ویزای ایرلند و بررسی آن

ویزای ایرلند ، راه های ورود به کشور ایرلند و اخذ اقامت آن از طریق انواع ویزاهای ایرلند در این مقاله به طور علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط اخذ ویزای ایرلند برای ایرانیان چگونه است؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی ایرلند کدام است؟ آیا ایرلند جنوبی عضوی از کشور های حوزه شینگن محسوب می شود؟ اینها تنها بخشی از سوالاتی است که در این نوشتار به آنها پاسخ خواهیم داد. کشور ایرلند، از کشور های ثروتمند قاره اروپا به شمار می رود. این کشور بر اساس شاخص توسعه انسانی در سال ۲۰۱۷، که پارمترهای امید به زندگی، آموزش و سرانه درآمد را مورد سنجش قرار می دهد، در جایگاه چهارم جهان قرار گرفته است. کشور ایرلند می تواند یکی از گزینه های مهاجرت، برای متقاضیان به شمار رود به این ترتیب نیاز است که علاقمندان ورود به ایرلند و اخذ اقامت و تابعیت ایرلند، با شرایط اخذ ویزای ایرلند آشنایی داشته باشند. در این نوشتار سعی شده، به انواع مختلف ویزای ایرلند از جمله ویزای تحصیلی، کاری، توریستی و امثالهم بپردازیم. چنانچه نیاز به دستیابی به اطلاعات بیشتری در این مورد و یا سایر زمینه های مهاجرت داشتید، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور (همکار موسسه MIE اتریش) تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید یا با کلید واژه ملک پور در گوگل موفق به جستجوی روشهای مورد علاقه مهاجرتی تان شوید.

در ادامه مقاله ویزای ایرلند پس از معرفی عناوین زیر به ارائه مطالب به روز در خصوص این عناوین خواهیم پرداخت :

ویزای ایرلند
 • ویزای ایرلند و شرایط عمومی
 • ویزای ایرلند و انواع ویزا
 • ویزای تحصیلی کشور ایرلند
 • ویزای کاری کشور ایرلند
 • ویزای درمانی کشور ایرلند
 • ویزاهای بلند مدت کشور ایرلند
 • ویزاهای دیگر کشور ایرلند
 • ویزای ایرلند و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای ایرلند و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای ایرلند و وقت سفارت برای اخذ ویزای ایرلند
 • ویزای ایرلند و توصیه های مهم
 • ویزای ایرلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای ایرلند و شرایط عمومی

کشور ایرلند که در قسمت شمال غربی قاره اروپا و در جزیره ایرلند قرار گرفته است با نام رسمی جمهوری ایرلند خوانده می شود. گاهاً به جهت ایجاد تمایز با کشور ایرلند شمالی، به آن ایرلند جنوبی نیز می گویند. کشور ایرلند به چهار استان، لینستر، مانستر، کناخت و اولستر تقسیم شده است. بزرگترین شهر کشور ایرلند که پایتخت آن نیز می باشد، شهر دوبلین است و در حدود یک سوم جمعیت ۵ میلیونی این کشور در محدوده این شهر ساکن هستند. در کشور ایرلند دو زبان رسمی اعلام شده است: انگلیسی و ایرلندی که می توان گفت زبان انگلیسی از ایرلند رایج تر است.

ایرلند کجاست؟ ـ ایرلند بر روی نقشه

توجه! توجه !

ایرلند عضو اتحادیه اروپا بوده اما جزو کشورهای حوزه شینگن به حساب نمی آید؛ بنابراین با داشتن ویزای ایرلند نمی توان آزادانه به کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کرد.

همچنین خوب است که بدانیم، پاسپورت ایرلند، در رنکینگ بین المللی پاسپورت های جهان، جایگاه سوم را در کنار پاسپورت کشورهای دانمارک، ایتالیا، آلمان، هلند، اتریش، پرتقال، سوئیس، ژاپن، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا دارا می باشد و شما با داشتن تابعیت و پاسپورت ایرلندی قادر خواهید بود بدون نیاز به اخذ ویزا به ۱۲۰ کشور مسافرت داشته باشید.

اعتبار پاسپورت ایرلند در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها

اطلاعات عمومی کشور ایرلند

در ادامه به شرح و توضیح هر یک از ویزاهای این کشور می پردازیم:

چگونگی اخذ اقامت ایرلند

ویزای ایرلند و انواع ویزا

ویزاهای کشور ایرلند به ۴ دسته کلی تقسیم بندی می شوند، ویزای کوتاه مدت موسوم به ویزای تایپ C کمتر از سه ماه و ویزای بلند مدت تایپ یا D بیشتر از سه ماه، ویزای ورود مجدد و ویزای ترانزیت. ویزای کوتاه مدت که به ویزای توریستی نیز شهرت دارد، برای کسانی که قصد اقامت کمتر از سه ماه در خاک ایرلند را داشته و اتباع کشورهایی که امکان سفر بدون ویزا به ایرلند را دارند، نیستند، تعلق می گیرد. ویزای بلند مدت کشور ایرلند، برای اقامت بیشتر از سه ماه و به منظور فعالیت هایی از قبیل تحصیل، کار، فعالیت به عنوان یک محقق، کارآموزی، الحاق به خانواده، انجام امور داوطلبانه و خیریه، رهبری مذهبی و دوره های آموزشی مورد استفاده قرار گرفته و صادر می گردد. امروزه می توان گفت که تقاضا برای ویزای ایرلند در کنار سایر کشورهای جهان بالا رفته است و بسیاری افراد مشتاق سفر به این کشور با دلیل های مختلف هستند. بدین منظور لازم است که شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ایرلند ، که در مورد هر کدام از آن ها نیز متفاوت است، آگاهی داشته باشیم.

ویزای ایرلند ـ مهاجرت به ایرلند

ویزای تحصیلی کشور ایرلند

درصورتی که شما قصد شرکت در دوره های آموزشی بیش از سه ماه در ایرلند را دارید، می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی ایرلند اقدام کنید. دانشجویان در کشور ایرلند اجازه کار در هنگام گذراندن دوره تحصیلی خود در دانشگاه تا ۲۰ ساعت در هفته را دارند. این میزان در ایام تعطیلات به ۴۰ ساعت در هفته نیز می رسد. همسر و فرزند اجازه همراهی دانشجو را نداشته و به صورت جداگانه می توانند برای اخذ ویزای ایرلند درخواست دهند که در این صورت نیز، حضور آن شخص دانشجو در کشور امتیازی محسوب نمی شود. به منظور اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی شما می بایست به طور آنلاین درخواست بدهید و پس از تکمیل فرآیند درخواست آنلاین، دستورالعمل های خلاصه فرم درخواست را اجرا کنید. این فرم را پرینت و امضا کنید؛ زیرا نهایتاً باید به همراه سایر مدارک ارائه گردد. مدارک می بایست با رعایت شرایط زیر به زبان انگلیسی ترجمه شوند:

 • تأییدیه مترجم مبنی بر ترجمه دقیق سند اصلی،
 • تاریخ ترجمه
 • نام کامل و امضای مترجم
 • اطلاعات تماس مترجم

تحصیل در ایرلند ـ مهاجرت تحصیلی به ایرلند ـ ویزای تحصیلی ایرلند

مدارک زیر به منظور اخذ ویزای تحصیلی کشور ایرلند ضروری است:

 • دو قطعه عکس رنگی پاسپورتی که کمتر از شش ماه گذشته گرفته شده باشند
 • پاسپورت کنونی و کپی پاسپورت های قبلی
 • یک نامه درخواست امضاء شده که شامل تمامی جزئیات تماس شما می باشد
 • نامه پذیرش که نشان دهد شما در یک دوره خصوصی ثبت نام کرده اید
 • مدارکی که Gap تحصیلی شما را توجیه می کنند
 • مدارکی که نشان می دهد هزینه دانشگاه پرداخت شده است
 • مدارکی که نشان می دهد شما دانش آکادمیک لازم پیش نیاز برای گذراندن دوره انتخابی را دارید
 • مدرک زبان
 • گواهی تمکن مالی و پرینت حساب بانکی
 • بیمه درمانی خصوصی
 • مدارک ردی هر نوع ویزای قبلی در مورد همه کشورها

در جدول زیر ۴ مورد از بهترین دانشگاههای کشور ایرلند به همراه رنکینگ جهانی شان به نمایش درآمده است :

جدول لیست دانشگاههای معتبر ایرلند و رنکینگ جهانی آنها

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله ای با عنوان مهاجرت تحصیلی ایرلند از همین وبسایت رجوع فرمایید.

تحصیل در ایرلند
بورسیه تحصیلی ایرلند
تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در ایرلند

ویزای کاری کشور ایرلند

یکی از پارامتر هایی که قبل از اقدام به جهت اخذ ویزای ایرلند یا ویزای هر کشور دیگری از طریق کار می بایست مورد تحلیل و بررسی قرار دهید، پارامتر یا شاخص نرخ بیکاری در کشور مورد نظر است. بدیهی است که هر چه نرخ بیکاری در کشور مورد نظر شما پایین تر باشد، یعنی تعداد بیکاران جامعه آن کشور کمتر و شانس شما برای یافتن کار بالاتر خواهد بود. همانطور که در نمودار زیر ملاحظه می فرمایید، نرخ بیکاری در ایرلند در سالیان اخیر رو به کاهش بوده و در سال ۲۰۱۹ به کمتر از ۵ درصد رسیده است که این خود نویدی بر آن است که احتمال پیدا کردن کار در ایرلند بسیار پایین نیست و اتباع کشور های غیر اروپایی چنانچه از شرایط بسیار خاص و مهارت بسیار بالا برخوردار باشند، می توانند پس از گذراندن روال های پر پیج و خم و طولانی مدت به این مهم دست یابند.

نمودار نرخ بیکاری کشور ایرلند

شما پس از آنکه مجوز اشتغال خود را از اداره کار، کارآفرینی و نوآوری (DJEI) ایرلند دریافت کرده باشید؛ می توانید برای اخذ ویزای کاری ایرلند اقدام کنید. مجوز اشتغالی که توسط این اداره صادر می شود، انواع مختلفی شامل مجوز استخدام مهارت های خاص و مجوز کار، دارند و به زودی این اداره طیف جدیدی از مجوزهای کاری را معرفی خواهد کرد. حداکثر تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود می توانید بمنظور اخذ ویزای کاری ایرلند اقدام نمایید. شما همچنین می بایست دعوتنامه کاری از یک کارفرما در کشور ایرلند داشته باشید و مدارک مربوط به مهارت ها و سابقه کاری خود را ارائه دهید.  نکته ای پر اهمیتی که می بایست در مورد ویزای ایرلند در نظر داشته باشید این است که مدارک و اطلاعات شما غیر واقعی باشد، درخواست شما رد شده و در پاره ای موارد اجازه درخواست مجدد به مدت ۵ سال به شما داده نخواهد شد. بمنظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در مورد شرایط کاری ایرلند و مجوز های مربوطه می توانید به مقالاتی با عنوان اقامت از طریق ویزای کار ایرلند و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار ایرلند مراجعه فرمایید.

چنانچه واقعا قصد مهاجرت کاری به خارج از کشور  و بویژه قصد اخذ ویزای ایرلند از طریق کار را دارید، به شما اکیدا توصیه می گردد که به دلیل اینکه این کشور برای متقاضیان کار خود ویزای جستجوی کار صادر نمی کند تا آنان بتوانند با ورود به ایرلند موفق به یافتن شغل مورد علاقه خود در این کشور شوند، به دنبال اخذ ویزای کاری کشور هایی باشید که به شما امکان جستجوی کار در محیط و بازار کار کشور خود را اعطاء نمایند. از جمله این کشور ها می توان به آلمان، اتریش، هلند، دانمارک، کانادا و … اشاره کرد.

کار در آلمان یا اتریش
کار در کانادا

ویزای درمانی کشور ایرلند

در بعضی از کشورها، خدمات پزشکی و درمانی کیفیت مطلوبی ندارند و ممکن است برای درمان برخی از بیماری های خاص نیاز باشد که به کشورهای مختلف دیگر مراجعه و تحت درمان پزشکان آن کشور قرار بگیرند. چنانچه این گونه اشخاص کشور ایرلند را بدین منظور در نظر داشته باشند، می توانند از طریق ویزای کوتاه مدت C اقدام نمایند. با داشتن این نوع از ویزای ایرلند، بیماران می توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز در این کشور حضور داشته و از امکانات بیمارستان های خصوصی موجود در کشور بهره مند گردند. این ویزا اجازه کار و استفاده از خدمات بیمارستان های دولتی را به شما نمی دهد. برای بهره مندی از این ویزا شرایط زیر الزامی است:

 • پروسه خدمات پزشکی مورد نیاز شما در کشور خودتان انجام پذیر نباشد.
 • شما باید تأییدیه یک بیمارستان خصوصی را به منظور ادامه فرآیند درمان خود داشته باشید.
 • شما باید بتوانید هزینه های درمان را به طور کامل پرداخت کنید.

ویزای درمان ـ مهاجرت برای درمان ـ ویزای درمانی

ویزاهای بلند مدت کشور ایرلند

همانطور که گفته شد چنانچه قصد مهاجرت به کشور ایرلند و اقامت بیش از ۳ ماه در این کشور را دارید می بایست برای ویزای طولانی مدت درخواست دهید. این ویزای برای اقامت طولانی مدت با هدف های مختلفی از جمله کار و تحصیل است. همچنین که یکی از اعضای خانواده در کشور ایرلند اقامت داشته باشد دیگر اعضا می توانند، برای این نوع ویزای ایرلند، جهت پیوستن به آن شخص اقدام نمایند. نکته مهمی که در باب ویزای طولانی مدت الحاق به خانواده وجود دارد این است که یکی از متقاضیان توانایی تأمین هزینه ها را باید داشته باشد. خواننده لطفا محترم توجه داشته باشید که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور با تلاش های فراوان و شبانه روزی کارشناسان این موسسه تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع به لحاظ شرعی و نیز از نقطه نظر قانونی حرام و قابل پیگیری می باشد.

ویزاهای دیگر کشور ایرلند

 علاو بر ویزاهای یاد شده، مثل ویزای تحصیلی، کاری و درمانی ویزای ایرلند شامل موارد دیگری نیز می شود که برای سایر هدف های مهاجران در نظر گرفته شده است، مهمترین آن ها ویزای توریستی است که به منظور تفرج و بازدید از این کشور به عنوان گردشگر مورد استفاده قرار می گیرد. این ویزا شرایط و ملزوماتی دارد که  در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

ویزای توریستی ـ توریست اروپا

ویزای توریستی ایرلند

ویزای توریستی ایرلند که به طور کلی به آن ویزای کوتاه مدت نوع C نیز می گویند، به منظور سفر به این کشور به مدت کمتر از ۹۰ روز مورد استفاده قرار گرفته و صادر می گردد. در طول این مدت افراد می توانند به تحصیل و یا شرکت در دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی نیز بپردازند اما اجازه کار و استفاده از خدمات عمومی مانند بیمارستان دولتی را ندارند. کسانی که پاسپورت کشورهایی را دارا هستند که با داشتن آن برای سفر به کشور ایرلند به ویزا نیاز ندارند و یا ویزای توریستی کشور انگلیس را دارند، برای سفر به کشور ایرلند نیازی به این ویزا نخواهند داشت. هنگام درخواست برای ویزای توریستی شما می توانید به منظور اخذ مجوز چندبار ورود (Multiple) نیز اقدام کنید، که در برخی مواقع این اجازه به شما داده خواهد شد.

تمام افرادی که متقاضی اخذ این ویزا هستند می بایست یک وابستگی و پیوند شدیدی نسبت به کشور محل اقامت خود نشان دهند. این وابستگی که می تواند خانوادگی، اجتماعی و یا اقتصادی باشد باید به گونه ای به آفیسر صدور ویزای ایرلند ارائه شود که وی از بازگشت متقاضی به کشور خود پس از اتمام مدت اقامت اطمینان حاصل کند. در نظر داشته باشید که این ویزا ورود شما به کشور ایرلند را تضمین نمی کند و افسر مهاجرت در کنترل مرزی می تواند از ورود شما به این کشور جلوگیری نماید. به طور کلی به منظور اخذ این نوع ویزای ایرلند ضروری است که نشان دهید:

 • قبل از پایان اعتبار ویزا ، شما کشور ایرلند را ترک خواهید کرد.
 • تمکن مالی کافی به منظور تأمین هزینه های خود در مدت سفر را دارید.
 • از شخصیت سالم و صادقی برخوردار بوده و صحت اطلاعات ارائه شده را تضمین نمایید.
 • قصد اخذ ویزای ایرلند برای ورود غیر قانونی به کشور انگلستان و یا سایر کشورهای اروپایی را ندارید.

پرچم ایرلند ـ ویزای ایرلند ـ مهاجرت به ایرلند

ویزای ایرلند و مدارک لازم برای اقدام

هر یک از انواع ویزاهای کشور ایرلند ، مدارک و ملزومات خاص خود را دارد، که در این مقاله به آن ها اشاره شد. در کنار مدارکی که برای هر کدام از ویزاها متفاوت است، بیشتر آن ها برای همه انواع ویزای ایرلند مورد نیاز می باشد. اولین قدم در پروسه اخذ ویزای ایرلند ، تکمیل فرآیند درخواست آنلاین است. سپس می بایست طبق دستور العملی که توسط خلاصه فرم آنلاین ارائه شده عمل کنید. همانطور که گفته شد باید این فرم خلاصه را پرینت و امضاء کرده و تاریخ را در آن ثبت نمایید و به همراه سایر مدارک تکمیلی برای پیگیری درخواست خود ارائه دهید. اصل تمامی مدارک به همراه کپی آن ها را به همراه داشته باشید، مدارک اصلی به شما باز گردانده می شود، اما اسنادی چون پرینت بانکی و دعوتنامه غیر قابل استرداد است. به طور کلی مدارک زیر برای همه انواع ویزاها کشور ایرلند ضروری خواهد بود:

 • دو عکس رنگی گذرنامه ای که حداکثر شش ماه پیش گرفته شده است.
 • پاسپورت معتبر کنونی و کپی کامل پاسپورت های قبلی
 • یک نامه درخواست که تمامی اطلاعات تماس شما در آن ثبت شده است.
 • جزئیات مربوط به ویزاهای رد شده در گذشته.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به خارج از کشور

ویزای ایرلند و وکیل متخصص ویزا

زمانی که قصد می گیرید به کشور دیگری مهاجرت کنید، می بایست در ابتدا کاملاً نسبت به جنبه های مختلف تصمیم خود و روش های رسیدن به آن و حتی تا حدودی نتایج آن آگاه باشید؛ زیرا که این تصمیم از جمله انتخاب های مهم زندگی هر فرد به شمار می رود، که میزان زیادی از انرژی و وقت شما را به خود اختصاص می دهد و در صورت موفقیت آمیز نبودن، شما این وقت و انرژی خود را بیهوده صرف کرده و از دست می دهید. همچنین یک تصمیم اشتباه می تواند هزینه های مالی زیادی را به شخص تحمیل کند. چه این راه به منظور کسب ویزای ایرلند باشد و چه ویزاهای سایر کشورهای جهان. بهتر است برای پیمون این مسیر از وکیل مهاجرت خبره و با تجربه کمک بگیرید تا با ارزیابی شرایط شما و تکیه بر دانش خود بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد و مهاجرت را برایتان به یک تجربه شیرین و رضایت آمیز تبدیل نماید. موسسه حقوقی ملک پور با تکیه بر سابقه درخشان ۱۵ ساله و تیم قدرتمند خود،  مفتخر است که شما را در  اخذ انواع ویزای ایرلند و یا حتی دیگر طرق مهاجرت با سایر کشور های جهان یاری نماید.

وکیل متخصص امور مهاجرت و ویزا ـ وکیل مهاجرتی

خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه
ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای ایرلند و وقت سفارت برای اخذ ویزای ایرلند

به منظور اقدام برای اخذ ویزای ایرلند، می بایست حداقل ۳ ماه قبل از تاریخ مدنظر خود برای سفر به این کشور نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایید. که البته این مدت ممکن است به خاطر حجم تقاضاهای آن زمان، کافی نیز نباشد و نتیجه پرونده شما در وقت مناسب مشخص نشود. بنابراین همیشه بهتر است آماده سازی مدارک را بسیار سریع آغاز کرده و زمان بیشتری را برای پروسه ویزا در نظر بگیرید. کشور ایرلند در ایران سفارت ندارد و پس از پر کردن فرم درخواست اینترنتی، محل سفارت کشوری که می بایست به آن به جهت مصاحبه با آفیسر مراجعه کنید را اعلام می کند.

سفارت ایرلند ـ ویزای ایرلند

ویزای ایرلند و توصیه های مهم

در این مقاله با انواع ویزای ایرلند آشنا شدیم. از مهم ترین نکته هایی که در مورد این کشور وجود دارد، حساسیت آن به عدم ارائه مدارک صحیح است. این سختگیری تا به آنجایی است که در صورت اثبات دروغگویی شخص، در بعضی شرایط تا ۵ ساله بلوکه می شود و امکان درخواست مجدد برای اخذ ویزاهای کشور ایرلند را نخواهد داشت. بنابراین لازم است که در گردآوری مدارک مورد نیاز، تمامی سعی خود را به کار گرفته و در  نحوه ارائه مدارک دقت کامل را مبذول فرمایید. در محصول ویدیویی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت، تمامی روش های مهاجرت شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری و امثالهم، بررسی شده و قوانین کشورهای مختلف توضیح داده شده می شود. با مشاهده این ویدیوها دانش شما به سطحی می رسد که بدون نیاز به وکیل می توانند یا اطمینان خاطر مسیر مهاجرت را بپیمایید. به شما پیشنهاد می کنیم که با زدن روی لینک زیر به صفحه خرید این محصول بی نظیر مهاجرتی هدایت شده و آن را تهیه بفرمایید :

توصیه مهم ـ نکته مهم

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
راههای مهاجرت به ایرلند

ویزای ایرلند و سخن پایانی

ویزای ایرلند ، انواع ویزاهای کشور ایرلند و راه های اخذ ویزاهای مختلف این کشور، در این مقاله مورد بررسی و تحلیل جامع قرار گرفته شد. کشور اروپایی ایرلند از جمله کشورهایی به شمار می رود که قوانین بسیار و سختگیرانه ای دارد که به خصوص در هنگامی عدم صداقت افراد در ارائه مدارک توسط آفیسر این کشور تشخیص داده شود. این کشور از جمله کشورهای مهاجر پذیر به شمار نرفته و عضور کشورهای حوزه شنگن نیز نمی باشد. بنابراین مسیر اخذ ویزای ایرلند سختی های خاص خود را خواهد داشت. چنانچه قصد اخذ ویزای ایرلند و تابعیت و پاسپورت این کشور را دارید، بهتر است از همراهی یک وکیل مجرب در ادامه مسیر خود بهره بگیرید. امیدواریم توانسته باشیم که به پاسخ تمامی پرسش های با مطالعه این مقاله دست یافته باشید، اما به هر حال همواره می توانید پرسش های خود را در زمینه ویزای ایرلند و یا دیگر روش های مهاجرت در قسمت دیدگاههای همین مقاله یا بخش پرسش های همگانی همین وبسایت نوشته و جواب آن را در کمترین زمان دریافت نمایید. همچنین چنانچه با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید، مشاوران ما به طور رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ