سرمایه گذاری در انگلستان 1

سرمایه گذاری در انگلستان

 • سرمایه گذاری در انگلستان و کلیات آن
 • سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های تأثیرگذار
 • سرمایه گذاری در انگلستان و انواع سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه
 • سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک
 • سرمایه گذاری در انگلستان و قوانین اخذ تابعیت

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در انگلستان و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در انگلستان ، چگونگی و انواع روش های آن و به طور کلی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان در این نوشتار مورد بحث و بررسی دقیق قرار می گیرد. مهم ترین و اساسی ترین نکات پیرامون ویزای سرمایه گذاری انگلستان به صورت مدون، ساده و مفید خدمت شما سروران گرامی ارائه می شود. در این مقاله سعی شده است هر آنچه که جهت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلیس احتیاج دارید به شما منتقل نماید. در صورت وجود هر گونه سئوال و ابهامی در رابطه با انواع سرمایه گذاری و یا درخواست راهنمایی بیشتر دراین زمینه می توانید با با مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی پیرامون مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید.

اگر میخواهید از بهترین انواع سرمایه گذاری در انگلستان آگاهی یابید با ما در مؤسسه حقوقی ملک پور همراه باشید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و کلیات آن

کشور انگلستان با ۲۴۴۰۴۶ کیلومتر مربع (هفتاد وچهارمین کشور جهان از نظر وسعت) در نیمکره شمالی در غرب قاره اروپا، شرق اقیانوس اطلس شمالی، مجاورت دریای مانش از سمت جنوب، مجاورت دریای شمال از شرق و دریای ایرلند در مغرب واقع شده است. پایتخت انگلستان لندن و زبان رسمی انگلستان، انگلیسی می باشد. واحد پول انگلستان پوند و دین اکثر مردم انگلستان، مسیحی می باشد. جمعیت این کشور بیشتر از ۶۰ میلیون نفر می باشد. انگلستان یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا و از کشورهای قابل بحث در زمینه کسب و کار و تجارت بین الملل می باشد. انگلستان یکی از بزرگترین مراکز مالی اروپا و دنیا می باشد و بسیاری از بانک های بزرگ دنیا در انگلستان قرار دارند. طبق آمار تعداد افراد ثروتمند ساکن لندن بیشتر از شهرهای دیگر، در دنیاست. طی سال های گذشته دولت انگلستان قوانین زیادی برای جذب بیشتر سرمایه داران و کارآفرینان تصویب و اجرا نموده است. در نتیجه فرصتی عالی برای علاقمندان به راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان وجود دارد که با کار و سرمایه گذاری در انگلستان می توانند اقامت دائم خود و خانواده خود را اخذ نمایند.

سه نوع ویزای سرمایه گذاری انگلستان وجود دارد که در ادامه به شرح انواع آن و دسته بندی هر یک می پردازیم:

 • ویزای سرمایه گذاری ۵۰  هزار پوندی انگلستان
 • ویزای سرمایه گذاری ۲۰۰  هزار پوندی انگلستان ( این روش از ۲۹ مارچ ۲۰۱۹ بسته شده است )
 • ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری

جهت اقدام به سرمایه گذاری خارجی در کشوری دیگر به منظور اخذ اقامت، ابتدای امر باید به امنیت سرمایه گذاری در آن کشور توجه نمود. خوشبختانه انگلستان از این منظر جای هیچ گونه نگرانی برای سرمایه گذار خارجی ایجاد نمی کند چرا که نظام قضایی انگلستان بسیار قوی بوده و بر پایه عدالت حکم می نماید و بر تمام نهادهای دیگر احاطه کامل دارد. بنابراین اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان از لحاظ از دست دادن اموال ریسکی نداشته و امنیت سرمایه گذاری در انگلستان کاملاً تأیید شده است و نظام قضایی انگلستان تبعیضی میان تبعه انگلیس و افراد خارجی قائل نمی شود. در این رابطه می توان وضعیت انگلستان در خصوص مصادره اموال در ۴ سال گذشته را مورد نظر قرار داد.

سرمایه گذاری در انگلستان

(expropriation risk) به معنای خطر مصادره اموال، سوءاستفاده و نقض قرار داد توسط دولت، تغییر منفی احتمالی نگرش نسبت به سرمایه گذاران خارجی و همچنین خطرات مربوط به عملکرد سیستم قضایی را نشان می دهد. کشورها در این زمینه به هفت دسته تقسیم می شوند: ۱ کم خطرترین و ۷ پر خطر ترین.

نکاتی در مورد نظام حقوقی انگلستان
تاریخچه حقوق کشور انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های تأثیرگذار

جهت سرمایه گذاری در کشور خارجی و اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان فاکتورهای بسیاری را باید مد نظر قرار داد که مهم ترین آنها در ادامه آورده شده است.

 • GDP: تولید ناخالص داخلی

  Gross Domestic Product، تولید ناخاص داخلی نمادی از رشد اقتصادی یک کشور برآورد می شود که اهمیت بسزایی در سرمایه گذاری در یک کشور دارد. تولید ناخالص داخلی در کشورهایی که از نظر اقتصادی پیشرفته می باشند بالای ۳۵۰۰۰ به ازای هر نفر می باشد. بالا بودن GDP  از سال ۲۰۱۰ تا کنون نشانگر این است که سرمایه گذاری در انگلستان عموماً با سود همراه خواهد بود.

 • مالیات

  میزان مالیات در هر کشور نیز از جمله موارد مهمی است که سرمایه گذاران به آن توجه می نمایند. مالیات بر درآمد، سود، سود حاصل از شرکت و سرمایه آن اعمال می شود. میزان مالیات و تغییرات آن در دهه اخیر در نمودار ذیل قابل ملاحظه است.

سرمایه گذاری در انگلستان
سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و انواع سرمایه گذاری

بریتانیا دارای یک برنامه رسمی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای افراد ثروتمند با ارزش بالای دارایی خالص است که به توسعه و اقتصاد کشور کمک نماید. بنابراین کشور انگلستان در جهت جذب نیروی مهاجر، اقدام به تصویب قوانین سرمایه گذاری نموده است. در آوریل ۲۰۱۱، دولت انگلیس اعلام کرد که با دادن انگیزه های بیشتر و کاهش محدودیت ها، شرایط مطلوبی را برای سرمایه گذاران خارجی و کارآفرینان فراهم می آورد.

ویزای سرمایه گذاری انگلستان به سه دسته تقسیم می گردد که در ادامه تحت دسته بندی مشخص به تفصیل شرح داده می شود:

 • سرمایه گذاری۵۰ هزار پوندی انگلستان:

دولت انگلستان برای فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان این شرایط را مهیا نموده است که دانشجویان با دارایی حداقل ۵۰ هزار پوند در صورت کارآفرینی و ارائه طرح اقتصادی (‌ بیزنس پلن )، اقدام به دریافت اقامت دائم انگلستان نمایند.

یک روش سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد که میزان سرمایه اولیه آن برای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوند می باشد که موسوم به « ویزای مبتکر » می باشد که مشمول چند شرط خواهد بود :

 • سرمایه گذار حداقل ۵۰ هزار پاوند سرمایه گذاری نماید. ( در ویزای مبتکر الزامی وجود ندارد که سرمایه گذار از فارغ التحصیلان یکی از دانشگاههای انگلستان باشد )
 • طرح اقتصادی مورد نظرمی بایست جدید و مبتکرانه باشد ( در بیزینسی که هم اکنون در کشور انگلستان در حال اجراست نمی توان سرمایه گذاری نمود )
 • متقاضی می بایست ثابت کند که طرح تجاری وی برای اقتصاد انگلیس رشد و سوددهی به دنبال خواهد داشت.
 • متقاضی قادر خواهد بود یک یا چند بیزنس راه اندازی نماید.
 • متقاضی می تواند به عنوان یک فرد خود اشتغال یا مدیر در بیزنسی که راه اندازی می نماید مشغول به کار شود اما قادر نخواهد بود و مجوز نخواهد داشت که برای یک شخص یا کارفرمای انگلیسی کار کند.

ویزای مبتکر ویزایی با اعتبار ۳ ساله می باشد که قابل تمدید است و هیچ گونه محدودیتی در تمدید چند باره آن وجود ندارد. شایان ذکر است که پس از ۵ سال متقاضی و خانواده ( شامل همسر و فرزندان نیز ) وی می توانند در صورت پایبندی به شرایط به اقامت دائم انگلستان دست پیدا کنند.

به جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای تحت عنوان « کارآفرینی انگلستان و امتیازبندی آن » رجوع بفرمایید.

 • سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان:

آن دسته از افرادی که تمکن مالی به مبلغ ۲۰۰ هزار پوند را دارند، قادر می باشند با رعایت یک سری شروط و کارآفرینی در انگلستان، جهت کسب اقامت دائم انگلستان اقدام نمایند. همانطور که اشاره شده این روش در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۱۹ بسته شده است.

 • سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان:

هدف از طرح این برنامه توسط دولت انگلستان، جذب افراد با دارایی های زیاد به همراه خانواده می باشد. متقاضی موظف است که ۷۵٪ از سرمایۀ مشخص برنامه مهاجرت مورد نظر خود را در انگلستان، از طریق خرید اوراق قرضۀ دولتی، وام یا خرید سهام شرکت های فعال تجاری ثبت شده در این کشور سرمایه گذاری نماید.

ویزای tier1 انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان:

این سرمایه گذاری فقط برای کسانی است که در کشور انگلستان مدرک دانشگاهی خود را اخذ نموده باشند. این ویزای سرمایه گذاری انگلستان به ویزای کارآفرینی پس از تحصیل POST­-STUDY WORK  در انگلستان  معروف است. این طرح خاصی از طرف دولت انگلستان جهت تبدیل ویزای تحصیلی شخص به اقامت دائم انگلستان از راه سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. این روش نیازمند ارائه گواهی است که نشان دهد دارائی شما معادل ۵۰ هزار پوند انگلیس است و فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های انگلستان هستید. به این شکل در راستای تبدیل ویزای تحصیلی انگلستان به ویزای سرمایه گذاری انگلستان، دولت انگلستان ویزای دو ساله ای به شخص می دهد تا فرصت ایجاد شغل و تجارتی معادل ۵۰ هزار پوند را داشته باشد و بتواند اقامت خود را به اقامت دائم انگلستان تبدیل نماید. لازم به ذکر است احتمال اخذ این ویزا برای ایرانیان خیلی پایین است.

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان:

روش بعدی ویزای سرمایه گذاری انگلستان جهت اخذ اقامت دائم این کشور، طرح سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلیس می باشد که به عبارتی کارآفرینی در انگلستان(entrepreneur visa) محسوب می شود. گرفتن این ویزا فقط برای اشخاصی است که می خواهند در انگلستان تجارتی را راه اندازی نمایند و از این راه اقامت دائم انگلستان را نیز اخذ نمایند. با ویزای سرمایه گذاری انگلستان امکان مهاجرت همه خانواده فراهم است. که خانواده شامل خود فرد، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد. ویزای سرمایه گذاری انگلستان بر پایه سیستم امتیازبندی می باشد و باید ۹۵ امتیاز را شخص سرمایه گذار حتما کسب نماید که سرمایه گذار ۳ فاکتور را باید داشته باشد:

 • دارایی معادل ۲۰۰ هزار پوند به صورت سپرده کوتاه مدت به مدت ۳ ماه در یکی از بانک های مورد تأیید انگلستان (پاسارگاد و پارسیان). این مبلغ بصورت ریالی و یا ارزی می تواند در حساب شخص در ایران باشد و پرینت سه ماهه حساب باید به سفارت ارائه شود. منبع درآمد این پول باید مشخص شود.
 • مدرک زبان انگلیسی نمره آیلتس(IELTS) سطح ۶ داشته باشد.
 • گواهی مبنی بر توانایی تأمین هزینه زندگی خود شخص و همراهان (حدود ۳۵۰۰ پوند برای هر نفر)

برای ویزای سرمایه گذاری انگلستان حتما باید یک بیزینس پلن هم نوشته شده و طرح توجیه اقتصادی همراه با بقیه مدارک به سفارت برده شود. پس از ارائه مدارک به سفارت، در صورت تأیید مدارک، سفارت یک ویزای سه سال و چهار ماهه برای سرمایه گذار و خانواده وی صادر می کند و سرمایه گذار باید در این مدت، دو شهروند انگلیسی را به مدت یک سال استخدام نماید و به آنها حقوق و مالیات به دولت پرداخت نمایند. در اینصورت ویزا به مدت دوسال تمدید شده و بعد از این مدت امکان درخواست برای اقامت دائم در انگلستان وجود دارد. کسانی که ویزای ۲۰۰ هزار پوندی سرمایه گذاری انگلستان را دریافت کرده اند، در سال حداقل ۶ ماه  باید در خاک انگلستان حضور داشته باشند. تحصیل برای فرزندان کسانی که با این ویزا وارد کشور انگلستان می شوند همانند دانش آموزان انگلیسی رایگان می باشد. همچنین می توانند از بیمه و خدمات پزشکی رایگان در انگلستان استفاده نمایند. خاطر نشان می کنیم که این روش سرمایه گذاری در انتهای ماه مارچ ۲۰۱۹ بسته شده است و متقاضیان نمی توانند از این طریق به سرمایه گذاری در انگلستان اقدام نمایند.

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری دویست هزار پوندی انگلستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد کارآفرینی در انگلستان

ویزای سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان یکی از بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری های در حال حاضر می باشد که پول شما به مدت ۳ ماه در حساب خود شخص در ایران می باشد و فقط در صورت صدور ویزا و بعد از ورود خود شخص به کشور انگلستان منتقل می شود و در انگلستان با مبلغ مشخص شده بر اساس همان بیزینس پلنی که از قبل نوشته شده است، سرمایه گذاری انجام می شود.

شما دوست عزیز در صورت داشتن هر گونه سؤالی در زمینه ویزای سرمایه گذاری انگلستان و انواع سرمایه گذاری در انگلستان می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش، شعبه مرکزی آن در وین اتریش و یا تمامی دفاتر همکار این مؤسسه در سراسر ایران تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی ما در خصوص مهاجرت به انگلستان و یا اخذ اقامت انگلستان بهره مند شوید. مشاوران و حقوقدانان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هموطنان عزیز در رابطه با سرمایه گذاری در انگلستان می باشند.

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه

نوع دیگری از سرمایه گذاری در انگلستان، سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی می باشد. این مبلغ در سال های گذشته ۱ میلیون پوند بوده که به دلیل سخت شدن شرایط اقامت و تابعیت کشورها به ۲ میلیون پوند افزایش یافته است. این برنامه توسط دولت انگلیس برای افراد خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس طراحی و اجرا شده و هدف از اعطای ویزای سرمایه گذاری انگلستان جذب اشخاص با دارایی های زیاد از طریق سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. این سرمایه گذاری طوری طراحی شده که این اجازه را به فرد سرمایه گذار می دهد که با یک ویزای ۳ سال و ۴ ماهه وارد این کشور شود و در صورتی که فرد سرمایه گذار شرایط سرمایه گذاری را درست انجام دهد این ویزا به مدت دوسال دیگر تمدید خواهد شد و در مجموع بعد از ۵ سال سرمایه گذار می تواند درخواست اقامت دائم کشور انگلستان را از طریق سرمایه گذاری داشته باشد. این مبلغ باید به مدت ۳ ماه قبل از مراجعه به سفارت در یک حساب کوتاه مدت در بانک پاسارگاد یا پارسیان سپرده باشد. منبع تأمین پول نیز باید مشخص شود. در نهایت سرمایه گذاری که بتواند مبلغ زیادی از سرمایه خود را به انگلستان انتقال دهد برخلاف طرح های اجرایی دیگر با شروط خاص، در این ویزای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان داشتن مبلغ ۲ میلیون پوند کافی می باشد. البته شخص نمی تواند در انگلستان از کمک های اجتماعی استفاده نماید و باید نشان دهد علاوه بر مبلغ سرمایه از تأمین هزینه های خود و خانواده خود بر می آید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان – بخش اول

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی انگلستان – بخش دوم

برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری در انگلستان مدرک دانشگاهی خاصی نیاز نمی باشد. متقاضیان این نوع مهاجرت و سرمایه گذاری در انگلستان باید دارایی خودشان را به صورت خرید اوراق قرضه یا سهام شرکت های معتبر فعال، مدت زمان ۵ سال در یکی از بانک ها و مؤسسات مالی اعتباری انگلستان به صورت سپرده حساب داشته باشند یا یک فعالیت تجاری را در انگلستان راه اندازی نمایند. نکته مهم قابل توجه این است که فرد نمی تواند سرمایه خود را در املاک، مدیریت املاک، توسعه املاک و موارد ورزشی از قبیل خرید بازیکن قرار دهد. بعد از طی کردن این دوره ۵ ساله، سرمایه گذار می تواند برای گرفتن پاسپورت انگلستان اقدام نماید و باید ۶ ماه در سال را حتما در انگلستان سکونت داشته باشند و با این ویزا خانواده فرد( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) نیز می توانند به انگلستان سفر کنند و با گرفتن ویزای ۲ میلیون پوندی سرمایه گذاری انگلستان، سرمایه گذار و افراد تحت تکفل متقاضی ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) از حقوق برابر با شهروندان انگلستان استفاده می کنند و از امکانات آموزش، بهداشت و درمان رایگان، اشتغال و سایر خدمات دولتی برخوردار هستند.

مزایای این روش:

 • ویزای سرمایه گذاری انگلستان طی مدت زمان کوتاهی صادر می شود. کل پروسه نهایتاً ۳ ماه به طول می انجامد و پس از مراجعه به سفارت، طی ۳ هفته نتیجه اعلام می شود.
 • هزینه درخواست پایین، (application fee=1561 pound).
 • ویزای سرمایه گذاری انگلستان قابل اقدام برای ۴ شخص اصلی(حداقل سن ۱۸ سال) و همراهان وی تا حداکثر تعداد کل ۱۰ نفر می باشد.
 • تمامی افراد مهاجر با ویزای سرمایه گذاری tier 1، از حقوق شهروندی مشابه تبعه انگلیس به صورت رایگان برخورداند.
 • امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم و اخذ پاسپورت انگلیسی وجود دارد.
 • قبل از ورود شخص به کشور انگلستان کل مبلغ در حساب خود شخص در ایران بوده و سرمایه گذار متحمل ریسک نمی شود.

سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک

طبق قوانین انگلستان، اعطای ویزای سرمایه گذاری انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک ممکن نیست. این بدین معنی است که شما باید با روش های دیگر سرمایه گذاری در انگلستان، ویزای انگلیس را اخذ نمایید و پس از ورود می توانید اقدام به خرید ملک در انگیس نمایید. بیزینس پلن (برنامه تجاری) هیچ کدام از سرمایه گذاری های گفته شده نباید روی ملک باشد. دولت به دلیل پیشرفت بالای ملک، تمایلی به دریافت سرمایه گذاری خارجی در زمینه ملک ندارد. هر چند که خرید املاک و مستغلات در انگلستان منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود اما به هر روی یک سرمایه گذاری سود آور است. چنانچه تمایل دارید در این باره بیشتر بدانید و قیمت خرید، اجاره و رهن املاک در لندن و دیگر مناطق انگلستان را مطلع شوید، اکیدا پیشنهاد می کنیم مقاله « خرید ملک در انگلستان » را از دست ندهید.

مؤسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به تمامی سئوالات شما در باب اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان و اقامت دائم انگلستان از طریق سرمایه گذاری می باشد، با ما تماس بگیرید.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد خرید ملک درانگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و قوانین اخذ تابعیت

کشور انگلستان منعی بر تابعیت دوگانه ندارد و متقاضیان می توانند پس از ۶ سال، برای شهروندی انگلستان، با رعایت موارد زیر اقدام نمایند:

 •  اقامت در انگلستان به مدت ۵ سال؛
 • در مدت ۵ سال بیش از ۴۵۰ روز در خارج از انگلستان سپری نکرده باشد.
 •  در ۱۲ ماه قبل از درخواست، بیش از ۹۰ روز در خارج از انگلستان سپری نکرده باشد.

هنگامی که شهروندی انگلیس به فرد اعطا شد، هیچ محدودیتی در زمان سپری شده در خارج از انگلستان وجود ندارد.

∗ گاهاً ممکن است بنا به برخی دلایل قوانین برای برخی کشورها متفاوت اعمال شود که باید در همان زمان قوانین مربوطه استعلام شود.

اخذ تابعیت انگلستان

متقاضیان گرامی توجه داشته باشید که شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان و جزئیات طرح ها در استان های مختلف متفاوت است، بنابراین در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان و چگونگی اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری به شما عزیزان توصیه می گردد اگر قصد اخد اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان را دارید و می خواهید از تمام شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری آگاه شوید، همواره می توانید با  مؤسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تلفنی در خصوص اخذ تابعیت انگلستان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای بهترین اطلاعات در زمینه مهاجرت به انگلستان و ویزای سرمایه گذاری انگلستان می باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان و بررسی کلی آن

سرمایه گذاری در انگلستان و انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. گفته شد ویزای TIER1 که همان ویزای سرمایه گذاری انگلستان می باشد در ۳ حالت ۵۰ هزار پوندی، ۲۰۰ هزار پوندی و ۲ میلیون پوندی موجود است که تحت کارآفرینی و خرید اوراق قرضه دسته بندی می شوند. شایان ذکر است امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در انگلستان وجود ندارد. سرمایه گذاری در انگلستان در صورت ارضای شرایط لازم می تواندمنجر به اخذ اقامت و تابعیت انگلستان شود. در صورت ایجاد هر گونه سئوال یا درخواست راهنمایی همواره می توانید از تماس تلفنی با همکاران ما در مؤسسه حقوقی ملک پور بهره برده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در قسمت دیدگاه نیز می توانید نظرات و سئوالات خود را عنوان نموده و پاسخ آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. فرزان گفته:

  سلام خسته نباشين آيا سرمايه گذاري ٢٠٠٠٠ پوندي توجيه اقتصادي داره مثلابراي كسي كه بيزنس پلن خودشو كافه رستوران قرار داده
  مدت زياديه كه براي مهاجرت تحقيق ميكنيم وهيچ جواب واضح و روشني نگرفتيم قصد ويزاي سرمايه گذاري داريم اما ميترسيم كه اصلاتوجيه اقتصادي نداشته باشه به اين دليل كه دوستي در منچستر داريم كه ميگفت اصلا خوب نيست هزينه و ماليات انگليس اينقدر سنگينه كه اصلا نميتوني روش حساب كني و همه پولت به باد ميره ازاونجايي كه ما كل سرمايمونو كه همين مقداره موجود داريم و ازاين موضوع ترسيديم كه تمام سرمايمون به باد بره
  خيلي ممنون ميشم كه بيشتر واهنمايي كنين براي ويزاي سرمايه گذاري وتوجيه اقتصاديش

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در مورد مسائل سرمایه گذاری مطالب و نکات بسیاری وجود دارد همچنین باید رزومه ای کامل از خود را بفرمایید اما می توانید شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. نگین گفته:

  با سلام
  پدر من میخواد تو لندن ملکی رو بخره ، با خرید ملک ایا اقامت میدن ؟و اگه بدن به من هم که تحت تکفل ایشون هستم میدن؟من ۳۶ سالمه مجرد
  اگه این ملک به نام من بشه بعد از گرفتن اقامت میتونم پدرو مادرم رو به انگلیس ببرم؟ممنون

  پاسخ
 3. تینا گفته:

  آیا سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی برای کسانیکه سالها پیش مثلا ۱۵ سال پیش) از یکی از دانشگاه های انگلستان فارغ التحصیل شده اند نیز امکان پذیر است؟

  پاسخ