ویزای توریستی اسلواکی و بررسی شرایط اخذ آن

 ویزای توریستی اسلواکی ، مدارک مورد نیاز و شرایط اصلی جهت اخذ ویزای گردشگری اسلواکی و نکات مهم و موثر بر اخذ ویزای گردشگری اسلواکی در این نوشتار مورد تحلیل و نقد و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. هزینه های ویزای توریستی اسلواکی چقدر است؟ اخذ ویزای توریستی اسلواکی چقدر زمان می برد؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور اسلواکی کدام ها هستند؟ چگونه میتوان ویزای توریستی اسلواکی را اخذ کرد؟ اگرشما علاقه مند به اخذ این ویزا (‌ویزا به منظور گردش، سیر و سفر، شرکت در کنفرانس های علمی ، اهداف درمانی و شرکت در دوره های تحصیلی کمتر از سه ماه در کشور اسلواکی ) هستید، این مقاله میتواند سوالات و ابهامات شما در این خصوص را پاسخ دهد. برای مهاجرت کردن به هر کشور و از هر طریقی، دانستن موارد ذکر شده در این مقاله میتواند کمک شایانی به شما و خانواده ی شما در آینده کند. در صورت نیاز داشتن به اطلاعات کامل تر و پاسخ به سوالات شما، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان تلفنی با مشاورین مجرب مجموعه بهره مند بشوید. در ادامه موضوعات زیر را تحلیل نموده و به ارائه مطالب علمی و به روز در باب آنها خواهیم پرداخت :

ویزای توریستی اسلواکی
 • ویزای توریستی اسلواکی و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی اسلواکی و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی اسلواکی و مدت درخواست
 • ویزای توریستی اسلواکی و تمدید آن
 • ویزای توریستی اسلواکی و وقت سفارت اسلواکی
 • ویزای توریستی اسلواکی و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی اسلواکی (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی اسلواکی و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی اسلواکی و ریجکتی
 • ویزای توریستی اسلواکی تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی اسلواکی و نکات مهم
 • ویزای توریستی اسلواکی و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی اسلواکی و شرایط عمومی آن

جمهوری اسلواکی کشوری در مرکز قاره ی اروپا است که با کشور های جمهوری چک، اتریش، مجارستان، اوکراین و لهستان مرز مشترک دارد. این کشور نزدیک به ۵،۵۰۰،۰۰۰ نفر را در خود جای داده است و پایتخت آن براتیسلاوا می باشد. کشوراسلواکی جز اتحادیه ی اروپا(۲۰۱۴) و عضو معاهده ی شنگن است و از کشور های عضو ناتو نیز به حساب می آید. زبان رسمی این کشور اسلواکیایی است و بسیار نزدیک به زبان کشور های چک، لهستان و یوگسلاوی سابق است. جمعیت این کشور از مجارستانی ها، رومی ها، چکی ها، اوکراینی ها، آلمانی ها و لهستانی ها تشکیل شده است. دین اصلی مردم در اسلواکی مسیحیت است و غالب مردم مسیحی هستند. این کشور در دسامبر سال ۲۰۰۷ ، بخشی از منطقه شنگن شد و از سال ۲۰۰۹ نیز واحد پولی این کشور به یورو تغییر کرد. به دلیل عضویت کشور اسلواکی در معاهده ی شنگن، برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی باید ویزای شنگن را دریافت کرد که با داشتن این نوع ویزا امکان سفر به سایر کشور های عضو شنگن نیز فراهم است. همه ساله افراد بسیاری برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی و سایر ویزای های این کشور مانند ویزا های تحصیلی ویزا های کاری و… اقدام میکنند تا به پاسپورت این کشور برسند.

اسلواکی بر روی نقشه ـ اسلواکی کجاست؟

موقعیت کشور اسلواکی در قاره ی اروپا

نقشه کشور های عضو شنگن

نقشه ی  کشور های عضو معاهده ی شنگن

نمودار زیر نشان دهنده ی تعداد توریست های سفر کرده به کشور اسلواکی ی در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۶ می باشد:

نمودار تعداد توریست های کشور اسلواکی در چند سال اخیر

به طور کلی ، آب و هوای کشور اسلواکی، قاره ای است. تابستان های کوتاه و نسبتاً گرم و زمستان های سرد دارد. بهار می تواند بهترین زمان برای سفر به این کشور باشد ، در ماه می هوای نسبتا مطبوع و معتدل است. سفر در پاییز به اسلواکی نیز میتواند تجربه ای جالب باشد.

پرچم اسلواکی ـ‌ مهاجرت به اسلواکی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اسلواکی

مقاله مرتبط

راههای مهاجرت به اسلواکی

از جمله جاذبه های گردشگری کشور اسلواکی به شرح زیر است :

قلعه ی Spis

قلعه ی Spis به عنوان یک اثر فرهنگی و ملی در کشور اسلواکی شناخته می شود که مساحتی بالغ بر چهار هکتار دارد و یکی از بزرگترین قلعه ها در اروپا است. در ابتدا این قلعه مرزی بود که در شمال یک ایالت اولیه فئودالی قدیمی در مجارستان قرار داشت. قدمت این قلعه ی قرون وسطایی قرار گرفته بر روی تپه ای از جنس تراورتن، به ابتدای قرن دوازدهم برمی گردد. قدیمی ترین مرجع کتبی مربوط به این قلعه مربوط به سال ۱۱۲۰ است. پس از آن، این قلعه قرن ها به مکان حکومت رئیس آن منطقه تبدیل شد. قلعه Spiš در سال ۱۹۹۳ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت.

قلعه ی Spis اسلواکی ـ جاذبه های گردشگری اسلواکی ـ ویزای توریستی اسلواکی

 کلیسای سنت مارتین St. Martin’s Cathedral

از جاذبه های بسیار زیبای شهر براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی، میتوان به کلیسای سنت مارتین اشاره کرد. این کلیسا پایین تر از قلعه ای به همین نام در غرب شهر براتیسلاوا قرار گرفته است. این کلیسا با قدمت ترین و وسیع ترین کلیسا واقع در پایتخت اسلواکی ( براتیسلاوا ) است. کلیسای سنت مارتین در قرن ۱۵ و به سبک معماری گوتیک ساخته شده است. نمای بیرونی این کلیسا به سبک نئو گوتیک و طرح های باروک می باشد. این کلیسا در کنار قلعه ی سنت مارتین، چشم انداز فوق العاده ای را به شهر داده است.

کلیسای سنت مارتین اسلواکی ـ جاذبه های گردشگری اسلواکی ـ ویزای توریستی اسلواکی

 Michael’s Gate

دروازه ی مایکل تنها دروازه ی باقی مانده از دروازه های شهر براتیسلاوا است که از برج ها و بارو های قرون وسطا به حساب می آید. این بنا در سال ۱۳۰۰ میلادی ساخته شده اما در سال ۱۷۵۸ به روش معماری گوتیک بازسازی و تعمیر شده است. چشم انداز بسیار زیبا رو به قلعه ی براتیسلاوا، این دروازه را جزء جاذبه های گردشگردی این شهر کرده است :

دروازه مایکل ذر اسلواکی ـ جاذبه های گردشگری اسلواکی ـ ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی و مدارک مورد نیاز

برای اخذ ویزای توریستی کشور اسلواکی شخص متقاضی باید بر اساس لیست، مدارک مورد نیاز سفارت این مدارک را آماده نموده ، تنظیم و ارائه دهد. این مدارک عبارتند از:

 • تکمیل کردن فرم درخواست ویزای توریستی اسلواکی
 • عکس پاسپورت با پس زمینه ی روشن که مربوط به ۱۰ ماهه گذشته باشد.
 • پاسپورت معتبر با انقضای حداقل ۳ ماه که دارای حداقل دو صفحه ی خالی باشد.
 • مدارک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت به صورت ترجمه شده.
 • بیمه ی مسافرتی.
 • پرینت بلیط برگشت و نامه ی رزرو هتل.
 • داشتن سند مالکیت ملک در ایران.
 • پرینت حساب بانکی.
 • اسناد پشتیبان مانند نامه ی اصلی دعوت نامه به صورت مهر شده.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

آدرس سایت رسمی دولت کشور اسلواکی http://www.mzv.sk می باشد. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای توریستی اسلواکی به این سایت مراجعه فرمایید.

نمونه استیکر ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی و مدت درخواست

کشور اسلواکی نسبت به نوع هدف شخص متقاضی برای بازدید از این کشور ، ویزاهای مختلفی با مدت درخواست های متفاوت را ارائه می دهد که شامل :

 • ویزای حمل ونقل (فرودگاهی) نوع A
 • ویزای ترانزیت نوع B
 • ویزای کوتاه مدت نوع C
 • ویزای بلند مدت نوع D

ویزای اسلواکی ـ پرچم اسلوکی ـ نقشه اسلواکی ـ جغرافیای اسلواکی

برای سفر به اسلواکی به قصد گردشگری و بازدید، متقاضی باید ویزای توریستی اسلواکی را دریافت کند تا مجاز به سفر به این کشور بشود. مدت زمان اخذ ویزای گردشگری کشور اسلواکی ۱۵ روز است که شخص باید تمام مدارک خود را اعم از پاسپورت، پرینت حساب بانکی، مدارک هویتی و… به صورت کامل و با ترتیب خواسته شده به سفارت ارائه دهد. شایان ذکر است که کلیه ی مدارک مربوطه را باید ۱۵ روز تا یک ماه قبل از اقدام به سفر به اسلواکی به سفارت تحویل داده شود.

ویزای توریستی اسلواکی و تمدید آن

ویزای توریستی اسلواکی برای مدت زمان مشخص و محدودی به متقاضیان ارائه می شود. بعد از اینکه تاریخ انقضای این ویزا تمام شد شخص باید خاک کشور اسلواکی را ترک کند. اگر شخصی خواستار ماندن در مدت زمان بیشتری از همین طریق باشد میتواند درخواست خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهد تا به درخواست او رسیدگی شود. نوع ویزای مورد نیاز شما به مدت زمان و هدف از بازدید تان از اسلواکی بستگی دارد. تصمیم درباره ی ارائه ی چه نوعی از ویزا را سفارتخانه یا کنسولگری عمومی ذیصلاح اتخاذ می نماید. افرادی که در اتحادیه شنگن زندگی می کنند، میتوانند بدون داشتن ویزا و تنها با کارت شناسایی و ویزا به بعضی از کشورهای اتحادیه شنگن سفر کنند. ویزا های کوتاه مدت کشور اسلواکی علاوه بر مقاصد گردشگری برای امور دیگر مانند سفرهای تجاری، کنفرانس های بین المللی، سمینارها، رویدادهای فرهنگی و ورزشی، معالجات پزشکی و دوره های تحقیقاتی و پژوهشی را نیز صادر می شود که حداکثر تا ۹۰ روز انقضا دارند. متقاضی برای تمدید کردن ویزای توریستی اسلواکی در صورت تغییر نکردن کلیات و اساس ویزا میتواند به کنسولگری اسلواکی مراجعه کند و درخواست تمدید ویزا را ارائه دهند.

کشورهای غیر اتحادیه اروپا که مسافران آنها نیازی به ویزای توریستی اسلواکی برای بازدید از این کشور را ندارند، در جدول زیر ارائه گردیده است :

جدول کشور هایی که اتباع آنها نیازی به اخذ ویزای توریستی اسلواکی ندارند

ویزای توریستی اسلواکی و وقت سفارت اسلواکی

در بعضی موارد روش درخواست ویزا طولانی است بنابراین ، باید درخواست خود را از ۳ ماه قبل از برنامه ریزی های سفر، به دقت انجام دهید. طبق قانون، مراحل درخواست ویزا بیش از ۱۵ روز طول نمی کشد ، اما در موارد استثنایی ممکن است این روند تا ۶۰ روز هم به طول بی انجامد. نحوه ی درخواست برای ویزای توریستی اسلواکی ، ارائه مدارک اعلام شده از سوی اداره ی کنسولگری اسلواکی و پرداخت هزینه ها می باشد. لازم به ذکر است که این هزینه های پرداختی غیر قابل بازگشت است. آفیسر مربوطه میتواند در صورت صلاح دید خود، مدارک و اسناد پشتیبانی بیشتری را از متقاضی بخواهد. ساعت کاری سفارت اسلواکی شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ بعد از ظهر می باشد که متقاضیان می توانند در این زمان مشخص شده مراجعه کنند. وب سایت رسمی سفارت اسلواکی نیز http://www.mzv.sk می باشد.

آدرس ، شماره تلفن، شماره فکس سفارت اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی و پروسه اقدام

به طور کلی، هنگام درخواست ویزای شینگن، اتباع سایر کشور های خارج از اتحادیه اروپا باید مدارک زیر را ارائه دهند:

۱) فرم “درخواست ویزای شینگن” به صورت تکمیل شده.

این فرم باید توسط متقاضی امضا شود. در مورد افراد زیر سن قانونی، درخواست باید توسط سرپرست قانونی آنها امضا شود که موظف است نسخه ای از سندی را که به عنوان سرپرست قانونی متقاضی مشخص می کند ، ضمیمه نماید.

۲) عکس رنگی تمام چهره، با ابعاد ۳*۳

۳) پاسپورت ؛ باید حداقل سه ماه بیشتر از اعتبار مورد انتظار ویزای درخواست شده باشد و باید طی ۱۰ سال گذشته صادر شده باشد. پاسپورت باید دارای صفحه ی خالی نیز باشد.

۴) اسنادی که نشان دهنده هدف و شرایط اقامت برنامه ریزی شده است مانند دعوت نامه

۵) اسناد مربوط به اسکان، به عنوان مثال:

 • یک کوپن یا نامه ی رزرو که محل اقامت هتل و خدمات ارائه شده را تأیید می کند.
 • یا یک دعوت نامه شخصی که تأیید می کند متقاضی در محل دعوت کننده باقی خواهد ماند.

۶) اسنادی که ابزار کافی برای امرار معاش را تأیید می کند ، به عنوان مثال:

 • وجه نقد با ارز آزاد و قابل تبدیل؛
 • چک های مسافرتی؛
 • بیانیه حساب بانکی که تأیید می کند متقاضی در ۶ الی۱۲ ماه گذشته دارای درآمد منظم ( حقوق یا مستمری ) بوده است.
 • اسناد دیگر برای حمایت از وجوه به یک ارز قابل تبدیل.

هیچ مقدار وجه عمومی برای تأمین هزینه های زندگی تعیین نشده است، اما این وجه باید برای طول و هدف اقامت و هزینه های زندگی در کشور نهایی مقصد یا کشورهای منطقه شینگن کافی باشد.

البته لازم به ذکر است که در اسلواکی ، از اتباع بیگانه خواسته می شود که نشان دهند که از وسایل کافی برای تأمین هزینه های زندگی برای مدت اقامت در ویزا به میزان ۵۶ یورو برای هر نفر در روز برخوردار هستند.

۷) بیمه درمانی مسافرتی

بیمه باید کلیه هزینه هایی را که ممکن است در رابطه با مشکلات بهداشتی، معالجه فوری پزشکی، معالجه اورژانس بیمارستان یا فوت در نظر گرفته شود را پوشش دهد.

بعد از انجام امور اداری و ارائه ی مدارک خواسته شده با ترتیب و چیدمان مشخص شده، در بازه ی زمانی ۱۵ روز تا ۶۰ روز کلیه ی امور مربوط به ویزای توریستی اسلواکی انجام خواهد شد.

پرچم اسلوکی ـ‌ مهاجرت به اسلواکی

علاوه بر ویزای توریستی اسلواکی ، با انواع ویزا می توان به این کشور به صورت قانونی ورود پیدا کرد و اقامت آن را بدست آورد، چنانچه مایل به دانستن انواع راههای و آگاهی از تمامی ویزاهای کشور اسلواکی هستید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ای با عنوان انواع ویزای اسلواکی و راهنمای اخذ آن رجوع فرموده و آن را مورد مطالعه قرار دهید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

ویزای توریستی اسلواکی (با وثیقه یا بدون وثیقه)

اشخاصی که قصد سفر از طریق اخذ ویزای توریستی اسلواکی را دارند، باید برای اخذ این ویزا دعوت نامه ای معتبر از سوی شهروندی اسلواک یا سازمانی در اسلواکی را داشته باشند تا بتوانند ویزای گردشگری را اخذ نمایند.

به طور کلی منظور از اخذ ویزای توریستی اسلواکی با وثیقه یا بدون وثیقه این است که افرادی که دعوت نامه ی معتبر و تایید شده از سوی سازمان یا شرکتی در اسلواکی ندارند و یا دعوت نامه ی شهروند آن کشور ندارند، میتوانند به عنوان ضمانت مبلغ مشخصی پول را در شرکت ها و موسساتی که دعوت نامه ی رسمی صادر میکنند، قرار دهند. این مقاله توسط موسسه ی حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از این مقاله پیگرد قانونی دارد. این مبلغ تا زمان برگشتن متقاضی به عنوان ضمانت بازگشت به کشور در آن موسسه می ماند. توضیح بیشتر آنکه این وثیقه به آن دلیل است که مشخص شود، هدف شخص فقط برای گردش و تفریح بوده است و قصد پناهنده شدن در خاک اسلواکی را ندارد. متقاضی بعد از بازگشت میتواند وثیقه ی خود را از آن موسسه دریافت کند. وکیل امور مهاجرتی میتواند در این امر یاری رسان شما باشد تا با رعایت اصولی شرایط، مهاجرتی امن و بی دردسر را انجام دهید.

وثیقه ـ وثیقه و تضمین جهت اخذ ویزای توریستی

ویزای توریستی اسلواکی و خدمات مؤسسه MIE

اخذ ویزای توریستی اسلواکی و سفر به این کشور برای افرادی که علاقه مند به تاریخ، فرهنگ و آشنایی با قلعه ها و بناها و فرهنگ دیگر ملل هستند، میتواند کشوری بسیار جذاب و منحصر به فرد باشد. همه ساله گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان به این کشور سفر میکنند تا از آثار شگفت انگیز این کشور دیدن کنند. کشور اسلواکی با داشتن غار های بسیار زیبا و قلعه های بیشمار میتواند زمینه ی ماجراجویی های بسیاری را برای گردشگران فراهم سازد. موسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه ی MIE اتریش متخصص در زمینه ی مهاجرت میتواند در این راه یار و همراه شما عزیزان باشد. شما همراهان میتوانید جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای توریستی اسلواکی یا سایر روش های مهاجرتی با موسسه تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از مشاورین مجرب موسسه به طور رایگان دریافت کنید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی اسلواکی و ریجکتی

ویزای توریستی اسلواکی نیز مثل سایر ویزاها امکان پذیرفته نشدن و رد شدن از سوی سفارت مربوطه را دارد. در موارد خاص و طبق قوانین کنسولگری اسلواکی، آفیسر صدور ویزا میتواند اجازه ی ورود را به بعضی اشخاص ندهد. موارد ریجکت شدن ویزا عبارتند از:

 • متقاضی نتواند مبلغ لازم برای تامین هزینه های مورد نیاز سفر خود را نشان دهد.
 • شخص مدارک جعلی را به سفارت ارائه داده باشد.
 • کارمندان سفارت به متقاضی سو ظن داشته باشند که شخص بعد از تمام شدن مدت اقامت نیز در اسلواکی بماند یا به دولت آنجا درخواست پناهندگی دهد.
 • اگر شخص تروریست باشد یا فعالیت های افراطی و یا تروریستی انجام داده باشد.
 • اگر متقاضی در سفر های قبلی خود بیشتر از زمان مقرر شده در آن کشور مانده باشد.
 • نداشتن بیمه ی مسافرتی

ریجکتی ویزا ـ Rejected Visa

 در کلیه ی این شرایط امکان ریجکت شدن ویزا وجود دارد. برای کم کردن ریسک ریجکت شدن ویزا بهتر است که کلیه ی مدارک به طرز صحیح اماده و ارائه شوند.

پناهندگی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی تضمینی و با گارانتی

 برای اخذ ویزا های توریستی همانطور که گفته شد موسسات و شرکت هایی وجود دارند که با گذاشتن ضمانت و وثیقه برای شما دعوت نامه ی معتبر صادر کنند. اما به طور کل در زمینه امور مهاجرتی هیچ نوع تضمین و گارانتی وجود ندارد. وکلای امور مهاجرت با دانش و تخصص خود میتوانند در تمامی مراحل ، شرایط موجود را برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی آسان کنند. موسسات حقوقی و مهاجرتی میتوانند امور مربوط به پرونده ی شما را پیگیری نموده و ریسک و خطرات کار های شما را پایین بیاورند. این موسسات با اخذ مبلغی به عنوان وثیقه اقدام به گرفتن دعوت نامه از کشور مورد نظر میکنند تا با این کار ریسک برای متقاضی پایین بیاید و احتمال ویزا شدن بسیار بیشتر شود. پرونده های بدون دعوت نامه به احتمال زیاد ریجکت میشوند. وثیقه و ضمانتی که شخص در آن موسسه میگذارد نیز بعد از بازگشت از آن کشور برگردانده خواهد شد.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی اسلواکی و نکات مهم

اخذ ویزای توریستی اسلواکی دارای نکته ها و توضیحات مهمی است که همه ی اشخاص متقاضی این نوع ویزا باید به آن آگاهی کامل داشته باشند تا علاوه بر پایین آوردن ریسک ویزا سفر راحت و بی دردسری را تجربه کنند. برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی باید از طریق کنسولگری کشور اسلواکی در تهران اقدامات لازم را انجام دهید. آدرس و سایت رسمی کشور اسلواکی در فوق ذکر شده است. نکات مهمی که برای اخذ این نوع ویزا مهم است عبارت است از:

 • دعوت نامه ی رسمی از سوی کشور اسلواکی برای ویزای توریستی الزامی است.

 • افرادی که ویزای توریستی اسلواکی را دارند فقط مجاز به تفریح و بازدید از این کشور هستند و هرگونه فعالیت دیگر مانند تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر نخواهد بود.

 • ارائه ی مدارک جعلی و دارای مشکل برای اخذ هر نوع ویزا احتمال ریجکتی را بسیار بالا خواهد برد.

چنانچه قصد اخذ اقامت دائم و یا شهروندی اسلواکی را دارید و از طرق آن آگاهی لازم را ندارید، پیشنهاد می شود به مقاله پاسپورت اسلواکی از همین وبسایت رجوع نموده و آن را مطالعه بفرمایید.

توصیه های مهم مهاجرتی

ویزای تحصیلی اسلواکی
ویزای کار اسلواکی
ویزای توریستی اسلواکی و سخن پایانی

ویزای توریستی اسلواکی مراحل و شرایط اخذ این نوع ویزا در این مقاله به صورت علمی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. کشور اسلواکی با تاریخ غنی خود و با داشتن قلعه ها، کلیساهای گوناگون، بناهایی با قدمت بسیار بالا و زیبا هر ساله گردشگران و توریست های بسیاری را به سمت خود میکشاند. در این نوشتار مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی پروسه و روند اخذ این نوع ویزا و شرایط رد شدن درخواست ویزای توریستی اسلواکی و … به سمع و نظر شما همراهان همیشگی رسید. امیدواریم با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خود را به دست آورده باشید. موسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت میتواند همراه شما در این راه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره های رایگان استفاده نمایید. یا سوالات خود را در بخش دیدگاهها و یا قسمت پرسش و پاسخ همگانی سایت مطرح نموده و در سریعترین مدت زمان ممکن ابهامات خود را مرتفع فرمایید.

0 پاسخ