مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار

مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار

مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار مطلع میباشید ؟ راههای مهاجرت ایتالیا ۲۰۱۸ و همچنین شرایط و قوانین اخذ ویزای کاری ایتالیا و یا مهاجرت کاری به ایتالیا چگونه است ؟ راه های مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار و شرایط اخذ ویزای کاری ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا و یا مقدار درآمد کار دانشجویی در ایتالیا چگونه خواهد بود ؟ از شرایط کاریابی در ایتالیا و یا مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار اطلاع دارید؟

کار در کشور ایتالیا دارای ویژگی های خاص خود میباشد که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله سعی نموده تمامی نکات را یادآوری نماید شما متقاضیان عزیز می توانید تمامی سوالات خود را در رابطه با مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار از مشاورین و وکلای این موسسه بپرسید و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین این موسسه بهره مند شوید .

در ابتدای بحث مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار میتوان یکی از اصلی ترین دلایل  مهاجرت اشخاص به کشورهای بزرگ و صنعتی را یافتن شغل مناسب و کسب درآمد بیان نمود  در نتیجه این کشورها مورد تقاضای اشخاص زیادی می باشند  لیکن با در نظر گرفتن شرایط موجود در اتحادیه ی اروپا در حقیقت مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی امکان پذیر نیست مگر در شرایط خاصی که خود آن کشور نیاز به نیروی کار داشته باشد مانند و همچنین ویزای کار کشور آلمان معروف به بلو کارد آلمان و یا ویزای کاری آلمان  و همینطور ویزای کاری کشور اتریش که هر دوی این ویزاها  به طور کلی جهت اشخاص دارای تخصص و فنی و  بالاخص مهندسین می باشد

با در نظر گرفتن سوابق ارزنده وکلا و مشاورین متخصص موسسه ی حقوقی ملک پور در زمینه  ارائه ی روشهای مهاجرت به کشورهای تراز اول به صورت کلی مهاجرت کاری به کشور ایتالیا را شرح خواهد داد. به سبب رکود اقتصادی در کشورهای جنوب اروپا نظیر کشور ایتالیا ثبات شغلی محدود است و همچنین نرخ بیکاری بالا می باشد و  نمی توان از اخذ کار و کسب درآمد اطمینان حاصل نمود زیرا  شهروندان این کشور در یافتن شغل با موانع روبرو می باشند و  حتی در بعضی از موارد کشورهای همسایه را مقصدی برای یافتن شغل مناسب خود برمی گزینند.

چنانچه که درفوق ذکر شد این امکان وجود دارد که از طریق ویزای کار آلمان و اتریش اقدام نمود و در نهایت با تبدیل ویزای کاری آلمان می توان  برای اخذ ویزای کاری سایر کشورهای اروپایی نظیر ویزای کار کشور ایتالیا اقدام کرد.

یکی از طرق مهاجرت به اروپا اخذ ویزای بلند مدت از طریق ویزای کاری است ، اقدام برای این امر از بابت این که شخص با پرداخت مالیات و بیمه بعد از چند سال و بر اساس قوانین آن کشور می تواند اقامت دائم اروپا خود را اخذ نمایند.

اقتصاد کشور ایتالیا بر چه پایه ای بنا شده است؟

از بزرگترین صنایع کشور ایتالیا می‌توان از صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، وسایل نقلیه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، مواد شیمیایی، پتروشیمی، اتمی، مواد غذایی ، منسوجات و البسه، الکتریکی و جنگ‌ افزار اشاره نمود. گندم، جو، سیب‌زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک از مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری ایتالیا هستند.

ایتالیا تاریخی بسیار جامع دارد که یکی از قدیمی ترین تمدن های دنیا بوده و این نیز خود پشتوانه ای بزرگ برای فرهنگ و هنر این کشور است. ایتالیا به علت داشتن موزه‌ها و بناهای تاریخی فراوان سالانه گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می نماید. مساحت این کشور تنها شامل ۲۵/. درصد از کل خشکی‌های جهان است ولی طبق آمارهای یونسکو بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده است.

کشور ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن است. اتحادیه اروپا شامل ۲۸ کشور بوده که واحد پول آنها (یورو) بوده و روند اقتصادی آن ها تقریباً به نحو یکسانی عمل می کند اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت واحدی در آمده است و حتی قوانین کار و کاریابی در کشورهای این اتحادیه نیل به مشابهت و یکسان شدن با یک دیگر دارند.

  • اگر می خواهید مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار داشته باشید و اگر می خواهید کسب اطلاعات در خصوص شرایط کار در ایتالیا و راه ها و قوانین مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار و قوانین اخذ دعوتنامه کاری از کارفرمای ایتالیایی و بدست آوردن می باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راههای مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق کار: اخذ اقامت کاری در ایتالیا

تمایل بسیاری از مهاجرین برای مهاجرت ، مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار است که این خود یکی از طرق مهاجرت به ایتالیا است ولی لازم است بدانید که روال اخذ این نوع ویزا به این صورت است که ابتدا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد برای شما پیشنهاد کاری بفرستد واین عمل خود قانون خاصی دارد. این قانون به این صورت است که در کل اتحادیه اروپا برای استخدام اشخاص در ابتدا کارفرمای ایتالیایی بایستی به مدت ۳ ماه در روزنامه و اینترنت کشور مقصد آگهی دهد و اگر در آن کشور کارجویی پیدا نشد باید به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر مجددا  از بین ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا متقاضی  یافت نشد، میتواند برای فرد مد نظر پیشنهاد کار ارسال نماید و  بایستی اثبات نماید که از جهات مالی فرد و همراهانش را مورد حمایت قرار می دهد. بهترین راه برای متقاضیان اخذ اقامت دائم ایتالیا، اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی این کشور و رسیدن به خاک ایتالیا و در ادامه اقدام برای دریافت ویزای کاری کشور ایتالیا می باشد. فرآیند دریافت ویزای کار و مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار کمی سخت و طولانی است لیکن در صورتی که فردی به عنوان دانشجو در ایتالیا مشغول به تحصیل و حاضر باشد می تواند به محض آگهی شدن شغل اقدام به دریافت آن کند بدیهی است که اشخاصی که مشغول به تحصیل در اروپا بوده و یا مدارک تحصیلی خود را از یکی از کشورهای اروپا دریافت نموده باشند، شانس بیشتری در خصوص پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در ایتالیا خواهند داشت و در صورت عدم تمایل به ادامه تحصیل درخواست کناره گیری نموده و وارد بازار کار می شود. به این معنا که اگر شما در کشور ایتالیا کار خاص یا کارفرمایی دارید میتوانید از طریق تحصیل وارد خاک ایتالیا شده و این قانون را دور زده و پس از ورود اقدام به اخذ ویزای کار ایتالیا نمائید.

لازم به ذکر است ،اشخاصی که موفق به دریافت ویزای کار ایتالیا می شوند، پس از گذشت چهار سال کار در ایتالیا و پرداخت مالیات و حق بیمه به دولت ایتالیا، می توانند درخواست اقامت دائم ایتالیا را از دولت داشته باشند.

اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند میتوانند از طریق اخذ ویزای تحصیلی نیز اقدام نمایند. مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزای تحصیلی شرایط ویژه و مناسبی دارد که در مقاله مربوطه بطور کامل توضیحات آن را داده ایم. کشورهای ایتالیا و اتریش مرکز هنری اروپا بوده و سیل کثیری از جوانان از سرتاسر دنیا آرزوی راه یابی به دانشگاه های این دو کشور را دارند.

در این مقاله سعی بر این بود تا شرایط مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار ، و قوانین و راههای مهاجرت کاری به ایتالیا و قوانین اخذ ویزای کاری ایتالیا و مراحل و مراحل و راههای اخذ دعوتنامه کاری ایتالیا و پیدا کردن بنگاه های کاریابی در کشور ایتالیا به اطلاع متقاضیان گرامی برسد .

شما متقاضیان مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار و همچنین در اخذ دعوتنامه کاری از کارفرمای ایتالیایی میتوانید با تماس با دفتر مرکزی اتریش و دفاتر همکار مستقل موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره وکلا و مشاورین زبده این مجموعه درخصوص راه های مهاجرت از جمله راه های مهاجرت به ایتالیا و شرایط مهاجرت کاری به ایتالیا و شرایط اجازه کار در ایتالیا و قوانین کاریابی در ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا و یا راههای اخذ اقامت ایتالیا بهره مند گردند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 3٫80 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ