میلیون و زبان انگلیسیم در حد متوسطه میخوام برای کاربه فنلاند مهاجرت کنم چیکار باید بکنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما برای کار نیاز به معادلسازی مدرک دارید توصیه می شود از طریق تحصیلی برای اخذ اقامت فنلاند اقدام نمائید تا فرصت معادلسازی مدرک را د اشته باشید .برای این منظور می بایست پشتوانه مالی خود را تقویت نمائید .

   پاسخ
 3. محمدجواد گفته:

  با سلام من ۲۵ سالمه و لیسانس آموزش زبان انگلیسی و ۵۰ ملیون سرمایه دارم ایا مهاجرت به فنلاند برای من امکانپذیره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام عرض ادب
   دوست عزیز سن شما برای تحصیل در فنلاند مناسب هست ولی می بایست پشتوانه مالی خودتون رو افزایش بدید.

   پاسخ
 4. rezai گفته:

  سلام و وقت بخیر بنده ۳۲ ساله لیسانس فناوری اطلاعات و همسرم فوق دیپلم هستند یک فرزند ۴ ساله هم داریم با توان مالی ۲۰۰ میلیون چطور می توانیم به فنلاند مهاجرت کنیم
  با تشکر از راهنمایی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری فنلاند شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید .با توجه به رشته تحصیلی شما که از رشته های پر نیاز در اکثر کشورهاست ، توصیه می شود برای ویزای جست و جوی کار آلمان و اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 5. صلاح خضری گفته:

  سلام.من مهندسی نقشه برداری دارم با ۱۸ سال سابقه کاری.۴۶ ساله هستم متاهل با همسر و یک دختر ۸ ساله
  چگونه میتوانم به فنلاند مهاجرت کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت دوست عزیز با توجه به سن شما اخذ ویزای تحصیلی و کاری برای شما با ریسک بسیار بالائی همراه هست. هرچند برای احذ ویزا ی کاری در فنلاند می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید.لطفا شرایط همسرتان را بفرمائید ممکن ست که ایشان شرایط مهاجرت را به عنوان نفر اصلی داشته باشند .

   پاسخ
 6. حسین گفته:

  سلام و خسته نباشد.
  میخواستم بدونم از طریق مهارت برنامه نویسی و طراحی وب میشه در کشور فنلاند اقامت گرفت؟
  سرمایه هم ندارم . مدرک کارشناسی تجارت الکترونیک دارم.
  لطفا بهم بگید چند درصد احتمال داره به من اقامت بدن.
  متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری فنلاند شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید. رشته تحصیلی شما از رشته های دارای بازار کار خوب در اتریش و آلمان می باشد که شما با ویزای جست و جوی کار در این کشورها می توانید به دنبال کار بگردید و کار پیدا کنید .

   پاسخ
 7. سمیه گفته:

  باسلام
  من لیسانس هوشبری هستم ۲۶ سال سن دارم
  ۴ سال سابقه کار دارم
  متاهل هستم و یه فرزند ۴ ساله دارم
  همسرم هم ۲۸ ساله و دیپلم هستن ۱۰سال سابقه کار به عنوان تکنسین داروخانه دارن
  سطح زبانمون متوسط هستش
  و ۵۰۰ میلیون سرمایه داریم
  ایا امکان مهاجرت به فنلاند برای ما وجود داره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از انجا که رشته های پیرا پزشکی نیاز به معادلسازی مدرک دارند توصیه می شود که از طریق تحصیلی اقدام نمایید تا ضمن تحصیل فرصت معادلسازی مدرک را داشته باشید.امکان اخذ پذیرش تحصیلی برای شما و همسرتان وجود دارد .

   پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب .
  من ۲۳ سالمه و مجرد. لیسانس رشته عمران دارم و زبانم در حد متوسط ولی مدرک نگرفته ام هنوز . از نظر سرمایه هم ۷۰۰ ملیون دارم. چه روشی برای مهاجرت به فنلاند پیشنهاد میکنید
  با سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که برای اخذ اقامت کاری فنلاند می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید روش تحصیلی برای شما گزینه مناسبی خواهد بود چرا که علاوه بر تحصیل در مقطع مستر و فرصت کاریابی ،یکسال پس از فارغ التحصیلی می توانید در این کشور حضور داشته باشید و به دنبال کار بگردید.

   پاسخ
 9. نگین گفته:

  با سلام ممنون از مطالب مرتب و منظم و کاملتون
  من لیسانس حسابداری از دانشگاه پیانم نور هستم ازدواج کرده ام و بچه نداریم .خیلی کم حسابداری کار کردم و میکنم. عاشق پختن کیک و شیرینی هستم و در حال گذروندن دوره های متفاوت در این زمینه هستم .و بعضی وقتا هم کار کیک و شیرینی های تولد و فانتزی انجام میدم
  همسرم تربیت بدنی خوندن توی دانشگاه آزاد
  زبان من در حد متوسطه ولی استعدادش رو دارم و همسرم ضعیفه زبانش
  انشالله حضوری میایم پیشتون ولی چون مطالب رو خوندم به طور خلاصه گفتم یه راهنمایی بگیرم ازتون اینجا که چیکار میشه کرد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز اتفاقا رشته مورد علاقه شما از رشته های دارای بازار کار خوب در اروپا است ولی از این طریق نمی توانید ویزا بگیرید. بهترین گزینه برای شما اخذ پذیرش تحصیلی می باشد . شما و همسرتان چند ساله هستید ؟چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 10. علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من ۴۴ سالمه و تخصص کاریم اتو سرویس و بالانس خودرو هست و ۲۰ سال سابقه کاری و سرمایه ۷۰۰ میلیونی دارم و همسرم نیز دارای مدرک دانشگاهی پروتز دندان هست.
  کدام روش مهاجرتی را پیشنهاد میکنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری شما نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت .برای اخذ اقامت تحصیلی همسر شما نیز نیاز هست که از شرایط ایشان به طور کامل مطلع باشیم . ایشان چند ساله هستند وآیا مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
 11. رویا گفته:

  با سلام، من ۵۵ سالم است لیسانس مدیریت بازرگانی ، پسرم دانشجوی سال دوم دانشگاه تهران مهندسی شیمی دارای رتبه ۶۵۰ و جزء ۱۰ نفر اول دانشکده است برای اخذ ویزای تحصیلی در همین مقطع تحصیلی فرزندم چه گونه می توانیم اقدام کنیم؟ زبان انگلیسی ایشان بسیار عالی می باشد، سرمایه ما ۵۰۰ میلیون می باشد.
  با سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
 12. لیدا گفته:

  با سلام، همسر من ۳۳ساله ولیسانس حسابداری و دارای ۴سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه هست، من هم ۳۰ساله و کارشناس ارشد زمین شناسی با سابقه کار غیرمرتبط و بدون بیمه هستم، همسرم برای گرفتن مدرک زبان به تازگی اقدام به گذراندن دوره ۴ماهه کرده، یک فرزند ۴/۵ساله هم داریم، سرمایه ما هم حداکثر ۲۰۰میلیون تومان هستش، از نظر شما و با توجه به شرایط و سرمایه ما کدام کشور سریعتر بهتر ارزانتر خواهد بود؟ و کدام روش مناسبتر هست؟ پیشنهاد خود را بفرمایید،

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای مهاجرت کل خانواده سرمایه کم هست و بهترین روش کاری یا تحصیلی هست. در مرحله اول برای کار اقدام بفرمایید و به این صورت که یکی از عزیزن در ابتدا اقدام میکنه و سپس همسر و فرزند به ایشون اضافه میشن برای ، المان و کانادا در صورت اخذ مدرک زبان میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 13. مانی گفته:

  باسلام من ۱۵ ساله هستم آیا مادر بزرگ من که شهروند فنلاندی هست و اقامت فنلاند رو داره میتونه برای من دعوتنامه بفرسته و آیا زود قبول میشم و شهروند فنلاندی میشم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، این که مادر بزرگ شهروند فنلاند هستن تاثیر چندانی در روند شما نداره و خود شما باید مجموعه از شرایط رو داشته باشید. البته تاثیر مثبت رو نباید نادیده گرفت ولی شما خودتون باید در این کشور یا کار کرده باشید یا تحصیل و بیمه و مالیات پرداخت کرده باشید. با توجه به سن اگر برای تحصیل اقدام کنید بعد از چند سال میشه برای اقامت دائم و پاسپورت اقدام کرد.

   پاسخ
 14. سعيد گفته:

  سلام خسته نباشيد من درحال حاضر سرباز هستم و مدرك كارشناسى تعميرونگهدارى هواپيمارو دارم ميخواستم ببينم ميتونم به فنلاند برم؟؟البته تحصيلى چون فك كنم هزينه اش كم تر باشه

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در فنلاند باید پیشنهاد کاری داشته باشید برای تحصیل هم می تونین اقدام کنید، مدرک زبان و سنتون رو بفرمایید که بشه دقیق تر راهنمایی کرد

   پاسخ
 15. بهادر گفته:

  سلام بنده کارشناسی مددکاری اجتماعی دارم
  ۵ سال هست عضو فدراسیون بین المللی مددکاری هستم
  و الان هم دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی هستم
  آیا از طریق مدرکم میتونم در فنلاند برای ویزای کار اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در فنلاند باید پیشنهاد کاری داشته باشید، چرا برای کشورهای نظر اتریش آلمان اقدام نمی فرمایید ؟ این کشورها پیشنهاد کاری نمی خوان و شما یک مدت رو به دنبال کار در آلمان سپری می کنید.

   پاسخ
 16. سامان گفته:

  سلام
  من ۴۵ سالمه و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته کسب و کار الکترونیک از دانشگاه شهید بهشتی هستم. متاهل و دارای یک فرزند. سرمایه ۵۰۰ میلیون هم دارم . تخصص اصلیم هم در حوزه IT هست با بیست سال سابقه . من چطور می تونم تابعیت فنلاند را بگیرم؟ برادر خانم من نیز در نروژ هست. از سال ۲۰۱۲ اقامت دایم داره

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اخذ تابعیت فنلاند شما باید در ابتدا با استفاده از یکی از طرق مهاجرت به فنلاند اقدام به مهاجرت کنید. بعد از گذشت چند سال زندگی در فنلاند وابسته به راه ورود شما و پرداخت مالیات و بیمه می توانید تابیعت فنلاند را کسب کنید. برای تحصیل شما می توانید در ابتدا برای اخذ پذیرش اقدام کنید و سپس ویزای تحصیلی فنلاند را کسب کنید و برای کار نیز باید از این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید.

   پاسخ
 17. حامد فیروزمکان گفته:

  درود من آشپز حرفه ای هستم چطوری میتونم فنلاند یا انگلیس کار پیدا کنم و اقامت بگیرم.در ضمن متاهل هستم

  پاسخ
 18. سید جمال گفته:

  باسلام
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری هستم
  معدل لیسانس ۱۶٫۶۹ از دانشگاه پیام نور و معدل فوق لیسانس ۱۹٫۳۸ از دانشگاه آزاد
  سربازیم به صورت طرح سرباز نخبگی از بنیاد ملی نخبگان گذروندم. ۶ سال سابقه استخدام در سازمان امور مالیاتی رو دارم و سمتم حسابرس ارشده.
  ۵سال سابقه تدریس دانشگاهی دارم.
  ۹ مقاله داخلی. ۲ مقاله isi، یک طرح تحقیقاتی، ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی دارم.
  مبلغ سرمایه ای هم که دارم حدودا سیصد میلیون تومنه. ۳۲ سالمه متاهلم و یک فرزند سه ساله دارم
  لطفا در مورد مهاجرت به فنلاند و یا آلمان و شرایطم راهنمایی بفرمایید. چقدر پول لازم دارم و آیاموسسه شما درمورد اقامت از طریق ویزای کاری میتونە کمکم کنه.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور در تمام مسیر اخذ ویزا همراه شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، داشتن سرمایه فراوان قطعا راه شما را برای مهاجرت هموار تر خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. امین گفته:

  سلام من سی سالمه اگه بخام ویزیه ازدواج بگیرم برایه فنلاند چطور باید اقدام کنم ایا حتما باید کیس ازدواج حتما اونجا باشه؟ باتشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، برای اخد اقامت بای حتما همسر شما اقامت دائم یا تابعیت کشور مقصد را داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید برای این کشور کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در این کشور باید قیم داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما می توانید برای کشور انگلیس و کانادا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. شبنم گفته:

  سلام
  من دانشجوی دکتری رشته زیست شناسی گیاهی هستم برای فرصت مطالعاتی به کشور فنلاند میخواستم اقدام کنم، در ارتباط با شرایط کاری که بتونم به کار مشغول شوم در حین انجام پروژه تز ام سوال داشتم که چه شرایطی هست ؟ و این که مراحل اقدام به فرصت مطالعاتی به این کشور چگونه هست ؟

  پاسخ
 21. منصوری گفته:

  با سلام
  من ۲۸ ساله و شوهرم ۳۳ ساله است
  من در رشته معماری مدرک لیسانس دارم و شوهرم در رشته عمران لیسانس دارن به همراه ۹ سال سابقه کاری
  الان قصد مهاجرت داریم به هر روشی که شما پیشنهاد بدین و راحتتر باشه برای ما ترجیحا کشوری انگلیسی زبان باشه
  تمایل داریم اگر امکان مهاجرت با تولد فرزند در کشور مورد نظر وجود داشته باشه به این روش اقدام کنیم در غیر اینصورت روش کاری یا تحصیل یا هر روشی که خودتون پیشنهاد بدین
  مبلغ ناچیزی هم برای مهاجرت در نظر گرفتیم به مقدار ۵۰ میلیون ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. علی گفته:

  سلام
  من با خانمی ایرانی در فنلاند اشنا شدم قصد ازدواج داریم برای اینکه من اقامت انجارو دریافت کنم خانمم باید کار داشته باشه یا ن .
  پاسپورت فنلاند دارن ولی حقوق بیکاری دریافت می کنن

  پاسخ
 23. سیروس گفته:

  باسلام در نگاهی که به پرسشهای هموطنانم از شما انداختم ، پاسخ شما در ۹۹‎٪ موارد تماس با دفتر بود. با احترام آیا روش‌های دیگری برای رسیدن و دریافت اقامت فنلاند از طریق شما امکان دارد؟ بطور مثال من در ایران با ۵۳ سال بمانم و همسر و نوجوان ۱۳ ساله آن راهی کنم. البته با مدارک معتبر و دلایل کافی که چرا باید من در کشور باقی بمانم و خانواده آن را از خود دور نمایم لااقل برای مدتی تا سپس اگر امکانش برایم بود ویا شد به آنها بپیوندم. امیدوارم متوجه شرایط من شده باشید. با سپاس. معینی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید رزومه کاملی از خود را بفرمایید تا بتوان مطابق با رزومه ای که دارید راهنمایی و مشاوره داد اما می توانید برای تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 24. Minoo گفته:

  با سلام و احترام
  در کشورهای اروپا یی به نظر شما فنلاند شرایط اسانتر و ارزان تری جهت اخذ اقامت دائم دارد ؟ یا خیر
  متاهلم و قصد مهاجرت دارم آسانترین و ارزان ترین کشور رو میخوام بدونم
  مدرک تحصیلی ام دانشجوی دکتری
  هستم
  ارادت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید شرایط کامل خود را بیان نمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما روش های متفاوتی برای مهاجرت وجود دارد مانند تحصیلی ، کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت و . . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام
    دوست گرامی باید رزومه خود را بفرمائید تا امکان مشاوره و راهنمایی وجود داشته باشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شماره های موسسه mie اتریش و دفاتر همکار در ایران موجود می باشد . همچنین می توانید با شماره زیر نیز تماس بگیرید .
   ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰
   با تشکر

   پاسخ
 25. زهرا لطفي گفته:

  سلام
  دوست من فنلاند زندگي ميكنه تنها چون اونجا داره تحصيل ميكنه أيا ميتونه براي من دعوت نامه بفرسته كه يني منم برم اونجا واسه تحصيل؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ادامه تحصیل باید شخص شما درخواست ویزای تحصیلی نماید تا بتوانید به ادامه تحصیل بپردازید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 26. پریسا گفته:

  سلام.میشه در مورد ویزای جست و جوی کار بیشتر توضیح بدین.مثلا فرد با خانواده میتونه بره یا باید تنها باشه؟ در طول این شش ماه گذران زندگیش چه جوریه؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید شرایط فرد متقاضی اخذ ویزای جستجوی کار مرود بررسی قرار گیرد اما در ابتدا فرد متقاضی باید به صورت تنها اقدام نماید و سپس خانواده وی وارد کشور شوند که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 27. sahar گفته:

  سلام،
  دخترم برای کار دانشگاهی در فنلاند اجازه اقامت گرفته و قرار است سه ماه دیگر برود. من و پدرش می خواهیم دو ماه بعد از اینکه رفت برویم پیشش. آیا می تونیم الان درخواست ویزا (از طریق دعوت نامه ی دخترم) را بدهیم؟ یعنی الان که دخترم هنوز نرفته می تواند به ما دعوت نامه بده؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید فرزند شما وارد خاک فنلاند شود و سپس شما اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 28. مجید سلمانی گفته:

  سلام . بنده میخوام به فنلاند بروم متاهل بدون فرزند و در یکی از شرکتهای نیمه دولتی مشغول هستم مبلغ وکالت و هزینه مهاجرت چقدر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   شرایط شما باید برای مهاجرت بررسی گردد تا مشخص شود از چه روشی می توانید اقدام نمایید که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ